Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rena443

Szczęśliwe mamuśki - Rzeszów i okolice

Polecane posty

Gość rena443
Agwiazdka szczep normalnie:) maly troche pokrzyczy moim zdaniem najlepsze to co przez lata sprawdzone:) my tak szczepilismy zadne skojarzone wg nas nie sa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena443
a wogole co to za szczepionka az 6 w 1? pierwszy raz slysze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipinka_01 w 6 tygodniu Renia i tak zrobię nie będę wydziwiać bo jeszcze będzie pech jaki, a te skojarzone mają złe opinie ponoć po pierwszej dawce jest super, a po drugiej zaczynają się problemy nie wiem może i zależy od organizmu dzieciaczka ale chyba lepiej nie ryzykować skoro nie ma 100% pewności do niej:] Z mężem doszliśmy tez do wniosku takowego, że pewnie i z ta skojarzona jest tak, ze jak wyprodukują ok serie to jest ok, a jak jaka wadliwą to wtedy co?:( Bo tak samo jak z mlekiem po jednym Bebilonie bylo zle, a jak mąż kupił nowa puszkę było ok i badz tu madry:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia to ta cała skojarzona, że nie trzeba tyle razy kłuć maluszka tylko od razu dostaje wszystko....pomorduje jeszcze moja pediatre o to bo cos mowila, ze tam na krztusiec jest bardziej oczyszczona wiec podopytuje ale jednak zdecyduje sie na zwykla tradycyjna i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena443
no ok wiem ze to jedno klucie ale u nas bylo 3 razy a nie az 6 i o 3 w 1 slyszalam ale nie 6w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena443
no ale ja moze jestem zacofana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia to ja tez i ja juz zglupialam calkiem z tymi szczepieniami:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena443
jakos boje sie takich nowinek a zwlaszcza zeby je testowac na swoim dziecku....a poza tym ja uwazam ale to tylko moje zdanie ze jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego:P a zeby jeszcze placic za cos co moze zaszkodzic to juz wogole:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namącili w głowie, że te skojarzone po to są żeby nie męczyć dzieci itd a to znow wymysl koncernu farmaceutycznego zeby tylko zarobic. I jak dobrze, że mamy internet i fora dyskusyjne:) Milego dnia dziewczyny bo moj sie juz kreci i po robocie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szczepiłam skojarzoną ale 2w1 bo Filip miał 2 zastrzyki a później już będzie na takiej szczepionce po jednym zastrzyku. 2 w 1 pewnie dlatego żeby aż tyla nie mieszać ale wcale na tym dobrze nie wyszliśmy bo dziecko było kute 2 razy a nie 1 raz więc jeszcze miał by jeden zastrzyk i bez płacenia a za te pieniądze kupilibyśmy mu coś innego. Ale trudno :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Martynka tak mało ostatnio śpi że nawet nie mam czasu usiąść i poczytać, ale kochana jest, taka rozmowna. Tylko trzeba ją zabawiać cały czas. Zresztą pół dnia spedziłam nad notowaniami giełdowymi, może malutka coś się nauczy:D Rena pytałam o pościel dla dziecka, ale jeśli jesteś zadowolona z jakości to możesz mi podać namiary na pościel też dla nas, pasuje coś kupić fajniutkiego dla nas:) W sumie czasu i sił na przyjemności nie ma ale hehehe:) My też szczepiliśmy zwykłą i mimo że mała strasznie płakała to wolę jej dawac coś sprawdzonego. Nic nie wiadomo jak bedądzieci reagowały za kilka lat. Takie mam podejscie a za te pieniążki zawsze coś kupimy niuni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena443
