Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

jestem jestem:) urodzilam 1.11 zdrowego syncia:) musielismy do soboty byc w szpitalu bo dostal zoltaczki alr juz w domku urzedujemy:) moj porod trwal dokladnie 1,5h:) od momentu odejscia wod do urodzenia Jacka:) maly jest boski:) spadam teraz bo mam chwile zeby odsapnac bo mlody od pol godz spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje z całego serca :) :) :) :) :) jeju jak super :) a data jaka fajna :) 1.11.2011 :) buziaki dla Was :) więc w kolejce do rozpakowania teraz ja? ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralalala gratuluje z calego serca :) ______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niunia1306..........................9 cykl staran vi.....................................zaczynam od grudnia (druga ciąża) ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl.................. tc............ termin porodu............ płeć monia_aa.........1(10cykl po stracie)......23................28.01.2012........synek Shiawase86........1.............................22....... .........02.02. 2012......SYNUŚ czocharowa.......15.............................22....... ........04.03. 2012... córunia!! niki85...........3 (po zabiegu)...........4?.........czerwiec??.......????? ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię ........wymiary niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia.....??? vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania.......3225g/52cm anitia..............11........................... 30.08.2011/40........Alex.......3386g/54cm Nicol90.............??...........................27.10.2011/??.........Filip........2805g/52cm tralalala...........??.............................01.11.2011/??........Jacek.....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niunia1306..........................9 cykl staran vi.....................................zaczynam od grudnia (druga ciąża) ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl.................. tc............ termin porodu............ płeć monia_aa.........1(10cykl po stracie)......29................28.01.2012........synek Shiawase86........1.............................22....... .........02.02. 2012......SYNUŚ czocharowa.......15.............................22....... ........04.03. 2012... córunia!! niki85...........3 (po zabiegu)...........4?.........czerwiec??.......????? ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię ........wymiary niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia.....??? vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania.......3225g/52cm anitia..............11........................... 30.08.2011/40........Alex.......3386g/54cm Nicol90.............??...........................27.10.20 11/??.........Filip........2805g/52cm tralalala...........??.............................01.11. 2011/??........Jacek.....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala gratulacje :) ______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niunia1306..........................9 cykl staran vi.....................................zaczynam od grudnia (druga ciąża) ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl.................. tc............ termin porodu............ płeć monia_aa.........1(10cykl po stracie)......29................28.01.2012........synek Shiawase86........1.............................22....... .........02.02. 2012......SYNUŚ czocharowa.......15.............................22....... ........04.03. 2012... córunia!! niki85...........3 (po zabiegu)...........7.......................25.06.2012.......????? ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię ........wymiary niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia...2430/50cm vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania.......3225g/52cm anitia..............11........................... 