Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Chetnie dam wam słoneczka ale w emotkach nie ma tkiego znaku hihi 🌼 Niby słoneczko ale zimno jest i wiatr straszny wieje.Ide zaraz na masaze do szpitala mam nadzieje ze mnie dobrze tam wymasuja hihi A moj Filipek rózki pokazuje,Jak go szybko z wózka nie wyciagne albo cos mu sie nie podoba to piszczy jak diabli i płacze a jaki zal straszny .Złonik mały rosnie.Ja chyba oszaleje z tymi dziecmi albo zawału dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Mateusz tak łobuzuje że nie mam czasu usiąść do internetu no a jak zaśnie wieczorem to ja już padam ze zmęczenia.,oczy to trzeba mieć i z tyłu głowy , wczoraj gotuję w kuchni ,wychodzę zerknąć co robi bo zostawiłam go na kocu wśród zabawek a on wszedł po schodach na półpiętro mi aż serce do gardła podskoczyło a on zadowolony uśmiech od ucha do ucha , więc dziś już zakupiliśmy bramki na schody., łapa to udanego masażu , jejku mi tez by się taki masaż przydał! Miki a dla ciebie dużo słoneczka , u nas dziś słoneczna pogoda ,cieplutko więc dziś pranie za praniem robię., teściarka u nas też nocki przerwane bo ząbki atakują i z góry i z dołu ! miłego dnia , !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva Ty najbliżej masz z Miki do roczku;) już tak niedługo;) Miki dziękuję za życzenia dla Juleczki;) Z tym fotelikiem to my sie też już przymierzamy;) tylko, że Julia waży 9 już od dawna, ale ja się bałam czy nie jes za krucha, tzn za mała. Za jakiś miesiąc się przesiądziemy do nowego fotelika;) ale ja myślę, że 8,5 kg to już w sam raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor:) U nas jest przesliczna pogoda, bylismy na dlugim spacerku:) Oskar troche plakal przy zasypianiu ale na szczescie juz spi, ja obejrze film i tez spac:) milego wieczorku wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja znowu nie miałam czasu na nic,wróilismy wczoraj wieczorem,było super,w parku z dinozaurami też,na Jurze troche pochodzilismy i pojechalismy do Ojcowa; Igor super,wogole jakis grzeczny sie zrobil,ma unormowany tryb,spi mniej więcej co 3 godz dziennie,3 razy,wydaje mi sie ,ze to dlatego jest taki grzeczny i pogodny; wczoraj jeszce bylismy na zakupach,kupiłam sobie kozaki w Reservd i płaszczyik w zarze i mam zime z głowy,jeszcze maż u mnie od jutra fachowcy,beda malowac dach i kominy stawiac dzisiaj myslałam,ze zawału dostane,wchodze do pokoju a igor stoi w lózeczku,odłożyłam go zeby sie poprawił,a on zaparl sie jedna noga,chwycił poreczy i stał i ja gryzł,szok od niedzieli cały czas powtarza mama i baba,wiem ,ze jeszcze nieswiadomie,ale to taki przyjemne uczucie co do fotelika to igor tez tak wyglada jak w nim siedzi,dosłownie,bo połozyc sie go nie da;ja kupie dopiero w grudniu,bo chce recaro od 9 do 36 kg ,jest dosyc drogi,ale na długo starczy no i jest super bezpieczny,dokupie jeszcze połke i bedzie komplet;musimy sie wiec jakos przemeczyc mnie tez sie wydaje,ze dobena mozesz juz kupis fotelik,Oskar juz ładnie siedzi,to bedzie mu wygodniej jeszcze raz współczuje nocek,u nas za to sa pobudki o 7rano,a nieraz i wczesniej:-) łapa pomysł z domem super,tym bardziej,ze ty uwielbiasz wies ja vburaka gotuje z innymi warzyami,wywar jest bordowy i smakuje buraczkiem,igor tez lubi taka zupke spokojnej nocy i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ja wam pisałam, ale od kilku dni Julka wstaje już w łóżeczku tak w mig samiutka;) wcześniej też próbowała, ale długo to trwało, a teraz od razu i stoi;) no i wspina sie na meble;) az musielismy w weekend reorganizację w mieszkaniu zrobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyni:) Na początke się Wam pochwalę, że Piterek w sobotę stanął sam w łóżeczku więc jest mega szybki hi hi:) Juz się