Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

starajaca sie- najleopiej test robic kiedy miesiaczka sie spoznia kilka dni. Wowczas masz podejzenie ciazy i test moze ja wykryc. Najlepiej czekac dop 10 dni a potem robic test. Z doswiadczenia wiem ze jak za szybko bedziecie testowac to bedziecie chodzic rozczarowane i zestresowane a to ani nie sprzyja staraniom ani potencjalnej ciazy:) W ogole warto wyluzowac psychicznie.....no ale warto tez saie obserwowac...sprawdzac sluz mierzyc temperature, robic testy owulacyjne, odlozyc alkohol, zaczac lykac kwas foliowy przynajmniej na miesiac przed staraniami!, zdrowo sie odzywiac, nie palic...organizm wowczas lepiej funkcjonuje. polecam strone www.jestemplodna.pl tam jest opisane jak sie zachowywac przed ciaza;) warto tez liczyc sobie cykl:) Uwierzcie...ja zaczelam sie tym interesowac bardzo przed pierwsza ciaza:) Nie stresowalam sie a wiedzialam kiedy moge sie spodziewac owulki i ze np. moje piersi , a raczej ich zmiana, to bylo cos co pozwolilo mi przypuszczac ze jestem w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzięki za wsparcie :) zobaczymy czy @ przyjdzie (coś czuje,że jutro),jak na razie czuje sie do du**,może też przez pogode,u mnie cały czas leje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze w pracy i nie patrze za okno;) jedyne co mnie dzis trzyma jakos to spotkanie z kolezankami;) Ja na razie biore luteine i mam nadzieje ze w ciagu kilku dni dostane @ bo mialam tylko w 12 marca krwawienie po lyzeczkowaniu:/// a owulka byla://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz vi ze razem bedziemy testowac? Ja powinnam we wtorek dostac@ ale taka mam wielka nadzieje ze nie przyjdzie. Wiece to dziwne, sa momenty kiedy mnie jajnik napierdziela i wtedy po prostu tak bardzo wierze ze si e udalo, a potem mysle ze cycki mnie nie bola, i juz dostaje dolka, choc przy pierwszej ciazy cycki mnie wcale nie bolaly, no ale pierwsza stracilam, no wiec wlasnie powinny bolec? Sama nie wiem, ale dodatkowo brzuch mnie tak dolem pobolewa. Mam taka nadzieje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale pustki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia--> fajnie ze nie bede samotna w testowaniu ;) tylko ja jestem ciekawa czy od razu dostane wyniki ?? to bedzie moja pierwsza beta ;) niby tylko 5 dni zostalo, ale to w tym wypadku AZ, Ty bedziesz juz rano wiedziala :)... ja tez mam wielka nadzieje, ze sie udalo... ,mnie piersi bola caly czas od owulacji... (zwykle bola mnie tydzien przed okresem - to max), za to jajniki "pulsuja" raz na jakis czas i wcale zbyt intensywnie ich nie czuje... chyba nie ma co sie tym wszystkim sugerowac, bo kazdy organizm jest inny... sa przeciez kobiety, ktore pozno orientuja sie, ze sa w cizy...czyli nie czuly jajnikow ani bolu piersi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a mnie piersi bolą,że ho ho. jutro na bank będzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniej jak na razie cmia jajniki, i latam siusiu, ale ja zawsze przed okresem latam siusiu, wiec nie wiem czy to objaw, cycki chyba zaczynaja bolec, ale nie wiem z czego czy na @ czy od mojego ciaglego sprawdzania czy juz bola ;)? No we wtorek akurat mam wolne, wiec przynajmniej jak @ przyjdzie bede mogla sobie spokojnie poryczec w lozku zamiast isc do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
anitia nie możemy sie poddawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
hej wam! jak tam ?? mnie dzisiaj znowu chycił jajnik że nie mogłam chodzić i tak mnie trzymało jakieś 10/15 min. Dodatkowo dziś bylam u teściowej i chcialam żeby mąż odwiózł mnie do domu a ten nie chciał i o taką głupote prawie się nie rozryczałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym juz chciala wiedziec ze zaszlam., bo innej mysli do siebie nie dopuszczam. To bylo takie fajne uczucie miec swiadomosc ze w srodku zyje sobie taka mala istotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
