Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

oj rudzik rudzik:) ale sie nakrecasz:) objawy takie jak wymioty i mdlosci wystepuja okolo 8 tygodnia:) trzymam za Ciebi9e kciukasy:) vi- pecherzyk na USG bedzie widoczny dopiero w 5-6 tygodniu ciazy, do gina mozesz isc z wynikami bety, przeprowadzi z Toba wywiad, czy to pierwsza ciaza, czy byly poronienia, czy ktos chorowal w rodzinie, itepe itede, powinien wyslac cie na badania morfologiczne i moczu plus tokso i cytomegalia:) no i koniecznie USG zeby zobaczyc czy sie pechezyk zagniezdza tam gdzie powinien:) Gratuluje:) A co do pracy, to zalezy gdzie pracujesz:) jesli ciaza ok i sie dobrze czujesz to jak najbardziejmozesz sobie pracowac:) sex tez mozesz uprawiac byle delikatnie:) no i uwazaj na siebie,, nie dzwigaj!!! jak na zakupy to z mezem:)niech facet dzwiga;) duzo odpoczywaj jedz zdrowo:) pij duzo plynow:) i sie nie martw bo stres moze szkodzic:) no i folik lykaj codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie! Zrobiłam rano test..... SĄ DWIE KRECHY!!!!!! :):):):):):) obejrzałam jeszcze raz ten test z czwartku i też jest blada druga kreseczka ( ja za szybko go schowałam,że nic nie ma) :) teraz aby do lekarza aby potwierdził :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
anitia jak @ ???? jeszcze nie moge uwierzyć :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minilu
Kolejna mama na forum, jeee :)! Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starajaca sie-super:) Ale podejrzewam ze na USG zobaczysz tylko cialko zolte z jajnika:) a lekarz cie wysle i tak na bete;) jak cchesz zobaczyc juz jajo plodowe to odczekaj ze dwa tygodnie:D ja poszlam bo i tak z badaniami lekarskimi:D ze spozniajaca sie @ i z watpliwym testem ciazowym:D:D:D dopiero beta mi pokazala ze jestem w ciazy bo na USG nic nie bylo widac:D a to 4 tydzien byl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
dziewczyny gratuluję ;) chyba faktycznie się nakręcam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
dziewczyny gratuluję ;) chyba faktycznie się nakręcam ale niekoniecznie muszą występować nudności i wymioty ok 8 tc bo każda kobieta ma inny organizm i inaczej to odczówa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
anitia zrobilaś ten test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus:(
Witam świetnie że grono mam nam się powiększa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
nerwus jak tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej robilam test negatywny, no ale @ jeszcze nigdy mi sie nie spoznil, no dobra, raz mi sie spoznil, ale wtedy sie okazalo ze jestem w ciazy. No a do tej pory go nie ma. Nie chce sie nakrecac, ale nawet brzuch mnie nie boli, kompletnie nie czuje sie jakbym miala go dostac. No ale ten test negatywny. Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajaca sie a ile ci sie spoznil okres? Czy w dniu miesiaczki mogl wyjsc negatywny test jeslibym byla w ciazy? Widzicie a jednak sie nakrecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
anitia najlepiej zrób bete jest wiarygodniejsza... :) ja przy pierwszej ciąży też zrobiłam test w dniu @ i był negatywny a byłam w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja mieszkam w UK i tu nie robia bety, tu kaza czekac az test wyjdzie pozytywny. No chyba ze okres bedzie mi sie spoznial nie wiadomo ile a test ciagle bedzie negatywny. No to wtedy by mi pozwolili zrobic bete. A tu nie ma platnych laboratioriow zebym sobie poszla i ot tak zrobila/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo chce je miec.. ;(
hej dziewczyny:) chcialam sie przylaczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo chce je miec.. ;(
