Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość SSzaroperłowaaaaaa
No, tak; wygląda na to, że tylko ja tam nie bywam ;) Zdradźcie namiary, to chociaż poczytam; wtrącać się nie będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Olu, oczywiście :) Nie doczytałam Cię. Odpukać, kafe mi się dzisiaj zacina :( Mariusz, ja się pojawiam wcześniej, tak dobrze po 10-ej (chyba, że coś wypadnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Kafe mi się buntuje. Nie mogę odpisać od razu, najpierw muszęsię poszarpać z dziadostwem :( Ad rem: już się w takim razie boję ;) Zamieniacie się w wampiry..? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
..a może zamieniliście się nickami? ;) Ale byłby numer.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Dzięki Jolu. U mnie słońce nieśmiało wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
..znaczy: Dr Jekyll i Mr Hyde w podwójnym wydaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
No proszę, a tutaj taki skromny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Poczytaj pierwsze strony topiku. Teraz już tu jest wolna amerykanka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) No i mamy środę, środeńkę, środunię :D A pojutrze piąteczek :D:D:D Miłego udzielającym się i tym, którzy kiedyś się udzielali :) Przepraszam za głupią stopkę, ale to przez Mariusza :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Dzień mroźny (rano 0 było). Wybiła 10-ta, więc jestem. Dla Oli order tym razem z dyni za rozpoczęcie. Mariuszu - skoro strajkujesz, to rozumiem, że będzie Cię tu więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Cześć, cześć. A to szkoda, topik może nie uciągnąć takiej straty, a już na pewno się nie rozrasta ;) Ja jestem tylko do 11ej, więc krótko; potem wybywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Ja tam Mariuszowi nie odpuszczę ;) Wiesz co, ulepimy taki pozytywny odpowiednik lali voodoo i będziemy go zachęcać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was serdecznie ja dzisiaj tez strajkuję i wcale ale to wcale nie cieszę się że dzisiaj środa bo mam przed sobą aż 3 dni pracy piekielna sobota pracująca ale widzę że przyjaźnie kwitną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Zapraszamy, choć temat nam już głęboko wyewoluował ;) i ostatnio trochę się towarzystwo leniwi. Olu, uciekam. Tymczasem mobilizuj Mariusza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewolucja to dobry znak lenistwo od czasu do czasu również się przydaje mam nadzieje ze będzie ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kierunek ewolucji chyba nie jest dobry przydałby się jakiś meteoryt albo mały armagedon czy coś .... kanapa mam marzenie z nią związane legnąć i nie powstać przez jakiś czas ... ale w sumie to przyjaźnie tutaj kwitną ... czyż nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz absolutną rację. Niestety, sporo "przyjaźni" się kończy w najmniej oczekiwanym momencie... przynajmniej dla osoby, która nie jest stroną kończącą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
..że to tutaj "nic nam nie daje", to się nie zgodzę; najwyżej, że niczego nie oczekuje. Wpadam przelotem, żeby podtrzymać dialog :) Idę wykorzystać słońce przy okazji drobnych zakupów. "Ale jeeestem" :) Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×