smieję, do męża żeby on taki szybki był do nauki jak do sportu:) Oczywiescie łóżeczko od razu poszlo na dół bo jak poszlam na chwilke do kuchni to biegiem wraacalam bo Piotrek stal w lozeczku i sie wychylal za porecz! I teraz nic innego nei chce robic tylko stac, a jak mu dam rece zeby sobei stanal to sie cieszy maly urwisek:) No ale oczywiscie jak stoi to go trzeba lapac bo za chwile pada w tył albo w bok albo na kolanka. Jesli chodzi o buraczki to ja wlasnie do takiej zwyklej dodalam buraczka i tez jabluszko na sam koniec do smaku, tak mi mama poradzila, ze pasuje. Na poczatku Piotrusiowi smakowala a teraz ostatnio chcialam mu dac to pluł i musialam wyrzucic i dac mu cos innego. On jak czego nie chcejesct to mowi :" bbbbbbbbbb" i wszystko sie rozpryskuje po calej kuchni:/ Anika gratulacje dl a Julci, kurcze jak sie wspina na meble to juz ciezka sprawa, ani na chwike jej samej nie zostawisz. To zaraz Ci bedzie chodzic pewnie przy meblach. U nas pogoda bardzo ładna tyle, że wietrzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki - u nas dzień za dniem i tydzień za tygodniem... weekend leniwie spędzony w domu - no może nie tak leniwie bo w sobotę zrobiliśmy meega porządki :) wszystkiego naj....dla wszystkich maluszków z okazji kolejnego m-ca :D w ogóle super tak patrzeć jak nasze maleństwa rosną i co rusz to coś nowego robią, w ogóle to chłopcy chyba silniejsi są Iga staje na nóżki pociągnieta za rączki ale żeby sama to jeszcze nie... u nas znów grafik wchodzi w życie - mąż po urlopie, ja też w pracy więc dziś przyjeżdza teściowa, wczoraj była moja mama monika u mnie ubiegły tydzień był taki sam jak u Ciebie - cała noc przy cycu!! od weekendu jest trochę lepiej- zastanawiam się czy nie spróbować w nocy z butelką?? bo ty też dalej piersią karmisz?? a właśnie do mam karmiących jeszcze - na noc tylko cyca czy jakąś kaszkę podajecie?? właśnie też miałam zarzucić temat z fotelikami po 9kg..bo nie mam pojęcia na co się decydować.. dziś mam nadzieję że uda nam się na zakupy wybrać, właśnie takie jesienno- zimowe.... u nas jak na razie zimno ale słonecznie - miłego dnia :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) dzisiaj w nocy oskar wkoncu ładnie spał wiec samopoczucie od razu lepsze:) Pogoda piekna wiec dzis pojdziemy na dlugi spacer :) Amerrka Twoj Piotrus to najmłodszy a robi najwieksze postepy. Oskar stoi ładnie i pewnie ale za to sam nie stanie ani nie usiądzie jeszcze. Ale wszystko w swoim czasie oczywiscie, choc nie powiem ze dla rodzicow to im pozniej tym latwiej, hehe tak jak u Aniki to juz sie robi naprawde niebezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomnialam chcialam sie poradzic jeszcze Was jakie macie termometry do mierzenia temperatury ciala? Bo ja chcialam wlasnie kupic taki bezdotykowy ale one ponoc nie sa do konca wiarygodne. Na poczatek kupiłam w smoczku ale wcale nie jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuski :) U nas noc troszke lepiej :p Co do fotelikow my juz tez chcemy zmienic ale to dlatego bo małemu nozki wystaja i musi miec zgiete jak jedziemy !!ale zrobilismy tak ze mały jezdzi teraz z przodu wiec fotel mozna regulowac i ma wiecej miejsca :) a na gwiazdke kupimy fotelik :) Nam pan ktory sprzedaje foteliki mowił ze jak dla dziecka nie wystaje głowa z fotelika to jest bezpieczny. Dla wszystkich dzieciaczkow zycze nastepnych udanych miesiecy :) Lapa- moj mały ostatnio tez rozki pokazuje !! kazdy go chwalił ze taki grzeczny a teraz wszystko wymusza płaczem !!! Anika i Amerka- super !!! i brawo dla waszych maluszkow !!! Tesciara- ja karmie piersia i nie dokarmiam kaszka. Moj mały to wogle mało je tylko cyc i cyc !!! Dobena ja mam elektryczny a inne nie wiem czy sa dobre . 