30.08.2011/40........Alex.......3386g/54cm Nicol90.............??...........................27.10.20 11/??.........Filip........2805g/52cm tralalala...........??.............................01.11. 2011/??........Jacek.....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, wlasnie wrocilam do domciu, w koncu. Urlopik fajny ale juz mi sie do domciu chialo. Gratulacje dziewczynki, Nicol, tralala,. super wiesci ze macie juz malenstwa w ramionach,. vi - gratuluje trzymania diety, powiedz jaka stosujesz bo od poniedzialku i ja znowu zaczynam, na urlopie niestety diety sie nie da stosowac, wiec moje kilogramy ktore lecialy przed wyjazdem stanely w miejscu na urlopie. monia - c o u ciebie? niki - nie stresuj sie, plamienia w czasie ciazy zwlaszcza jak sa brazowe, to sie zdarza, najwazniejsze nie denerwuj sie i odpoczywaj No a jesli chodzi o moj urlop, tesciowa jak tesciowa ale ja juz znacie :) nic nowego, we wszystko musiala wepchac swoje trzy grosze, ale dalam jej rade, i na cale szczescie juz w domciu jestesmy. Jesli chodzi o pogode, to musze wam sie przyznac ze jeszcze nie mialam urlopu w polsce zeby pogoda byla brzydka, za kazdym razem czy to jest lipiec czy grudzien jak przyjezdzamy to jest pieknie, a zdarza sie ze w dzien wyjazdu np zaczyna snieg padac albo cos w tym rodzaju, zawsze sie smieje ze ja zamawiam sobie pogode na urlop bo zawsze mam taka jaka mi akurat odpowiada :) Wiecej napisze jutro bo dzis jestem padnieta. Buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo. Anitia ciesze sie,że urlop sie udał :) a jak po chrzcinach??? bo chyba nie pisałaś albo ja coś pokręciłam. Nicol,Tralalala jak maluszki? :) Vi niedługo Hani stuknie roczek :) jak tam @ ? a ja w miare ok,wczoraj chyba przecholowałam ze sprzątaniem (znaczy sie nie że jakoś dużo sprzątałam czy coś,po prostu nie zrobiłam sobie przerwy) bo ciągął mnie dół brzucha,najlepiej chodziło by mi sie na pól zgięta. Ale sie położyłam i było lepiej. Dziś też troszke tak sie czułam. A powiedzcie mi ból pachwin to normalne w ciąży nie? nie moge sie doczekać wizyty u gina. No i sprzedaliśmy przed chwilą auto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze to juz 3 raz grrrrr 2 razy mi sie skasowalo!!!!! Wiec sobote spedzialm w szpitalu na kroplowce przez to jest mi tak niedobrze to malo jem i pije wiec sie odwodnilam do tego w piatek dostalam biegunki i zoladek mnie bolal tak mnie strasznie skrecalo lekarz mi powiedzial ze to z glodu. Dzisiaj dzwonilam do gina czy by mi przepisal jakies bardziej skuteczne leki na mdlosci ale on mi powiedzial ze woli nie ryzykowac z zadnymi lakami po ostatnim poronieniu. Chyba bede raz w tygodniu odwiedzac szpital zeby sie nawodnic:) W piatek podpisalismy umowe o sprzedazy domu jak wszystko dobrze pojdzie do 9 grudnia bedziemy "bezdomni" i terz zalezy co mi gin powie ze tydzien na wizycie czy moge leciec samolotem tak daleko tak bardzo chce byc w domu na swieta! Anita jak chrzciny i jak wesele? Czocharowa jak wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki no to musisz jesc... bardzo male porcje ale bardzo bardzo czesto. Mi na mdlosci troche pomagalo zjesc cos zanim podniose sie w lozku do pozycji siedzacej. kroilam sobie chleb w malenka kostke i jadlam przez kilka godzin i tak sie meczylam do konca 5 miesiaca. bedzie dobrze :) mysle, ze na swieta bedziesz w domu :) Monia to spokojnie z tym sprzataniem. Bole pachwin to calkiem normalna rzecz, bo wszystko "schodzi" na dol. Macica robi sie ciezka, rozciagaja sie wszystkie wiezadla. co do okresu to nadal nie ma :( jutro ide do lekarza. Jestem przerazona szczerze powiedziawszy :( testy wychodza negatywne, a taki dlugi brak okresu to juz wtorny brak okresu i najczesciej pojawia sie przy balaganie hormonalnym i przy guzie przysadki mózgowej :( modle sie o to pierwsze. Mam straszne sny. Codziennie przed spaniem mowie mezowi ze jak sie rano nie obudze to zeby pamietal, ze go kocham. Wiem glupie, bo pewnie nic mi nie jest, ale strasznie sie martwie i jakos w takich chwilach bardziej docenia