Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Niki - wiesz te wyniki tak naprawde nic nie mowia wypisane ot tak, bo wszystko zalezy w ktorej fazie cyklu byly one robione, w ktorym dniu itd. Inne badania robi sie w 5-6 dc a inne w 21. Vi - hhe no widzisz, ci mezczyzni. Jak ja poronilam i powiedzialam swojemy mezowi ze malenstwo mialo juz paluszki to tez nie chcial mi uwierzyc :) A u mnie ok 22 dc do wtorku biore luteine, potem test, jak pozytywny biore dalej, jak negatywny czekam na @. Ale sama nie wiem co mam myslec, z jednej strony jest nadzieja i sutki mam strasznie wrazliwe od samej owulacji a nigdy tak nie mialam, no ale to moze byc wynik brania lekow, no wiec z jednej strony nadzieja, a z drugiej brak wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
anita- ja to wszystko wiem tylko moj lekarz chyba nie. te badania byly robione w ostatniej fazie cyklu w okolo 40dc bo moje cylke byly az tak rozlegle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniti
Hej dziewczynki, co tu taka cisza nastala? U mnie dzis 25 dc, ostatni dzien brania luteiny. Jutro robie test i jutro jesli negatywny odstawiam luteine, jak pozytywny biore dalej. Ale sama nie wiem, nie czuje ze jestem w ciazy tylko sutki mnie bola od samej owulacji ale to moze wynik brania luteiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki-zmien lekarza. Jsakos dziwnie cie prowadzi wnioskuje z tego co piszesz:// anita- lekarz ci kazal robic w ostatnim dniu brania luteiny test? To dziwne strasznie bo niekoniecznie musi tak wczesnie ciaze pokazac..... Ale jesli nawet jestes w ciazy i odlozysz luteine to cialko zolte produkuje progesteron wiec nie powinnas sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak pusto ?? mnie ostatnio mecza straszne migreny... zreszta przed ciaza tez tak bylo, tylko wtedy bralam leki, a nawet ketonal nie pomagal takze bol strasznie silny... przez ta glowe sie mecze i wymiotuje po 2 dni z rzedu :( na szczescie od wczoraj juz jakos funkcjonuje :) niki85--> tez mysle, ze chyba powinnas zmienic lekarza... ten jakos dziwnie Cie prowadzi.. anitia--> myslisz, ze test wyjdzie tak szybko ?? ja robilam bete w 23 dc i wyszlo 38 jednostek... dwa dni pozniej czyli w 25dc robilam test ten czulszy co wykrywa od 10 jednostek i kreska byla bardzo bardzo jasna... takze moze byc, ze test jeszcze nie wyjdzie... no chyba, ze planujesz bete ?? bede mocno trzymac kciuki :) zreszta juz zaczynam :) daj koniecznie znac co i jak :) tralalala--> co tam u Ciebie ?? a gdzie reszta dziewczyn ?? wszystkie urlopuja ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nudy:) czekam na wrzesien:) odebralam paszport, ide odebrac nadplate i sobie cos za to fundne:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
dziewczyny pislalam wam wczesniej zmieniam lekarza i mialam miec wizyte na piatek ale przelozona na jutro wiec sie okarze co wymysli na moj temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzies sie wybierasz z tym nowym paszportem ?? jejku jak ja bym chciala gdzies na troche wyjechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze napisalam sie i wsystko mi wcielo. A wiec jeszcze raz. Tralala - dzisiaj biore ostatni raz luteine a test mam robic jutro dopiero. Tak mi lekarz powiedzial. A to ze test moze mi nie pokazac jeszcze nic to ja wiem. Choc w ostatniej ciazy pokazala mi sie kreska w 26 dniu cyklu i jutro bedzie moj 26 dc, no ale ja mam krotkie cykle. Przynajmniej mialam, bo ten pewnie bedzie troche rozregulowany ze wzgledu na leki, ktore bralam. Kolezanka miala podobnie, brala 10 dni luteine potem odstawila, zrobila test byl negatywny wiec czekala na okres. Po pieciu dniach niedoczekawszy okresu, po moich namowac powtorzyla test i okazalo sie ze byla w ciazy no wiec spowrotem zaczela brac luteine. Vi - ja zdaje sobie sprawe ze test moze nic nie pokazac i jesli chodzi o mnie to ja bym wcale go nie robila tylko czekala na @ ale jak lekarz kazal tak zrobic no to zrobie i to tylko z tego powodu bede go robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zrobilam test negatywny wiec odrzucam luteine i czekam ... na cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czekamy razem z Toba :) u Was tez ciagle pada ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita - TRZymam kciuki zeby jednak fasolinka sie pojawila u cibei;) Vi - ja we wrzesniu do Turcji jade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalala--> zazdroszcze tej turcji :) i to we wrzesniu :) moze tam beda sprzyjajace warunki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała k
