Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

No, rewelacyjny pomysł :D Można by mieć stałego dawcę ze skłonnościami do tycia i pełna symbioza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, nie wszelkie, nie wszelkie... Spora część jest pasożytnicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Dajmy na to - kupujesz chleb. Piekarz go dla Ciebie robi, a Ty mu płacisz. Tak samo stosunki przyjacielskie, koleżeńskie itd. Coś dajesz i coś dostajesz w zamian. Chociażby tylko rozmowę, bo jej potrzebujesz, lepsze samopoczucie, piwo :D Cokolwiek :) Zdrowy człowiek wycofa się z układu, w który będzie inwestował, nie dostając nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowi nie stanowią całości społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówię tu o chorych układach typu: mąż bije żonę, a ona go kocha nad życie. To już nie podlega tej regule, wiadomo. Wyszłam z założenia, że my tutaj jesteśmy zdrowi, Piter :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też siebie wielokrotnie prosiłem, ale nie pomogło. Ani w stosunku (bez skojarzeń) do przesadyzmu, ani nawet do przemasochizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dowaliłam... miało być silnej, ale mi się z twardością skojarzyło :D I jak tu ma być bez skojarzeń? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punkt chwycenia zależy od punktu leżenia, siedzenia czy tam czego innego :D A w Twoim przypadku to doprawdy nie wiem, która ręka ma większą władzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem na myśli kobiecą... Swoje obie mam w jednakowym władaniu :D Ale niech Ci będzie. Słoiki odkręcam lewą. Palce też bardziej w lewej wyćwiczone hihi :) No nic, idę coś przyjąć trawiennie, bo pomimo całego rozkojarzenia mentalno-życiowego staram się jeszcze w miarę normalnie odżywiać. Do miłego Olu, cześć Mariusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punkt chwycenia jest bardzo ważny, oj bardzo. Zawsze byłem zwolennikiem oddziaływania punktowego, a nie nalotów dywanowych, chociaż... ale anegdotka (wcale nie frywolna) następnym razem :) Lecę. Do oby jak najszybszego Olu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to? Znowu ja? :O Jeszcze ktoś pomyśli, że mi się w pracy nudzi :D :P Dzień dobry drodzy Panowie i Tobie Basiu też, chociaż wiem - nie przeczytasz tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super! Ale fajnie :) Ciekawa jestem jakby było się spotkać z Wami w realu :) Jeżeli się zobaczycie to oczywiście ją pozdrów ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci powiem, że w internecie poznałam kilku wartościowych ludzi, między innymi moją przyjaciółkę :) Pewnie, gdybym miała się umówić z kimś na randkę to byłby stres ;) No, a jak Basia ma zareagować? Na pewno wyglądasz normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli wiesz jak ktoś wygląda, ta osoba nie gra kogoś kim nie jest to raczej mało prawdopodobne :) Jak się rozpoznacie? Wymieniliście się fotkami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah, a już myślałam, że ustaliliście jakiś znak rozpoznawczy ;) Przykładowo róża w klapie, czy coś :D Mariusz, a Ty jesteś brunetem, blondynem, szatynem czy może sympatycznym rudzielcem? :) Tak właśnie sobie uświadomiłam, że nie mam pojęcia jak wyglądacie. Nie licząc Pitera, bo moje oczęta miały zaszczyt ujrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, rozmiar buta najbardziej mnie intrygował :D Czyli wyglądasz dobrze i nie masz się co obawiać spotkania z Basią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
170 cm wzrostu, wagi nie zdradzę - jak każda kobieta ;) Długie, tak z 10 cm przed pas czarne włosy lekko kręcone. Oczy kolorowe :D Tzn. trochę szarości, trochę zieleni, trochę żółci ;) Rozmiar buta 39 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje włosy strasznie szybko rosną, czego zazdroszczą mi wszyscy, a to naprawdę nie powód do radości. Niestety muszę walczyć z pierwszymi oznakami siwizny i to jest jedyny problem, bo muszę często farbować, co przy takiej długości do łatwych zadań nie należy. Do tego mam gęste włosy. Myję co drugi dzień, wcieram odżywkę i jest ok :) Wiesz co? Wyślę Ci na maila fotę zaraz. Akurat mam na poczcie kilka fotek z Bieszczad i pewnie gdzieś tam moja facjata się przewija ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszła :) Wyglądam jak wkurwiony Szopen, ale to efekt wychodzenia na wiatr z mokrymi, rozpuszczonymi włosami :D Oddam Ci trochę jeśli chcesz ;) Oki, z chęcią zobaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No poważnie. Widzisz, teraz, gdy jest upał, mam wrażenie jakbym miała koc na plecach :( Pomimo, że włosy mam spięte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×