Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość czarnażi17
niech każdy siebie pilnuje i swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnażi17
nie ma chyba ładnych imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnażi17
zresztą chyba imie nie jest najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnażi17
w takim razie mi sie żadne z żeńskich nie podoba. bo z męskich mam dużo swoich typów np: Mattew - ale polski odpowiednik Mateusz to już nie. Adam- ale tylko jako Adam lambert :) szkoda że jest gejem ;// http://www.youtube.com/watch?v=pEryG3LU69U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnażi17
cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnażi17
bo ten którego wielbie to gej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnażi17
Nie, Lambert jest idealny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnażi17
mówi sie trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnażi17
Chciałabym sie z wami pożegnać, już więcej nie będe wchodzić na kafe dużo osób sie pode mnie podszywa i w ogóle. zresztą znudziło mi sie tu siedzieć, poznałam tu kilku miłych ludzi i za to wam dziękuje :) prawdziwa czarnażi17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholewka... nie wiedziałem że "zdesperowana_567" jest aż tak zdesperowana. Mówiła że lubi, ale nie myślałem że aż tak. 'znalazlam temat" dzięki za info. Dobrze mieć rzeszę wiernych gimnazjalistek. Czarnażi17, "Matthew", a nie "Mattew" jak już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem współparafian :) Już jutro kolejne kazanie księdza Mariusza :D Temat o WeWo jest poniżej krytyki. Co to za kretynka? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Obejrzałem sobie F1 (Kubica nie dojechał), a teraz powoli zbieram się do wyjścia, choć mi się nie chce. Miłego Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnażi17
WeWo- nie Matthew bo Matheff popraw mnie popraw, beke jószzz mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) Też wszystkim miłej niedzieli życzę :) Szkoda, że ksiądz Krzysztof dał ciała, bo dzięki tym kazaniom nawracam się powoli :O Chciałam też się wyspowiadać, ale nie wiem czy ksiądz Mariusz wysłucha takiej grzesznicy jak ja...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może wikary z siostrą testowali owe gadżety? I stąd brak tekstu kazania? Zresztą siostrę Weronikę to już pół wsi... Swoją drogą ksiądz proboszcz mógłby w końcu coś nie z kartki powiedzieć. Bo ostatnio odnoszę wrażenie, że nawet "Szczęść Boże" i "Amen" wyczytywane. Złośliwi niewierni mówią nawet, że ks. proboszcz na narysowane jak się żegnać, bo pod wpływem można strony świata pomylić. Martwi mnie również, że ostatnie datki na remont dachu poszły na dwa laptopy Della (po jednym dla ks. proboszcza i jego syna) oraz plazmę 46" do sypialni ks. proboszcza. Przy okazji - dlaczego gosposia nie umie gotować ani robić przetworów, ma natomiast prezencję właśnie jak z CKM i cały czas wspomina coś o hippice i lodach? Przecież w promieniu 200km nie ma stadniny, a jedyne dostępne w naszym GS-ie lody Śnieżka są przeterminowane. Chłop najemny Kierdziołek-Tołpyga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, mówi się też że ksiądz po spowiedzi często rozgrzeszał młódki kropidłem. Tzn. ludzie we wsi mówią. Ja tam nie wiem, bo wciąż zaorany jestem. Ale tak mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uniżenie błagam wybaczenia. Powinienem napisać mości Parafianko Aleksandro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :) Pewnie już wiesz, czemu Kubica nie dojechał? Kółko odpadło... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na samym starcie był dzwon. M.in. Massa i Pietrow. Kubica był drugi. Wyjechał safety car i po dwóch kółkach za nim odpadło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam wirtualny konfesjonał Parafianko Aleksandro. Wystarczy wybrać numer: семнадцать семнадцать нулю один Nasz dyżurny kaznodzieja wskaże Parafiance nową drogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×