Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katarina28

Termin na sierpień 2010. Tegoroczne mamuśki :)

Polecane posty

OSTATNIO MONI MAM TAKĄ WERWE JAK CHOLERA. CHYBA ZYJE JUZ ŚWIĘTAMI A PRZED NIMI TAK MAM. DO CIEBIE MOGE NAWET DZIS:) ZABCIU NIEMART SIE O TO JEDZENIE BO NAPAWDE ZNAM WIELE DZIECIACZKÓW NIEJADKOW. U MOJEJ SZWAGIERKI NP. DZIECKO PIŁO MLEKO TYLKO PRZEZ 2 MIESIACE. U DRUGIEJ ALE JAK JUZ BYŁ STARSZY TO NA CHRUPKACH ZYŁ. MOJA TEZ JE NIE WIELE A ROSNIE;) ZABCIU PO JAKIM CZASIE PRZESZEDŁ KATAREK U TWOJEJ PO NASIWIN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, nie było mnie kilka dni, ale niestety brak czasu. Z Kubusiem wszystko ok. gdyby tylko szedl spac wcześniej niz o północy to byłoby już całkiem super. Budzi się przewaznie ok 4-5 rano a potem ok. 7-8, więc nie narzekam , mając w pamięci noce , gdzie co godzinę był na cycu. Małgosica jak tam z podawaniem kaszki? Mam za to problem ze strarszą córką, nie chce chodzic do przedszkola, wyje, urządza cuda, już nie wiem , co mam z nią robic. Nic złego w przedszkou się nie stało, to raczej jej odreagowywanie na pojawienie się w domu konkurencji... JUż sama nie wiem, ale mam dosc. Żabciu współczuję przejsc z Agatką. Nie mam pojęcia co Ci poradzic. Julcia ja jakoś jeszcze nie poczułam atmosfery świątecznej, ale też już nie mogę się doczekac Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalam malej pierwszy raz kleik kukurydziany o 21 to sie obudzila dopiero o 4 a potem dalam jej butle to sie obudziala o 8.30;] tylko o niej a ja... UMIERAM!!! mialam wczoraj dlutowanie osoemki(rocinanie dziasla+usuwanie zeba) wygladam jak chomik, boli jak cholera,normalnie bierze sie ketonal a ja moge tylko paracetamol-ktory nic nie daje :( masakra!! Do tego jesc nie moge, nawet lyczeczka sie nie zmiesci, nie mowiac o rzuciu. Sprytem wcisnelam danio i tyle. POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie już jakeś pomysły na prezenty swiąteczne? wiem ze to za szybko ale ja zawszer wole miec wszystko wczesniej niz potwm biegac po zatłoczonych skklepach. co myślicie kupić swoim małym pociechom? przeglądam allegro i nie mam pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSIENKO SZCZERZE WSPÓŁCZUJE BO PRZESZŁAM TO SAMO W CIĄZY. MOGŁAM BRAC TYLKO APAP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia-w sumie nasivinu potrzebowalysmy przez 3 dni,pediatra pozwolil na 4:) Wiec tak: -wojna jedzeniowa oslabla.... -zaczela sie wojna o spanie -agata wyla od 8 do 11 bo zamiast spac wolala poatrzec i efektem bylo meeeega przemeczenie.... matka nie wie jak sie nazywa....buuuu nusienko,kochana,rob sobie oklady z lodu,pomagaja,badz dzielna,bol minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jedzeniem zdaje sie byc lepiej....gorzej spanie...od 6 rano mialam dziki ryk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ JAK JA BYM JUŻ CHCIAŁA ŻEBY KAROLCIA MIAŁA CHOCIAZ TE PÓŁ ROCZKU. WSADZIŁABYM JĄ W CHODAK I BYŁO BY GIT. TAK MUSZE JĄ NOSIC BO LUBI OGLĄDAC ŚWIAT A W CHODAKU SAMA PODZIWIAC BEDZIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusieńko współczuję serdecznie, ja tydzień temu też miałam usuwany ząb :O Wypadła mi plomba, a to był ząb leczony kanałowo wczesniej i juz nic nie dało się zrobic- tylko chirurg dentystyczny :O To mój pierwszy ząb usuwany , więc masakrycznie to przezyłam- obciach- ale nawet zesłabiło mne w trakcie :O Z tym,że ja miałam dłutowanie, bez rozcinania dziąsła.Ale mnie na drugi dzień już nic nie bolało i wcale nie spuchłam, tylko musiałam uważac na to , co jem.Mam nadzieję,że u Ciebie też ból szybko minie :) Julcia ja właśnie dziś byłam na mikołajowych zakupach. Kubusiowi kupiłam zabawkę z serii bardzo kolorowa, świeci, śpiewa i robi dużo hałasu, bo