Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

zrobilam... 30 zl mnie to kosztowalo... wyniki jutro dopiero :( moze dzisiaj kolo 18, ale pani nic nie mogla obiecac :( teraz sie strasznie boje ze nic z tego nie wyszlo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tutaj tak pusto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minilu
vi, mam nadzieję, że wynik będzie istotnie przekraczał magiczne 10 :) Gdyby komuś miało się to przydać: w Warszawie bardzo fajnym laboratorium jest Bakter (www.bakter.pl). Krew pobierają rano, a wynik bety można dostać już tego samego dnia po 16.00. Ja tym czasem sprawdziłam swoje obliczenia i wyszło mi, że jestem dzień później - czyli dziś mija mi 39 dzień bez @. Hmm... W czwartek chyba zrobię test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minilu --> jak minelo tyle dni od spodziewanej @ to juz spokojnie mozesz zrobic test... a ja tu swiruje :( strasznie strasznie sie boje ze znowu sie nie udalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minilu
vi - już zrobiłam test w sobotę (37 dc) i wyszedł negatywny. Z tym, że do zapłodnienia mogło dojść wyłącznie między 23 a 27 dc (tak, wiem, to mało możliwe - a przynajmniej tak sądziłam...) i biorąc to pod uwagę, w sobotę na test było za wcześnie. Wiarygodny wynik mam szansę uzyskać ok 14 dni po stosunku - to licząc od tego 27 dc byłby 41 dc (środa), więc test zrobię w czwartek rano. O ile wcześniej nie nadejdzie @. Też juz dostaję świra - nigdy, ale to nigdy dotąd okres nie spóźniał mi się aż tak bardzo (a miałam naprawdę okropnie stresujące momenty). Wielki stres czy przepracowanie opóźniały mi @ max o 3-4 dni. Mój normalny cykl ma 28 dni. Ostatnio - dużo stresu - wydłużył się do 32 dni. Ale 39? No świr, po prostu świr mnie ogarnia :( Mam nadzieję, że u Ciebie to będzie dorodna fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minilu--> mo autentycznie stres... moze jakies przeziebienie...zmiana pogody... nie wiem z kobietami wszystko jest mozliwe ;) pewnie teraz jaks ei denerwujesz to tez ma na to wplyw...rozumiem, ze Ty jeszcze nie chcesz dziecka ?? ja swiruje na maxa :( jak tam zadzwonie i pani powie ze sa wyniki i jestem w ciazy to chyba podskocze do sufitu...gorzej bedzie jak nie :( i tego sie wlasnie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
dziewczyny napewno jesteście w ciąży ;) vi--> nie myśl o tym naajlepiej zajmij się czymś ... napewno jutro się dowiesz że za 9 miesięcy zobaczysz swoje maleństwo ;) minilu--> zrób jeszcze 1 test albo zrób bete będzię wiarygodniejsza ;) skoro aż tyle ci się spóźnia to napewno nosisz w sobie już małą fasolkę ;) dziewczyny ja chyba zrobię w piątek bete chociaż boję się że mogę nie być , a to wszystko mi się wydawało ;( jak się dotykam w piersi to bolą mnie tylko sutki i trochę od dołu ale to tak lekko tylko... piersi bolą mnie przed @ ale to ta 2 dni przed a nie 2 tyg.... boże chyba zaraz zwariuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minilu
No jeszcze nie - planowaliśmy tak za pół roku, teraz mamy niezły sajgon w sensie życiowym - nic, ale to nic nie poukładane :( Chcę twardo wytrzymać do czwartku, bo jak test będzie negatywny wcześniej, a @ nie przyjdzie, to i tak wciąż nic nie wiadomo. A jak w czwartek będzie negatywny, to znaczy, że to nie dzidzia, tylko mój organizm zgłupł i wtedy w poniedziałek pobiegnę do mojej pani doktor. Ech. Dziewczyny, trzymam kciuki za Was - z całego serca życzę Wam, by się udało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonilam... JESTEM W CIAZY :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) 3-4 TYDZIEN :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) DZIEKUJE Wam Kochane za kciuki :))) teraz sie chyba zaczne podwojnie martwic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
vi --> gratuluję ;) a ja mam dzisiaj złe myśli i wydaje mi się że nam się nie udało ;( vi proszę trzymaj za mnie kciuki ja pójdę w piątek jak będzie tak dalej lało i będę mieć wolne... a kiedy miałaś mieć @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzik90 --> ja jeszcze nie wierze... mam nadzieje, ze ta pani czytajac wyniki nic nie pomylila ;) oczywiscie ze bede trzymac kciuki :) nie wiem kiedy powinnam dostac okres bo mam nieregularny... owulacje mialam 4-6maja i tylko wtedy byl stosunek, a ostatnia @ byla 22.04. jestem 13 dni po owulacji...lekarz mowil, ze bata wykryje ciaze 10 dni po owulacji... dodatkowo dzisiaj mija mi i mezowi 9 lat i 10 miesiecy bycia razem :) ta data musiala przyniesc szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy mam w pracy powiedziec ?? jak myslicie ?? wszyscy mi tu bardzo kibicuja, ale boje sie, ze cos jeszcze moze sie stac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
vi najpierw powinnaś iść do gin i jeżeli gin stwierdzi ciążę to wziąść zaświadczenie do pracy ;) ja się boję że ten 1 raz u nas mógł nie wystarczyć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
