Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagodax2

Lipiec 2010

Polecane posty

Jeśli już się powtórzył ten temat to sorki ale denerwują mnie tematy na których już są ludzie od początku mają swoje grono a resztę nie bardzo słuchają więc jeśli ktoś ma życzenie to bardzo proszę się wypowiadać.Kiedy,na jakim etapie jesteście co zostało do zrobienia,odczucia z innych wesel i ciekawe pomysły,zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 lipca
Ja już mam wszystko...ale jeszcze jest tyle do zrobienia...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie miło poznać z opisu widzę że 10 lipiec to tak jak ja.My jesteśmy na etapie zapraszania gości porażka myślałam że to wszystko szybciej idzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;)my też bierzemy ślub w lipcu -tyle ,że 31 lipca ;) hmm co już mamy? salę,wstępnie tort :D, sukienkę- pratycznie wszytskie te sprawy związane z kościołem. Umówiony wstępnie zespół i Dj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 lipca
Już rozwozicie:) ja jestem na etapie zamawiania bo nie moge sie na zadne zdecydować:( a wiem ze czas ucieka. Jagoda ile masz lat?? Kurcze ja mam tylko nadzieje ze bedzie pogoda bo ja nie to sie w tyłek ugryze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam już fotografa ;) to taki sprawdzony pan który hmm od lat zna się z rodziną i robił zdjecia moim rodzicom na ich ślubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 lipca, proponuję reportaż fotograficzny z przygotowań, ceremonii ślubnej, przyjęcia weselnego, pleneru (w dniu ślubu albo innego dnia). Oczywiście powyższe elementy reportażu są do wyboru. Termin 10. lipca jest jeszcze wolny. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę ślub 17 lipca ;) Zaproszenia mamy już kupione, będziemy je rozdawać podczas długiego weekendu majowego, ale nie wiem czy nam się to uda bo gości mamy dużo i część rodziny M.mieszka ok 300 km od nas więc trochę czasu nam to zajmie. Chcemy tam jechać bo tam też mieszka chrzestny narzeczonego, a chrzestnych chcemy zaprosić osobiście. Jutro jadę przymierzyć już moją suknię ;) Nie mamy jeszcze kamerzysty i sprawy w Kościele nie są załatwione, ale Ksiądz powiedział, aby przyjść w maju, tortu też jeszcze nie wybraliśmy, ja nie mam dodatków do sukni, a mój M.garnituru bo on jest bardzo zapracowany i nie ma czasu, ale jest wysoki i szczuły to myślę, że nie będzie miał problemu z wyborem. W sobotę zamówiliśmy obrączki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabamacity
hej czy ja tez moge sie do was dolaczyc? :P co prawda slub mam 7 sierpnia, ale to blisko lipca ;) chetnie sie podziele swoimi przygotowaniami i doswiadczeniami, a nie chce sie wypowiadac na topikach gdzie jest juz ze 3tys postow, bo tam sie juz wszyscy znaja, maja inne tematy i wogole ;) to co przygarniecie mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska 26
jestem na etapie wypisywania zaproszen i mam problem z nazwiskami czy je odmieniac czy tez nie?:( np.nazwisko Szczotka dziewczyny pomozcie Slub mam 17 lipiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska 26
dziewczyna bruneta nie przejmuj sie ja tez dodatkow nie mam,moj facet gajerka tez nie co mnie bardzo martwi,nad tortem wlasnie mysle.Obraczek tez nie ma,ale z tym nie bedzie problemu,bo wiem jakie chcemy.I jak pisalam jestem na etapie wypisywania zaproszen,roznosic zaczniemy w ten weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dużo masz tych zaproszeń? Bo ja ok 100 a nie wypisałam jeszcze żadnego ;( jakoś nie mogę się za to zabrać, dziś już miałam zacząć, ale uznałam, że mam mało czasu i za dużo obowiązków, a nie chcę w pośpiechu pomylić się gdzieś i tym samym zmarnować zaproszenie. Jutro też cały dzień będę poza domem i nie wypełnię pewnie żadnego. Od środy już muszę koniecznie bo czas szybko ucieka, w sobotę mamy wesele dosyć daleko, do domu wrócę dopiero w poniedziałek ;) Ale już w pierwszy majowy weekend robimy wielkie "odwiedziny rodziny" ;) , mam nadzieję, że zrealizujemy swoje plany i pójdzie sprawnie. Jutro jadę przymierzyć suknię, zrobie jakieś fotki to może się pochwalę ;) Powiecie jak wyglądam Jakie macie suknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska 26
