Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Dobena dobrze, że wszystko u Ciebie w porządku- cieszę się, że mały Ci się uspokoił, a to na pewno za sprawą spokojnej mamy;)Trzymam za Ciebie kciuki!!!! a jakiego kupiłaś netbooka i czy z internetem od razu, bo ja się teraz przymierzam, żeby na uczelnie z takim maleństwem chodzić, a nie z dużym, bo się nadźwigam, że hej! pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika kupiłam netbooka acer ale nie wiem dokladnie jaki bo sie nie znam, hehe nie kupowalam z internetem od razu bo nie lubie miec ograniczen danych. Internet osobno bede miala, taki domowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wiki..
HEJ MAMULKI..WITAM TE KTÓRYCH WCZEŚNIEJ NIE ZNAŁAM..MY PO DŁUUUUUUUUUUUGIM SPACERKU.WIKUNIA ŚPI WIĘC MAMCIA MA CZAS DLA SIEBIE(KAWKA SIE PARZY).... WOW:)U NAS NA DWORZE ZE 30 STOPNI:):)POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobena ciesze sie ,ze sie zdecydowałaś,pozdrowienia dla Oskarka i trzymam za was kciuki tez mam takiego notbooka jak ty,teraz z niego kożystam,bo mój zasilacz sie spalił,jest ok,fajnie sie na nim pisze,to jest model Aspire one czy jakoś tak nie wiem czy czytałas ,ze ja juz dostałam ofetrę pracy,na szczęście wszystko dobrze sie skończyło;napisz jak u ciebie ten kurs mama wiki gdzie ty mieszkasz,ze masz tak ciepło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wrocilam z kolejnego spaceru z malym.Pospal sobie troszke a ja myk do apteki po bobodent i o zgrozo całe 20 zl to kosztuje ale ma to wiecej lidokainy niz dentinox.Zeby chodz jakis efekt był. teraz tez parze kawe i zaraz chyba z litr jej wypije. dobena//masz racje Miki jesli mnie nie oszukała to troche jest niepowazna,a lesli oszukała to ja frajerka jestem Filip bawi sie teraz butelka po napoju,alez zadowolony,toto szelesci i fajnie da sie gryzdz.Zjadł rozgniecionego banana z jabłkiem i chyba jest narazie szczesliwy,no i słysze ze sadzi cos hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita czytalam, ja jak bylam to tez byla kwestia przyjscia z dzieckiem a Pani na to ze jak nie mam z kim dziecka zostawic to jak zglaszam gotowosc do pracy, bo rejestrujesz sie po to zeby Ci pracy szukali a nie po to zeby dostac zasilek. E tam... narazie jeszcze nie zaczynam kursu, mam spotkanie na 13 pazdziernika ale chce sie wczesniej wybrac poki mieszkam w poznaniu. Ja sie musze przyzwyczaic do takiego malego, klawiatura jest mniejsza i troche jeszcze mi nie wychodzi. hehe mama wiki fajnie tam u Ciebie, rowniez witam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa dajesz normalne bananki ze sklepu Filipkowi? bo ja narazie jeszcze nie tylko sloiczki i dlatego pytam czy nic sie nie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez tak mówiła,ale ja jej na to ,ze że sie nie uchylam od obowiazku przyjecia oferty i ja biore,ciekawe czy potencjalny pracodawca tez jest taki chetny do zatrudniania kobiet z małymi dziećmi,wiadomo,ze dla niego taki pracownik to ciągle cos,a ona na to,ze najprawdopodobniej tak będzie,ale oferte dac musi,więc ja sie jej pytam jaki w tym jest sens,a ona ,ze nie ma zadnego i ja juz sie nic nie odzywałam,bo szkoda słow ja daję Igorowi wszystkie owoce świeże i jest dobrze,nawet maliny mu rozgniotłam i dałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena- trzymam kciuki za ciebie !!! zeby wszystko sie poukładało !! Anika- podziwiam Ciebie !!! ja od wrzesnia chcem isc do szkoły skonczyc studium zaoczne ale tak sie boje o małego ze bedzie tesknił !!! Mama wiki - 30 stopni !!! jeje..... nie mam jak napisac bo małego trzymam a juz klikac chce !