Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Gość e nikogo tam nie ma
smiech jest w 1.09 zaraz po strzale :o jestem ciekawa jak jest "zmiana planow" po rusku. moze identycznie jak niektore slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka amtak
to ruski krzyczy , i wyraznie słychac rosyjski akcent Słychac go dwa razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiście ktoś krzyczy
A ktoś mi dzisiaj mówił że zidentyfikowano 2 ciała których nie było na liście pasażerów. To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Już to zdementowali zdaje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioityityio
było sprostowanie na antenie rmf, że te osoby były na liście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dydfhdsf
przed chwila przeczytałam, ze podczas oddawania tych strzałów i po tym smiechu ktos po rusku mówi " Kiedys to by nam grozil za to Sybir"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjhgfdserty
47-49 sek .na drzewie wysoko ,na galeziech cos wisi.....nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge obejrzec
zadnego z tych filmikow ktore podajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Srati-tati.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgromadzenie młodych hien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f11
Co myślicie o tym: skoro nie było awarii samolotu, skoro piloci dostali ostrzeżenie o złych warunkach i nakaz zmiany miejsca lądowania a znali rosyjski i ich obowiązkiem jest dbanie o bezpieczeństwo pasażerów, to nie wydaje wam się, że pan prezydent tak juz kiedyś wczesniej to zrobił, nakazał lądowanie żeby się nie spoźnić nauroczystości? I czy gdy wyjdzie to z rozmów pozyskanych z czarnych skrzynek, dotrze to do wiadomości publicznej czy zostanie utajone? a skrzynki mają bardzo czuły zapis i słuchac wyraznie rozmowy pasażerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patałach
Ja widzę rękę, nie nogę. Nie widzisz palców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e nikogo tam nie ma
wiem jedno ten film jest dziwny i przerażający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze nie powiedza a ludzie na akfe nigdy nie przestana spekulowac...chociaz powinni nam powiedziec prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklklklklkkkk
co ty w zyciu nie powiedza ze to wina prezydenta bo jak to by wygladalo? wszyscy placza holy mu skladaja a okazaloby sie ze to on wszystkich tych luidzi zabil :O nigdy sie nie dowiemy prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
wyobrażacie wiadomość na antenie radia: p.p. jest winien śmierci ... psażerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego, co podajato byly tylko rozmowy pilotow - nikogo poza nimi i juz wiadomo co bylo przyczyna tragedii - z odczytu z czarnych skrzynek jasno to wynika ale nie podadza na razie do publicznej wiadomosci, jesli w ogole podadza, ale w blad pilota wirzyc mi sie nie chce - oni byli zbyt doswiadczeni i bardzo mi ich szkoda, ze tak na nich najechali zaraz po tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklklklklkkkk
no dokladnie tego nigdy nie ujawnia dlatego ze tyle gadania po msierci jaki to on wspanialy itd a tu nagle takie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka amtak
mnie zastanawia dlaczego powiedzieli ,ze piloci nie rozumieli rosyjskiego ( skoro uczyli w się szkole , a poza tym jest bardzo podobny do polskiego ) I dlaczego póscili rozmowe pilota z wieza z kilku godzin po katastrofie ( pilota z samolotu Jarosława Kaczynskiego ) ten pilot sie sam rozpoznał Nie szukam potwierdzenia zamachu itd , mysle logicznie i obiektywnie ,ale cos tu śmierdzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Podszywie, jak już się podszywasz, to pisz porządnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie. Faktycznie co to za kur***wo?! wqrw**am sie teraz. slychac strzaly, smiech. o co tu do ch**a chodzi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze dostaniemy kilka wersji ostatecznych i niby wiele osob bedzie kazda potwierdzac i uznawac za ostateczna, a prawda na zawsze bedzie nei znana lub po latach dopiero bo na pewno znajda sie badacze, ktorzy beda dociekac prawdy - tak jak to bylo w sprawie Katynia 70 lat temu, ale ile lat prawda byla ukrywana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f11
skrzynki były tak czułę że nagrały się rozmowy spoza kabiny pilotów. Jeśli do pilotów miał dotrzeć nakaz lądowania mimo pogody to na pewno jest nagrany. Naród polski powinien znać prawdę, szczególnie ci, którzy stracili bliskich w tej katastrofie. Jeśli wydany został nakaz , a społeczeństwo nie zostanie powiadomione, na zawsze niesłusznie i bolesnie oskarżeni zostaną piloci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
To, dlaczego gadali po rosyjsku to osobna kwestia, której ja też nie rozumiem. Powszechnie używanym językiem w lotnictwie jest angielski i nikt mi nie wmówi, że polscy piloci lub rosyjscy kontrolerzy nie umieli po angielsku i dlatego porozumiewali się po rosyjsku. Ale nie wietrzę tu spisku, raczej głupotę, podobna do tej, że na jeden pokłada załadowano razem tak wiele ważnych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12211133waw
matko przerażający jest ten filmik, skad ten śmiech i te strzały? wogóle co ci ludzie tam robili i dlaczego nagle zaczęli uciekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prwda sie nalezy, nie tylko rodzinom - zwlaszcza, ze oni teraz sa przepelnieni smutkiem po stracie, a nie domyslami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Film został usunięty przez użytkownika który go zamieścił''.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×