Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

witajcie odebralam dzis dalsza czesc wynikow i bylam u lekarza. Wyniki dobre i po pierwszej @ mozemy sie starac jak chcemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki a nie powinnas brac clomid tylko do owulacji? Poczekaj z dwa dni jak okres nie przyjdzie normalna zrob test. I problem rozwiazany. A poza tym to ja bym zmienila gina. Zeby odradzil ci monitorin? Dziwne, przeciez to najbardziej wiarygodny sprawdzacz co sie dzieje w srodku, testy moga sie pomylic. Ja teraz chdzoilam na monitoring i dzieki temu rozwialo sie wiele moich watpliwosci. Ja po peknieciu pecherzykow, pekly wszystkie trzy. Dostalam luteine na 10 dni, po tym mam zrobic test - jak wyjdzie pozytywnmy - brac dalej , jak nie to odstawic i probowac dalej w przyszlym mieisacu. A i moje endo bylo ponad 1 cm wiec jestem happy, bo o to sie chyba najbardziej balam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
clomid mam brac od 2 do 6 dnia cyklu i tu moj problem bo wczoraj w nocy i dzisiaj nie sie nie dzieje zadnego plamienia czy krwawienia wiec nie wiem czy poltora dnia mam zaliczyc jako @?? no bo chyba nie bardzo . Jesli to nie okres to dzisiaj mam 29 dc i ciekawe kiedy sie @ pojawi normalnie plakac mi sie chce jak ja bym chciala zrozumiec moj organizm!! wogole mam dzisiaj takiego dola ze nic tylko plakac z mezem sie poklucilam chyba z 4 razy wszystko mnie denerwuje kazdy nawet najmniejszy zart z jego strony wyprowadza mnie z rownowagi anita - trzymam kciuki zeby sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus:)
oj dawno mnie tu nie bylo, jakos leca te dni ale moglyby szybciej :) za tydzien wymarzony urlop z misiem i chociaz pogoda sie nie zapowiada to byleby uciec z rzeeczywistosci i od pracy czekam do 10 sierpnia na badania prenatalne, objawy ciazowe praktycznie ustaly i nie wiem czy sie tym martwic czy nie, waga stoi praktycznie w miejscu a to 10 tydzien, ciekawe czy uda mi sie dowiedziec plci na tym usg bo sa takie przypadki :) trzymam kciuki za starania w tym miesiacu i obysmy wszsytkie cieszyly sie zdrowiem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki85 --> i jak z tym @ ?? pojawil sie juz normalnie ?? anitia--> to, ze pecherzyki rosna i pekaja to juz polowa sukcesu :) takze teraz na pewno wszystko bedzie dobrze :) ja bete z krwi moglam zrobic 10 dni po owulacji... takze juz za dlugo w niepewnosci nie musisz czekac :) sa duze szanse, bo nie jeden pecherzyk byl (ja mialam tylko jeden)... trzymam kciuki :) monia_aa --> strasznie sie ciesze, ze wyniki dobre i macie zielone swiatlo :) nerwus:)--> zazdroszcze wyjazdu i odpoczynku :) ehh ja dzisiaj do lekarza... ma robic te badanie genetyczne... a ja obsrana po same kostki ze strachu :( ale musze wierzyc, ze wszystko bedzie dobrze :) jestem ciekawa czy groszek pokaze co ma miedzy nozkami ;) slyszalam, ze moze byc juz widac w koncu leci mi 14 tydzien :) zastanawiam sie jeszcze tylko czy skasuje mnie wiecej niz za normalna wizyte... zawsze place w recepcji i zawsze tyle samo... ciekawe czy nie bedzie kazal sobie w gabinecie doplacic... jak myslicie ?? w kocu to takie samo usg jak zawsze tylko wiecej czasu musi poswiecic, bo wiecej pomiarow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
vi- u mnie dalej bez @ jest 31 dc nawet sie nie czuje zebym miala dostac. bylam dzisiaj u lekarza i poprosilam o skierowanie do innego gina (bo tu trzeba miec skierowanie nawet prywatnie) wiec jutro bede dzwonic zeby umowic sie na wizyte do tego lekarza czeka sie ponoc okolo tygodnia zobaczymy jutro sie wiecej dowiem. powodzenia z badaniami i napewno wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
czesc dziewczyny ;) jak tam? wlasnie wrocilam z wloch.. jak tam bylo goraco ! 3 dnio temu zaczelam 2 opakowanie moich antykoncepcyjnych.. nudzi mnie to juz.. te wieczne pilnowanie zeby nie zapomniec ich zjesc.. za niedlugo zacznie sie czynne szukanie pracy.. na razie mam urlop to ospoczywam.. na sama mysl ze nie mam pracy to mnie w gardle sciska.. mowie wam.. ciesze sie ze chociaz wam sie zaczyna wszystko ukladac.. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moim Groszkiem wszystko dobrze :) NT 1,4 mm takze w normie :) kosc nosowa tez jest :) dzidzius ladnie rosnie :) ma juz prawie 8 cm :) ale spiochal sobie z palcemw buzi i jednej raczce na glowie ;) skrzyzowal nozki i nie dalo sie obadac co tam jest... nastepna wizyta za miesiac :) ale jestem szczesliwa, ze z nim wszystko dobrze :) pierwsze moje pytanie jak wlaczyl usg "bije serduszko??" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi bardzo sie ciesze że u Was wszystko w porządku.... ja tez byłabym w 14 tygodniu ale nie udało sie teraz.... nic nie zrobie,trzeba zyc dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus:)
