Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rosannes tears

PROTESTUJEMY- zwróćcie uwagę Polski! Wpisujcie się!

Polecane posty

nie zdziwie sie jak mu zaraz postawia pomniki w centrum warszay, krakowa itd bo wielkim bohaterem byl... dlaczego innych nie pochowaja na wawelu?? tez zgineli w sluzbie krajowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebo dla Ciebie
Także na łamach "Venerdi" ukazał się towarzyszący reportażowi komentarz pióra Paolo Garimbertiego, który podkreśla, że Donald Tusk jest zapalonym piłkarzem, środkowym napastnikiem, "naturalnym i spontanicznym strzelcem bramek". "Wygrał pokonując ostrzejszego i bardziej agresywnego ze strasznych bliźniaków Kaczyńskich - Jarosława, premiera" - pisze. Stwierdza, że "Tusk był znakomity w debacie telewizyjnej i zachęcił młodych Polaków do pójścia na wybory". "To przepiękny wynik dla Polski, dla Europy i - powiedziałbym - dla całej demokracji" - pisze komentator magazynu dziennika "La Repubblica". Jego zdaniem, "Kaczyńscy są wstydem dla swego kraju, czymś najgorszym, co wydał postkomunizm w Europie wschodniej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale oni to dobrze wiedzą
jak można tak pisać- bo to prawda :O pecha mieli że z nim lecieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
poziomka- ale Ty naprawdę jesteś zaślepiona. ;) mieszasz nawet współczucie z przyzwotością. To, że protestuję nie oznacza, że nie współodczuwam. Tragedia jest niewyobrażalna, jest mi bardzo żal pani Marty i Jarosława, który stracił swego brata, ale nie będę siedziała cicho i przytakiwała, bo jest mi kogoś żal. Rozsądek, poziomko! To już jest po prostu przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje kontoooo
Tu rozpisuje się chyba palikotowa inteligencja:O Gdyby ćwoka tuska chciano pochowac na wawelu, to ten pomysł pewnikiem przywitano by brawkami. Zenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
niebo dla ciebie- sama prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pograzonawzalobie
widocznie nie jestem tym "wykształciuchem" i wiesz powiem jedno - jestem z tego dumna w takim razie. Wiem, ze mam czyste serce i sumienie. I to jest dla mnie najwazniejsze.Uciekam stad, Pozdrawiam wszystkich, a w szczegolnosci osoby ktore sie kloca o tak nieistotna kwestie... Opamietajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale oni to dobrze wiedzą
/Gdyby ćwoka tuska chciano pochowac na wawelu, to ten pomysł pewnikiem przywitano by brawkami./ - narzucasz innym swój tok rozumowania?? rozumiem że nie popierasz PO i o to chodzi? :D Wałęsa nie jest z PO, a taki pomysl by mi sie podobal- jak myslisz co mną kieruje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachael
Może troche obiektywnego spojrzenia, też nie zgadzałabym się z taką decyzją odnośnie Tuska, mimo że go lubię, ale i tak było by to bardziej logiczne, bo chociaż cieszył się dużym poparciem społeczeństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje kontoooo
Poczytajcie sobie ćwoki: JAROSŁAW WCALE NIE CHCIAŁ POCHOWAC BRATA NA WAWELU!!!! http://wyborcza.pl/1,105766,7768819,Dlaczego_Jaroslaw_Kaczynski_chce_pochowku_na_Wawelu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _zgłoś_do _usunięcia_
jestem na NIE dl pochówku Kaczyńskich na Wawelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
transmisja na tvn24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........oj............
na franciszkanskiej jest protest przeciwko pochowaniu Kaczyńskich na Wawelu więc możecie ruszyć dupy i iść zaprostestować. Wstyd ludzie wstyd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoke wawelskie
Kraków nareszcie będzie miał swojego smoka. Proponuję także zmienic miejsce pochówku na smoczą jamę, myślę, że to podkreśli charakter rządów szanownego Lecha Kaczyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvos
