Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdsfdfd

Dzisiaj pierwszy raz się z nim przespałam i jestem załamana

Polecane posty

Gość sdsfdfd

Poznałam cudownego mężczyznę. Dobry, mądry, miły, poważnie myślący o życiu, przystojny.. po prostu ideał. Dzisiaj wylądowaliśmy w łóżku i jestem załamana. Ma bardzo małego.. w ogóle go nie czułam :( Doszedł chyba po 3 minutach i to jeszcze spuścił mi się w środku (a nie mieliśmy żadnego zabezpieczenia). Z jednej strony chcę z nim być, ale z drugiej obawiam się, że przez sex nam nie wyjdzie.. Mi się chce aż płakać jak o tym pomyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego sie nie zabezpieczyli
ście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iguana z rudą brwią
Ja wyszłam za impotenta. Do dziś pluję sobie w brodę i mam ochotę skoczyć... w bok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to był jego pierszy raz
??? i się zestresował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsfdfd
Nie miałam orgazmu, to była chwila.. On jest naprawdę cudownym człowiekiem, ale przez ten sex jakoś nie wyobrażam sobie tego.. W swoim życiu miałam 3 partnerów seksualnych, i z żadnym nie miałam takiej sytuacji. Nie wiem dlaczego, jakoś tak wyszło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allllaaa
a ile on ma lat??? może jeszcze mu urośnie. Ponoć do 20 roku życia mężczyzna sie rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsfdfd
To nie był jego pierwszy raz, on ma 26 lat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allllaaa
No to nieciekawie. A czy skończyło się na tym, że on doszedł i nie zainteresował się nawet co z Tobą, czy doszłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsfdfd
Ja mam 20 lat. I mimo takiego wieku myślałam, że w końcu poznałam kogoś z kim ułożę sobie życie.. Byłam taka szczęśliwa, a tu nagle takie rozczarowanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsfdfd
Dokładnie tak się skończyło. Pogłaskał mnie po twarzy i zasnęliśmy. Tzn on pierwszy zasnął a ja leżałam i nie potrafiłam.. chciało mi się płakać. Rano daliśmy sobie buziaka, pogłaskał mnie znowu po twarzy i poszedł do domu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj jeszcze,nie skreślaj go po pierwszym razie,może rzeczywiście się zestresował i nie wyszo tym razem? Skoro tak Ci się podoba to nie rezygnuj od razu tylko staraj się rozwiązać ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allllaaa
Też znam takiego idealnego chłopaka, ale niestety ma bardzo małego. Na początku myślałam, że dam sobie z tym radę, ale teraz mam pewne obawy. Wiem, że mogłoby być nam cudownie, ale pytanie jak długo. Boję się, że zatęskniłabym za większym, chodziłabym sfrustrowana i w końcu zdradziła, chociaż nie leży to w mojej naturze. Wydaje mi się, że jeżeli teraz mam wątpliwości to lepiej zrezygnować na początku bo późiej będzie coraz trudniej:( I Tobie też tak radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari24
a nie stresujesz się teraz że mozesz być w ciaży? Ja np jestem trochę zestresowana, bo wczoraj kochałam sie ze swoim chłopakiem no i nie zdążył i troche poleciało do środka. I teraz musze czekać miesiąc aby zobaczyć czy nie wpadlismy:(. To było 3 dni po okresie ale kurcze ostatnio ze względu na duże stresy mam nieregularny okres i się trochę boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz
ale ....fiut mu nagle nie urosnie !! technike i dlugość stosunku moze zmienic , to fakt , ale wypełnienia ktore jest wazne nigdy nie poczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsfdfd
Kombinuję cały czas jak rozwiązać ten problem i nic nie wykombinowałam. Ok związek nie musi opierać się tylko na seksie, wiadomo że to nie jest najważniejsze, ale ja już na samą myśl nie mam ochoty się z nim znowu kochać.. A nie tak powinno być. Powinnam mieć przecież straszną ochotę na niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie pipi
jestescie IDIOTKAMI skoro myslicie ze seks jest w życiu najważniejszy.ale wy jestescie za głupie zeby wiedziec ze co innego jets w zyciu wazne takie cos jak miłość rodzina!!!!!!!!!!!11111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglbybyc piekny jak brad pitt,umiesniony jak pudzian,miec charakter matki Teresy i bogaty byc jak krolowa Angli co z tego jak ma malego fiuta i nawet dogodzic nie potrafi? mialam juz takiego faceta jak mialam 17 lat.Ruchalam go jak popadlo,kiedy on probowal mnie ruchac fiut mu wypadal,a jak bralam do buzi to czulam jakbym ostatniego palca od reki ssala! Jak masz powodzenie osobiscie to zostaw go jesli jestes brzydka i myslisz ze nastepne 50 czy 60 lat z takim kims bedziesz chciala sie ruchac to powodzenia dziewczyno i jeszcze raz powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari24
czasami tak bywa,facet wspanaiały ale niestety coś innego jest nie tak jakby się chciało. Moim zdaniem nie rezygnuj jeszcze z tego, zobacz co będzie potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsfdfd
Stresuję się i nie wiem czy nie pójść dziś do ginekologa po tabletkę 72 h :O On oczywiście stwierdził, że nic się nie stało, i że na 100 % nie zaszłam w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karwas
Od czas do czasu ja cię mogę dobrzezaspokoić, a z nim będziesz tylko na papierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz
zawsze mozna zyc z jednym a pieprzyc sie z drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsfdfd
Mam powodzenie, ale ja chciałam związać się z nim, a nie szukać znowu innego :( Tylko że teraz już myślę inaczej.. jestem już negatywnie nastawiona i nie wiem jak mu to powiedzieć. Chyba lepiej jak zaczekam jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allllaaa
a co, ma pewność, że jest bezpłodny?? Jak możesz myśleć, że nic się nie stało?? Przecież doszedł w Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjj
Pal licho że ma małego. Ale seks z obcym w sumie gościem bez gumy? :o I naprawdę nie mam na myśli ciąży :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karwas
Monika Nie jesteś za bardzo rozepchana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieee...
monika, ale jesteś artystka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cicho baby
monika_32 - prymitywizm bijący z twoich wypowiedzi mnie przeraża. Lem kiedyś powiedział "wiedziałem, że na świecie są idioci, ale nie wiedziałem, że aż tylu dopóki nie odkryłem internetu" Acha, daruj sobie ocenę wielkości mojego "fiutka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsfdfd
To on myśli że nic sie nie stało.. Ja uważam inaczej :O Dobra wiem, zjebałam z tą gumą.. :O mieliśmy się zabezpieczyć i byłoby ok, tylko mi się wydaje że nie ma takich rozmiarów prezerwatyw.. :( On ma naprawdę małego penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×