Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

i ja witam po weekendzie:-) u nas dzisiaj nie było światła i nastał brak kontaktu ze światem:-) ja jutro ide do fryzjera ,więc będę miała chwilkę ,to pochodze za gazetką,chciała bym kupiś z tym kaftanikiem,co ty dobena,ale u mnie napewno juz nie bedzie:-) masz racje ,że nasze chłopaki są bardzo madre,wiedza,że śpiąc z nami maje wygodnie i nie musza sie budzić:-) mój maluch bardzo ładnie chodzi trzymany za rączki,w ciągu trzech dni tak zaczął ,wcześniej nie chciał,może to dzieki temu pchaczowi? zaczęliśmy częsciej go prowadzać i teraz woli nawet bardziej za rączki,niż przy pchaczu:-) anika nieraz potrzebna jest kłótnia dla oczyszczenia atmosfery,no i odpoczynek na imprezie tez sie należy:-) dobena brawa dla "tatusia",zaczyna się starać i bardzo dobrze:-) miki super,ze zrobiłas sobie przerwe od dzieci i domu,komu jak komu,ale tobie takie wypady są potrzebne przy dwójce szkrabów eva ja tez uważam ,ze już czas zakończyć karmienie,napewno bedzie to dla Ciebie i Mateuszka trudne,ale czym wczesniej tym lepiej na mnie czeka góra prasowania,niestety:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikadd najpierw do rodzinnego,a póżniej ze skierowaniem do dermatologa,chyba że od razu prywatnie do dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika- własnie mam zdjecie Twojej Julci !!! maz kupił mi gazetke :) specjalnie zeby zobaczyc Julcie !!!! słodka !!!! a pow. jak ty tam wysłałas ??? bo ja juz od dawna chciałam wysłac Ksawcia gdzies ale jakos tak nie miałam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pojawiła mi sie to jakis czas temu myslałam ze od pierscionka złotego bo to w tym zagieciu sie pojawiło ale zdjełam pierscionek i juz nie nakladam a to nadal jest ! wiec nie wiem co to jest nawet !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja mam to samo- chyba od kosmetyków Julii najpierw od Oilatum, a teraz od Emolium. Nie kąpię już małej bo moja skóra tego nie znosi. Zmywać mogę naczynia normalnie, więc to ewidentnie od tych kosmetyków dziecięcych- ja smaruję kremem Cutibaza z apteki i czekam aż przejdzie, bo to samo powinno przejść. Ja za pierwszym razem (a teraz mam to po raz drugi) po prostu zmieniłam Julii kosmetyki i przeszło. ja nie byłam u lekarza z tym, ale jak masz czas, to idź to zobaczymy co o tym powie. Potem napiszę Ci o tym konkursie. Dziękuję Wam wszystkim za taką miłą reakcję na wygraną Julii;)))Jesteście kochane że kupiłyście gazetkę, w której jest jej malutka buzia;))Fajnie, że Was mam;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita te falowane włosy to moje naturalne, bo mi się trochę kręcą- te, które mam zazwyczaj są wymodelowane;) A co do konkursu, to ta gazetka organizuje go chyba 2 razy w roku dla dzieci do 2,5 lat, tylko teraz były takie zasady, że się wysyłało pocztą 3 zdjęcia, bo czasem jest tak, że trzeba smsa wysłać, zamieścic zdjęcie na portalu a potem głosować, a ja nie cierpię takich konkursów;) tu akurat liczyły się nie głosy, ale dyzyzja jury;) zachęcam was do wzięcia udziału, bo jak ma się fajne jakieś zdjęcia, to przy okazji można coś ustrzelić;) zdjęcia miały być aktualne tylko;) ale ja uważam że nie dałam nawet najlepszych zdjęć, bo tam był wymóg, żeby była duża i wyraźna buzia, więc dałam np z tego powodu to, które tam jest w gazetce- chyba najbardziej się spodobało, a ja gdyby nie ten wymóg, to bym go pewnie nie dała;) ale na nim po raz pierwszy było widac bródkę mojej Misi jak zeszczuplała, więc bardzo nam się ogólnie podoba;) jak chcecie to bedę Wam dawała znać co i jak;) na streetcom.pl jest teraz taki konkurs dla zarejestrowanych, no ale trzeba głosować, a ja tak nie lubię- akurat w przypadku konkursów, w których nagrodą jest sesja zdjęciowa, po prostu mi się nie chce, ale gdy jest konkurs z głosowaniem gdzie można wygrać jakąś nagrodę rzeczową, to od razu aktywują się tacy ludzie, którzy zawodowo zajmują się wygrywaniem konkursów i mają ok 100 maili różnych i z nich głosują, a potem nagrody sprzedają na allegro i na tym zarabiają- czytałam kiedyś cały artykuł o tym biznesie w jakiejs gazecie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Własnie patrzyłam na streetcom bo tam jestem zapisana ale tez nie bede brała w tym udziału.Tez nie lubie takich głosowan.Synka mam przystojnego i fotogenicznego ajakze ale nikogo nie bede