Dlaczego Jarosław Kaczyński zdecydował się pochować ciało brata na Wawelu? To dziś pytanie numer jeden w Polsce. Ważny polityk PiS zgodził się na rozmowę pod warunkiem niepodania jego nazwiska. Oto co nam powiedział: - To była bardzo trudna decyzja. Prezes był zdecydowany na Powązki. Z naturalnych przyczyn wolałby Warszawę. Podjął już wstępną decyzję, żeby zrobić grób rodzinny, w którym jest ojciec, będzie matka, brat z żoną, być może kiedyś także córka. Ale w tej sytuacji nie można abstrahować od okoliczności. Lech Kaczyński to nie tylko brat, ale przede wszystkim prezydent. Czy powinien leżeć na Powązkach, gdzie leży prezydent Bolesław Bierut? Alternatywy dwie W grę wchodziły więc dwa miejsca: Archikatedra w Warszawie, gdzie spoczywają prezydenci Gabriel Narutowicz, Stanisław Wojciechowski i Ignacy Mościcki. Ale w tej sytuacji bardziej na miejscu jest analogia z generałem Sikorskim, Naczelnym Wodzem, który podobnie jak Lech Kaczyński zginął w katastrofie lotniczej. On spoczął na Wawelu. Jak Piłsudski... Polityk PiS: - Tysiące osób obserwujących przejazd pani Marii Kaczyńskiej to odpowiedź na pytanie, czego chce naród. Część osób szuka pretekstu, żeby skończyć z atmosferą żałoby. Nie chcę oczywiście porównywać, ale kiedy zapadła decyzja o pochowaniu na Wawelu Józefa Piłsudskiego, też były protesty. Nawet prof. Tomasz Nałęcz, daleki przecież od Lecha Kaczyńskiego powiedział dziś, że obecna atmosfera przypomina żałobę po marszałku Piłsudskim. Jeśli ktoś widzi to, co się dzieje na ulicach, nie ma wątpliwości. Powtarzam jednak, Jarosław Kaczyński naprawdę chciałby, żeby to były Powązki. Pytam polityka PiS: Kto więc podjął decyzję o pochówku na Wawelu? Kardynał Dziwisz za akceptacją Jarosława Kaczyńskiego. Prezes postawił tylko warunek, że na Wawelu powinno się znaleźć miejsce nie tylko dla brata, ale również dla jego bratowej Mariii, Pierwszej Damy. I taką zgodę uzyskał. Więcej... http://wyborcza.pl/1,105766,7768819,Dlaczego_Jaroslaw_Kaczynski_chce_pochowk%20u_na_Wawelu.html#ixzz0l0WJigil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje kontoooo
Matkooo, Wałęsa na Wawelu:D:D:D Ten ćwok powinien być wystrzelony w kosmos, bo już nie mogę zdzierżyć tej pyszałkowatej mordy i niegramotnych wypowiedzi:O Ten to ma zasługi - chyba w przeskakiwaniu przez płot buhahahaha:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachael
Chyba do tej pory znałam złą definicje słowa ćwok, bo używacie go w stosunku do porządnych ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvos
widzicie jaroslaw nie chcial aby lecha pochowano na wawelu chcial warszawe. pewnie komorowski zaproponowal wawel zeby sklocic spoleczenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje kontoooo
Jeżeli Wałęsa jest porządny, to ja jestem księdzem:O Nawet nie chcę ciągnąć wątku, bo to nie temat o elektrykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rachael
Zastanów się czasem co by było teraz z Polską gdyby nie Wałęsa, myślenie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvos
moje konto - nie sposob nie zgodzic sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
vvvvos- kolejna teoria spiskowa dziejów? daj spokój :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
poziomka- to nie jest kłótnia, ale dyskusja. fakt, nie ma co dyskutować z kimś, kto nie ma argumentów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........oj............
hahahahaha Wałęsa porządnym człowiekiem? Ktoś musiał robić za frontmana a że Wałęsa był najgłubszy za co za tym idzie najbardziej odważny to padło na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halooooooooooo
nie zgadzam sie na Wawel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje kontoooo
Rachael a wiem, pewnie, że wiem, co zrobił Wałęsa - otóż wysprzedał prawie cały majątek Polski, wprowadził prywatyzację, dzięki której większość dóbr znalazła się w obcych łapach:) Aha - dzięki temu ćwokowi mamy też wysokie bezrobocie i biedę. Cóż, Wałęsą ładnie sterowano, bo chyba nikt nie jest tak głupi, żeby sądzić, że prosty elektryk wywindowałby się na prezydenta ot tak z dnia na dzień. Myśl kobieto, bo myślenie ma przyszłość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polski naród jest taki że obojętnie co się stanie i tak nigdy nikomu nie dogodzisz-i te wasze teorie nie poparte żadnym dowodem-nie wiadomo czy śmiać się czy płakać-na tym wątku wszystkich skłóciła rosannes a to co napisałam na poprzedniej stronie nikt nie przeczytał ze zrozumieniem i nikt nie zechciał nawet odpowiedzieć na pytania-kłóćcie się dalej o coś na co nie macie wpływu-i tyle w temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3ZUZIA
zachowujecie sie jak hieny,sama jestem z krk i jestem mega zdziwiona ze spocznie na wawelu,ale wy chyba przesadzacie,szmaciarze,nie robcie z krk nadetego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje kontoooo
Wawel, wielkie halo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×