widzę,ze takie podobają mu się u straszej siostry. Córci kupiłam zegar do nauki godzin (taki elektroniczny mówiacy ) tablicę magnetyczną i literki do tego, jeszcze jakieś kosetyki dla dzieci, dla chrześnika grę edukacyjną , pizamkę i szukam jeszcze fajnej czapki, a dla 10letniej chrzesnicy to pojecia nie mam co kupic. A co kupujecie swoim facetom?Bo mnie pomysły się po 11u latach razem sie wyczerpały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNO JA JESTEM Z MOIM 9 LAT I TEZ ZABARDZO NIE WIEM CO KUPIC. CHYBA MASZYNKĘ ELEKTRYCZNĄ BO POPRZEDNIA NIECHCĄCY POCZASKAŁAM:( MOJEJ CÓRCI KTÓRA MA LAT 9 KUPIE PAMIĘTNIK PODUSZKE Z HANNĄ MONTANĄ + MP3 A KRUSZYNIE NIE WIEM. PEWNIE JAKĄŚ GRAJKĘ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienko współczuję Ci z całego serca ja w zeszłym roku wyrywałam ósemkę tak samo jak Tobie rosła poziomo, spróbuj płukać płynem Eludril to specjalny płyn stosowany po zabiegach dentystycznych, do kupienia w aptece kosztuje ok 23 zł. Jest bardzo dobry, mi pomógł, może Tobie też pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHOLERA JASNA MAC. PRZEZ KATAR MAŁEJ BO BYŁO MI JEJ SZKODA USYPIAŁAM JĄ NA RĘKACH I TERAZ MASZ BABO PLACEK:( SZLAK MNIE TRAFIA ZE PRZEZ SWOJĄ GŁUPOTE MUSZE NA NOWO SIĘ MĘCZYĆ Z USYPIANIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia,ja moja tez musze lualac na rekach bo w lozecku ni chu chu sama nie zasnie...mialam wlasnie przyklad....skonczylo sie na placzu,tylko nie wiem czy dlatego ze chciala byc ululana,czy dlatego ze chciala sobie jeszcze beknac... ogolnie mala dostaje juz tylko krowie mleczko i zrobila sie z niej glodomorra:)nie wyje juz tak przy jedzeniu:))))czasem sei zdarzy,ale nie jest tak strasznie.Julcia a jak uczysz mloda zasypiania w lozeczku?bo moja nawet jak juz slepia zamkniete,prawie odjazd to nigdy mi nie zasnie,konczy sie placzem,potem musze ja wziac na rece,bojnac kilka razy i spi.....nie kumam jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA NAKRECAM KARUZELE SMOKA W PYSZCZEK I PIELUSZKA NA ŁEPETYNKE. I ZAWSZE DZIAŁAŁO A TERAZ JEJ PALMA BIJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kicha,moja sie wkurwia na karuzele,pieluszka na buzi ja zacheca do biegania,bo to cos nowego,a smoczek ....bez niego ani rusz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TERAZ TO PÓŁ BIEDY Z RACZKAMI ALE JAK PODROŚNIE WAGOWO TO PANIE DOPOMÓZ TYM BARDZIEJ ZE MEŻÓLEK TYLKO W WEKENDY. A TAK APROPOS TO WŁAŚCIWIE ON NAUCZYŁ DO RĄCZEK. KOCHANY WEKENDOWY TATKO. JAK BĘDZIE MIAŁ URLOP NA ŚWIĘTA TO ZOBACZYMY CZY TAKI MĄDRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczescie bol troszke minal..troszke..Spuchlam i mam szczekoscisk.Ledwo wsadzam widelec do buzi z papkami. Mam kilka szwow-na szczescie rozpuszczalnych. malutka za to uwelbia ten kleik i spi troszke dluzej,ale nadal nie ejst idealnie. ..no coz musze sie przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nam forum przycichło, jeszcze trochę, a nas zlikwidują :-( Nazilla i Katarina juz chyba calkiem nas opuścily, buuuuu... Żabciu... jak Agatka???? mam nadzieje, ze lepiej i apetycik nareszcie dopisuje... Nusienko... jak ząbek, albo raczej to co po nim zostalo, wierze, ze bol juz minąl. Nie pisałaś jaka byla reakcja rodziców na Wasz przyjazd, chociaż na pewno bardzo się ucieszyli. Julcia... moja Katia to juz pewnie tez sporo waży 3.11 bylo prawie 6kg, na plecki już nie moge, bo caly dzien sama, a mąż wraca wieczorem i prawie nie pomaga, więc sama sobie radzę, a jak juz ją weźmie na ręce to po 5minutach wszystko go boli, niech se kurna mięsnie ćwiczy slabeusz ;-) A Katia od wczoraj je po 200ml (180ml +6miarek) nie wiem ile ona by zjadła, gdybym jej nie dozowała, kurcze ile takie dzidziu może