Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

laski moja Hania wreszcie biega :) robi to tak jakby zaczela miesiac temu, wiedac juz fizycznie dawno byla gotowa, bo jak ruszyla to od razu przez cale mieszkanie i prawie biegiem :) po sklepie ucieka jak szalona ;) Anitia mi sie tez wydaje, ze to moze byc lek separacyjny... minie :) Monia Tymuś pięknie rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czocharowaa to rzeczywiscie sie nacierpialas przy porodzie, ja sie sie strasznie ciesze ze u mnie zdecydowali sie na cesarke, blizny juz nie widac, a swoje i tak sie nacierpialam wiec przynajmniej juz przy porodzie dali mi spokoj :) jesli chodzi o rumianek i koperek to szczerze mowiac u nas sie nie sprawdzil, tez jeszxcze bardziej sie zwijal z bolu, ale jakos u nas szybko przeszlo. na poczatku mial problemy ze zrobieniem kupki, ale pozniej wszystko sie unormowalo. My bylismy wazyc malego w piatek, wazy 8,5 bardzo malo przytyl ale ciagle w normie, wrecz idealnie po linie, a moze tak malo przytyl bo strasznie jest aktywny, ciagle siada wstaje itd, raczkuje, albo przechodzi gdzies ale ciagle jeszcze trzymajac sie czegos. A jesli chodzi o ten lek seperacyjny nie wiem, moze to i to, teraz 7,5 miesiaca to moze i to, no ale zabkow tez dalej nie ma. A u mnie poza tym w srode usuneli mi w koncu osemke, nie wiem po co te zeby wogole rosna, w kazdym badz razie moj rosl w poprzek, wiec w sumie cieszylam sie ze go usuna, ale jak wrocilam, cala twarz zdretwiala ze znieczulenia, nienawidze tego uczucia, dostalam antybiotyk i codeine przeciwbolowo, nastepnego dnia, matko, normalnie prawie po scianach chodzilam, ta codeina chyba byla za mocna, caly dzien nie mialam sily, wymiotowalam, balam sie z mlodym na spacer wyjsc, czekalam az maz wroci zeby sie nim zajal, bo ja nie mialam sily, pokoj mi wirowal i zero sily. Odrzucilam codeine i bylo lepiej tylko boli dalej, tylko czasami biore jakis nurofen ale dalej strasznie boli, jeszcze zeby te co byly obok, chyba bol promieniuje, i troche mam sina szczeke teraz :) smieje sie ze maz mnie pobil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski... kurde cala sie trzese... zrobilam przed chwila test... sa widoczne 2 kreski, chociaz ta druga duzo, duzo jasniejsza, ale nie musze jej szukac po swiatlo :) okres mialam 19 marca, wiec sama nie wiem czy nie za wszesnie na test. teraz sobie wkrecam, ze moze te testy fabrycznie maja juz taka jasna kres, ze niby miejsce zaznaczone na ta kreske co powinna wyjsc. Nie szykowalam sie, ze wyjdzie jakakolwiek druga kreska i kupilam wczoraj tylko jeden test, ale chyba dzisiaj polece po drugi... o ja piernicze, no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko Vi! a wczoraj myślałam o Tobie i miałam pytać jak tam @ :) o jeju jeju :) czyli możesz jeszcze w tym roku lub w styczniu urodzić :) ale boooomba :D ja rok temu miałam ostatni ores :) dziś jest 2 lata od założenia topiku :) NIki jak na końcówce ? reszta kobitek odzywać sie! :) dziś będe dopiero popołudniu bo jade sie opiekować Bartkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi ja też bym robiła zaraz drugi test, trzymam mocno kciuki &&& i czekamy na wieści:) A mój synek już drugą noc z rzędu przespał całą od 20-7, zjadł i śpi daje. Kochane moje daje mi odpocząć :) Trochę się zmartwiłam bo 24 mamy badanie ABR w Centrum Zdrowia Dziecka i wczoraj zadzwonili, że będziemy musieli z tego względu zostać 2 dni w szpitalu:( jakoś nie bardzo sobie to wyobrażam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie chciałabym z tym testowaniem tak ześwirować jak przy ciąży z Hania :/ muszę być cierpliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to życzę cierpliwości choć pewnie nie będzie to łatwe,informuj nas na bieżąco :) Anitia mam pytanko jak wygląda u was dzienny jadłospis??