och vi tez bym juz chcila wiedziec co z naszym groszkiem a mam takie klucia i do tego boli mnie nerka moja lekarka ma urlop ja sama tez wyjezdzam kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa --> Tobie tez sie uda :) nerwus:)--> ja tez czuje klucia...i inne dziwne rzeczy ;) i na szczescie jest ok... u Ciebie tez na pewno tak jest :) macica sie powieksza i nic dziwnego, ze czujesz dziwnke klucia, ciagniecia czy inne takie... nie stresuj sie i odpocznij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi - ciesze sie bardzo ze twoje dzieciateczko rosnie zdrowe. Jeszcze troche a juz bedziesz trzymala je w ramionach. Czas szybko zleci. Nerwus - z jednej strony to normalne takie klucia ale jesli chodzi o bole nerki to mozesz isc nawet do zwyklego lekarza nie musisz czekac na ginekologa zeby zapytac o to. Monia - nie mozesz ciagle zyc rozpamietajac strate. Naprawde wiem co czujesz, ja juz powinnam urodzic moj skarbek a jednak nie ma go ze mna, ale ciagle myslac o nim ale w tym sensie ze dlaczego go stracilam itd trudniej ci bedzie. Bedziesz o nim zawsze pamietac i nikt ci tego nie odbierze, ale badania wyszly ok i zaczynaj nowe staranka, a bedzie ci latwiej, naprawde przeszlam juz przez to i wiem co mowie. Dorocia - juz duzo nie zostalo ci tych tabletek, wiec niedlugo znowu bedzisz sie starac? A poza tym to trzymam kciuki za znalezienie pracy. Moj mezulek ma dzis interview w sprawie pracy, tez mam nadzieje ze ja dostanie. Niby on ma prace i tylko chce zmienic, ale ta by byla lepsza/ :) Niki85 - mi sie wydaje ze to mogl byc twoj normalny okres, i ja bym go liczyla jako normalny, no ale mi sie zdarzaly okresy poltoradniowe. Moj lekarz powiedzial ze to sie zdarza jak ma sie wysoka prolaktyne, albo male endometrium, moje endo bylo w normie ale prolaktyna wysoka, no wiec dostalam leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwus o plci sie dowiesz tak blizej 100% w 18tc:) w 12tc jeszcze narzady plciowe chlopcow i dziewczynek wygladaja tak samo;) a tak na serio to na 100% bedziesz pewna dopiero po urodzeniu dziecka;) bo sie dzieciaki czasem tak ukladaja ze nic nie widac dokladnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi- a ty mialas udg genetyczne:) no to ladnie ze wszystko ok:) a jak poczujesz ruchy to umrzesz ze szczescia:d hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalala --> tak na prawde nie ma to znaczenia czy dziewczynka czy chlopiec... to i tak pierwsze ;) smiac mi sie wczoraj z meza chcialo jak pokazalam mu zdjecie z usg... tam juz ladny ludzik i widac wyraznie kostki kregoslupa... na co moj maz w pelnym szoku "to on juz kregoslup ma ????" przezywal to caly wieczor ;) i teraz mowi na groszka Kostek ;) nastepna wizyte mam wlasnie w 18tyg, moze wtedy zobaczymy plec... chcialam tez kolo 23 tyg zrobic usg 3D... myslicie, ze wtedy dzidzius bedzie sie fajnie ruszal ?? bo slyszalam, ze pozniej jak jest mniej miejsca to juz maluch sie tak nie rusza i tylko spi... lekarz jeszcze byl w szoku odnosnie mojej wagi... 10kg w dol... kazal mi zastopowac z ta waga ;) ale na szczescie maly dobrze rosnie i brzuszek juz tez mam wyraznie ciazowy ;) o jej sorrki, ze ciagle o mnie ;) zlem sniadanko i zaraz cos mniej egoistycznego postaram sie naskrobac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
ja wlasnie nie wiem czy to liczyc czy nie bo poszlam do apteki bo byla sobota i nie moglam isc do lekarza i farmaceutka powiedziala mi ze mam tego nie liczyc bo to bylo tak krotko i ze plamienie brazowawe a nie krwawienie nawet jednej podpaski nie zuzylam tylko wkladki tak malo tego bylo. wiec jak byl to okres to tabletek nie wzielam i znowu sie wszytsko pokreci a jak nie byl to okres i tak juz jest wszystko pokrecone. Umowialm sie na wizyte u innego gina na piatek zobaczymy co powie wizyta ma trwac godzine mam nadzieje ze dowiem sie cos wiecej i ze zrobi wiecej badan. Jutro mam rozmowe o prace wiec trzymajcie kciuki:) odezwe sie za godzinke albo dwie jak poloze mojego rozbujnika spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