też bm wolała nie wiedzieć ale moja ciekawość jest silniejsza ;) ale obiecałam sobie że test zrobię dopiero 26 maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate222
rudzik90--> u mnie pierwszym objawem ciąży był płacz :) także trzymam kciuki anitia--> mam nadzieję że we wtorek nie pojawi się u Ciebie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nic mi sie nie chce, najchętniej poszłabym spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mykam dziewczyny,spokojnej nocki,papapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
ale to chyba zawcześnie... dziewczyny a czy dni płodne mogły się przesunąć na wcześniej?? czytałam na jednej stronie że gdy kobieta się stresuje to mogą a ja ostatnio miałam maturę i troszkę się denerwowałam ;) niby wczoraj (wg obliczeń) mialam owulkę więc to uczucie że zaraz pęknę i zacznę ryczeć na cały głos to chyba zawcześnie ;) oby się udało rok temu tez miałam to uczucie ale to było ok 6 tc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
hello jest tu ktoś jeszcze??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzik...to zalezy od cyklu...jesli masz cykl nieregularny to owszem jesli cykl mial byc krotki to i wczesniej owulacja powinna byc i wczesniej dni plodne...ale jesli znow mial ci sie cykl wydluzyc to i plodne i owulka mogly byc pozniej.....zatestuj 5 dni po ostatnim dniu twojego najdluzszego cyklu, jaki mialas kiedykolwiek, bo jesli sie nie pojawi @ to byc moze sie udalo...dlatego kobitko przy nieregularnych cyklach zaleca sie przytulanki co drugi dzien niezaleznie od dni plodnych czyli w calym cyklu co drugi dzien ...zeby sie nasienie facetowi zregenerowalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzik- stres powoduje ze podnosi sie poziom prolaktyny we krwi, co z kolei powoduje ze owulacja jest blokowana wiec byc moze mozesz miec teraz dluzszy cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia --> zostaly nam praktycznie 4 dni niepewnosci ;) rudzik90 --> w organizmie kobiety wszystko jest mozliwe ;) jedno jest pewne stres wplywa niekorzystnie na cykl... starajaca sie mm --> jak tam samopoczucie ?? tralalala --> widze, ze inteligentna z Ciebie babeczka :) a ja sobie dalej swiruje ;) maz mi ciagle wkreca ze sie udalo... a ja zaczynam w to bardzo wierzyc i jak sie rozczaruje to bedzie masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pusto :( wstawac spiochy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie,u mnie znów pada. @ na razie nie ma,ale przez te myśli o ciąży coś sie poprzestawiało na pewno i przez to jej nie ma. W ogóle czuje sie tak jakoś nijak.... wydaje sie , że zajść w ciąże jest tak łatwo a tu lipa.... miłego dnia życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antia
Starajaca sie moze jednak powtorz test. Moze jednak zrobilas ten test za wczesnie? No nam jeszcze zosalo 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
anitia już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antia
No ja tez nie wiem ;) ale jak ci sie spoznia to moze warto powtorzyc test, wiesz moja kolezanka miala cykle 29 dni a test wykryl ciaze dopiero w 34 dc. A w tym momencie jest ok 25 tygodnia ciazy :) no wiec kto wie :) trzymam kciukasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
co będzie to będzie.... trzeba czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
jak tam kobiki z waszymi objawai??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rudzik90 napisze Ci tak :czuje jakbym sie nie czuła. :/ A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
no ja tak se . czasami mi się wydaje że się udało a czasami że nie... dzisiaj zaczęły mnie lekko i tak czasami- tzn nie cały czas-boleć sutki, na temat czy są ciemniejsze to się nie wypowiem bo to raczej moje schizy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
psychika swoje robi co nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×