Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Banderasku obiadek mmmmmmmm pyszny👄 Z mojej wizyty u U-ga nici :( dobrze, że zadzwoniłam i się upewniłam, bo bym szła na darmo :( dopiero w poniedziałek doktorek będzie. Wczoraj osobiście byłam pod gabinetem sprawdzić godziny przyjęć i nawet żadnej kartki, informacji, że nie będzie lekarza. Ależżżżżżżżż ja mam pecha :( i najprawdopodobniej skierowanie będzie już nie ważne, bo miałam napisane "pilne" a takie jest ważne chyba tylko 7 dni :( Dziś specjalnie rano leciałam do laboratorium z m-em żeby był jak najświeższy wynik. Trzeba mieć ZDROWIE ŻEBY CHOROWAĆ :( :( Także Banderasku kciukaski przydadzą się w poniedziałek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek👄 Roberto👄 Pszczółko👄 Banderasku👄 Małgorzato👄 I wszystkim jeszcze nieobecnym dzisiaj na Cafe👄 Ja zrobiłam te kluski,krokiety,pyzy czy jak tam jeszcze nazywacie.Najważniejsze że ciasto takie jak na kopytka a w środku nadzienie z mielonego mięska,polane przyrumienioną cebulką i serwowane z surówką z kiszonej kapusty,zapraszam OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Objadłam się znowu i wczorajsze odchudzanie, dzisiaj przekreślone grubą krechą:p.Na spacer nie pójdę bo pogoda podobnie jak u Małgorzaty,kiepska choć ciepło jak na tę porę roku.No ale pochmurno,szaro i barometr mocno w dół,nie ma chęci na spacery. Ja się tak zastanawiam czy Kogucik zamknął naszą Kosmitkę w kurniku i wyrzucił klucz?!.Hop,hop Kosmitko gdzie się nam zapodziałaś? Nawet w garnku nie gotuje:(,wszystko puste i zimne. Personalna za to cieszy oczy kwiatami wiosny,bez piękny poczułam nawet jego zapach:):):):) Teraz idę pozmywać gary,nazbierało mi się tego trochę.Jak będę przy zlewie energicznie przerzucać ciężar ciała z jednej nogi na drugą,pewnie można to będzie potraktować jako gimnastykę,mającą na celu spalenie tych kalorii,które nabyłam jedząc górę kluchów?!:p:):).A jak jeszcze dołączę do tego wyrzuty ramion do góry po każdorazowym odłożeniu umytego talerza na ociekacz to już chyba będzie nawet wyczerpująca gimnastyka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Moja wizyta u urologa pomyślna, kolejna za rok. W nagrodę kupiłam sobie szminkę i lakier do paznokci. Beti pamiętam, trzymam kciuki. Terterku śniadanie jak zwykle prima sort. Od rana gotuję bigos, wyciągnęłam z zamrażarki wszystkie resztki jakie pozostały z wędlin świątecznych, dokupiłam żeberka, kiełbasę i wszystko powoli pyrkocze. Obiad mam wczorajszy, to tylko odgrzewam. Banderasek zaserwowała pyszny obiadek, to skubnę troszkę Odnośnie sąsiadów to mam w porządku, jest tylko jedna rodzina, trzypokoleniowa ( 7 osób), trochę głośna, ale mnie nie przeszkadzają wrzaski dzieci. Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku Nie wyskakuj z tak wyszukanymi obiadami bo moje kluchy przy twoim meni trąca wiochą :p:) Pszczółko Wypisz wymaluj nasza służba zdrowia po pewnym czasie idzie przywyknąć.Moja córka trzy miesiące czekała na badanie rezonansem magnetycznym,dzień przez wizytą zadzwonili że aparat się zepsuł i aby dzwonić nie wcześniej jak za tydzień,bo zazwyczaj tyle czasu trwa reperacja.Zadzwoniła i teraz musi znowu czekać,wprawdzie nie trzy miesiące ale miesiąc,strach pomyśleć co będzie jak się ten aparat znowu zepsuje:p:):):) No idę już do tych garów...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️dziekuję za trzymanie kciuków już jest po wszystkim rozwód dostałam teraz tylko wyprowadzka m i spokój córka ma przysądzone 300zł a i m musi mi 150zł dać za sprawę 300zł odda mi państwo to mnie tylko wyniosło 150zł teraz 3 tygodnie czekać na uprawomocnienie wyroku Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za kciukaski❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku👄ja tam wolę Twoje kluchy:D Już szamię:))))Pyyyyyszne!!! beti👄huuuuuura!!!No to uff:))))że już po!Jak się z tym czujesz???Odetchnęłaś z ulgą???