Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika niedziewczyna ratownika

Dlaczego ona go tak niszczy???????

Polecane posty

Gość Monika niedziewczyna ratownika

Poznałam jakiś czas temu mężczyznę, sympatyczny, wesoły, lubi chodzić na imprezy, brylować w towarzystwie. Bardzo nalegał żebym go poznała z koleżankami ze studiów (mam 22 lata) i teraz całą paczką razem imprezujemy. Nigdy bym nie pomyślała że, ma on 34 lata. Problemem jest jego żona, o której dowiedziałam się przypadkiem. Ciągle wszczyna awantury dla M , nie pozwala mu się z nami spotykać, ani wyjść na imprezę chociaż raz w tygodniu. Zasłania się dzieciakiem- ale chyba ona umie poradzić sobie z jednym dzieciakiem!! Niech da temu facetowi pożyć, czy on nie ma prawa do rozrywki. Szkoda mi tego M wiele razy mówił, że już nie ma siły z babą, nie daje mu oddychać. Co mam zrobić jakoś się wstawić za nim? Zadzwonić do niej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika niedziewczyna ratownika
Niech mi ktoś pomoże proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSanSan
to jakis zart???? facet ma 34 lata, zone, dziecko a ty mu dupe zawracasz znajdz sobie kogos w swoim wieku bez zobowiazan, typu zona, dziecko mam nadzieje ze jego zona przezjrzy na oczy i tez zacznie "brylowac w towarzystwie" a jej maz bedzie siedzial 24 godz na dobe z wlasnym dzieckiem, a co moze nie potrafi sobie poradzic???? :-/ zenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onka.biedronka.
najlepiej zrobisz jezeli zostawisz ich w spokoju.... to ich problem, nie Twoj, a jezeli facet chce sie troche pobawic, to niech weznie ze soba zone a nie kolezanki nie wiadomego pochodzenia :-/ nie dziwie sie zonie, ja bym takiego w dupe kopnela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie zenada
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, on jest w takim wieku, ze powinien byc odpowiedzialny za swoją rodzinę a nie imprezować. na imprezy miał czas. a teraz powinien pomagać żonie. Ona ma tylko w domu siedzieć z dzieckiem a on imprezować? Nie pomyślalas ze moze jej też się cos od zycia nalezy? za wychowanie są dwie strony odpowiedzialne. Kobieta nie jest tylko od tego zeby z dzieckiem siedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja ...
A dlaczego to on ma oddychać, a ona ślęczeć z dzieciakiem 24 h? To może już czas, aby ona pooddychała? Żenada podejście ... Facet stary, a taki głupi ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika niedziewczyna ratownika
Ale szczerze mówiąc on jest bardzo sympatyczny, umie i lubi się bawić. Wiec nie rozumiem dlaczego żona mu nie pozwala. Czy on juz nie ma prawa do życia? To że ma żone chyba nie przekreśla życia wśród ludzi. Co do żony to wiem ,ze nie przepada z imprezami, zresztą z jej wyglądem na pewno bym nie poszłą na imprezę ( bez obrazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja ...
Ty lepiej uważaj! Bo on taki zabawowy, że pewnie zrobi i Tobie dzieciaka i znajdzie sobie młodsze towarzystwo do zabawy i tyle go będziesz widziała... Nie bez powodu tak zależy Ci na towarzystwie tego pryka starego ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problemem nie jest jego zona tylko Ty... zabierasz czas zonatemu i dzieciatemu facetowi... jak chce sie zabawic to niech zabierze zone ze soba, skad wiesz czy lubi czy nielubi? pytalas sie jej? czy z wygladu to wyczytalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika niedziewczyna ratownika
Wszystko co wiem na jej temat pochodzi od M. Dlaczego uważasz że ja jestem problemem?? To ja sie do niego pchałam?? To on nalegał na spotkania i imprezy, a że fajnie się z nim można pobawić wiec razem imprezujemy. Nieiwm dlaczego ta jego żonka go tak dusi?? Najlepiej niech sie razem w domu zamuruja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iieiibfdbdfb
machnie ci dzieciaka to zobaczysz jaki jest zabawowy:D na moje oko marna prowokacja,a swoja droga facet do bani skoro zona z dzieckiem w domu a on po knajpach ze studentkami lata,bez komentarza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika niedziewczyna ratownika
