Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Gość wasz nerwsu
ja tu zagladam ale nie mam odwagi pisac bo jestem teraz w innej rzeczywistosci cierpie niemilosiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalala --> to chyba fajny pomysl :) na nowo sie w sobie zakochacie i wtedy jak sie uda to bedzie cudnie :) nerwus --> pisz :) moze to pomoze Ci sie troche mniej stresowac... przelejesz tu Swoje emocje i obawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menka_25
Witam jestem tu nowa, ale od jakiegoś czasu śledzę wątek i dodam że my z mężusiem staramy się o bejbika już ponad pół roku i nadal nic nawet zakupiłam Castagnusa bo słyszałam że może pomóc biorę od 1dc tj od 5,07 i nadal nic nawet okres się nie pojawił a powinien 4,08 nie wiem czy to przez ten lek, robiłam testy ciązowe i ciągle jedna krecha nic już nie rozumie może mnie ktoś wesprzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menka_25 --> nie pomoge, bo nie bralam tego leku... nie wiem jaki moze miec wplyw na cykl... moze idz zrob bete,a pozniej do gina i wszytsko sie wyjasni...lekarz tez moze Ci doradzic jakie "spomagacze" stosowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menka - ja tez bym do gina poszla, bo castangusem moglas sobie cykl rozwalic, a jak mialas 4.08 @ to chyba za wczesnie na testowanie???? Zrob sobie badania hormonow bedziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
badanie krwi odebralam i sie okazalo ze nie mialam owulacji w tym miesiacu czyli tabletki nie dzialaja albo dzialaja tylko co drugi miesiac zwariowac mozna tylko z czego byl ten klujacy bol ... mam juz dosc czyli w kolejnym cyklu FSH no bo ci innego mi pozostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki85 --> nie ma co sie zalamywac.. masz corcie, a w swoim czasie bedzie drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummm;p
Najlepszym sposobem na zarobienie jest oto ta stronka http://puzz.info.pl/?p=GT0UeSkP1vuD zarejstruj sie warto wchodzisz ukladasz puzle potem sie rejestrujesz wydajesz tylko 1 zl by komputer mogl zapisac Twoje dane ;] a Ty cieszysz sie reszta wygranej ...Sprawdz warto.. ja Juz dostalam kase i gram dalej. 100% pewna wygrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no laski gdzie Wy sie podziewacie ?? ja dzisiaj mam wizyte i mega stresa przez to... staram sie myslec tylko o tym czy groszek pokaze co ma miedzy nozkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi - no i jak tam? Jakie imie beidzecie wybierac, dla chlopca czy dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alcia:)
mam pytanko do was kobietki ostatnia miesiaczke mialam 18 lipca i według tego nastepna powinna byc ok 18, no z poslizgiem 2-3 dni. ale miesiączki nie dostalam. 14.08.2010 brałam slub i myslę, ze stres z tym zwiazany opóźnił miesiączke. 18 sierpnia kochałam sie z mężem , czyli w dzien spodziewnej miesiaczki, a okresu nadal nie ma. czy stres wywołany slubem mógł , az o tyle dni opóźnić miesiączke, a moze jest szansa, że jestem w ciąży? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moj groszek zostal przemianowany na papryczke ;) na 99% bedzie corka :) maz chyba troche rozczarowany, ze nie chlopiec, ale i tak pewnie w rezultacie bedzie corunia tatunia ;) dzidzius zdrowy a to najwazniejsze, bo jak wlaczyl usg to myslalam, ze mi serce stanie poki nie zobaczylam bijacego serduszka :) 19 wrzesnia mam polowkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej vi , super gratulacje. No to teraz tylko szukanie imienia ci pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tym imieniem to jest nie lada problem, przy zadnym damskim sie nie zgadzamy...a zagranicznych u nas nie rejestruja... musi sie konczyc na "a"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze stresu przed matura nie mialam @ przez prawie 3 miesiace... takze wszystko jest mozliwe... najlepiej zrob test skoro juz po terminie @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze stresu przed matura nie mialam @ przez prawie 3 miesiace... takze wszystko jest mozliwe... najlepiej zrob test skoro juz po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa --> jak super, ze jestes :) co u Ciebie slychac ?? :)fajnie, ze o nas nie zapomnialas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapomniałam,cały czas zaglądałam. Czekałam aż ktoś sobie o mnie przypomni :P :) no my staramy sie dalej,koło niedzieli będe testować :) gratuluje córeczki :) :* ciesze sie,że u Ciebie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa --> dzieki kochana :)sprawdzilismy na wlasnej skorze, ze nie sprawdza sie teoria, ze jesli dziecko zostanie poczete w sam srodek owulacji to bedzie chlopiec ;) a ja z calych sil trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa --> masz myslec o tym co bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to przez pogode... u nas np ciagle pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też pada,rano było nawet fajnie,po południu sie rozpadało i tak do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×