jeść???? szok.... Florianko.... co u was, bo dawno sie nie odzywalaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,jestem...z jedzeniem mlodej juz oki...pije krowie mleko,domaga sie co 3 godziny,czasem co 2,bo nie jest tak syte ja modyfikowane....ale boli ja chyba brzuszek od tego mleczka....a no i w nocy mi sie budzi 2 razy...z glodu....chyba jednak modyfikowane zostanie,ale zmienie je na gerbera....z reszta sama juz nie wiem....dzis panna od 16 do 19 wojowala,gadala,smiala sie itp,nie miala zamiaru spac,ale jak poczula wode w wannie to nagle baaaardzo zmeczona i spiaca byla,wiec ryk musial byc...wypila mi tylko 100 ml mleka na noc....a jadla o 17:30 tez 100 ml...wydaje mi sie ze po 2 godzinach to juz mega glodna powinna byc...ale coz,skoro dba o linie.....szkoda,ze tak nam sie to karmienie spartolilo i przez to noce sa do d*** aaaa i maly sukcesik,przebudzila mi sie po kapaniu,pogadala,pogadala i sama zasnela,ja tylko dalam jej palec:)))) w ogole to chyba pogoda na moja core ma wielki wplyw...a no i nie cierpi samotnosci,lubi towarzycho,wtedy to gada i gada:)w sobote przyjezdza moja chrzestna,ale agata bedzie nadawac...juz to slysze:)) babki,macie maty edukacyjne dla swoich maluchow?ja nie mam,ale zastanawiam sie nad kupnem,warto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabciu... ja Ci powiem, ze nie chcialam sie wymądrzać, jak przeczytalam, że dajesz mleczko krowie, ale jak mi się uda zeskanuję i wyślę Ci mailem artykul dlaczego takiego mleka nie wolno dawac do 3lat. Mnie sie wydaje, ze dla dzieciaczków najlepsze jest mleko mamy, a dla cielaczków krowie, taka natura,a jak nie karmimy to trzeba modyfikowane, bo choc nie tak doskonale jak mamy, to jednak tak ulepszane, aby jak najbardziej je przypominalo. mam nadzieję, ze się nie pogniewasz za to :-) :-) Ja od 2 dni daje po 200ml no ale i tak jest placz za więcej, przeraża mnie to, ale wiadomo, więcej nie dam i już, taki maly brzusio a taki apetyt. Dziś zasnęla na spacerku i jeszcze spala w gondolce po przyjściu do domku i tak do 18.30, no ciekawa jestem jak będzie spała w nocy po takiej długasnej drzemce :-) W ogóle to nie wiem, jak mozna w taka pogode chodzić na dlugie spacery, ja po pół godziny bylam zmarźnięta na kość, w rękawicach, czapie, a czucie w palcach odzyskalam 15min po przyjściu do domu, nie daję rady chodzić dlużej niż godzinę, nie da sie normalnie, bo ja taki zmarźluxh jestem.... Ja jestem ZA mata, kupie na mikolajki :-) , zobaczymy jak sie sprawdzi, zastanawiam się tez nad kojcem, szwagierka może pozyczyć, ciekawe czy katia będzie go lubila, bo przeciez nie może cały dzień w leżaczku siedziec, to podobno ogranicza rozwój dziecka, bo w leżaczku nie nauczy sie przewracać na brzuch, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni-nie gniewam sie,sporo wczoraj czytalam o krowim mleku i troszke sie boje....a poza tym moj egoizm...ja lubie spac:)))))w nocy:)))wiem ze krowie jest dla cielaka,ale co powiesz na to ze mojej siostrze lekarz nakazal podawac krowie synkowi ze skaza,po przeleczeniu bebilonem pepti!!!ja sie zdziwilam....ale przedewszystkim w krowim nie ma witamin jakie sa malej potrzebne...boziu,ja sama nie wiem co z tym mlekiem....krowie mloda zasysa az milo,modyfikowane w sumie tez,ale ono tak smierdzi...bleee,krowkowe az pachnie...ale ma za duzo bialek,ktore niepotrzebnie obciazaja organizm.....druga strona medalu jest taka,ze my jestesmy na takim mleku wychowane i zyjemy jakos..... Ponoc sklad mleka krowiego stymuluje organizm niemowlecia do szybkiego wzrostu....moze dlatego siostrzeniec majac niespelna 2 lata wyglada na 3 z hakiem:)) Co do maty,to moja agata uwielbia po prostu lezaczek i tv,a jak na podlodze lezy,to tez ciagle w zyrandol patrzec nie jest za