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czocharowaa spóźnione buziaki na miesięcznice córeczki :* :* ale szybko zleciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam przed chwilą kolejny test (innej firmy) i jak byk dwie krechy :) no to czekam do 8 maja i niech Bóg ma nas w opiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi to gratulacje trzymam kciuki by sie w 100% potwierdzilo Idz na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie ok zostalo mi 9,5 tyg leci powoli jakos mysl o porodzie mnie przeraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi - gratulacje super :) monia - pozniej dzieci wolniej przybieraja, a ze moj juz prawie chodzi, a tak wogole to ciagle gania gdzies, jest bardzo aktywny to wszystko spala, i mimo tak malego wzrostu wagi idzie idealnie jak w ksiazce po lini, jak powinien byc. nicol jesli chodzi o jadlospis to rano daje mu kaszke, potem jakis jogurcik, pozniej zupke, pozniej znowu w miedzyczasie jakis deserek, owocwe, jogurcik, czasami serdelka, czy z nami zje obiadek, jakn sa ziemniaki bo je uwielbia, no i na wieczor kaszka, w ciagu dnia pije dodatkowo butelke lub dwie mleka no i w nocy ciagle dokarmiam butla mleka o9k 3 w nocy juz przesypial cale noce ale za kazdym razem jak jedziemy na urlop do polski wraca rozstrojony i musze od nowa go przyswajac do wszystkiego, dzieci nie lubia zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia dzięki:) Filipowi powoli chciałam ułożyć jakiś konkretny jadłospis, bo je coraz mniej mleka a więcej innych posiłków. Fifek już trzecia noc z rzędu przespał całą:) Od maja wracam do pracy, aż mi się humor psuje na sama myśl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czocharowaa co tam więcej u Was?? Tralalala jak rozwija się Twój maluszek?? Vi, Moniaa??? I reszta?? Jesteście?? My byliśmy z rana na spacerku i dobrze bo teraz u nas burza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :) młody śpi,obiadek gotowy a ja kawke popijam :) tak sobie kiedyś myślałam,że można by założyć np konto na galeriusie żebyśmy pooglądały sobie nasze dzieciaczki :) u nas sie chyba ząbki szykują,dziąsełka napuchnięte,z piciem mleka ciężko,ale herbatke skubaniec mały wypije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaa jak Filip miał 3 miesiące to miał typowe objawy dla ząbkowania a tu niebawem skończy 6 i ani jednego ząbka nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może i Tymek będzie miał wcześniej :) my jak na razie codziennie szukamy :) W buzi ląduje wszystko. No i zauważyłam, że przykłada się do ssania kciuka i nie bardzo wiem jak temu zaradzić...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj też nie wiem co by tu zrobić żeby nie ssał kciuka. Mój doi palce wskazujące i ma takie nie ładne,szorstkie itp a smoczka przecież ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filip za smoczkiem nie bardzo przepada od urodzenia, jedynie czasem przy zaśnięciu pomaga. Nawet jak dam mu smoczka to wypluwa i serwuje sobie kciuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie Wy sie podziewacie ?? Nicol to, że maly laduje wszystko do buzi nie znaczy, ze to zabki ;) dziecko przez buzie poznaje swiat. Po prostu jezyk i usta sa bardziej wrazliwe niz palce. Hania dalej probuje rozne rzeczy ladowac do buzi ;) co u Was slychac ?? Niki jak sie czujesz ?? Anitia gotowa na najazd tesciowej ?? :P monia jak Tymcio ?? Dorcia jak sobie radzisz ?? ja mam dzisiaj takiego lenia, ze masakra... syf w domu do okola a mi sie palcem nie chce ruszyc :/ porazka... albo ide na spacer albo sprzatam :/ co dzisiaj na obiad robicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrr zaraz go wywale, bo nie dziala :[ 2 lata temu dzialal normalnie....ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×