Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

monia nogi to jeszcze pol biedy :D :P masakra to dopiero jest jak mam sie ogolic tam gdzie slonce nie dochodzi! :D:P hahahh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mi do pewnego czaus pomagalo lusterko, ale w koncu nawet ono zawiodlo. Przed porodem golil mnie maz ;) zajelo mu to co prawda 3xwiecej czasu niz mi, ale sie udalo. Dzieki temu w szpitalu zadna pielegniarka nie atakowala mnie maszynka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu pielegniarka by cie atakowala maszynka juz tego nie robia chyba ze masz cesarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki niestety robią :/ od razu mnie zapytano, czy jestem ogolona, a kolezanki, ktore nie byly zostaly w szpitalu ogolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zartujesz ja czytalam ze nie gola . mnie w angli nikt nie golil i nikt nie zapytal. po co wogole gola chybaze z wlasnego wygonnictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie do rzadkości należy golenie przed porodem części intymnej kobiety. Jeśli taki zabieg jest wykonywany najczęściej słyszy się uzasadnienie w formie ułatwienia zszywania ewentualnego nacięcia, łatwiejszego dezynfekowania i w celu uniknięcia późniejszego dyskomfortu podczas gojenia się rany. Faktycznie po nacięciu jest wtedy lżej. Ale nie zawsze jest ono konieczne. Tyle, że nigdy nie da się przewidzieć, czy taka sytuacja będzie musiała zaistnieć. Oczywiście, jeśli nie wyrazisz zgody na nacięcie krocza, automatycznie golenie Cię nie dotyczy, jednak warto się zastanowić na tym, i może zgodzić się tylko w wypadku uzasadnionego wykonania tego zabiegu nacięcia? Pamiętaj, że niekiedy lepsze jest lekkie nacięcie niż obszerne naderwanie mięśni krocza. Minusami golenia krocza przez położną w szpitalu, choć wcale tak nie musi być, mogą być zacięcia, zadraśnięcia i mało komfortowa sytuacja dla rodzącej kobiety związana z tym zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po wizycie uf.... krazek trzyma,na razie jest ok,choc lezenie nadal. maly wazy juz 2500gram :) zreszta wymiarami jest duuuzo do przodu. dalej mam brac wszystkie leki,dodatkowo jakas tam globulke jeszcze. schudlam 1,5kg :) chcialam zdjecie buzki malego ale nie bylo szans zrobic,Tymcio sie zaslanial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat jestem z agoleniem, zreszta na codzien tez jestem wygolona. nie wyobrazam sobie gojacej sie blizny i wlosow :/ co do nacinania krocza to lezalam na sali z jedna taka co sie uparla ze maja jej nie nacinac i pekla az do odbytu :/ jedna ma szczescie i urodzi i nie popeka inna nie. Ja bylam nacinana, po bliznie nie ma ani sladu. Jak Bog da drugie dziecko to tez zaufam w tej kwestii poloznej :) a lewatywy i tak mi nie mogli zrobic, bo wody mi w domu odeszly ;) Monia ciesze sie, ze wszystko dobrze :) a ja zdezorientowana i zdolowana... okresu nadal nie ma, ciazy nie ma, hormonty tarczycy idealne, prolaktyna w normie :( i kij wie co jest grane :( dopiero 3 stycznia do lekarza :/ dol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano... juz bedzie rok... ehh ale mi i tak smutno... czuje, ze czeka nas dluga walka, bo nie wiadomo gdzie zaczac... glupio tak nawet myslec, ale jak nie uda mi sie zajsc w ciaze do sierpnia to bedziemy musieli na jakis czas zapomniec o drugim dziecku, bo skonczy mi sie umowa w pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi co ty sie tak dolujesz??? przeciez jak nie dostaniesz @ do stycznia to lekarz napewno da ci tabletki na wywolanie i przeciez od razu mozesz probowac dzialac tak jak robiliscie za pierwszysm razem ty odrazu myslisz o najgrszym nie doluj sie dopuki nie masz zadnych odpowiedzi monia super ze wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki no wlasnie doluje mnie to, ze nie wiem co jest grane. Myslalam, ze prolaktyna mi blokuje okres a tu wychodzi, ze nie. Nie wiem, czy lekarz wywola okres skoro nie wie dlaczego, go nie ma. Obawiam sie, ze najpierw czeka mnie dluga diagnostyka. No bedzie co ma byc. a jak tam mikolaj do Was dotarl ?