kurcze vanilla u mnie to samo jest:/ spi do poludnia i jest w miare grzeczna a po poludniu ciagle placze spi po 10 min na moich rekach a jak ja odloze to 5 min i placze a jak do niej podchodze to sie smieje bezczelnie no i gotowa do rozmowy i zabawy:) a na spacerach jest niegrzeczna nie chce w wozku lezec i tez placze...i pojecia zielonego nie mam co jej jest?:/ vanilla tego sprzedawce polecam:) ja kupilam posciel satyna bawelniana dwustronna...od tej pory nie uzywam poscieli z kory:)ja mam taka za 38 zl dobra jakosc za nieduze pieniadze i super wyglada fajnie sie spi....tej za 20 zl nie polecam zamowilam i wlasnie wypralam i zafarbowala no i zupelnie inny material bardziej sliski i przezroczysty.... a posciel dla niuni kupowalam w Mieszku w Rzeszowie ale taka jak kupilam upatrzylam na allegro wiec wolalam kupic tradycyjnie....a skolei kolerzanka z pracy polecala posciel Feretti ale ona droga jest dosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rena Jestem dopiero drugi dzień na tej diecie a czuje się już taka słaba:(:(:( tez tak miałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena443
no niestety to jest dieta ale poczekaj ze 2-3 dni i bedzie lepiej organizm musi sie przystosowac duzo pij:) ja nie jestem na diecie a tez jestem slaba:P no ale ja jem tylko 2 razy dziennie bo na wiecej nie mam ani czasu ani nawet apetytu...az sie sama sobie dziwie ze nie mam ochoty na jedzenie:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziwo nasz Filipek dzisiaj śpi mam nadzieję że w nocy tez tak będzie bo nie bardzo mi się widzi dalej nie spać prawie całą noc a w dzień to też nie spał. Pewnie chciałby się bawić cały dzień a jak mu coś nie pasuje to płacze i się złości machaj ac przy tym rękoma :(:(:( Może to po szczepionce musiał jakoś odreagować - mam taką cichą nadzieję :) że nieprzespane noce nie powrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Milenka napędziła nam nie lada strachu! Wieczorem po karmieniu zaczęła płakać i trwało to ze 2 godziny. Na początku to był przerywany płacz ale potem to już masakra. Niczym nie dało się jej uciszyć. Zachodziła się z płaczu. A że od 10 dni już kupy nie robi to dałam jej czopek. Po 15 minutach przeraźliwego krzyku stwierdziliśmy, że trzeba jechać na pogotowie. Ubrałam ją, wsiedliśmy do auta a ona zasnęła sobie jakby nigdy nic. Nie wiem może ten krzyk tak ją wymęczył. A może po prostu już brzuszek przestał boleć. No a teraz sobie smacznie śpi:). Kupy jak nie było tak nie ma. No i nie wiem co robić jutro.. Czy czekać na tą kupę dalej czy jechać na pogotowie żeby jej zrobili lewatywę... Kurczę może dziś to tylko były wzdęcie takie okołokolkowe? Bo jakby nie mogła kupy zrobić to po czopku by zrobiła. A tu nic. Mówią, że na piersi dziecko może długo kupy nie robić. Ale kiedyś chyba musi zrobić?? . Nie wiem sama co o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena443
wela u nas taka sytuacja byla w sobote pomogl czopek z paracetamolu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rena Ty dawałaś cały ten czopek czy połówkę? Dzisiaj od rana Milenka wesolutka, nie płacze. Zobaczymy co będzie wieczorem:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena443
tak caly dalam po pol godz. byla poprawa a i nawet kupke zrobila...:)i tez na drugi dzien bylo zupelnie inne dziecko...tak mi lekarz kazal no i mowil ze jak dziecko cos boli i bardzo sie meczy to zeby sie nie bac tylko dac bo meczy sie i dziecko i rodzice...a przeciez jak nas cos boli to bierzemy szybko cos przeciwbolowego prawda? kurcze czy Wasze malenstwa tez spia tak jak moja po 15-20 min?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja czasami śpi 15 minut tylko a czasami to i 2 godziny potrafi przespać, szczególnie jak ją wystawię z wózkiem na balkon. Wczoraj w nocy pobiła swój rekord. Spała 4, 5 godziny bez przerwy:). Nie dawałam dziś czopka bo była spokojniutka, nie miała nawet wzdęć. Tylko kupy jak nie było tak nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz Filipek też potrafi spać po 15 min ale staramy się aby nie spał w dzień to może w nocy będzie lepiej - mam taką nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena443
