Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość Szaroperłowa
No właśnie; dobra rada złota warta. Tyle, że nie umiem załatwiać napraw i znoszę się użerać w różnych serwisach. A zaraz muszę się ruszyć po to. Tak sobie pomarudzę obok waszych dialogów. Bo za sprawą czarnej serii gryzą mnie sprawy poważniejsze, które przedtem skutecznie udało mi się przydeptać i powiedzieć sobie"jakoś to będzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Olu, chyba powinna, ale w papierach stoi: 12 m-cy, nie wiem czemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marudź, Basiu ile chcesz. Dzisiaj chyba jest dzień sprzyjający wyciąganiu takich przydeptanych, ale priorytetowych spraw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
A dzięki, Piotrze. Przydadzą się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlask, mlask Piter :D Basiu, często tak jest w gwarancji napisane, ale z tego co wiem, od jakiegoś tam (dłuższego czasu) taki sprzęt powinien mieć 2 lata gwarancji. Ja bym poczytała prawo konsumenckie i poszła się kłócić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na obiad mam bretończyka po fasolsku :) A komórkę starą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łyżeczka kojarzy mi się w trójnasób...;) Zdrówko, Piter. Za błędy... niekoniecznie nasze. Strączkowe rośliny.... pochwałka :D Ostatnio zreanimowałam swój telefon za pomocą kropelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Mniam, jak obiadowo :) Ja mam jakiegoś pecha: moje komórki nie zdążą się zestarzeć. Tylko pierwsza, odziedziczona po niemężczyźnie niemojego życia jako mocno już sfatygowany egzemplarz, trwała dzielnie. Kiedy padła, siostra podarowała mi następną - zaraz mi ją ukradli :( Trzecią kupiłam sobie sama i zdechła dokładnie po gwarancji bez możliwości naprawy; a teraz ta - po roku. A ludzie mają po 5-6 lat nawet.. Olu, też nie lubię gotować - teraz żywię się garmażerką wg rady Piotra i warzywami na patelnię wg Twojej :) Jolu - zazdroszczę, że Ci się chce. Mariuszu - o poważnych problemach nie będę pisać, bo wpędzę się w ciężką depresję, a was zamęczę. Kiedy wpadnę na pomysł, jak je rozwiązać, to się pochwalę, obiecuję. Piotrze, zdrówko, skoro toastujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Mariusz, może jesteś do kogoś bardzo podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, ja swoją mam jakieś 3 - 4 lata, ale jest mocno zdezelowana ;) Poprzednie 2 jakoś też dotrwały starości... O dziwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, straszne są takie sytuacje. I teraz będziesz się zastanawiał co straciłeś... ona może tez. A miłość to przereklamowany shit... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Dzięki, Mariusz :) Już raz mnie wyciągnęliście, za co jestem bardzo wdzięczna i staram się nie nadużywać waszej cierpliwości. I bardzo się cieszę, że jesteście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Ja tam obstaję za tym, że Mariusz ma sobowtóra i pani się mocno zaskoczyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Z tą miłością to wolę sobie zostawić jakąś furtkę: może, może.. Chociaż nie chcę być sentymentalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już Basiu nie mam złudzeń... Jolu, nie wiem czy Mariusz chce o tym mówić, bo nie jest to wesoła historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Wiem, Olu i na dobrą sprawę ja też nie powinnam ich mieć, ale.. Ale może jeszcze los nas zaskoczy pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×