vi a czy ta pani z laboratorium podała ci jaki masz wynik tej bety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minilu
vi - GRATULACJE!!! :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzik90 --> nie, nie powiedziala... wszystko wygladalo (tzn brzmialo;)) strasznie smiesznie :) j: dzien dobry chcialam zapytac o wyniki badania p: z dzisiaj ? j: tak z dzisiaj moje nazwisko...... p: 85 ?? j:tak p: i co chcialaby pani wiedziec j: no wyniki beta hcg p:a jaki wynik by pani chciala?? j:no pozytywny p:no to jest pozytywny, gratuluje jest pani w ciazy? j: powaznie?? (poplakalam sie i usiadlam) autentycznie ?? powaznie pani mowi ?(i jeszcze kilka takich bylo;) ) p: tak powaznie gratuluje to 3-4 tydzien wyniki ide odebrac jutro...takze dopiero zobacze cyferki, ale mysle, ze pani z laboratorium raczej sie nie pomylila... a i nam wystarczyl chyba w sumie raz ;) kochalismy sie 4 i 5 maja po jednym razie ;) minilu --> nie wiem czy powinnam dziekowac, czy w tej sytuacji mozna zapeszyc, ale DZIEKUJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
cieszę się razem z tobą vi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi serdeczne gratulacje i jeszcze raz gratulacje. Ja no coz, zrobilam test w sobote wynik negatywny, no ale okres powinnam dostac jutro, wiec spokojnie do tego podchodze ze napewno przyjdzie choc ciagle nadzieja taka malutka jest. Bardzo bym chciala zeby sie udalo, ale juz kupilam na ebayu testy owultacyjne i ciazowe na nastepny miesiac. Fajnie by bylo jakby nie bylo mi to potrzebne. Ale naprawde nie nastawiam sie bardzo przy tych moich skapych okresach boje sie ze cos jest ze mna nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia --> wiesz mimo wszystko na test sikany moze byc za szybko... slyszalam, ze czasem nawet w dzien spodziewanej @ wychodza negatywnie, a po 5-6 dniach juz pozytywnie... ja nadal nie wierze...ale najchetniej bym to wykrzyczala calemu swiatu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
vi moje gratulacji!!!! @ jeszcze nie dostałam,dziś kupiłam kolejny test i jutro rano go zrobie :) jeszcze raz gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje vi chcialabym naprawde dolaczyc do ciebie, ale naprawde boje sie po tym poronieniu oni mi cos schrzanili w szpitalu i teraz mam jakies zrosty ktore przeszkadzaja mi zajsc w ciaze, wiec ciezko miec nadzieje. Ale dopoki @ nie ma jest taki malenki cien nadziei. Ale wiesz moj termin dopiero jutro. Ale byloby tak cudownie znowu byc w ciazy. Tobie gratuluje z calego serducha. Starajaca a ile sie tobie juz spoznia@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus:(
Witam Pierwsze starania nieudane, ale co się dziwić skoro moim życiem rządzi stres :(. Brzuch boli i myśli mnóstwo. Gratulacje dla przyszłych mam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmu sie nerwus bedzie dobrze, my to wiemy , i razem razniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia--> jeszcze wszystko jest mozliwe poki nie ma @ :) starajaca sie mm--> daj jutro koniecznie znac :) nerwus:( --> trzeba byc dobrej mysli :) nie moglam sie powstrzymac ;) nowa wersja tabelki :) NICK.............. ...WIEK...... DATA@........ TEST......... CYKL anitia..................28.........18.05..............19. 05.............5 starajaca sie mm....23.........13.05..............15.05..............2 DORKAMAMA4........34.........11.05...............15.05... ...........2 Karolka................26.........27.04...............05. 05..............1 rudzik90...............20.........27.05...............26. 05..............1 Ciezaroweczki............WIEK..............DATA ROZPAKOWANIA Evangeline...... Edka2010...... Vi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus:(
To może ja dodam coś od siebie wiek 25, @ 19.05, cykl starań 1, a teraz uciekam do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus:(
i fakt razem raźniej :) dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No do mnie wlasnie z pracy zadzwonili zebym dzis przyszla :( a to mial byc moj dzien wolny. A teraz jak ta @ przyjdzie bede ryczec w pracy. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minilu
Anitia - nie martw się. Trzymam kciuki, żeby nie przyszła :) A u mnie wciąż nic... Ale czuję się tak, jakby @ miała zaraz nadejść. Staram się wyluzować, ale oczywiście kiepsko mi to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzik90 --> pytalas o wynik bety... mam 38 mIU/ml i w normach pisze: kobiety nie bedace w ciazy nie martw sie to u Was dopiero pierwszy cykl... rzadko sie udaje za pierwszym razem... anitia --> trzymam kciuki zeby nie przyszla @, a robilas dzisiaj test ?? minilu --> bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
dziewczyny i jak tam z waszymi objawami?? mnie dzisiaj tak mdliło jak wstałam że myślałam że będę wymiotować ;( w dodatku chce mi się strasznie jeść tylko nie wiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×