fajnie..... moni,fajnie ze mi przypomnialas,jak u waszych maluchow z lapaniem w raczki przedmiotow?ja zauwazylam ze mala wyciaga lapki do rzeczy ktore ja interesuja.A jak idzie przewracanie sie?u nas lezy i kwiczy:))ale za to na brzuszku lubi lezec!!!!!taaaaak,moje dziecko polubilo ta czynnosc i smieje sie wtedy w glos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzejmie melduje że żyje :) nieobecnosc spowodowana nadmiarem pracy, dostałam fuche i musialam sie wyrobic w czasie. U mnie podawanie butli z kaszka przynosi skutek chyba, budzi sie mniej i na ogół nie na jedzienie, stwierdzam że z tesknoty za cycuniem, bo złapie na chwile i zaraz usypia, cóz faceci :) Ha no i jeszcze sie pochwale że chlop mi sie odblokował, znów jest, czule i namiętnie, choc nie powiem inaczej bo tu dzidzia obok, tam mleko plynie samo itp. Nusienka 2 razy jakby mój wstał uznałabym to za dobrze :) Kurcze wcześniej porafił sie i 5 razy razy obudzic.. Anno wiesz, ja to bym małą zostawiła na tydzień w domu i w miedzy czasie tłumaczyła o co chodzi, ze każdy ma swoje obowiazki . NUSIENKA współczuje strasznie, trzymaj sie cieplutko, ból minie, oby szybko.. Julcia pół roczku thyba za wcześnie na chodak, ledwo co siedziec bedzie chyba, no ale jak juz usiadzie to chyba juz mniej wymagajaca bedzie bo na siedząco to swiat inaczej wyglada niż na leżąco i będziesz miała więcej luzu. He wczoraj widziała przez okno jak jakas dzidzia uczyła sie chodzić. dwa kroczki i bęc na pupe, usmiałam się i nie moge sie doczekać az my tak będziemy miec hmm prezent dlA faceta, mojemu kupie zaglówke, lib obraz ze statkiem, lub jakis marynarski gadzet, pokój mamy na marynarski styl i mój głupieje jak cos takiego widzi bo troche kiedys był marynarzem. Warto zabcia mate, ja kupiłam wcześnie mate ale go nie interesowala, ostatnio nauvczył sie ladnie tracać zabawke zebu mu grała, jak na brzusiu to też fajnie bo kolorowo itp. kupuj bo juz ostatni dzwonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem zadowolona z maty. niraz nawet potrafi sama na niej zasnac. wczoraj wrócił mąż i małą zasneła w łózeczku bez lulania. i jak ma mi wierzyc ze normalnie tousypiam ją na rękach? wczoraj zamówiłam prezent dla starszej. ten pamiętnik poduszke z hanna montaną a moja siostra zamowiła jej mp3. nie wiem za bardzo co kupić karolince;( przeglądam zabawki i moze jakąś grajke? sama nie wiem. faktycznie wykruszamy się powoli co bardzo mnie smuci bo fajnie sobie nieraz poisać i podzielic sie swoimi spostrzeżeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu wrocilam do prawie normalnosci..Juz nawet jem inne posilki niz papka :).. Jak ja sie ciesze ze wprowadzilam ten kleik.Mala idzie spac o 21 i sie budzi tylo raz ok 4 na cyca i spi do 7-8. Superowo!! A daje jej 150ml mleka +2 lyzki kleiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki melduje się! Nie mam czasu na pisanie bo jutro mamy imprezę w domu (urodziny Łukasza) i utknęłam na dobre przy garach. U nas wszystko ok. Mały zjada codziennie zupkę na obiad i baaardzo mu smakuje:) Całuję Was wszystkie gorąco :) Trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z maty edukacyjnej jestem bardzo zadowolona. Igor ją uwielbia. Muszę mu kupić nowy leżaczek bo ten jest do 9kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻABCIU JAK TEOJA MIAŁA KATAREK TO WYCHODZIŁAŚ Z NIĄ NA DWOR? JEST ŁĄDNA POGODA ALE TROCHE SIE BOJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy matę edukacyjną,ale mały jest nią kompletnie niezainteresowany. Polezy 5-10 minut i kwęka,że źle...Na szczęście nie wydawałam na nia kasy, bo to mata jeszcze po straszym dziecku. za to uwielbia zabawki świecąco-grające, śmieje się do nich jak szalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×