wlasnie sie pojawila pol godziny temu (chyba hahah po tym co bylo tydzien temu to mozna sie pogobic). i jak ja mam wiedziec kiedy mam owulacje??? moj nowy gin odwolal wizyte z jutra i dobrze bo jak dostalam @ to na lepsze wyszlo.wymusze u niego monitoring i nie odpuszcze :) a co u was dziewczyny?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki, obserwuj organizm od 10 dnia sprawdzaj cyz jakis sluz sie pojawia i kup testy owu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
latwo sie mowi ale po pierwsze moje okresy sa tak nieregoralne ze zwariowac mozna ten trwal 35 dni wyjatkowo krotko :P testy owulacyjene pokazywaly mi ze byla owulacja a tak naprawde jej nie bylo ze mnie to ciezki przypadek co do owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no to kiepsko...ja poznaje po sluzie dni plodne..i tylko na tym bazuje...ale z obserwacji wszystko mi sie pokrywa bo po dniach plodnych pozniej po tych 14-16 dniach dostaje @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
mnie wszystko wskazywalo ze owulacje mialam okolo 14 dc ale widac sie pomylilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co lekarz powiedzial? kurna dziwne to...wiem ze czasmai cykle sa bezowulacyjne a @ przychodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
powiedzial ze mam brac clomid i to ma niby pomoc jak bralam jedna tabletke dziennie przez 5 dni i nic nie pomoglo i teraz biore 2 dziennie przez 5 dni i cykl trwal 34 dni czyli niby ok ide do innego gina we wtorek i zobaczymy co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo dobrze zasiegnac rad innego specjalisty:) ja mam szczescie bo od razu trafilam na dobrego gina i jestem mega zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
no ten moj mial byc niby dobry i moze jest w skutecznosci tzn ilu kobieta sie udalo zajsc w ciaze ale moge sie zalozyc ze wiekszosc z tych kobiet zawdziencza to kuracja hormonalnym ktore wiaza sie z duzymi wydatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kazda kuracja hormonalna wiaze sie z kosztami://// Nawet glupie wywolywanie samej miesaiaczki bo pozniej i tak trzeba walczyc o owulacje...a wiem jak dziewczyny walcza o dzieciaczki....jestem na forum o nieplodnosci...tam jest mnostwo dziewczyn ktore mja klopoty z zajsciem w ciaze....i wieczne odkladanie kasy a to na inseminacje a to na in vitro....ciezko jest...... ale warto na ten cel przeznaczyc kase...zeby sie zastymulowac.... Niki - nie lam sie. Ja chodze prywatnie do leakrza i pierwsze co jak zobaczyl pecherzyki na moich jajnikach to wyslala mnie na badania do laboratorium. W okreslonym dniu cyklu robimy hormony i na tej podstwie wiadomo co sie dzieje w organizmie, co nie pozwala na owulacje, itepe itede....masz te badani porobione? prolaktyne, lh, fsh, estradiol, testosteron, progestern, tarczyce? Kurde wiem jak jest ciezko jak organizm odmawia posluszenstwa:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
mnie chodzilo o to ze on odrazu wysyla na kosztowne kuracje a nie wysle na podstawowe badania nie zrobi monitoringu bo wydaje mi sie ze moglabym juz dawno byc w ciazy gdybym miala monitoring i badanie tak jak napisalas w okreslonym dniu . mialam zrobione badania hormonalne raz w lutym i to bylo na tydzien przed @ i powiedzial mi ze wszystkie sa w normie zaraz je poszukam i napisze co mialam robione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna.....moim skromnym zdaniem ppowinnas miec rozpisane badania na caly cykl...w 3dc robisz estradiol plus fsh lh i tsh, w 12 robisz sobie prolaktyne estradiol a w 24 se robisz estradiol i progesteron....chyba kurde bo ja nie pamietam jak mialam napisane://// a jeszcze testosteron...no ale jak masz nieregularne miesiaczki to dlaczego? kurna nie czaje....dziwni ci lekarze sa:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
tsh- 1.7 prostregon 27nmol/L oestradiol 870 pmol/L prolactin 16ug/L fsh 4 U/L lh 27U/L takie mialam wyniki potem mam wykres ze jakie ilosci hormonow oznacza jaki to czas cyklu i wedlog tego mam ze jest to koncowka oprocz oestradiol jest za wysoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×