Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Ja też wpadłam na te bruchty Banderaska...:) Beti.......WITAJ WOLNA KOBIETO :D Witajcie wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku , znam takie bruki, nie uwierzysz, w moim pięknym mieście remontowano rynek i .... wszędzie położyli granitową kostkę brukową, nie powiem co myślę o tych durniach, ale cóż pewnie nie chodzą w szpilach :P Rowerzystko , super, już dawno mówiłam więcej asertywności. Ale trochę tu nieprawdę siejesz kochana . Prawda jest taka że jesteśmy ze sobą już czwarty rok i odkąd Cię pamiętam zawsze dajesz się tak wykorzystywać, wciąż harujesz jak wół , tak nie można dziewczyno, dobrze że wreszcie zamierzasz zwolnić tępo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystko! Strzał w 10! Właśnie tak cichutko chciałam zasugerować Beti, zeby nacieszyła się wolnością :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie gniewajcie się ale idę się wykąpać i spać miłej nocki i jeszce raz dziękuję za wszystko ❤️👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku ja także w piekarniku przechowuję garnki,patelnie itp,jak biorę się za pieczenie muszę wszystko wyjąc i mam bałagan. Rowerzystko ,hi,hi cuda tylko w bajkach każdy facet ma jakiegoś mankamenta:p.No ale jak już niczego dobrego w nie można się w takowym doszukać dlaczegóż nie wymienić go na lepszy model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Poetko 👄 Beti nie ważne czy z doskoku czy na stałe ale dobrze szukaj byś znalazła dobry egzemplarz :) życzę Ci tego z całego serca. Bierz przykład z Poetki szukała i znalazła swoje szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie jestem tak odważna jak Beti , wymieniam od 35 lat i wymienić nie mogę :P W moim piekarniku królują tylko dwie patelnie , garnków tam nie trzymam, jak Wam się tam coś mieści , przecież piekarnik nie jest znowu taki duży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołek, ale tak jak Beti mówi tylko z doskoku :D Tokina obiecuję solennie, że nie dam się wykorzystywać :D Nie wiedziałam, że to już zleciały 4 lata :D To już jesteśmy wszystkie jak dobre małżeństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśliwi przechwalają się, który z nich ma mądrzejszego psa. Mówi pierwszy: ja na polowaniu, daję powąchać mojemu psu strzelbę a on mi przynosi z domu torbę z nabojami. Mówi drugi: ja na polowaniu daje powąchać mojemu psu torbę z nabojami a on mi z domu przynosi strzelbę. Mówi trzeci: ja jak dałem powąchać mojemu psu majtki żony, to mi sąsiada za torbę przyprowadził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak się pokombinuje to całkiem sporo uda się do piekarnika wetknąć. Skoro jesteśmy razem już cztery lata to za trzy będziemy przechodzić kryzys:p.Pewnie słyszałyście tą formułkę że pierwszy kryzys przychodzi 7 lat po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowakowi wyjechała żona na wakacje, ale wcześniej zostawiła mężowi karteczki z rozmaitymi wskazówkami. Jedną z nich Nowak znalazł przypiętą do najlepszego garnituru: „A dokąd to się wybierasz? dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledwie weszłam, a juz syn mnie przegonił, bo cus nagle musiał zobaczyć. Beti....i inne dziewczynki. Na początku tez myślałam, że najlepsze takie chłopy z doskoku. Ale wierzcie mi. Jak się kogoś pozna bliżej, jak nam ze sobą dobrze, to po rozstaniach zaczyna się tęsknota. I chyba tak ludzie mają bez względu na wiek. Szczęście mówił, ze na początku tez podchodził do mnie z przymróżeniem oka. Dom miał prawie kawalerski styl. A teraz tyle się zmienia :) Kwiaty w ogrodzie, drzewka w ogrodzie, nawet od dziś nowa, podwójna kanapa do spania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko , nie nawijaj nam tu kawałów tylko zaczynaj spowiedź :D kawały jak zawsze super 👄 Ups, Rowerzystko dołożyłam nam roczek, miało być równe 3 lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmitko figlarko🖐️ Rowerzystko mały kryzys czasem cementuje związek,ale masz rację nam tego nie trzeba. Dziewczyny gdzieś wsiąkły,ja muszę się pożegnać 🖐️ Dobranoc dziewczynki i do jutra.Biorę buchdę w łapę i już mnie nie ma🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może czas poetko na jakieś ważne decyzje w Twoim życiu? Kurcze nie chce się wierzyć ale teraz mam ochotę napisać .... bierz przykład z Beti:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko jak Ty wszystko potrafisz pięknie opisać,ta podwójna kanapa podoba mi się najbardziej. No idę już pa🖐️🖐️ Tokina hi,hi dodałaś nam roczek?,nic to znaczy kryzys będziemy miały za cztery lata,mamy jeszcze szmat czasu:):) DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Tokino. Muszę podjąć teraz najważniejszą decyzję...ale nie mam pojęcia jak to ugryźć, jak zrobić podział majątku. Bo pijak zaczyna wszystko gnoić i robić z gajówki pijacką melinę. Ja nawet nie mam serca tam wejść, bo ściany i podlogi zapomniały jaki maja kolor.... Wesołek ma rację Tokino, wskoczyłaś rok wyżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Wpadłam życzyć miłej i spokojnej nocki WSZYSTKIM DZIEWCZYNKOM👄 śpijcie smacznie paaaaaaaaaaaa👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh tak mi dobrze z Wami że wydawało mi się że to już 4 ale jednak dokładnie sprawdziłam i jest 3 :D ale to nic jak mówi Wesołek kryzys dopiero za 4 lata :D Wesołku coś w tym jest ale to znaczy że moje dzieci już jeden kryzys przeszły zwycięsko a drugie mają go jeszcze 3 lata przed sobą :D Poetko , wiem że to trudna decyzja, dobrze byłoby popytać jakiegoś adwokata. Szkoda że tak się dzieje z Twoją ukochaną chatką ale cóż w momencie kiedy się wyprowadzałaś brałaś taką sytuację pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie u mnie kafe zaczyna świrować , nie pokazuje wpisów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku spóźniłam się trochę, ale chyba jeszcze ciepłe? Już nawet przypomniałam sobie że widziałam kiedyś takie bułeczki w jakiejś piekarni, wyglądały jak zrośnięte:D Rowerzystko🖐️ Poetko🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×