mam okolo 50 zaproszen wiec duzo tego nie ma,ale tylko zeby sie nie pomylic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska 26
dziewczyny ile placicie za fotografa? ja mam taka oferte 14h reportazu w dniu slubu 250 zdjec- 2300; album ze 100 zdjeciami 300 zl, sesja w innym dniu 4 godz 300zl co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny ! ja mam ślub 31 lipca . sukienka juz jest moj narzeczony tez juz ma garnitur zaproszenia juz prawie rozdane tylko teraz zostalo powysylac za granice . dopiero bedziemy szli sie zapisywac na nauki chociaz bardzo to przeciagam niewiem czemu . dj zamowiony ogoolnie to wszytko juz tylko te nauki zostaly ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela1985K
17/07 godz;15 dziś odebraliśmy zaproszenia z personalizacją, 79 sztuk:) ..od soboty rozpoczynamy prosić. w kościele jeszcze nie byliśmy:/ ja mam suknie zamówioną, ale mój nie ma jeszcze garnituru:/ , a i nie mamy obrączek jeszcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę miec prostą sukienkę. :) taką dopasowaną przy ciele ,żadna beza ani nawet litera A. Zaproszenia-nie wypisane dopiero wybieramy. My tam stwierdziliśmy ,że nie odmieniamy nazwisk-na wszystkich "dostanych" zaproszeniach nie odmieniano naszych nazwisk :)$ maniurka- to też 31 ślubujesz ;) dziewczyny ile macie lat ? ja w czerwcu będę mieć 21 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie 31 :) ja bede miala na godzine 14 :) a macie juz buty? ja niewiem na co sie zdecydowac nie chcialabym typowo slubnych wolę kupić jakieś ładne sandały ecri (taka mam suknie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie takie tez mi sie podobaja ;p oj te z przedluzanymi nosami sa po prostu ochydne !! tez wlasnie znalazlam pare ciekawych wzorow sandalkow ale dalej niewiem na co sie zdecydowac ;p no i szukam jeszcze bolerka bo chcialabym takie z krotkim rekawkiem ale koronkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska 26 my za fotografa płacimy 1 100 zł za reportaż ze ślubu i wesela oraz sesję innego dnia, 100 zdjęć w albumie i 300 na CD. Ewentualnie z dopłatą 300 zł za fotoksiążkę. Też jeszcze nie mamy nauk i już się tym martwię, rozmawiam właśnie o tym z narzeczonym na gg. Z naszym Księdzem niestety nie możemy nic ustalić, pytałam go o to to machnął na to ręką - dosłownie ;( Mój narzeczony mieszka w innym mieście, pracuje i jeszcze studiuje zaocznie więc pozostają nam tylko weekendy, a raczej co drugi weekend. Właśnie sprawdzałam terminarz nauk to jak na złość wszystkie są w terminach zajęć mojego M. ;( Dziewczyny - jak to jest z tymi naukami? Muszę ustalić to z Księdzem czy zapisujemy się z narzeczonym na nauki, chodzimy na nie, a potem dostarczamy tylko zaświadczenie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela1985K
ja mam takie pełne, palce i pięta zakryte oczywiście:) obcas 5cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie było tak,że chodzilismy oboje (on u siebie i ja u siebie-mieszkamy ponad 80km ) i pózniej jedynie zaniosłam te zaświadczenia do mnie do proboszcza. Ale nie wiem czy wy bierzecie ślub w Twojej parafii czy w innym kościele-bo to też ma wpływ na te sprawy. W sumie nam się tak udało,że w jednym czasie były w naszych kościolach te katechezy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×