Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

hej ;) u mnie z tego co wiem to nacinaja krocze.. sama jeszcze nie wiem tego z wlasnego doswiadczenia, tyko z opowiesci.. ponoc nawet tego nie czuc.. (kolezanka mi mowila :P).. a co do golenia to nie wiem nic na ten temat.. ja se poradze i sama sie ogole.. wiec nikt mnie tam nie bedzie wycinal.. ake wydaje mi sie ze ogolnie to gola u nas.. tak mysle .. bo ja jak mialam operacje co mi wycinali ta torbiel ( cieli mnie pod brzuchem nisko ) to pielegniarka przysza i mnie pytala czy sama to zrobie czy ma mi pomoc.. a to byla tylko operacja.. wiec se myse ze jednak gola.. w kazdym razie ja pojde gotowa :D hahah :D vi kurde ja nie wiem co z tym twoim okresem.. ale pamiataj ze wszystko bedzie dobrze ;* moniaa jescze chwila i ty nam bedziesz tu pisac o swoim porodzie ;) kurde ja juz sama sie nie moge doczekac az mnie bedzie bralo.. jeszcze tyle czasu.. spijcie dobrze kobietki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ze do operacji cie golili to nie znaczy ze przy porodzie tez chuba ze masz cesarke Vi jakie inne badania ci zrobil??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki mialam tylko robiona prolaktyne, TSH, FT3, FT4 no i normalnie usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, tego lekarz nie kazal :/ a moze mi na to dac skierowanie, czy to sie prywatnie robi ?? bede szla za tydzien robic morfologie to tej zrobie ten progesteron :/ a my dzisija pierwszy raz na basenie bylismy :) zapisalismy Hanie na nauke plywania i nasza corcia to prawdziwy wodnik ;) w wodze to szatan wcielony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita sto lat :) pokazalabym Wam jak Hania na basenie swirowala, ale nie chce tu wklejac filmu :( ewentualnie jak ktoras ma ochote to na gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu ostatnio ucichlo, ja wczoraj bylam na usg tym genetycznym i wszystko ok wszystkie badania super okazalo sie ze maluszek jest o 5 dni starszy czyli jutro koncze 13 tydzien :) nie wiem jak to mozliwe jak na wczesniejszych 3 usg wychodzily takie same daty a teraz co by tak malenstwo szybko uroslo?ze az o 5 dni sie daty zmienily? To tyle u mnie Anitia wszystkiego naj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo dziewczyny. Vi moj nr masz, tez poprosze Hanie. Pomysl ze w przyszlym miesiacu juz bedzie roczek, ale ten czas zlecial. Niki super wiesci, to pewnie teraz juz sie troszke mniej bedziesz stresowac, co? Moj maluszek rosnie jak na drozdzach. Usmiecha sie i smieje, kurcze ale on sie szybko zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie nie stresuje jest ok tylko marze o tym by te nieszczesne mdlosci minely i zebym mogla zaczac normalnie jesc i funkcjonowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki ciesze sie, że wszystko dobrze :) dziewczyny wyslalam, Wam filmiki z Hania, ale juz wczoraj bylam tak padnieta, ze nie mialam sily nawet chwile pogadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi i ze skierowanie i bez lecz odplatnie zbadasz poziom, jak jest niski progesteron to sluzowka sie nie zwiekszy i nie bedzie krwawienia. Dlatego na wywolanie dostaje sie luteine czy duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki extra ze wszystko ok:) monia- ty za chwiile rodzisz!!!! jeznys ale ten czas leci!!! a my juz poltora miesiaca mamy i jestesmy po szczepieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz jjemy wieczorami kleik a dzis rano pierwszy raz kaszke jablkowa. Ale mu smakowalo, na poczatku troszke lyzeczka probowalismy, costam lapal jak to sie powinno jesc, ale strasznie sie denerwowal wiec skonczylismy butelka, ale powolutku i nauczy sie i lyzeczka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu takie pustki? mialam dzis wizyte. maly wazy 2870gram,lekarz powiedzial "taaaki siusiak " ;) nastepna wizyta 31 grudnia,wtedy tez odstawiamy leki i gin pobierze wymaz, teraz mam skierowanie na badania krwi itp. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia super wiesci, ciesze sie ze maluch rosnie, juz niedlugo bedziesz go miec w ramionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza.. normalnie nie poznaje tego forum ... ja po lekarzu ;) wszystko dobrze ;) dzis poraz kolejny mi powiedzial lekarz ze bedzie dziewczynka ;) dostalam zdjecie plci :) wiec bedzie rozowo :D moja corunia wazy 1550g ;D i ladnie odwrocona glowka w dol ;D grzeczna moja :* doktor mowi ze ma piekne dlugie nogi ;D tylko nie wiem po kim ;D :P haha :D odzywajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dziewczyny zabiegane przygotowaniami do swiat. U mnie to jakos strasznie powoli leci. Moj tato ma przyleciec do mnie na swieta, ale zaczynam sie martwic normalnie, bo od 4 dni probuje sie do niego dodzwonic i na domowy i na komorke i nikt nie odbiera, wczoraj na komorke ktos odebral, ale takie dziwne odglosy slyszalam, i nie wiem co sie dzieje normalnie. Poza tym moj maly wczoraj mial juz ostatia partie szczepien, wczorfaj az trzy strzykawy w nozki, on mial te zintegrowane wiec nie wiem dokladnie ile tych szczepien w sumie tam mial, musze poczytac co ma w ksiazeczce zapisane, wczoraj nie mialam do tego glowy. Aaaa no i kupilismy juz prawie to mieszkanie, troche sie to ciagnelo, no ale tutaj tylko w banku trwa od 8 do 12 tygodni, zanim nas sprawdza itd, troche nerwow bylo, bo bank powiedzial ze powinni nam obnizyc cene mieszkania no i nie wiedzielismy co zdecyduje sprzedawca, ale w koncu obnizyli nam i to dosc sporo bo az 8000 funtow, no to calkiem niezle. W kazdym badz razie, jak juz nie bedzie zadnych innych utrudnien to w polowie stycznia czeka mnie przeprowadzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde fajnie.. nowe mieszkanie .. my musimy znalezc cos na wynajem .. dla mnie by moglo nie byc tych swiat.. to co sie oststnio dzieje u mnie w domu to jest po prostu niepojete..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia ciesze sie,ze u Was dobrze:) ladnie z cena zeszli. czocharowa no to witaj w klubie,tez mnie te swieta nie ciesza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle w tym wszystkim obludy.. nie w pore te swieta.. nic mi sie nie uklada :( dobrze ze z moja malenka wszystko w porzadku.. ;) to mnie trzyma przy zyciu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem tak, kiedys zawsze mialam fajne swieta, potem wszystko szlak trafil ze tak powiem, i te w sumie beda troche lepsze ze wzgledu na naszego malucha, dla niego chce sie tworzyc ta tradycje i wszystko, ale najpiekniejsze swieta chyba by byly takie kiedy bym mogla je spedzic tylko z mezem i dzieckiem w nowym mieszkaniu, to by byly wymarzone swieta dla mnie w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie niestety nie ma miejsca w tym domu.. a nie wyobrazam sobie wigilii i swiat bez moich braci :( monia jeszcze troszke i bedzie po wszystkim :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×