Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

vi ale tu sie pokazuja wszystkie zdjecia a nie widze twojej gwiazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia a nie mozesz isc do salonu i przymiezyc sukni o takim kroju zeby byly podobne bedziesz wiedziec w ktorej sie lepiej czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze mozesz je polaczyc ta ze wstavkami z gorsetem z tej drugiej? a nie chcesz mojej sukni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ja tez mysle ze warto pojsc do salonu przymierzyc:) i wowczas bedzikesz wiedzikec co i jak:) vi-ja w tej agencji bylam zarejestrowana:) i nawet na casting trafilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki Twoja suknia jest śliczna :) ale wole wybrać coś innego :) nie gniewaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania jest w tym linku podanym przez monie w 4 rzedzie 2 zdjecie. ma rozowo szary kolniezyk i widac zolty kwiatek na sukience :) i stoi jej kogicik na głowie ;) tralalala Hania też dostała zaproszenie na casting i do podpisania umowy o wspolprace w agencji :) ale jeszcze sie wstrzymamy, bo zaprosili nas na sesje w Łodzi... daleko od nas :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia dzieki wielkie za sms'ka :) na Ciebie zawsze mozna liczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi nie ma za co :) jeśli wybierzecie sie do tej Łodzi to wpadnijcie na kawke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo vi :D to znak:D do Lodzi i na kawke do moni:) A jak tam reszta staraczek? Dorotka? Kasia? Cisza tu ale mam do was sentyment dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ok bylam u lekarza wszystko dobrze wszystko sie samo oczyscilo w sumie powiedzial ze mozemy sie odrazu starac.(przez 2 i pol roku nam sie nie udalo to czemu teraz mialoby byc inaczej) ciekawe ile bede czekac na pierwsza @ . postanowilismy ze nie bedziemy robic inseminacji przez jakis czas jesli wogole kiedykolwiek sie na to znowu zdecydujemy. monia te zdjecia mi sie nie otvieraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia sliczne te obraczki :) niki musisz skopiowac link do przegladarki i usunac ostatni "/" :) codo starań, to bardzo czasto zaraz po poronieniu czy ciazy kobieta jest bardzo plodna, dlatego wiele kobied od razu zachodzi w kolejne ciaze myslac ze jeszcze nie ma owulacji :) cokolwiek zdecydujesz bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, przepraszam ze sie na razie malo odzywam, ale jestem na urlopie i nie bardzo mam czas i dostep do neta, wiec jak juz znalazlam chwile i net mi dziala to pisze. Bylam na usg no i lekarz ogladal i ogladal i powiedzial ze zle ulozone i raczej na jego gust to dziewczynka, no ale przelaczyl na 3D i tam poogladal ale zle bylo widac bo jeszcze za male troszeczke dzieciatko no i jak juz wspominalam zle ulozone. Juz mial odkladac sprzet ale mowi, zebysmy jeszcze na normalnym podejrzeli raz jeszcze i nagle wybuchnal "ale jaja, chyba chlopak bedzie" i usilowal nam plaszka pokazac, hehe, powiedzial ze albo niunka ma duze wargi sromowe albo to ptaszek, ale jeszcze wszystko jest malutkie wiec nie chce nam dawac jednoznacznej odpowiedzi teraz. Za tydzien wracam do UK i tam w przyszla srode mam usg. Ale ja sie najbardziej cieszylam z podgladania malenstwa, jak bilo jej serduszko i jak klaskalo raczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki-tak jak vi pisze, moze byc teraz tak ze od razu zaskoczycie i bedzie git. anita-polowa ciazy za toba...niezle:) daj znac po UKowym usg co tam miedzy nizkami sie pokazalo;) czas zapiernicza...ja wlasnie zaczelam 1dzien 10tygodnia!! za dwa tygle wizyta a za 3 juz bedzie II trymestr...ech niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralalala extra obrączki,też podobają mi sie z tytanu :) chyba takie masywne są? moją czuć na palcu :) miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia strasznie sie ciesze, ze wszystko dobrze :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia- one tak wygladaja;) no trzeba sie przyzwyczaic;) ale sa super:) szczegolnie dla mojego meza bo jest taka rokowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
hej dziewczynki ;)) u mnie 16 dc.. :D prace trwaja :):) tak jak juz postanowilam dalam na luz :) jest dobrze :) nie mam paranoji..:) wreszcie czuje ze zyje :) powoli mi sie ukladaja wszystkie zyciowe sprawy :) jest dobrze :) juz nie licze dni.. :) i staram sie o tym nie myslec moze w tym jest klucz do sukcesu :)) vi :) ja tez wyslalaqm :D oj.. :D ale wy macie fajnie :) anitka :) o tobie mowie :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia - to super. Ale wiem ze aby to osiagnac to trzeba samemu do tego dojsc:) Trzymam kciukasy:) A co u Was laski? Vi jak coronia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia to super, ze masz takie zdrowe podejscie do tematu :) tralalala corcia rosnie jak na drozdzach :) a jak u Ciebie ?? brzuszek zaczyna byc widac ?? :) monia zdecydowalas juz co z suknia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalala to super :) ja jak teraz gładzę brzuszki ciezarnych kolezanek to bardzo tesknie za swoim ;) a ostrzegali mnie, ze wtedy tak chcialam zeby sie juz urodzila a pozniej bedzie mi brakowac brzucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobietki. Właśnie zastanawiam sie nad podziękowaniami dla rodziców. mamy kłopot jak zrobić je,bo u mnie jest tylko mama (tata zmarł),a u Sz też mam nadzieje,że bedzie tylko mama. Teściu proszony będzie ale mam nadzieje,że nie przyjdzie. Takie tańce w kółeczku i "cudownych rodziców mam" mnie nie kręcą,wolałabym jakoś to zastąpić tylko nie mam pomysłu jak? ale mam wisielczy humor :/ S do mnie dzwonił i mówił,że w Ostrowie są mieszkania do kupienia za 60tyś. Fajnie by było na swoim,samemu. Ale kredyt znów :o i miałabym o prace łatwiej niż w tej naszej dziurze. Niby on ma własną firme,ale co z tego jak na śmieszne zusy idzie ponad 1000zł miesięcznie :o a wypłaty liche są,tyle co nazud,rachunek za tel,jeszcze za auto 500zł do płacenia :o ciemno to widze :o i siedzimy z bartkiem jak dwa kołki,bo mama pojechała do ciotki i bedzie koło 15 :o to sobie ponarzekałam,dziękuje za uwage ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej monia no to troche macie klopot z tymi podziekowaniami, ale moze po prostu wypowiedzcie jakies fajne podziekowania i pusccie piosenke, ktora nie bedzie typu cudownych rodzicow mam tylko po prsotu inna ktora wasi rodzice lubia, ja np nie chcialam tez takiej piosenki, bo nie uwazalam ze cudownych rodzicow mam, a nie znosze zaklamania, wiec zagrali im piosenke Przezyj to sam, a wczesniej byly slowne podziekowania. A ja dzis mam usg, juz nie moge sie doczekac, niestety moj maz nie moze isc dzis ze mna, wiec bede sama :( troche mi smutno z tego powodu, bo tak bardzo chcialam zenby ze mna byl, no ale nie puscili go w pracy, bo dopiero z urlopu wrocilismy inie mial sie z kim zamienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia daj znać po wizycie :) a my rok temu staraliśmy sie o malucha... jak ten czas przeleciał :( miłego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×