Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość SSzaroperłowaaaaaa
Ja się wprosiłam na pomidorową, więc zaraz idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
A dzięki. Skorzystaj ze słońca. Zmykam, bo już mam poślizg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przy okazji :) Równo dziesięć lat temu "W imieniu Rzeczypospolitej" się rozwiodłem. Zdrówko wszystkim :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Nie wiem, czy gratulować, czy współczuć - wybierz sobie właściwy wariant..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) otwieram browarka:) nei przejmujcie sie! na kazdym topie predzej czy pozniej dochodzi do takich nieporozumien, kloni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, na Kafe jest taki topik - "Wasze toaletowe wpadki", czy jakoś tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu, znaczyło to co miało znaczyć :) A topik jest od kwietnia chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I żeby nie było. Nie robię za ofiarę. Tak wyszło i koniec. Mam swoje zdanie. Każdy ma swoje. Nie cierpię kaleczenia rodzimego języka i będę to tępił. Nawet kiedy się mnie zwyzywa. Moje szczęście do polonistek chyba. Całkiem ciekawe połączenie - rżnąłem Koleżanki z klasy w liceum i jednocześnie uczyłem się poprawności w języku ojczystym. Każdemu tego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Dzień dobry Wsztstkim. Do południa też bym chciała, ale wystarczyłoby chociaż do budzika.. Starość nie radość. Przeraża mnie myśl, że to się jeszcze może skrócić - zawsze potrzebowałam i potrzebuję dużo snu, a tu chała. Też miłej, tylko że ona już taka nagrobna.. Olu, wracaj.. Hop, hop. Mariuszu też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
* Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Basiu. SetKasiu, a jeśli ktoś jest głupi jak but i pusty jak drzewo, to co można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaneto, dziecko drogie. Nie Ciebie się moja wypowiedź tyczyła. Wszedłem tu przez przypadek i zniknę również przez przypadek. Bez tłumaczenia. Bo i po co. I znów powiedzenia wojenne - "Moi żołnierze mogą żreć paski, ale benzynę do czołgów muszę mieć" George Patton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, mając lat siedemnaście miałem zdecydowanie więcej buty i ostrości wypowiedzi. Ale to na marginesie. "niemiłym" piszemy razem. A ogólnie powodzenia dziecko drogie... Skądinąd masz łatwiej, bo za moich czasów nie było internetu, a co za tym idzie anonimowości szeroko pojętej. Za głoszenie swojego zdania dostawało się po pysku, albo w ryja, w zależności czy przed dziewczyną, czy przed chłopakiem się to zdanie głosiło. Albo pałą po nerkach, jeśli na milicjanta lub zomowca się trafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziecko drogie wychodzę z założenia, że lepiej jak dostaniesz akurat tu i teraz po lędźwiach, niż kiedyś w przyszłości, au naturelle. Mniej boli. Wierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×