Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

dzień dobry Igor ładnie przespał noc,teraz tez spi juz 2 godzinę:-)ja zdażyłam poprzatać i ugotować obiadek dobena oczywiscie ,że igor ma dwie górne jedynki ,a nie dolne,jak zwykle się śpieszyłam i napiałam bez zastanowienia:-) teraz czytam wczorajsze posty i zastanawiam sie o co ci chodzi? wracam do swojej wypowiedzi i smieje sie sama z siebie:-) w kazdym razie te dolne cos nie mogą wyjśc już dosyć dlugo,na szczeście mały nie jest marudny faceci-temat rzeka,moj ostatnio jest bardzo mily,dostaje kwiaty i wogóle,nie wiem czym to jest spowodowane,okaże sie my jedziemy dzisiaj do moich koleżanek z pracy,do popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wLASNIE wrocilismy ze spacerku oskar spi:) tak sie glowilam nad tym kubkiem a dzis na spacerku po prostu zaczął pić, :) bardzo sie ciesze bo to juz chyba odpowiedni wiek na to. Martita tak mnyslalam ze Ci sie pomylilo z tymi zabkami. My tez czekamy ale ciagle na te pierwsze. A dlaczego myslisz ze niemozliwe byloby picie przez Igorka z kubeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie na chwilkę usiadłam , Mateusz śpi więc chwilka ciszy i spokoju., ja w międzyczasie posprzątałam i zrobiłam obiad -placuszki-pizzerki ., Dobena to fajnie jak spacerek udany, i brawo dla Oskarka że tak sobie radzi z piciem z kubka., mój Mateusz też już od jakiegoś czasu pije i nawet sobie radzi., zajrzę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam sie ze by sie zakrztuił,bo nieraz jak mu daje np.herbatke ze smoczka 3-ki to nie moze nadazyc z połykaniem,soczek jest gestszy i problemu nie ma,a z herbatka nie moze sobie poradzic;nauczyłam go,zeby bsam trzymał sobie butle i wychodzi mu coraz lepiej,na poczatku troche ie bawił,krecił nia a teraz pije:-0 my wrócilismy od kolezanek zdenerwowałam sie,bo zamowiłam sobie na allegro kozaczki ,takie na płaskiej podeszwie do auta i cakamm 2 tyg,w koncu napisałam,ze oddaje sprawe do allegro i niestety kozaczków juz nie ma ,a oni obracali moimi pieniedzmi tyle czasu,a wydawalo ie ,ze uczciwy sprzedawca,bo miał same pozytywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj Martita z kubkiem niekapkiem Lovi- my go bardzo lubimy, a Julcia pije z niego jak ze zwykłego kubka;) on nie ma dziubka, więc nie ma co wkładać do buzi;) Łapa powodzenia dla Zuzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam na chwile i wlasnie zauwazylam,ze nie ma juz 4 klawiaszy na klawiaturze!!!!!!!!kurna....psuja.....:( My wrocilismy ze spaceru i z centrum i Lilka padla a maly diabel oglada bajke:) Idziemy na rower zaraz,korzystac z ostatnich dni lata:) wiec do wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bylismy na zakypach w markecie, oskar grzecznie siedzial w wózku sklepowym nawet pozwolil sobie przymierzac czapki ;) Ja mam kubek z aventu, Oskar ma butelke z soczkiem ja w stalym dostepie. Bierze ja sobie i ją odklada i mu sie wylewa dlatego zalezy mi na tym kubeczku bo wtedy jest sucho. A poza tym czytalam ostatnio ze w tym wieku juz dziecko raczej powinno umiec pic z kubeczka a przynajmniej sie uczyc wiec tymbardziej sie ciesze ze sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena sprobuj koniecznie jeszcze z tym z Lovi, bo mały będzie już zupełnie pił jak dorosły;)))) idę bo mała wyszła z łóżka (oczywiście naszego) i trzęsie lampą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna