Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Basiu, powietrze mnie parzy. Też marzę o ulewie i to takiej konkretnej, spektakularnej wręcz :) Może się doczekam. Póki co nad moim miastem grzałka na maxa... Ktoś tam mógłby przykręcić ten cholerny kurek, prawda? Poszukuję zaklinacza deszczu, znacie takiego? Przypomniało mi się: http://www.youtube.com/watch?v=IRHA9W-zExQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
..Nareszcie wszystko wyprasowałam, spakowałam i przygotowałam; mogę rano ruszać :) Doczekałam się: rozpadało się na dobre i wciąż siąpi a z otwartych okien bije miły chłodek :) Zaklinacza nie znam, ale pani w prognozie pogody twierdziła, że to chłodny front atmosferyczny i przesunie się na wschód od góry mapy do dołu, więc dotrze i do Ciebie, pewnie w nocy albo jutro. Trzymajcie się, jak najwięcej miłego chłodku i do napisania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi Drodzy w zacnej temperaturze 15 stopni przy deszczowej aurze :) Od razu człowiekowi chce się żyć :) Gdyby jeszcze nie poniedziałek i w perspektywie 6 (sic!) dni w pracy to byłoby idealnie ;) Powrót do codzienności, ehh. Bleehh :D Miłego wyjazdu Basiu. Mariusz, Piter, mam nadzieję, że jakoś tu zajrzycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano, gdy weszłam do siebie to poczułam falę gorąca i duszność, ale dobrze przewietrzyłam pomieszczenie i jakoś daję radę ;) Nie jest źle, sobota była najgorszym, bo najgorętszym dniem w moim życiu. Mariusz, czy Ty sobie to wyobrażasz, że zepsuła mi się kawa sypana, podczas mojej nieobecności? Zaparzyłam sobie z rana i i nie byłam w stanie przełknąć pierwszego i jedynego łyka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, właśnie nie do końca. Autentycznie się zepsuła i ma dziwny posmak :( Bilans strat, ciąg dalszy. Po swojej poprzedniczce dostałam w "spadku" dwa kwiaty doniczkowe. Oczywiście nikt nie wpadł na pomysł, żeby podlać te biedne rośliny podczas upału. Jednego chyba nie uda mi się odratować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, widzisz, nie wiem. Ona już raz była na wykończeniu, ale jakoś ją odratowałam. Teraz jest zupełnie łysa i wystają tylko jakieś suche badyle, zero zielonego listka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za poślizg. Arbeit macht frei ;) Poucinałam wszystko i zobaczymy ;) Kurde, nie mam dostępu do tej strony, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najzabawniejsze jest to, że sama go nie znam :D Gdzieś jakoś to blokują w centrali, nie wiem na jakiej zasadzie. Cii, dobrze, że kafe chociaż śmiga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie sobie czytam co piszecie :) Przypadkiem trafiłem na ten temat bo mi sie tytuł spodobał :) jeśli można to chciałbym czasami coś wtrącić od siebie,włączyć się do rozmowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier Jasne, jesteś tutaj jak najbardziej mile widziany i zapraszamy do do udziału w naszych dyskusjach o przysłowiowym wszystkim i niczym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz, może to działa na zasadzie, że głodnemu chleb na myśli :D Nie przejmuj się mną, mam głupawkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za zaproszenie :) Tak przeważnie sie tak rozmawia,o jakichś głupotkach :) To bedziemy się wspólnie śmiać ,ja lubię żartować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczucie humoru i żarty jak najbardziej wskazane. Tego nigdy zbyt wiele, prawda?... Pytanie retoryczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem,ja nie wyobrażam sobie tego,ja nie mówię tu o drwinach i żartach z kogoś :O bo to jest mi w ogóle obce :) Ja nawet jak sie nie uśmiecham to mam radość w serduszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier To bardzo dobrze :) Czasami tu zrzędzimy strasznie :D Staramy się żartować i wspierać się wzajemnie słowem w razie czego :) Nie drwimy z innych, to jest nie na poziomie i nie widzę w tym celu. Zgadzam się z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja lubię sobie ,zanim zacznę pisać zapoznać się z tematem i osobami piszącymi a tu napisałem tak od razu i na szybko,ale dajcie mi trochę a wszystko przeczytam co tu naskrobaliście :D Ale już mi sie podoba :) ale żeby nie było ,ja nie piszę na całym kafe :P szukam właśnie tematu który do mnie będzie pasował,no i ludzie tam piszący,bo znajac życie na kafe ,to na pewno już nie piszecie na temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latawcu ,ja jeszcze nie odmówiłem żadnej Pani/dziewczynie pomocy :) Ja też lubie pomagać innym :) Tylko ,bez przesady,nie siedź za długo pod tym biurkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier, lektura całego tematu jest do Twojej dyspozycji ;) Bez pośpiechu :) Mariusz... a ta pani siedziała przy biurku jak pod nie wchodziłeś? :P :D Co za baba, klawiaturę wyrwała :D Moja czasami też się wypnie, bo coś z gniazdkiem, ale żeby admina wołać od razu ;) Powinnam dostawać dodatek za samodzielne drobne naprawy tego komputera :O Ta dam! Przywieziono mi wodę! 6 butelek na całe lato :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem,to tworzycie fajne grono znajomych :) na temacie na którym piszę również tak jest :) Czuję że będę się tu u Was dobrze czuł :) mam nadzieję że jak sie poznamy to mnie również zaakceptujecie :) a ile osób tu pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie nam bardzo miło jeśli nasze grono się powiększy, Olivier :) Generalnie piszą tu 4 osoby na stałe, ale im więcej tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie podejme ten temat kiedyś :) No mam nadzieję że pani nie było :D Była by zażenowana chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem,cztery osoby,fajnie :) Mam nadzieję że nie będę piątym kołem u wozu :O :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz... Ano lenistwo jest straszne :O Co zrobisz... Ale, ale... jakby była atrakcyjna to mógłbyś jeszcze sprawdzić czy myszka działa jak trzeba :D:D:D Spoko, jak wypiję to będę sępić z sekretariatu wodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×