Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

No no vi, trzymam kciuki w takim razie aby bylo podobnie jak z Hania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej,dzis wyszlam ze szpitala. maly 3400,szyjka zgladzona,rozwarcie 2cm,maly napiera,wczoraj na ktg skurcze do 50 dochodzili,dzis do 30 paru. i nie wiem czy mi czop nie zaczal odchodzic. zdrowka dla Hani :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia trzymam kciuki :) napisz na kom jak bedziesz juz tulic synka :) to takie ekscytujace :) czekaja Cie najwspanialsze chwile w zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze chwila moment a kazda z nas juz bedzie miala dzieciaczka. A pamietasz vi jak chcialas opuszczac ten topik jako jedyna mamusia? Jeszcze troche i znowu wszystkie od nowa bedziemy staraczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja chyba juz starac sie nie bede dwojka dzieci mi odpowiada :) maz to by chcial 4 ale dla mnie poczatek ciazy jest strasznie meczacy i przy dwojce dzieci to nie wyobrazam sobie lezenia przez 3miesiace. maz sie smieje ze za rok zmienie zdanie a ja mu na to ze zawsze jest opcja adopcji :) monia trzymam kciuki o szybkie i bezbolesne rozwiazanie ,ja mialam rozwarcie na 2 cem przez jakies 2 tyg i delikatne skorcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia pamietam ;) a teraz sama sie staram o kolejne dziecko :) poki co mam za soba dawke 4 tabletek lutenylu, jeszcze 6 :/ niki adopcja piekna sprawa :) tez bardzo chcialam, ale maz wychodzi z zalozenia, ze skoro mozemy miec wlasne dzieci to nie ma potrzeby adopcji. taralala co tam u Ciebie ?? ciekawe co slychac u nerwusa, czy jeszcze tu czasem zaglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nastawiam ze na dwojce zostaniemy bo ostatnie. 3 lata staran byly dla nas ciezkie i juz myslelismy ze nigdy sie nie uda a jednak :) do teo te moje wymioty teraz a co ma byc to bedzie wole myslec tak niz planowac i potem przez lata np byc rozczarowana ze sie nie udaje. A jeszcze pol roku temu mowilam mezowi ze jak sie nam wkoncu uda to o kolejne staramy sie odrazu zeby czasu nie tracic :) szybko czlowiek zmienia zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nastawiam ze na dwojce zostaniemy bo ostatnie. 3 lata staran byly dla nas ciezkie i juz myslelismy ze nigdy sie nie uda a jednak :) do teo te moje wymioty teraz a co ma byc to bedzie wole myslec tak niz planowac i potem przez lata np byc rozczarowana ze sie nie udaje. A jeszcze pol roku temu mowilam mezowi ze jak sie nam wkoncu uda to o kolejne staramy sie odrazu zeby czasu nie tracic :) szybko czlowiek zmienia zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz w sumie to za nas oboje zdecydowal ze bedziemy miec dwoje w nie za duztm odstepie czasu. Ja w sumie to nie mam nic przeciwko. A poza tym to z mojego malucha straszny rozrabiaka, nie mozna go z oczu spuscic. Od kilku dni zle bardzo spi w nocy, budzi sie z placzem, albo tak rzuca sie strasznie w lozeczku. Juz kilka nocy bralam go troche do siebie do lozka, ale tez sie rzuca, chyba mu zabki ida. Aaa i najwazniejsze , dziewczeta 20stego odbieramy klucze do naszego nowiutkiego mieszkanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia i jak tam, ty masz teraz obowiazek codziennie sie odzywac, bo inaczej bedziemy mysleli ze juz rodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :) anitia no to juz niedlugo na swoim,fajnie macie :) nicol :) vi jak zdrowko hani? i twoje samopoczucie po lekach? ja w poniedzialek dzwonie do gina bo tak mi kazal i zobaczymy co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia super sprawa mieszkac na swoim :) monia Hania w sumie ju lepiej, zostal tylko kaszel. Dzisiaj biedna tak kaszlala, ze zwymiotowala na lozko i musialam