rzecz mi się dzisiaj przydarzyła, bo okazało się, że znajoma zmieniła fotelik swojego dziecka na większy ostatnio i weźmiemy od niej za grosze Priori, więc dziś mamy już fotelik- właśnie go zamontowaliśmy z mężem i pasuje idealnie;)))) jutro jadę z Julką akurat na basen rano, więc go przetestujemy;) fotelik ma 2 lata i miałam tylko obejrzeć go z grzeczności, ale jak go przyniosła i zobaczyłam w jakim jest stanie, to od razu krzyknęłam, że go bierzemy;) w ogóle nie widać, że jeździło w nim dziecko i że był nawet prany przed przywiezieniem nam;) kolor granatowy, więc do tapicerki będzie pasował jak ulał;))) taki nam się bonus trafił;) a tak się martwiłam z czego tu kupić fotelik, bo ten, który mamy jest już zdecydowanie za mały;)pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Ja troche niewyspana, oskar sie przebudzał kilka razy w nocy, ale zęba nadal jak nie ma tak nie ma. Anika super Ci sie udało z fotelikiem ;) ja juz ten co mam teraz wsytarczy do 12 roku zycia hehe Wyprobuje ten kubeczek ale jeszcze troche, narazie ten jest dobry, to prezent od babci wiec nie moge od razu kupowac nowego, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) u nas weekend udany :) szybko zleciał:) wczoraj byłam u ginka po tabletki :) mały jak zwykle spi zle budzi sie co 2 h !! Łapa- aj ci faceci !! Anika- fajnie :0 ze fotelik podpasował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) No u nas sloneczko:)idziemy zaraz do CC,bo dzis znow sa zajecia:)Wczoraj po rowerze Marcel padl o 19 i wstal dopiero dzis o 8.spal jak zabity:) monikaddd-wspolczuje tych nocek; ale powiem Wam,ze Lilka od paru dni budzi sie o 3 rano i hasa:O:O:O okolo1,5h:(wiec ja jestem nemo i staram sie ja trzymac na lozku a ona sie drze bo chce zejsc na podloge....sasiedzi chyba mnie nienawidza:P i tak codzien mam nadzieje,ze jej sie to wkoncu zmieni.... dobena-bravo dla oskarka za kubeczek! anika-ale bonus trafilas.Fajnie:) no milego dnia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Rano zaprowadziłam Olka do szkoły, wróciliśmy Mateusz zjadł kaszkę z bananem i zasnął, więc chwilka spokoju i ciszy posprzątałam w kuchni i nastawiłam na obiadek., Anika to fajnie jak się trafił ten fotelik ,i pasuje do samochodu i jeszcze w dobrym stanie ,myślę że Julce jazda w nowym foteliku się spodoba. Monikad , współczuję tych nocek , nie wiem czy cię pocieszę ale kiedys wyrośnie z tego (oby jak najszybciej) mój mały też się budzi ale to z powodu ząbkowania ., miłego dnia dziewczynki ,zajrzę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas nocka tez kiepska,Igor sie obudził i nie chciał zasnac,jak go odkładałam to sie przebudzał,w koncu miałam dosc i on chyba to wyczół,bo sie uspokoił i zana,a zeba na dole tez nie ma dobena ja dzisiaj kupie ten kubekk,Igor tez ładnie sobie radzi z butla i tez niestety jest cały brudny,jak pizesz ze trzeba dzieci przyzwyczajac ,to od dzisiaj zaczniemy,moze nie bedzie sie krztusił anika jak wyglada ten kubek? czym sie rózni od tego z Avent? fajnie wam sie udało z tym fotelikiem,ja musze czekac do swiat az mama przyleci ,obiecała dac połowe na fotel,ciesze sie bo tez byłby problem zeby kupic taki jaki chcemy monikadd mam nadziejeze skoncza sie te trudne noce my jedziemy na zakupy,pózniej do solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maqrtita moj kubek z aventu ma wystający dziubek a ten o