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko spalam do 11 ;) Vi do sierpnia jest troche czasu,nie martw sie. wiem ze to nie latwe. gin napewno da cos na wywolanie okresu,przeciez tak Cie nie zostawi. do Was zawital mikolaj? do mnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczynki ze tak malo sie ostatnio odzywam, ale jakas taka zalatana ostatnio jestem, no i pod koniec tygodnia powinnismy juz dostac papiery z banku o kredycie, tzn mamy juz przyznany tylko papiery jeszcze nie przyszly. No i jak dobrze pojdzie to jeszcze przed swietami dostaniemy klucze do mieszkania :) strasznie sie ciesze. Nawet jakbysmy sie nie wprowadzili na swieta to i tak super dostac taki prezent pod choinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczynki ze tak malo sie ostatnio odzywam, ale jakas taka zalatana ostatnio jestem, no i pod koniec tygodnia powinnismy juz dostac papiery z banku o kredycie, tzn mamy juz przyznany tylko papiery jeszcze nie przyszly. No i jak dobrze pojdzie to jeszcze przed swietami dostaniemy klucze do mieszkania :) strasznie sie ciesze. Nawet jakbysmy sie nie wprowadzili na swieta to i tak super dostac taki prezent pod choinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczynki ze tak malo sie ostatnio odzywam, ale jakas taka zalatana ostatnio jestem, no i pod koniec tygodnia powinnismy juz dostac papiery z banku o kredycie, tzn mamy juz przyznany tylko papiery jeszcze nie przyszly. No i jak dobrze pojdzie to jeszcze przed swietami dostaniemy klucze do mieszkania :) strasznie sie ciesze. Nawet jakbysmy sie nie wprowadzili na swieta to i tak super dostac taki prezent pod choinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczynki ze tak malo sie ostatnio odzywam, ale jakas taka zalatana ostatnio jestem, no i pod koniec tygodnia powinnismy juz dostac papiery z banku o kredycie, tzn mamy juz przyznany tylko papiery jeszcze nie przyszly. No i jak dobrze pojdzie to jeszcze przed swietami dostaniemy klucze do mieszkania :) strasznie sie ciesze. Nawet jakbysmy sie nie wprowadzili na swieta to i tak super dostac taki prezent pod choinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczynki ze tak malo sie ostatnio odzywam, ale jakas taka zalatana ostatnio jestem, no i pod koniec tygodnia powinnismy juz dostac papiery z banku o kredycie, tzn mamy juz przyznany tylko papiery jeszcze nie przyszly. No i jak dobrze pojdzie to jeszcze przed swietami dostaniemy klucze do mieszkania :) strasznie sie ciesze. Nawet jakbysmy sie nie wprowadzili na swieta to i tak super dostac taki prezent pod choinke. ❤️ Aniolek 7.12.2009 10tc ❤️ ❤️ syneczek Alex 30.08.2011 ❤️ 3386 g i 54 cm szczescia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze standardowe golenie nie jest na maxa potrzebne chyba ze ktos rzeczywiscie zapuszcza gaszcz;) natomiast ja tez nie czuje sie komfortowo z owlosieniem;) natomiast jesli chodzi o naciecie krocza to tylko jesli sa wskazania:) ale to juz trzeba z polozna ustalac i byc informowanym o tym co sie dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Uk tez nie gola. Tu by im do glowy nawet nie przyszlo zaproponowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W uk tez nie robia naciecia myslenie jest bardziej jak ma byc to bedzie bardziej naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam akurat nie mam nic przeciwko nacieciu. Mnie nikt nie uprzedzil i nie pytal, nie poczulam nawet. Po 5 dniach od porodu czulam sie juz normalnie,siadalam. Do tego stopnia, ze zapomnialam o szwach ;) sciagneli mi je dopiero w 9 dobie ;) dziewczyny, a moze ktoras ogarnia temat. Bo moze mi sie tylko wydaje, ze wyniki dobre, bo w normie, a moze i tak sa za wysokie. Mam: prolaktyne 11,5 a norma na wyniku 2,6-36. TSH 1,56 (0,27 - 4,2) FT4 1,27 (0,8 - 1,7 ) FT3 3,18 (2,6 - 5,1) ciagle sie zastanawiam gdzie szukac przyczyn braku okresu :/ nie mam go od sierpnia. Chce jeszcze zrobic cholesterol, bo moze mam jakies zaburzenia gospodarki lipidowej, ale nie wiem czy ma to wplyw na okres :/ sprawdze tez morfologie i zelazo... cos jeszcze poradzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W uk robia naciecie jesli jest ryzyko ze pekniesz w zlym kierunku, tek mi polozna tlumaczyla. W przeciwnym razie pekasz sama, bo szybciej sie goi. vi - jak dla mnie wyniki w normie, a brak okresu, nie mam pojecia dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×