I do waszej informacji to moj kumpel więc z nim nie śpię. Chociaż jak słucham jak ma kiepsko z żonką w tych sprawach, to naprawdę mu współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljpjeqq
mam nadzieje ze za 10 lat bedziesz miala dziecko i sympatycznego meza, ktory lubi sie bawic. Pamietaj, zeby dac mu żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusesita30..
I z tego współczucia w końcu Cię zaciąży ... Ciekawe, czy jak Ty będziesz miała chłopaka, czy męża i dziecko to tak będziesz go wypuszczać na imprezy z młodymi laskami ... Miałaś kiedyś chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika niedziewczyna ratownika
napewno nie bede go dusic jak wriatka w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem że jak urodzisz dziecko to nie edziesz miala nic przeciwko temu że Ty bedziesz sie z nim kisić w domu, a Tój facet zamiast ci pomóc bedzie balował z młodymi dupami? :D PS. provo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iieiibfdbdfb
no,pozyjemy zobaczymy...jak dorobisz siwe dziecka to dopiero napisz...teraz to w glowie ci imprezy i nie znasz zycia...ale powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od razu widac
OD razu widac, ze chcesz go po prostu wyrwac. Zona ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego Ty jestes problemem? bo kazdy facet widzac ciekawsze zycie innych powie wszystko zeby tylko i jemu cos z tego "skapnelo" jestes odmiania, od codziennego zycia, ale za bardzo ingerujesz w ich malzenstwo i uwierz ze polowe tego co Ci mowi to nie jest prawda, mowi to co chcesz uslyszec bo czy bylby dla Ciebie taki interesujacy facet, ktory wychodzilby do knajpy raz na powiedzmy miesiac, mowil ze kocha swoja zone, a rodzina jest dla niego najwazniejsza itp itd ? pewnie nie zawracalabys sobie nim glowy i faceci to wiedza... a Ty wierzysz ze wszystko co Ci powie :-o mam nadzieje ze jak bedziesz miala meza i dziecko, wracajac po pracy, czy po ciezkim dniu z dzieckiem w domu, podasz mezusiowi obiadek i otworzysz drzwi zeby "mogl sobie pooddychac" ze studentkami ktorych wogole nie znasz i z sumiechem przywitasz go nad ranem... az sie nie chce wierzyc ze masz 22 lata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika niedziewczyna ratownika
nie chcę go wyrwać. to moj kolega i tyle. Ma taki styl bycia, wszędzie go nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pachnie" mi to kryzysem wieku sredniego wiek by sie zgadzal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusesita30..
To po jakiego zakładał rodzinę? skoro teraz go nie interesuje? To wstyd, że ma rozwój nastolatka ... W tym wieku? Wielu z Was w końcu dorośnie, a on już nie ... To dupek jakich mało ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika niedziewczyna ratownika
Czemu oceniasz faceta tylko na podstawie tego ze czasem wyjdzie z domu? To znaczy ze nie dorósł? bez przesady, może prócz tego jest bez zarzutu jako ojciec i maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kryzys jeszcze za wcześnie ale miejsce 34latka jest przy żonie i dziecku, z wami czuje się młodszy i tyle chwila moment i cie przeleci, tacy juz oni są:P nie pocieszaj go nie ma aż tak, źle jak mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusesita30..
Facet zakładając rodzinę wyrzeka się zabaw z nastolatkami ... I nie jest wolny jak ptak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusesita30..
Fakt przeleci wkrótce ... możliwe, że nie tylko autorkę ... :O Z tego co mówi, ma więcej do przelecenia ... w końcu nalegał na poznania "całej" paczki ... Już się rozejrzał... a teraz sobie poużywa ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika niedziewczyna ratownika
A skad wiesz że on jej to obiecywał? Widocznie nie było takiego tematu skoro maja teraz oboje problem, lub bardziej on z nia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×