prac cala jej posciel. a ja po lekach chyba normalnie sie czuje, cos mnie dziwnie kluje podbrzusze, ale kij wie czy to od tego. Lykam lutenyl (juz polowa za mna) do tego oczywiscie kwas foliowy. Pozniej od 5 do 9 dc clostrybegyt no i bedziemy dzialas jesli pojawi sie owulacja. Jak bede w 8 dc mam isc do lekarza zobaczyc, czy rosnie dominujacy pecherzyk. modle sie aby to wszystko zadzialalo za pierwszym razem tak samo jak w przypadku Hani. a tak poza tym to 2 lata temu ta kuracja kosztowala mnie 15 zl, a teraz 45 :/ wszystko dzieki naszemu pieknemu rzadowi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna magia dla mnie z tymi lekami co piszesz. a co do rzadu naszego to sie nie wypowiadam bo szkoda klawiatury. m wychaczyl domek 3 pokoje,kuchnia,lazienka,ogrodek za 70 tys ponoc. musi zdobyc nr tel i bedzie dzwonil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia strasznie tanio ten domek, sprawdzcie wszystko dokladnie czy nie ma tam zadnych haczykow. Mam nadzieje ze nie ma i uda sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Anitia :) musimy w koncu popatrzyc za czyms wlasnym,bo to co placimy za wynajem to moze byc jako rata kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie monia. To bez sensu placic komus jak mozna swoje splacac. Dlatego i sie zdecydowalismy. Trzymam kciuki. WIesz tu w angli jest takie powiedzenie ze nowy dom nowe dziecko, ale zauwazylam ze prawie kazda z nas na tym topiku robi dokladnie odwrotnie, znaczy najpierw nowe dziecko potem nowy dom :) Ale ponoc to sie laczy, i jak widac to sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PLANUJE ZAJSCIE W CIĄŻĘ OD MIESIACA BIORE CASTAGNUS NA WYREGULOWANIE CYKLU I CHCIAŁABYM KUPIĆ TESTY OWULACYJNE CZY KTORAS Z WAS JUZ ICH UZYWAŁA?? A MOZE SA TAKIE CO DZIEKI TESTOM ZAFASOLKOWAŁY KOCHAMY SIE NIE ZA CZESTO ZE WZGLEDU NA PRACE MOJEGO NARZECZONEGO OKOŁO CZTERECH RAZY W MIESIĄCU A JA JUZ CHCIAŁABYM MIEC UPRAGNIONEGO DZIDZIUSIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmonis07... Ja bym kasy na testy nie marnowala tylko monitoring cyklu i pozadnie zaczac sie starac miesiac staran to jeszcze nie jest zle napewno sie uda tylko cierpliwosci. U mnie na testach zawsze wychodzilo ze mam owulacje U mnie tez tak bedzie nowe dziecko nowe mieszkanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jak tam dziewczeta? :) czytam was ale jakos nie mam weny pisania.. nie wiem ... u mnie w porzadku wszystko :) moja corcia szaleje :) wspaniala :) tak mi nieraz ciezko.. ale fajnie jest :) bylam u okulisty w zeszlym tyg bo moj doktor kazal mi sie skonsultowac.. :) wszystko ok :) moge normalnie rodzic :) tylko ze lewe oko mi slabnie.. :( i jak poprzynosilam wszystkie wypisy ze szpitali (mam nawet taki z 1987r stary jak nie wiem ) jak ta okulistka je ogladala to kazala mi jeszcze isc do neurologa.. juz sie zapisalam .. wizyte mam 19 stycznia.. mam nadzieje ze wszystko w porzadku.. bo jakos zaniedbaam ta swoja gowe.. juz coraz blizej! zaraz bedziemy z monia dzieciaczki tulic:) ojej :) a myslalam ze nigdy nie bedzie mi dane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jeszcze bedzie tak ze urodzisz w pierwsze urodziny Hani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ho. jestem po wizycie. rozwarcie na 4-5 cm. i sprawa wyglada tak,moj gin w szpitalu bedzie w piatek do godz 15,i potem dopiero w pon rano,bo ma wyjazd. wiec jutro rano do niego jade na masowanie szyjki i czekamy na rozkrecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,jeju stresa mam :) boje sie i ciesze :) z jednej strony byloby dobrze zeby maly jeszcze posiedzial,ale cos mi sie zdaje ze wzieloby mnie akurat wtedy jak gina nie bedzie. mam nadzieje ze z malym bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×