chcialam Was o cos zapytac.. wiem ze zadna z was nie jest jasnowidzem ale jednak.. podjelismy z moim chclopakiem decyzje ze staramy sie o dzidzie... @ mialam 23-28 kwietnia.. cykle mam rozne.. ostatnie dwa to 33 i 31 dni... w dodatku jeden jajnik... od 1 maja co kilka dni lecimy se na calosc.. jak na razie @ nie ma, ale bola mnie troche piersi... pewnie na @ .. wcale sie nie zdziwie.. bobilam test dzis.. bo juz nie moglam z ciekawosci.. niestety negatywnie.. ;( chcialam was zapytac czy jest jakas szansa minimalna chociaz ze jednak sie udalo tym razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest szansa, nie zawsze test wychodzi pozytywnie w dniu @, jesli okres sie nie pojawi powtorz test za jakies 3 dni./ I szansa jest/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo chce je miec.. ;(
podnioslas mnie na duchu ;) moze poczekam jeszcze pare dni.. nie wiem jak z tym @... moze bedzie.. chociaz wole nie.. a wiedziam ze mam nie testowac bo tylko sie rozczaruje, ale to bylo silniejsze ode mnie.. teraz mam za swoje... wydaje mi sie ze nic z tego bo ta krecha byla porzadna rowna i wyrazna... ludzie.. dlaczego miesiace sa takie dlugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
bardzo chce je mieć-->jedna kreska (czy jesteś czy nie) zawsze jest wyraźna i mocna... powtórz test za kilka dni :) anitia to ja życzę aby twój @ przez najbliższe 9 miesięcy się nie pojawił ;)i powtórz test za kilka dni może już wyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo chce je miec.. ;(
powtorze..ale do tego czasu nie wytrzymam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
mi też jest trudno wytrzymać ale w poniedziałek pójdę zrobić bete ;) też bardzo chcę mieć dzidziusia ;) a ile ty masz lat bardzo chce je mieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus:(
a ja czekam do jutra, wczoraj i dziś bolał mnie brzuch co zwykle towarzyszy @ zawsze jest nadzieje, jutro kupie test bo ten tydzień temu nic nie wykazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
nerwus trzymam kciuki żeby wyszły 2 krechy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo chce je miec.. ;(
ja mam 23 lata.. tez bym poszla male nie wiem czy warto wyrzucic pieniadze...poczekam .. za tydzien jak nie bedzie @ to zrobie normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
anitia jak w czwartek zrobiłam test i nie zobaczyłam drugiej kreski,no to myśle trudno,zapakowałam go z powrotem i do szafy, a @ nadal nie było,więc dziś zrobiłam drugi i są dwie krechy! i tak sobie pomyślałam i wyciągłam test z czwartku i była tam blada druga kreseczka,a ja za szybko spisałam wszystko na straty. Więc głowa do góry,ja myślałam że nic nie ma a tu niespodzianka :) do lekarza pójde tak za 2 tyg dopiero bo jeszcze wcześnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a piersi nadal mnie bolą,@ powinnam dostać czwartek-piątek ( mam cykle 28-29 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja zrobiłam już 5 testów i są negatywne. Ale jeszcze poczekam kilka dni i zrobię usg.Trudno,w tym cyklu się nie udało,dziwnie tylko się czuję i te mdłości rano. Gratulacje dla dziewczyn którym się udało!Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo chce je miec.. ;(
niby mowia ze jak sie przestaje o tym tak intensywnie myslec to sie udaje.. :D ale ja nie umiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mam tyle obaw,jak to będzie i wogóle,a to dopiero początek... jeszcze nie wierze..... trzymam kciuki za reszte Kochane,:) vi jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a u mnie dalej @ nie ma i brzuch mnie nie boli, a powinnam byla dostac dzis rano. Jeszcze nigdy moje wyliczenia mnie nie zawiodly. I wiecie co, moze cycki zaczynaja pobolewac, tak troszke,ale calkiem juz zapomnialam ze powinnam miec okres, zadnych symptomow ze nadejdzie. Ale by bylo super, bo naprawde juz zaczynalam watpic czy uda mi sie ponownie zajsc w ciaze. Kurcze trzymajcie za mnie kciuki zeby sie udalo. Sama nie wiem co mam myslec. Moj mezus nawet nie wie ze powinnam miec dzis @ nic mu nie powiedzialam. Czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×