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena super że już się urządziłaś wiadomo ty jesteś spokojniejsza to twój spokój udziela się Oskarkowi mama wiki to super że spacerek się udał ,tylko korzystać jak pogoda jeszcze jest., łapa no tak tylko za portfel się trzymać , mam nadzieje że ten żel pomoże , mojemu Mateuszkowi to tylko na chwilkę ale i zawsze to jakaś chwilowa ulga. Ja też Mateuszkowi daję świeże owoce i jest ok., mój synuś zmęczył się zabawą i w końcu zasnął. monika z Ksawerka internauta na całego , pozdrawiam i miłęgo dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,daje mu normalnego banana tyle ze wybieram bardzo dojrzałego takiego co ma juz kropeczki na skórce. Nic mu nie jest.Ale moj Filip to wiecie ze od samego poczatku jest wszystkożerny hihi.Jemu nawet po danonkach nic nie jest.lekarka powiedziała ze jego rozwoj jest o jakies 3 mies do przodu.Ja twierdze ze nie we wszystkim.Ale mi je ładnie i wszstko i juz prawie wszystko to co my dorosli. Owoce uwazam ze juz od 6 mies mozna dawac swieze.jesli oczywiscie maluch chce takie jesc.Ogolnie wszystko co dziecku smakuje a nie powoduje to jakis skutkow ubocznych,to mozna dawac.Takie jest moje zdanie.Trzeba najpierw dac troszke i eksperymentowac a jak nic nie jest no to mozna isc na całosc.Mi Filipek zjada co drugi dzien po całym bananie i tak z pol sredniego jabłka a nawet sliwki mu rozcieram.Inne owoce juz podaje ze słoiczkow bo nie mam dostepu do swiezych niepryskanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście niewiarygodna historia,ale cos jest w tym przytulaniu noworodków;jak Igor sie urodzil i polżyli mi go na piersiach to od razu przestał płakać,jak tylko go przytuliłam;do tej pory pamiętam jakie miał mieciutkie i cieplutkie ciałko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie niewiarygodne i niesamowita historia co jest w tym , ten pierwszy raz jak położą maluszka na piersi, nie miałam tego przy pierwszym synku ,poczułam dopiero to przy Mateuszku to jego ciepłe ciałko i jak się uspokoił czując bicie serca., My byliśmy na małym spacerku ., miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika- słodka ta Twoja Juleczka :) juz jaka duza !!! 8 miesiecy !! szok !!! Anika- miałam ciebie sie zapytac czy ty te ubrania po Julce sprzedajesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wiki..
CO DO POGODY I TEMPERATURY,TO MAM TAKĄ W UK...JEJKU,TEN REPORTARZ ZWALA Z NÓG...CIARKI NA PLECACH I W OGULE..JAKIE TO SZCZĘŚCIE DLA MATKI:)A CO U WAS PO DZIONKU MAMUŚKI??????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my szykujemy sie do kąpieli,mały zdrzemna się o 19-stej i teraz musimy poczekac z kąpielą mama wiki to masz cieplutko,u nas wręcz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystkie dzieciaki spią. Toc to jutro ostatni dzien wakacji i trzeba sie juz do szkoły szykowac.Bedzie wielkie szorowanie,obcinanie paznokci i zmywanie lakieru z nich,no i szykowanie ubioru na inauguracje roku szkolnego Oczywiscie przed rozpoczeciem roku masza ajakze,błogosławienstwo trzeba miec hihi a dopiero o 11ej do szkoly. Beznadzieja !! Kiedys szło sie na 8 rano,przed szkołą albo na boisku zbierali sie wszyscy,pani dyrektor przemawiała /no o czasach socjalizmu i przemowieniu Jaruzelskiego nie mowie bo to kicha/ a pozniej do klas po plan lekcji i inne wytyczne.A teraz najpierw kosciół potem do klas a na koncu spotkanie z dyrekcją.Wszystko na odwrót Wiecie.....ja sama sie boje tej szkoły,ciekawe jak to bedzie? A na dodatek syn meza tez idzie do nowej szkoły,do gimnazjum.Tu to mogą byc cyrki dopiero. Cos czuje ze te kolejne lata beda dla nas trudne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, byłam u szefa na rozmowie i zgodził się, żebym nie wracała nawet na pół etatu do pracy tylko żebym dodatkowo pracowała sobie ok 8 godzin (1/4 etatu)tygodniowo w szpitalu, który on obsługuje- mam sobie wybrać 2 dni w tyg żeby chodzić tam na 4 godziny;) w środę idę pierwszy raz, ale na chwilę, żeby się zaznajomić z pracą;) cieszę się bo na razie nie piszemy żadnej umowy, więc zawsze mogę się wycofać, a tak to będzie pewnie zlecenie później;) dostanę jakieś 400-500 zl i będzie na ciuszki dla Juleczki;) Monika jeszcze nic nie oddałam nikomu ani nie sprzedałam...nie wiem jeszcze co z nimi zrobie- na pewno oddam kuzynce tą część, której nie chcę trzymać dla kolejnego dziecka, jak np zwykłe śpiochy i bodziaki. A dlaczego pytasz? czy jesteś chętna na jakieś ciuszki? przecież Ty masz chłopca;P dziękuję za miłe słowa pod adresem Julci;) dzisiaj już na szczęście spokojnie poszła spać, choć jak była rozmawiać z szefem, to podobno spała a potem jak się obudziła to bardzo płakała- mam nadzieję, że to nie jakiś lęk separacyjny, bo w sumie zaraz kończy 8 miesięcy;)pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to u mnie lek separacyjny juz sie zaczyna.Jak znikam z jego pola widzenia nastepuje płacz. Kurcze,jak kazde dziecko jest inne.Zuzia w ogole nie miala czegos takiego,taka mała cyganka z niej była,poszłaby z kazdym i wszedzie.A Filipcio nic tylko mama. Mykam spac laski.Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w biegu , tutaj dzieci w niektórych szkołach już chodzą do szkoły a Olek zaczyna jutro i nie ma tu taj tak jak w Polsce uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego idą już z tornistrami normalny dzień nauki , więc prasowanie koszuli i spodni , oczywiście dziś wcześniej spać oj podejrzewam że będzie ciężko ze wstaniem jutro., Łapa tutaj Olek też będzie miał mszę ale on chodzi do szkoły katolickiej , to czekają cię też ciężkie dni za nim się wpadnie w rytm. Mateusz bardzo marudny dziąsełka go bolą i swędzą i wszystko bierze do buzi, mama viki a dokładnie to z jakiej części UK jesteś? miłego wieczorku i spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika dobrze,ze uddało ci siewszystko załatwic pozytywnie,zawsze bedziesz miała jakies pieniazki i wiecej czasu spedzisz z Julka niz jakbys pracowała codziennie łapa jak tewakacje szybko sie koncza,niedawno psałas jak wytrzymasz z dzieciakami w domu,a tu juz je do szkoły szykujesz mój mały dopiero teraz usypia przy butli,niepotrzebnie pozwoliłam,aby sie zdrzemna o siódmej,mogłam go jeszcze chwilke przetrzymac i wykapac,juz dawno by spał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojej mamy w Irlandiii tez jutro ida do szkoły,cieszy sie,bo ona opiekuje sie tam 5 dzieciaków i w wakacje,jak sa wszystkie w domu to jest szok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza !!!! POBÓDKA !!!!!! My juz na nogach od 5 jak zwykle. Leje i zimno brrrrrrrrrrrrrrrrrrr :( Jutro szkoła,alez sie boje.Wprawdzie młoda trzaska ksiazki jak tralala ale boje sie jak to bedzie z innymi dziecmi,zeby nie znalazły sie takie co beda jej dokuczały bo ona nie umie sie bronic i strasznie to przezywa. Zacznie sie tez to nieszczesne gimnazjum.Młody bedzie znowu kłamał a na dodatek jeka wejdzie juz całkiem w ten głupi wiek to przyjdzie nam z nim oszalec.No i zeby tylko nie wpadł w jakies szemrane towarzystwo.Maz cały czas w pracy i jak zwykle wszystko bedzie na mojej głowie. Ale syna meza postanowilam brzydko mowiac olac.On ma matke ktora na dodatek jest juz w Polsce wiec niech sie nim zajmuje.Ja mu dam jessc i wypiore,tyle.BO nawet jak sie bede zyłowała to i tak nikt tego nie doceni i złamanego dziekuje nie powie.Dlatego nie wtracam sie do nioego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Łapa ja już na nogach od bladego świtu ,zaraz zmykamy do szkoły , nie obyło się bez marudzenia ., ale jestem spokojna ., Mateuszek ładnie spał obudził się o 5 , póżniej się odezwę ! miłęgo dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry u nas noc super,mały wstał o 7 rano,teraz usna,troche to trwało,ale spi pogoda tragiczna,widac jesien,tak szybko w tym roku zrobiło sie simno,mam nadzieje,ze tak nie bedzie cały czas i lato nie powiedziało ostatniego słowa u mnie na dodatek nie ma pradu,dziady wyłączyli,ciekawe na jak długo łapa i eva miłych powrotów do szkoły dla waszych dzieciaczów:-) ja jutro idę do pracy,nie chce mi sie strasznie,ale obiecałam,muszę odwołać szczepienie jutrzejsze i zapisać na czwartek jutro też mąż podpisuje pierwszą umowe,mam nadzieje,ze od czwartku ruszy wszystko,oby,bo zima idzie i wydatki sie szykują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva to wasza szkoła juz dzis? my pozniej pojedziemy do mojej kolezanki na chwile.Daje jej ubrania po mojej Zuzi bo ma taką 3 lata mlodsza coreczke,a poza tym to my juz rodzina bo ona jest chrzestna mojego Filipka.Dzis deszczowo wiec na ploteczki trzeba troszke pojechac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×