Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość SSzaroperłowaaaaaa
Chyba nie to samo. Mariusz, ożywiasz się po zachodzie słońca? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Weszłam tutaj i doznałam konsternacji... Zaczęłam się zastanawiać czy ja wczoraj rozmawiałam z Mariuszem i nie pamiętam? Ale przyglądam się raz jeszcze i czytam: "czarna nicola" :D Chyba powinnam się bardziej wysypiać ;) Miłego Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Dzieńdoberek. Korzystam z tego, że kafe (odpukać) w miarę szybko chodzi. Olu, jutro PIĄTEK. Chociaż akurat ten przedświąteczny, a po nim święta, za którymi nie przepadam: nastrajają mnie ponuro. Mariusz, dołącz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Basiu :) Dopóki nie miałam bliskich na cmentarzu to jakoś mi to, że tak powiem "wisiało"... ale od zeszłego roku to gehenna dla mnie i nawet wolę o tym nie myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Mnie to też doskwiera, choć bliscy już od lat tam. Ale męczą mnie pytania w stylu: kto następny..Za nic nie potrafię się zdystansować.. Nic to; trzymajmy się. Znów Eva Cassidy na nastrój.. Mariuszu, bez Ciebie nie będzie miły ;) Proszę się udzielać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
No to przynajmniej mamy podobne podejście. Wolny dzień radochy nie przysparza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie nastraja do refleksji, tylko wbija w depresję. Każdego roku z tym walczę. Ale dobra, zmieńmy temat, powspieramy się, jak już nadejdzie. W Trójce w podsumowaniu 1500 listy przebojów Metallica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Pogoda się zrobiła, wygląda słońce i ma być ciepło; chociaż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci Basiu, że jak szłam dzisiaj do pracy to był mróz :O Żałuję, że nie założyłam rajstop pod spodnie i zimowej kurtki. Doznałam szoku, bo uszy mi zmarzły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
U nas +4 'C. Ale wczoraj 0, a przedwczoraj ujemne. Wtedy zakładam czapkę. W ciągu dnia aż do poniedziałku ma być słonecznie i ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Mariusz, ale tutaj zupełnie nie pasuje. Na przyjaźniach z mężczyznami raczej marnie wychodzę i doświadczenia mam liche. Zakopię więc czarne, które odnosiło się do czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Rajstopy łatwiej zmieścić pod spodniami. Legginsy raczej na wierzch - musiałyby być zimowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam zawsze rajstopy noszę, bo w legginsach mi za ciepło. Musiałabym je ściągać zaraz po przyjściu do pracy, a niestety nie mam warunków :) Oczywiście, Mariusz nie mam na myśli wełnianych rajstop tylko takie zwykłe z lycry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Stopki Wam wyewoluowały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fetyszystki i fetyszyści :) Raj stopy :) Skądinąd nie wypowiem się... Pozdrówka dla tych w okolicach 30-tki, piszących w obocznym wątku. I nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytałem, macie się doskonale Olu. Resztę przeczytasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie naszej gwiazdki half-p... Bywa tak, że ktoś ma starszą Latorośl. I mądrzejszą. 3 lata = 3 razy. Niestety. W razie czego służę zrzutami z Chomika... W tym momencie cieszę się, że takie, nie inne wychowanie odebrałem i przekazałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj, przeanalizuj (bez odniesień do słowa na "a") i potem się określimy. Tymczasem idę robić obiad. Potem naprawić pralkę, potem naprawić bojler, a potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Witaj Piotrze. Co za niespodzianka :) Proszę częściej, bo - nie będę powtarzać za Olą. Mariuszu - aż tak Ci z nami ciężko? ;) Przepraszam, że tak zniknęłam - niespodziewany gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×