ktorym pisze Anika nie ma dziubka. Wydaje mi sie ze ten z Lovi jest fajniejszy bo nie ma dziubka ktory kusi do gryzienia a dwa uczy jak pic z normalnego kubka. No ale nie wiem czy z niego tez nic nie kapie? Udanych zakupow:) My dzisiaj mamy spiacy dzien, rano Oskar spal 3 i pol godziny, szok a teraz znow drzemka wiec ja odpoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie kapie, ale jak Julka nim rzuca to też się coś zdarzy rozlać;) on ma taką zatyczkę, zeby go można było na spacer zabrać, więc jest bardzo praktyczny;) nie ma dziubka, tylko wygląda jak normalny kubek, tylko, że zamknięty- tam jest taka gumeczka, że jak ją dziecko zaczyna ssać, to się rozszczelnia i leci woda;) bardzo fajnie to wygląda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor umyty leży w łozeczku kupiłam ten kubek z Aventu,tego z Lovi nie mieli,i o dziwo Igor ładnie sobie radzi,pije i sie nie krztusi,nalałam mu troche soczku,ale nie umiał sobie przechylic,nalałam wiecej i nie musiał tak bardzo przechylac,stał i sobie pił,dobrze,ze wspomniałyście o kubeczkach:-) zobaczymy jutro,czy nie zapomni jutro jade do Smyka,poszukam,moze tam bedą mieli ten drugi,bo z tego co piszecie to jest bardzo ciekawy ja uciekam do spania,do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Tak Was poczytuje ale jak zwykle mam mało czasu na pisanie. Widzę, że mowa o kubkach. Ja właśnie też się zamierzam do kupienie niekapka ale tak poza tym to uczę Piotrusia pić z normalnego kubka a właściwie ze szklanki, bo juz można od 6 miesiąca niby. Strasznie się do tego wyrywa jak tylko widzi szklanke to juz chce z niej pic ale oczywicie większosc wody ląduje za dekoltem:) No ale jakoś tam pije, probuje gryzc tą szklanke, jezyczkiem lizac wodę i zasysać ją jak z butelki i wszystko to na raz, a przy tym robi to z takim zapalem, że smiesznie to wyglada. Monikka współuczję nocek!!! A wyprobowywalas rozen sposoby na to? No bo sa rozne sposoby chociaz nie wiem czy dzialaja zeby oduczyc dziecko wstawac w nocy nie? Ja nie probowlama za bardzo bo juz w dzien nie karmie piersia tylko w nocy wiec mi nawet zalezy zeby sie budzil wnocy, no ale ktorys z tych sposobow zadziala. Jeszcze tak sobei mysle, bo Ty pisalas ze on nie wiele co chce jesc i tylo cyca i cyca, a moze to jest tak, ze wlasnie mu brakuje juz innego jedzenia i dlatego ciagle glodny jest? No bo juz w tym wieku to chybapowinien regularnie jesc obiadki nie? Moze jakbys mutroche powmuszala wiecej jedzenia takiego tresciwego w dzien to moze w nocy troche by dal ci spokoj? Nie wiem czy juz podajesz miesko ale miesko jest bardzo sycace. I ja zauwazylam ze bywaja takie dni ze piotrek mi duzo zje w dizen to wtedy sie nie obudzi na jedno kamrienie w nocy a bywaja takie dni ze malo zje to potem w nocy je za dwoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja mam mame w domu wiec rzadko pisze.Wybaczcie ! Kubek niekapek u nas jest ale mały uzywa go do zabawy.Nie chche pic. Poza tym u mnie wszystko OK. Odezwe sie jak pojedzie mama bo mam zamieszanie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerka jak pojawią się zęby to pożegnaj się dla bezpieczeństwa Piotrusia ze szklanką;) u nas było tak samo- Julka uwielbia pić ze zwykłego kubeczka, wuięc kupiłam jej taki plastykowy, żeby było bezpieczniej, bo w szklance to dzwoniły jej zęby jak wyszły;) i rzeczywiście dzieci mają tendencję do gryzienia, więc to trochę