Witam dziewczyny. Czytam was od dłuższego czasu. Mam do Was pytanie. Od trzech dni spóźnia mi sie okres, zrobiłam test i wyszedł negatywnie. Przez jakis czas brałam magnez - czy on mógł mieć wpływ na długość cyklu i spóźniającą się @? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy magnez wplywa na spoznianie sie okresu, ale raczej nie, przynajmniej mi sie nigdy nie spoznial jak bralam magnez. A u mnie 27 dc test dalej negatywny - i dalej brak okresu. No i ja dalej czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała k --> mi tez sie wydaje, ze raczej magnez nie wplywa na cykl... ale ja pewnosci nie mam, bo mialam nieregularne ;) poczekaj jeszcze i sytuacja sie wyjasni :) anitia--> :) Ty wiesz co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala k - poczekaj jeszcze kilka dni i jak @ nie przyjdzie to powtorz test..jak bedzie negatywny to lec do gina. anita-nie wiem czy wiesz ale po odstawieniu luteiny mozesz cekac na @ do 10 dni wiec bez stresu...jak wowczas nie dostaneisz to zrob test jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
hej dziewczyny bylam we wtorek u innego gina i w sumie nic nowego nie wymyslil zadnych badan nie zalecil stwierdzil ze te co mialam zrobione 5 miesiecy temu wystarcza bo wedlug tych badan prostregon byl wysoki i ze wynika z tego ze owulacja sie odbyla czyli jest ok. we wtorek ide na monitoring czyli tylko usg zoaczymy czy to wogole ma sens mala k mnie tez sie nie wydaje zeby magnez mial wplyw na twoj cylk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki85 --> oby monitoring cos wyjasnil :) a gdzie sie podziewa reszta dziewczyn ?? cos tu ostatnio cicho i pusto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no wlasnie widze, ze bardzo intensywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala - ja wiem ze po odstawieniu luteiny mozna czekac nawet do 10 dni na @, ale wtedy gdy bierzesz luteine na wywolanie okresu bo masz z tym problem. Inaczej jak sie bierze luteine z innego powodu. Lekarz powiedzial ze nawet mozna dostac okres w trakcie brania luteiny przed odstawieniem, u mnie owulka byla 14 dc wiec jakos tak na dniach powinien byc okres. Ale na razie go nie ma. Testu nie powtarzam na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co poczulam dziseiaj cos dziwnego... lezalam, tak na plasko... i nagle w dole brzucha poczulam cos jakby od srodka peknala mi jakas banka powietrza... nie wiem jak to nazwac... hehe glupio ale to taki bączek od srodka ;) jak myslicie to chyba za szybko na dzidziusia ?? chyba sobie wkrecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi- a ktory masz tydzien? u pierworodek najszybciej ruchy sie czuje pod koniec 17tc...wczesniej to ci sie jelita rpzewracaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie no coz, 29 dc - czy 1 dc? Wczoraj wieczorem zrobilam test - pozytywny - dzis mam okres, ktory mi sie juz konczy, przynajmniej tak to wyglada, wiec ja juz mam wszystkiego dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalala--> no w teorii leci 16 tydzien... dokladnie 15t3d, ale lekarz mi zawsze w karcie wpisuje ten tydzien ktory leci...jak czytalam na necie to wiele pierworodek poczulo ruchy w 16 tyg... moja mama i tesciowa tez mowia ze tak moze byc... nie raz slyszalam wlasne flaczki i jestem pewna ze tym razem to nie byly one... anitia--> moze to tylko jakies plamienie skoro test wyszedl pozytywnie i ten niby okres trwal jeden dzien... moja mama miala normalna miesiaczke do 4 miesiaca jak byla ze mna w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety to nie plamienie. Ja to przeczuwalam. Juz jak wczoraj zrobilam test i wyszedl pozytywny to nikomu nic nie powiedzialam bo czulam ze tak bedzie, juz kiedys tak mialam. Ju nie daje rady, chyba sie poddam. Jeszcze na ten miesiac mam bromergon na obnizenie prolaktyny a potem nie wiem, chyba sobie odpuszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
tak mi przykro ale nie mozesz sie poddac zrob test dla pewnosci za kilka dni ja czytalam na necie o dziewczynie ktora zaszla w ciaze test byl pozytywny po czym dostala krwawienia tak jak by okres i sie zalamala a ze niala umowiona wizyte na usg to poszla sprawdzic co i jak i sie okazalo ze dalej byla w ciazy i prawdopodobnie byly to blizniaki i jedno z nich zostalo poronione wiec uszy do gory wszystko jest mozliwe bedzie dobrze !!! ja nie tym razem to nastepnym nie mozesz sie poddawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita - ja bym powtorzyla test....wiesz, moze jednak po prostu mialas takie krwawienie? zrob test i wowczas bedziesz pewna...i sie nie poddawaj...tak bywa i juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×