Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

monia trzymaj sie :) kolezanka z rozwarciem 3 cm chodzila 1,5 miesiaca. Bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze tak bywa.. tylko mialam nadzieje ze znacie jakies sprawdzone dostepne sposoby na to.. mam nadzieje ze mi nie powypadaja te zeby.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wiem czy bedzie tak dobrze,gin jak mnie badal to palec mu wszedl. buzka ppaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czocharowa nie powypadaja, kup paste na uszkodzone dziasla i czesto myj :) monia bedzie dobrze, bedziesz lezec i wszystko sie unormuje. Zobaczysz. Napisze Ci na nk nr tel, dasz rade naskrobac sms'a co i jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki cos jakos ostatnio kazda pisze coraz mniej. Ja tez przyznaje sie do winy. Ale ostatnio jakos tak zaganiana jestem, jeszcze z tymi papierami z tym kupnem domu i wogole. Male problemy w tym domu co jeszcze jestesmy. A moj maluszek tak lgnie teraz do mnie. Wczoraj duzo mialam do zrobienia, gotowania itd, moj maz trzymal malego na rekach a on nie spuszczal ze mnie wzroku, caly czas wodzil za mna oczami i zaczal sie az mezowi wyrywac ze musialam ja go wziac bo tak do mnie chcial, to takie fajne bylo. monia jesli chodzi o rozwarcie to niektore kobiety tak maja ze chodza z rozwarciem miesiac albo i dwa wiec glowa do gory. bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja caly weekend spedzilam w szpitalu na oddziale ginekologicznym w piatek tak wymiotowalam ze nic nie zostawalo w zoladku wiec na kroplowce zrobili mi USG i malenstwo rosnie wszytko ok ma juz malutkie raczki i nozki :) Monia dopuki masz rozwarcie a nie masz skorczy to jest ok ja tez mialam rozwarcie przez jakis miesiac bedzie dorze lez i odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) w końcu w domu :) założyli mi krążek (aby 200zł ta przyjemność :/ ) mam stado leków i leżeć dalej. Mały napiera główką na dół i szyjka dalej by sie skracała. buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki ze mną leżała dziewczyna w 10 tyg z bliznikami bo tez okropnie wymiotowala i lezala pod kroplowkami,wczoraj wyszla do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z blizniakami tak niestety jest ze jest gorzej bo podwojnie u mnie potwierdzili ze tylko jedno dzieciatko. niestety dalej nie bardzo moge jesc chodz dzisiaj udalo mi sie zjesc obiad mam nadzieje ze jeszcze 2 tyg i powoli sie uspokoji taka mam nadzieje a jak bedzie to sie zobaczy monia bedzie dobrze na ile ci zalozyli ten krazek?? dali ci sterydy na rozwoj pluc maluszka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka tu cisza... :P niki biedna ;* ja na szczescie nie wymiotowalam .. ale kolezanka mi co chwile powtarza ze "mi zazdrosci nie posiadania porannych mdlosci" :D powoli zaczyna mnie przerazac porod.. kurde wczesniej tak o tym nie myslalam .. bylam u lekarza i wszystko jest w porzadku :) moja corcia sobie rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam brzuchatki sie czujecie ?? monia zamelduj sie :) czocharowa kurcze to juz 27 tydzien :) ale ten czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak na karuzeli raz lepiej raz gozej wczoraj czulam sie dobrze a dzisiaj tak sobie ten upal mnie dobija jak by bylo tak 10 C stopni mniej to by bylo lepiej juz 10 tygodni minelo wiec mam taka wielka nadzieje ze jeszcze 2 i sie troszke uspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam niki?? my z mala wlasnie skonczylysmy ciasto robic :) wydaje mi sie, ze Hania swiadomie zaczela wolac mama :) bo mowi tak tylko do mnie albo jak mnie nie widzi to wala "mama, mama" a jak sie pokaze to przestaje :) jestem taaaaaakkaa dumna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bez zmian tzn roszke lepiej 12 mam usg i tak sie nie moge doczekac dalej dom sprzedajemy niestety swieta beda doniczego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam niki dlaczego zaraz do niczego. masz codna corcie i jestes w upragnionej ciazy :) swieta beda cudowne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym upale to ja gotowac nie bede i to jeszcze zalezy jak ja sie bede czula moze jedynie maz obiad swiateczny ugotuje w pierwszy dzien swiat ale mnie pieczone tlustawe potrawy niepodchodza. moze pojedziemy nad morze tak na kilka dni zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×