Ściskam!Dzielna Dziewczynka❤️ beti:)))czy dostałaś rozwód z orzekaniem o winie...? Cmokam ,, moje,,Perły👄 Cmok👄cmok👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti👄 I ja również bardzo się cieszę,możesz teraz zacząć nowy etap w życiu a za siebie już się nie oglądaj. Bandersaku👄 Cieszę się że nie wzgardziłaś moim wiejskim żarciem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki widzę że tu dziś kuchennie :D ja dziś dużo udzielałam się w kuchni i jak Bondi zrobiłam bigosik dla Małży a dla siebie bigos Dukana :D Poza tym upiekłam bułeczki dukana ale po upieczeniu okazało się że wyszedł placek:D:P Dodatkowo zrobiłam galaretki z kurczaka i zupę ziemniaczaną :D ależ misz-masz :D Jednak mogę powiedzieć częstujcie się proszę , na co kto ma ochotę:) Bardzo mi się podobał wczorajszy pomysł Tereterka z laleczkami woodu :D uśmiałam się jak norka czytając Wasze wczorajsze wpisy:D Muszę przyznać że pomysł przedni i pewnie znalazłoby się kilka osób których taką piernikową laleczkę chciałabym mieć u siebie :D :P No ale może to i lepiej że nie mam bo gdyby nagle przyszła mi chęć ugryźć której głowę :D no nie, nie będę już puszczać wodzy fantazji:D Trzeba zejść na ziemię i spojrzeć na Beti . Beti, kochanie nasze , jesteś wielka, nawet nie wiesz jak Cię podziwiam za to że zdobyłaś się wreszcie na odwagę i wykonałaś coś co kiedyś było dla Ciebie NIEMOŻLIWE ! Brawo ! Brawo ! Brawo ! Gratuluję nareszcie jesteś WOLNA !!! teraz tylko dopilnuj żeby się wyprowadził i oddychaj pełną piersią ! 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwód byl bez orzekania o winie bo tak napisałm ale sędzia powiedział że praktycznie wina jest m bo on nie robił nic żeby ratować małżenstwo i powiedział ze jest jeszcze młody i tylko od jego chęci zależy czy pójdzie do pracy m tam swoje mówił że ostatni raz dał na życie w tamtym roku tylko nie wiem z czego jak nie pracował ale to już nic nie znaczy jużjest po i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy tak dzielna jestem czy silna sama nie wiem bez pomocy córki rodziców oraz terapii na którą poszłam a to wszystko i tak zasłóga mojej córki bo ona mnie na mówiła i oczywiście dzięki Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti!!! każdy rozwód jest pewną porażką, ale Ty Beti możesz sobie pogratulować bo mimo, że jesteś osobą poszkodowaną to jednak Ty zrobiłaś porządek i dzięki Tobie będziecie mogli sobie życie poukładać na nowo ❤️ ❤️ ❤️ gratuluje konsekwencji i wytrwałości Beti ❤️ 👄 ❤️ Mam nadzieje, że wszystko teraz spokojnie i bez wielkich nerwów się uporządkuje Banderasku - pyszne naleśniczki mniam :P:P:P Wesołku:D:D:D ja nie moge no :D:D:D czy Ty zawsze musisz pobudzać tak moją wyobraźnię? :D:D:D nie widze teraz niczego innego tylko Ciebie przy zlewie gimnastykującą sie z garami :D:D no i ten kurnik - masz racje - trzeba by zajrzeć do kurnika i naszą Kosmi troche zdyscyplinować :D bo brakuje nam Jej ❤️ Jeśli kurniczek na kołek zamknięty to damy rade a jak na kłódke i kluczyk to będzie gorzej :O:D Wesołku takie te terminy - ja zapisałam sie w grudniu do neurochirurga - termin mam na 25 lutego ;) Bondi -bardzo ciesze sie, że wyniki dobre ❤️ A jaki kolor szminki lubisz? jaki kupiłaś? Pszczółko trzymam kciuki żeby poszło gładko i żebyś przeskoczyła przez te durne formalności ❤️ Roberto? melduj co z kaszlącymi gardełkami? ❤️ Małgorzatko - robią badanie oka bez zakrapiania bo gabinety mają sprzęcior nowoczesny - ale mnie w grudniu okulistka powiedziała, że najlepsze i najbardziej wiarygodne jest badanie po zakropieniu oka. Można wtedy zobaczyć stan naczyń i niejedną chorobę zdiagnozować dzięki temu. A bez zakrapiania - owszem dla celów okulistycznych wystarczy. Wtedy ważne jest przede wszystkim ciśnienie w oku Pozdrawiam Was Dziewczynki ❤️ ❤️ ❤️ obżarłam sie kurna bo i naleśniczki Banderaska i kluski Wesołka a i swoją kiełbaskę z rusztu z mizerią wszamałam przed godziną :O:O:O bul bul bul - aż mi bulgoce w brzuchu :O ide na kanape poleniuchować troche - nie będe sie gimnastykować przy zlewie - niech kisną gary a co mi tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, brawo, brawo, jesteś silna👄 Teraz możesz zacząć żyć normalnie. Kupiłam szminkę z Oriflame Spicy Bliss - brąz z odcieniem różu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokino👄ile pyszności napichciłaś:)))No,no,no! Am!:)))) bondi👄cieszę się baaardzo :))))że wszystko ok!...Bardzo lubię i używam kosmetyki z Oriflame:D terterku👄miłego leżakowania;))) Bonitko👄czy Ty jeszcze liczysz te wszystkie śrubki:O A u mnie pod kołderką;)))rośnie ciasto na buchty drożdżowe:)))) Za ok. 2 godzinki zapraszam na cieplutkie:)))) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł no to zbadali mi dno oka, ale bez zakrapiania:o więc nie wiem czy wiarygodne:P patologii nie stwierdzono i to cieszy:) ciśnienie też - ło matko jak się wystraszyłam jak