niebezpieczne;) ale polecam ten sposób- ja podkłądam pieluchę podczas picia z kubeczka, dzięki temu nie zalewam już małej wodą;) no i koniecznie pijcie wodę w ten sposób, bo lepiej wykształcić dobre nawyki żywieniowe;) Julka teraz soczku wcale nie chce nawet łyka;) ale je deserki każdego dnia, wiec witamin jej nie brakuje, a przynajmniej cukru nie wcina;) Martita ten z aventu tez mamy i Julka nawet pila z niego- jest ok, a tez z LOvi to kup jak gdzies spotkasz, bo przecież nie ma sensu od razu wszystkiego na raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ja wiem, ze jak beda zabki to trzeba plastikowy kubeczek:) Ja sama jak tylko dostalam szklanke to zaraz ja gryzłam tak az pękła. Nawet pamiętam to uczucie, że nie mogę sie powstzrymać, żeby nie ugryźc hi hi:) No ale poki co ząbków jeszcze nie ma więc na razie moze sobie gryzc do woli. Idę dzisiaj na jeszcze jedną romowę kwalifikacyjną chociaż własciwie już mam pracę załatwioną no ale muszę zobaczyć co mi zaproponują. A tak mi sie nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerka to gratuluję znalezienia pracy!!!!! a w ogóle Twój Piotruś to taki super sprawny jest;) oglądałam zdjęcia na nk i nie mogę uwierzyć, ze już wstaje i prawie raczkuje;) a on chyba nawet pół roczku jeszcze nie ma;) super słodziak z niego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) amerrka-gratulacje:)super,ze prace masz juz "nakrecona":) widze,ze glosna dyskusja o kubkach:) U nas juz koniec cieszenia sie pogoda.Znow zimno.Samochod nam sie zepsul.Nawet nie "dycha".Trzeba kupic chyba nowy alternator bo inaczej pozegnamy sie z nim na amen. My gotujemy obiad ale nie mam pomyslu co dzisiaj?Zajec w CC nie ma,dopiero w piatek a na spacer chyba w marzeniach pojdziemy.Samochod nie dziala wiec na zakupy tez nie pojedziemy:( chyba,ze internetowe:P....no nic mysimy wiec:) piszcie kochane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[ czesc } Witam :) laski :) :) U mnie dzis lepiej mały wstał 4 razy !! wiec sie troszke wyspałam nic nie robiłam tylko odkładałam do łuzeczka :0 Amerka- mały super chłopaka :) sliczny :) JA mam jakby buteleczke i kubeczek nie wiem jak to opisac jak znajde na necie to wysle co ja mam w czym podaje dla Ksawcia picie. A ja mam pytanie czy juz wszystkie dzieciaczki oprocz Piotrusia maja zabki ??? bo moj mały juz od paru miesiecy ma białe dziasła ale zebow nie widac !! i juz sie nie slini ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kochane:)chcialabym wysluchac Waszych opinii na temat tych szczepionek....co to taka afera teraz o to.Co Wy sadzicie na ten temat.Bedziecie szczepic dzieci?Bo ja mam zamiar szczepic oczywiscie ale leb mi juz peka od zastanawiania sie....bo jakiej strony nie otworze to wszedzie o tym trabia......no wypowiedzcie sie prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Ja jak zwykle w biegu rano z Olkiem do szkoły, po powrocie kaszka dla Mateuszka , nastawiłam pranie , posprzątałam gdzie przy moim łobuziaku to prawdziwy wyczyn, Teraz własnie szykuję obiadek , piję kawkę , Monika to fajnie jak troszkę pospałaś., a kubeczek ja mam podobny ! Amerka gratulacje ze masz pracę , a Piotruś to mały przystojniaczek., Miki no to widzę że znów wam się wydatki szykują ! bez autka to teraz jak bez ręki,. Ja dziś szykuję na obiadek potrawkę meksykańską ! Zajrzę później, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×