no nareszcie zasnela mam dosc padam:( caly dzien walczylam zeby troche pospala ale jak zwykle 20 min i po spaniu a wieczorem nie wiem krzyki wrzaski i tylko u meza na rekach:P Filipinka u mnie tak jest w dzien nie spi ale za to noc i przedpoludnie spimy:P dzis ja chcialam uspic jak zawsze w pozycji lezacej to tak wrzeszczala przez 15 min a jak wzielam w pozycji pionowej plecami do mnie 2 min i zasnela:/ ja juz naprawde nie wiem o co chodzi:P kiedy to sie skonczy?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rena to faktycznie malutka ostatnio u Ciebie szaleje. Nasza Martynka też w ciągu dnia ma takie krótkie drzemki, usnie czasami po karmieniu ale pół godziny wstaje. Ale noce mi bardzo ladnie przesypia, dzisiaj spała od 22-5.30,jej rekord. Teraz właśnie rozmawia z tatusiem. U nas poprawiła się sytuacja na spacerkach, Martynka jest zadowolona i grzeczna, sama usypia po kilkunastu minutach jazdy a ja spokojnie mogę pojechać gdzieś dalej na miasto bez obaw ze zaraz narobi mi krzyku. Czy Wasza maluszki też tak gaworzą, wczoraj niunia tak ostro dyskutowała z tata ze sama byłam w szoku:) Ciekawe kiedy ta sielanka się u nas skonczy i Martynka znowu zacznie płakać bez powodu:( Miłego dnia Dkarolcia odezwij się jak tam po porodzie, bo już napewno urodziłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena443
vanilla nie wiem wlasnie co sie jej stalo...dzis tez juz zmienila zasady noc przespala ale po jedzeniu juz tyle zabaw sie jej zachcialo:)teraz lezy w lozeczku i gada do siebie z tatusiem potrafi nawet pol godz gaworzychihihi:) vanilla a czy Twoja Martynka podnosi juz glowke?bo moja strasznie a jak ja trzymam pionowo to juz ja mocno trzyma...nie wiem czy to nie za wczesnie?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Mam pytanie czy któraś z was zna dobrego dermatologa dziecięcego lub ogólnego który przyjmuje również niemowlaczki bo mam problem z buźką synka lekarz pediatra stwierdził że to zmiany łojotokowe kazał odstawić wszystkie kremy i przemywać wodą z rumiankiem niestety skóra na buźce dziecka jest coraz gorsza są to takie bardzo suche zgrubienia na policzkach przede wszystkim i czole wyglada to strasznie bo jest czerwone i tylko po kąpieli blaknie. Jeśli któraś coś wie na ten temat pomóżcie bedę wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rena, leżąc na plecach jeszcze nie podnosi, jak ją noszę na rękach przodem do siebie to ma troche endencje do patrzenia tylko w prawo i sama główki nie utrzymuje, ale jak ją kładę na brzuszku to podnosi wysoko i rozgląda się na wszystkie strony. Choć ostatnio troche marudna jak położę ją na brzuszku. Teraz też słodko śpi, pogadała z tatą, nakarmiłam ją jeszcze raz bo bardzo głodna po przespaniu calutkiej nocy, znowu troche pośmiała i zasneła:) Pogoda dzisiaj beznadziejna i coś mi się wydaje że ona bedzie marudna w ciągu dnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena443
no my zasnelysmy o 7:30 po kolejnej porcji jedzenia bo tak jak mowisz po przespaniu 10 godz podwojnie glodna byla i dlatego nie chciala spac:) no a teraz jeszcze spi a ja wstalam na sniadanie:) moja glowke podnosi tak od tyg juz jak ja klade na kolanach do jedzenia to tak sie spina ze az czerwona bo jak najwyzej chce glowe podniesc no ale przeciez jej nie przywiaze widac jest na tyle silna ze dzwiga:) Aniu ja polecam doktor Bogusławe Rydzewska ona przyjmuje na grunwaldzkiej w Ropczycach od pon do czw 8-14 piatek 12-17 tel. 17 2228 288... z tego co wiem to niemowleta i male dzieci przyjmowane sa poza kolejka...ja do niej chodzilam ona przyjmuje na NFZ...gabinet znajduje sie z tylu za nowa apteka obok piekarni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz Filipek też zaczyna podnosić głowę a najbardziej jak się denerwuje na przykład przy obcinaniu paznokci. U nas taka zakręcona pogoda chwilę deszcz chwile słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×