sie dzien codzienny. Wczoraj zasypialam z mysla, ze mam napisac list do Hani, taki ktory bedzie mogla przeczytac jak dorosnie, taki z ktorego dowie sie jak bardzo na nia czekalam i jak ja kochalam. Zrobie to tak czy inaczej :) Chce zeby pozniej mogla przeczytac jak milosc do niej wygladala od samego pragnienia poczecia i jak to bylo z mojej perspektywy. Anitia super, ze urlop sie udal. Co do diety to stosuje ta co dziewczyny tutaj polecaly - bezweglowodanowa, a szczerze to moja jest z obnizona iloscia weglowodanow ;) dziala powoli, ale dziala i nie musze sie glodzic, dzieki czemu sie nie zniechecam :) Czocharowa wlasnie jak wyniki ?? milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi ja staram sie jesc gorzej z piciem u mnie nie jest problem rano tylko z reszta dnia szczegolnie wieczorem do tego mamy ponad 30C stopni i to nie pomaga Napewno po porodzie masz wielka mieszanke hormonalna i dlatego nie masz okresu ja po porodzie nie mialam okresu pinad 7 miesiecy bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki tylko ja po porodzie mialam okres, w dodatku regularny. Urodzilam w styczniu, a pierwszy okres dostalam w marcu, od sierpnia nie mam okresu, a testy negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez musze zaczac jakas dietke. Wczoraj stanelam na wadze no i ciagle te 8 kg na plusie, ale w polsce nie bylo mozliwosci na odchudzanie, zwlaszcza w mieszkaniu u tesciow, ciagle we mnie cos wpychali. W kazdym badz razie znowu zabieram sie za siebie. Jesli chodzi o wesele, bylo fajnie, troche potanczylam, spotkalam sie ze znajomymi, maly byl ze mna na sali, nawet orkiestra mu nie przeszkadzala, spal spokojnie. Pozniej zeby go jednak zbyt dlugo nie meczyc poszlam do pokoju na gore, tam mielismy wynajety zeby po nocy nie wracac, a maly jak mi usnal, tak sie obudzio dopiero ok 2 w nocy. Maz jeszcze troche zostal na dole, ale tez bardzo dlugo nie siedzial, ok polnocy przyszedl do nas. Ogolnie bylo fajnie, no i oczywiscie dziecko ze mna, tesciowa nie miala nic do gadania, chociaz marudzila ze powinnismy zostawic, ale ja sie uparlam ze nie i koniec. CHrzciny tez sie udaly w sumie. Byla sama rodzinka, tylko chrzesni i dziadkowie i pradziadkowie. Maly przespal cala msze. Na poczatku sie przebudzil i chwile pomarudzil bo mu swiatlo po oczkach swiecilo, ale jak mu przykrylam oczy kapturkiem od kurtki przespal do konca, nawet na polanie woda sie nie obudzil, Wszystko mial gdzies :) A poza tym to musze przyznac ze moj maluszek spi coraz dluzej, np dzis w nocy jak go nakarmilam ok 21 to obudzil sie o 5 rano, wiec naprawde super sie wyspalam. |A poza tym zaczyna chwytac w raczki i bawic sie swoimi pierwszymi zabawkami , potrzasa nimi zeby dzwonily itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprosze troche ciepla :) juzh po wizycie, wreszcie trafilam na konkretnego lekarza i to na NFZ :) obym nie przechwalila. okazalo sie, ze ogolnie ja mam PCO :/ dlatego w pierwsza ciaze bylo mi tak trudno zajsc. Teraz mam cykle bezowulacyjne, dlatego nie pojawia sie krwawienie, bo nie wystepuje II faza cyklu. Kazal zbadac prolaktyne i sprawdzic tarczyce. Zrobic cytologie i kazal przyjsc z wynikami. Na szczescie nie ma torbieli na jajnikach, nie ma nadżerki. Mam za to kolejna infekcje :/ zdziwil sie, ze zaden lekarz wczesniej nie dal mi lekow doustnych i nie kazal leczyc tez meza. Mam nadzieje, ze tym razem sie pozbede tego dziadostwa :/ a poza tym to w nastepnej ciazy raczej nie sie nie obejdzie bez monitoringu i stymulacji cyklu. Powiedzial tylko, ze skoro przy tamtej ciazy od razu zareagowalam na stymulacje to nie bedzie tak zle. nie dal mi nic na wywolanie okresu, bo najpierw chce zobaczyc co sie dzieje z hormonami... mam nadzieje, ze jak za miesiac pojde to juz bedzie mogl stymulowac cykl i zaraz po nowym roku zajde w ciaze :) a teraz czekam na okres, ktorego ni widu ni slychu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak nie do konca jest dobrze, bo czeka mnie walka o kolejna ciaze :( mam nadzieje, ze juz w styczniu bede mogla miec stymulowany cykl i monitoring...