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny U nas nocka dziś to koszmar mały budził się co godzinkę , te ząbki nie dają mu spać , żel działa na chwilkę , więc nad ranem dałam mu paracetamol , miał małą gorączkę , no a teraz łobuzuje i denerwuje się bo widział jak mąż ze starszym synkiem wychodzili do szkoły a on też chciał iść z nimi., Co do fotelika samochodowego to my już zmieniliśmy na większy , bo Mateuszek już się w poprzednim nie mieścił a teraz zadowolony ,obserwuje a nawet jak dalej wyruszamy od razu zasypia., Anika no to gratulacje dla Julci ,teraz to już musisz być czujna., Tesciarka ja nadal karmię piersią ,ale po kąpieli zawsze daję mu cyca i zaraz usypia przy piersi i budzi się nad rankiem , wyjątki są teraz ostatnie nocki przez te ząbkowanie , dobenaq co do termometru to ja mam elektroniczny , i taki do ucha i z obu jestem zadowolona ,może bardziej dokładnie wskazuje ten do ucha., co do smoczka to takiego nie miałam., monika mój też to humorki chwilami ma i też wszystko płaczem wymusza., chwilami jak zaczyna i do tego ten starszy dołączy to czasami ciężkie chwile mam., miłego dnia , oczywiście słonecznej pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena ja mam taki http://www.stom-dental.pl/termometr-dzieci-braun-termoscan-irt4520-p-49.html ale wydaję mi się że ten , link który wstawiłaś też na pewno będzie dobry tutaj w przychodni jak idę z Mateuszkiem , to zawsze takim termometrem do ucha sprawdzają czy ma temperaturę., .....Aleksander .......02-03-2001 .....Mateusz...........30-11-2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva super ten twoj ale jaki drogi, ja moze poszukam na allegro cos tanszego :) bo nie spodziewalam sie takiej ceny za termometr :O haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zasuwacie:) ja jestem zalamana:(pogoda masakra,leje znow:(zimno....br..... leze w lozku i ogladam "toy story3":).....nic innego w sumie nie pozostaje. Widze,ze maluchy wszystkie robia wielkie postepy.Ja tylko powiem,ze moja mala tez wszystko placzem wymusza,a sprobuj jej cos zabrac to jest taki ryk jakby ja ze skory obdzierali.I wszystkie swieczki,kwiatki,wazony,zdjecia juz zostaly pochowane:(bo sciaga i rozrzuca co sie tylko da.Wczoraj szafe by na siebie zrzucila:O:O:O dobena-ja mam cyfrowy a nawet 2 ktore jak juz tu kiedys pisalysmy z anika sa porabane i taki na czolo pokazujacy temperature w przyblizeniu....i chyba tez musze pomyslec nad takim do ucha:) eva-ja tez podbijam z kawa:) spalam moze 5 h:( amerrka-bravo dla malucha:) anika-no to teraz masz juz przechlapane:P:P:P my wczoraj bylismy w childdren centre dzisiaj tez idziemy wiec do zobaczonka wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam Wam powiedziec!!!!! A jak Liliana ma cos w rece a ja jej palcem "groze" i mowie "nunu" to ona rzuca to w sekunde i mowi" bebe mama":D chyba swiadomie ale brzmi to fantastycznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki Lilianka super mądra dziewczyna;) moja Julcia reaguje na auaaa i "nie" ale sama nie mówi be bo ja chyba nawet tak do niej nie mówię;) co do termometra to ja mam taki zwykły elektroniczny do pupy z miękką końcówką- ważne jest to, żeby pokazywał wynik po 10 sekundach nie dłużej! moja mała nie ma nic przeciwko termometrowi w pupie :P więc u niej da się tak sprawdzić temperaturę;) dołączam sie do kawki, tylko, że ja z herbatką;) dostałam dziś swoj 2 okres po porodzie i jestem mega zaskoczona,bo minęły równiutkie 32 dni- czyli cykl mam od razu regularny jak przed ciążą;) fajnie;) przynajmniej nie muszę tak bardzo uważać;) ten rytm znam baaardzo dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly dzis jakis dziwny,Jeju mam nadzieje ze nie bedzie chory. :( Teraz spac nie chcial ani jes tylko mama i mama i placze.Musialam go nosic godzine.Pozniej zrobilam mu kaszke i troszke na siłe wmusilam a pozniej juz padł i na razie spi.Na pewno w nocy bedzie pobódka na jedzenie. Ech,,,,,ten wiatr mnie wykonczy.Juz mam go dosc !!! ogolnie to mam ostatnio wszystkiego dosc. Ogladne seriale i chyba przegryze cos słodkiego na poprawe humoru a pozniej pojde spac. Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Widze dziewczyny zajęte dzisiaj bo cisza od poludnia My mielismy bardzo miły dzien, byla u nas kolezanka z 3 miesiecznym Tomusiem. Jej synus taki grzeczny, prawie caly czas spal a moj łozuz non stop na najwyzszych obrotach :D Bylismy dzis znow na placu zabaw, Oskar chichrał sie na hustwace i chcial najeśc sie piasku z piaskownicy, haha A ząbka jak nie ma tak nie, juz sie chyba nie doczekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , Właśnie teraz mam chwilkę bo Mateusz jest przy piersi je i zasypia tylko w tym momencie jest spokój , bo tak to jak tornado jest wszędzie , mąż w tym tygodniu ma nocki i przed chwilką pojechał do pracy , ja oglądam seriale , ale oczy mi się zamykają ., Mam nadzieję że nocka będzie ok i mały prześpi nockę spokojnie ., Dobena doczekasz się mojemu Mateuszkowi też późno zaczęły wychodzić a teraz to wychodzą u góry 3 od razu a na dole 2 i jeden koszmar., no to Oskarek miał dzisiaj frajdę na huśtawce ,trzeba korzystać jak pogoda jest., Łapa widzę że łapiesz doła, może jutro będzie lepiej! no tak taka pogoda jesienna potrafi popsuć humor., miłego wieczorku i spokojnej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja znowu zabiegana bylismy na zakupaxch zimowych,kupiłam Igorowi swietna ,futrzaną capke na zime w Smyku,jest cudna,i pare innych rzeczy no i męzowi nowa koszule,bo jutro podpisuje wazna umowe:-) moich facowcow dzisiaj sie nie doczekałam,jak zwykle tak to jest z robotnikami,przyjda jutro,oby... amerrka Piotrus silny chłopczyk,trzeba coraz bardziej pilnowac dobena i na Oskara przyjdzie czas,ja już cały czas musze obserwowac czy Igor nie wisi za daleko na poręczy,bo boje sie ,ze wypadnie anika no to brawa dla Julki Igor tez wszystko wymusza płaczem,a teraz jak jest tata w domu to juz wogóle,ja nie reaguje na kazde marudzenie,a tatus odwrotnie;-) ja jutro jade do kolezanek,maz przyjedzie i niech sie zajmuje remontem,a ja odpoczywam:-) do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak moja mała miała gorączkę to pani dr chciała zmierzyc jej tym do ucha to nic nie wyszło, a jak zaszlyśmy do domku to zmierzylam jej w pupce i bylo 38.8 (w pupie dopiero od 38 uznaje się ze jest goraczka), więc nie wiem na ile one dzialają;/ Dobena Twój Oskar to super chłopak, a z tymi ząbkami to Julka ma od 2 miesięcy te na dole a te górne na razie nie chcą wyjść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ;) No nie wierze ze dzisiaj pierwsza sie odzywam, gdzie Lapa i Eva nasze ranne ptaszki? ja jem sniadanko, kawke juz wypilam teraz herbatka, Oskar je bananka i ogladamy bajki;) prosze sie nie lenic tylko pisac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja juz tez na nogach :) nie wiem co to bedzie z tym moim małym zle mi spi w nocy !! ja tez potem chodze niewyspana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem wyprawiłam Olka do szkoły tzn, mąż go zawiózł , ja oczywiście kawka a Mateusz w chodziku jest na chwilkę , bo inaczej już by był na schodach a dopiero w piątek mają nam dostarczyć bramki na schody ., Nocka ok , chociaż obudził się nad rankiem ale tak w sumie mówiąc to ładnie spał., Pogoda dziś ładna i oby już tak zostało ! Ja też w piątek wybieram się na zakupy ,trzeba kupić cieplejsze rzeczy bo wybieramy się na święta do Polski , miłego dnia ,później zajrzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×