tym powietrzem strzelała mi w oko:o ale okulistka jakaś taka nienowoczesna, zapytała ile mam lat, czy dobrze widzę, ja na to, że tylko wieczorem mam kłopoty z naprawdę drobnym tekstem, a poza tym jest oki, dała jakiś tekst do czytania, wrzuciła jakieś szkiełka i... kazała wypisać receptę na +1,5, pytam aż tyle??? a ona na to, że do 40-tki daje się +1, do 45 półtora wrrrrrrr czyli co pięć lat połówka dochodzi??? nie zgadzam się i nie idę po żadne okulary:P Banderasku czyli dzisiaj serwujesz kluchy na łachu:) a podajesz na słodko czy sosikiem grzybowym? Beti to ciężar z serca spadł:) cieszę się, że już po i tylko przypilnuj wyprowadzki, a co do alimentó to nie poszaleli, 300 zł na dziecko???? paranoja:o Bondi oriflame jak i avon tylko konsultantki rozprowadzają, gdzieś taką po drodze dorwałaś?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku co do alimentów tyle napisałam on i tak nie ma z czego płacić muszę załatwiać przez fundusz ale trzeba czekać dwa miesiące żebym dostała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślałamBeti, że on nie ma z czego i dlatego trzeba było więcej napisać, chociaż fundusz też zbyt hojny nie jest:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera napisałam h o j n y, dlaczego kafka robi ze mnie niezgułę ortograficzną;):P na kafce wszystko się im kojarzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betuś.. kochana to już masz spokój :) gratuluję wytrwałości i siły👄 Bondi.. to świetnie,ze wizyta u urologa przebiegła pomyślnie :) 👄 Wesołku.. ta nasza służba zdrowia to rzeczywiści bark słów :( Jak ja miałam mieć robioną kolonoskopie to też aparat się popsuł ale ja musiałam czekać aż prawie miesiąc a też na początku mówili, że tylko tydzień naprawa potrwa👄 Terterku.. czy u Twojego M w badaniu m-u wyszły kryształki szczawianu wapnia ? 👄 Zuuziczku.. to już wszystko wiesz pani doktor wyjaśniła - wiesz co śmiechu warte to co ona powiedziała, zgadzam się z Tobą z tymi okularami nie ma co się śpieszyć jak dobrze widzisz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku co to są buchty:P Zuuzik kosmetyki Oriflame czy Avon, można kupić w niektórych przychodniach i szpitalach, konsultantki mają swój punkt sprzedaży. Jest też niedaleko mnie punkt zborny Oriflame konsultantek, można wejść i kupić to co akurat mają w promocji. Nie jestem zależna od konsultantek. Zuuzik a co do szkieł to polecałabym spróbować, teraz nie widzisz różnicy, ale podejdź do apteki i poproś o takie szkła jakie masz przepisane i poczytaj cokolwiek, zobaczysz różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuuziku👄dobrze,że wszystko ok!:))) bondi👄taki był zatytuowany przepis dawno temu szyszperany;)))a są to bułeczki drożdżowe :D Już siedzą w piecu,a raczej siedzi bo wyszedł placek:P pszczółko👄 beti👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku zrozumiałam:D Czekam kiedy wyjmiesz, bardzo lubię ciepłe Może za duże zrobiłaś albo za gęsto położyłaś na blaszce, po upieczeniu ponacinaj na złączach i będą bułeczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti kochana!!! Przytulam cię, ściskam i gratuluję - choć głupio może to brzmi. Ale ulga jest najważniejsza, odetchnij pełną piersią i ucałuj córę 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi bardzo jestem ciekawa tego koloru , brąz z odcieniem różu ? Mało się znam na szminkach , w zasadzie używam tak jak torebki:P czyli tylko jedną bardzo długo, zawsze kupuję 2-3 żeby mi szybko nie brakło. Lubię odcień ciemnej wiśni:) Banderasku, u nas czasem też słyszałam taką nazwę bułek ale dawno w dzieciństwie, kiedy odwiedzałam babcię :) Nie rozumiem że Tobie też wyszedł placek, widocznie miałaś za wolne ciasto, warto było dosypać jeszcze mąki, spróbuj następnym razem. Kiedyś często piekłam bułeczki ale z wiśniami w środku, no, czasem z powidłami , pychotka, mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku opowiadaj o buchtach , bo mnie to przypomina smaki z dzieciństwa:) Wczoraj Tereterek stwierdziła że faceci uwielbiają smaki z dzieciństwa , chyba też jestem facetem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już od dawna nie używam szminki i lakieru do paznokci 😭 - jeśli pomaluję usta zaraz mam kłopot typu spierzchnięcie lub pękanie a pazurki natychmiast robią się miękkie i rozwarstwiają się. A tak lubiłam się malować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×