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi nie wiem co napisać,ważne że jesteś pod opieką lekarza i że poznał co jest na rzeczy i że działacie. Uda sie Wam,prędzej czy później. Z Hanią sie udało to i z następnym maluchem sie uda kochana. Tulam mocno ❤️ Niki dbaj o siebie,jedz,choć po troszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas pokaze co z tego wszystkiego wyniknie. najgoirsze jest to, ze nie bardzo mam jak isc wyniki porobic, bo czekaja mnie 3 wizyty w 3 miejscach, a nie mam co z mala zrobic :/ maz juz nie ma urlopu, rodzice pracuja, tesciowie daleko :/ musze jakos to logistycznie rozwiazac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi jest dobrze bo nie jest to co myslalas nie maz guza itd i tak jak ci lekarz powiedzial ze zareagowalas za pierwszysm razem i odrazu zaszlas w ciaze wiec bedzie dobrze, i moze tym razem bedzie tak samo i obejdzie sie bez walki. poszlas do lekarza i czasu nie tracisz jest ok tylko nie stresuj sie z tego powodu jakcie sobie te 6 miesiacy na probowanie i jak po 6 miesiacach sie nie bedzie nic dzialo to mozesz sie martwic a co do badan to nie mozesz zabrac hani ze soba?? ja moja ally bralam wszedzie zawsze mozesz isc o takiej poze jak ona spi. albo podziel sobie to na rozne dni. a ja kolejny dzien w szpitaku na kroplowce dali mi jakies leki na nudnosci i troche pomoglo ale nie chieli mi ich przepisac bo kosztyje okolo $500 za 30 tabletek. ja staram sie jesc i pic niestety nie jest to takie latwe szcezgolnie jak wczoraj zaczelam wymiotowac jak narazie zjadlam obiad i jest dobrze oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dajcie jakiegos linka do tej diety bo nie moge sie jej doszukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia ta dieta jest podobna do diety Atkinas, tylko np moja zmodyfikowana ;) ogolnie ograniczas weglowodany. Jest to tez dieta dla cukrzykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita tez dieta niskoweglowodanowa poczytaj co ja napisalam kilka stron wczesniej to bedziesz mniej wiecej wiedziec jak sie za to abrac a potem samo jakos sie uklada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh wzięło mnie na wspomnienia i tak sobie poczytałam ten nasz temat :) ciesze sie,że jesteście :) ide spać,może humor mi sie poprawi. buziaki dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :* a u mnie w porzadku wszystko :) odebralam wyniki i wyszlo ze negatywne.. ale i tak do pelnej interpretacji potrzebny jest mki lekarz.. bo skads sie przeciez wzial wtedy ten wynik dodatni.. a tak to u mnie nic nowego .. ;) we wtorek mam wizyte ;) moja dziewczynka sie rusza wiec jestem spokojna ;) jedyne co mnie martwi to to, ze cos mi sie robi z dziaslami ;( tak mnie bola.. ;( zaczelo sie od jedynek dolnych .. a teraz juz tylnie dziasla i na dole i u gory.. :( bylam u dentysty to mi powiedziala ze mam isc do swojego lekarza prowadzacego bo ona mi nie moze nic powiedziec .. ze gdybym nie byla w ciazy to by mi powiedziala co mam robic ale tak to tylko moj gin .. i nie wiem .. na szczesacie do wizyty juz nie daleko.. mialyscie moze takie cos ze bolaly was dziasla, bardzo piekly i krwawily? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi dziaslami to norma w ciazy:) sluzowka jest bardziej ukrwiona, moga sie zdarzac krwawienia, poza tym ciezarne maja gestrza krew:)Wszystko dzial inaczej;) moj mlody spi;) troszke marudny sie zrobil, cyba koleczki go zaczely troche meczyc, ale generalnie dajemy rade:) Poki co karmie cyckiem i zobaczymy jak to bedzie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, ze tez Ci sie chcialo czytac to od poczatku ;) watpie zeby tralalala pokazala małego, bo nawet siebie nam nie pokazala ;) tralalala myle sie ?? ;> czocharowa tralalala ma racje tak to jest z dziaslami w ciazy, zeby sie moga posypac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×