zmuszac ani prosic o głosowanie. Nam włamali sie do domku na wsi.Było troszke zamieszania z policja itd.Zginał tylko moj rower.Podejrzewamy znajomych. Filipek zdrowy,własnie spi,reszta dzieci tez zdrowa tylko meza przewiało i nie moze głową ruszac.Wczoraj oboje bylismy na masazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Łapa to nieprzyjemnie- dobrze, że nic nie zniszczone;) choć pewnie szkoda Twojego roweru... co do tego konkursu na streetcomie, to też go widziałam i nie sądzę, zebym się nim zainteresowała;) to głosowanie i ranking to zupełnie nie dla mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Anika dla nas tez przyjemnosc zobaczyc w gazecie znajomą buźkę;) a co do wlosów to ja zawsze chcialam miec falowane lub krecone, ale to tak jest jak sie ma proste jak druty i odwrotnie;) Dziewczyny dziwie sie ze od tych kosmetyków moze byc uczulenie, wkoncu one sa lecznicze. Ja uzywalam i oliatum i emolium i nic mi nie bylo a Oskarowi zeszla od emolium cala wysypka od skazy białkowej. Łapa to bardzo nieprzyjemna sytuacja z tym wlamaniem a jesli to znajomi to juz w ogole:( my mielismy kilka takich sytuacji w Anglii, tez podejrzewalismy znajomych ale wkoncu nie dociekalismy bo nic cennego nie zgineło. A ja dzisiaj mialam jechac do pracy i dostalam telefon doslownie 5 minut przed wyjsciem ze mam przyjechac jutro. Ale bylam zla, specjalnie wstalismy wczesniej, caly dzien poprzestawiany i na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) Spalam moze 4 h:(Liliana obudzila sie o 23:30 jak kladlam sie spac,zasnela po 2 i wstala o 6 rano:( Kawe laduje juz 3 i nic:O Caly czas sie drze,placze,krzyczy.....chyba kolejne zeby ida,porazka. U nas zimno ,gotujemy obiad i idziemy do CC. Lapa-ale lipa z tym wlamaniem....szczescie w nieszczesciu z tym rowerem:O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Miki to faktycznie nocka do bani ! i jak tu funkcjonować ,mam nadzieję że kawka w końcu ci pomoże ., U nas ostatnio Mateusz ma problemy z zasypianiem , w nocy się budzi około 3 ,po karmieniu zasypia i budzi się po 8 ,kiedyś tak ładnie zasypiał od razu po kąpieli zasypiał a teraz zasypianie to koszmar.,mam nadzieję że za jakiś czas mu się przestawi., Łapa to faktycznie nie przyjemna sytuacja z tym włamanie dobrze że nie ma zniszczeń ., U nas słonko wychodzi więc później na spacerek i po Olka do szkoły ! Zaraz zabieram się za obiadek.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwne z tymi kosmetykami Julki, ale to chyba tak jest, że jak się nie ma problemów skórnych to zbyt wiele środków o takim działaniu to tez niezdrowo...musze kończyć, bo Julka już przy mnie stoi;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej byłam u fryzjera,super sie sprawdziła:-) anika Julka wygląda super,jaka uśmiechnieta i ząbki pokazuje,bardzo miło jest zobaczyć ,ze te konkursy mają sens,a nagroda też bardzo fajna,chyba nawet lepsza niż ta sesja:-) udało mi się dorwać gazetke ze sliniaczkiem:-) łapa no to nieciekawie z tym włamaniem,rzeczywiście gorzej by było jak by zniszczyli ,oprócz tego ,ze ukradli:-) miki i eva no nocki nie za fajne,ale dacie rade:-) co do kosmetyków,to Igor raz miał jakies krostki,ale to po płynie o nazwie Babini,od Oilatumu nie,ale róznie to jest moj mały wstał,bedziemy odkurzac,jutro maz ma wolne i czeka nas malowanie korytarza;jutro ma tez przyjsc paczka od mamy,zobaczymy,juz nie moge soe doczekac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezusie maryja ale ludzie straszą.Naczytałam sie na forum i na wp ze jutro zacznie sie 3 wojna swiatowa az mi zle na sercu i cały czas tule dzieci az sie pytaja co sie stało :( Oby sie ich słowa w g....obrociły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny Łapa Ty wierzysz w takie przepowiednie?! Ja pamietam jak kiedys z kolezanka czekalysmy na ... koniec swiata, dokladnie na 9:47 a wkoncu nic sie nie stało a czas i tak przegapilysmy, hahah mam nadzieje ze jutro nic sie nie stanie bo ja bede w pracy a Oskar z babcia:O:O:O:O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kurna bo gdzie co nie otworzyszt to zaraz ze wojna a jeszcze ze ta katastrofa samolotu to znak i ze kaczynski wywoła i takie tam.Chciałam nie czytac ale musiałabym całkiem z neta zejsc i tak chyba zrobie bo sie sama nakrecam cholera wrrr Filipek dzis biega z mezem :) no on go pod pachy trzymał a mały tak zadylał do przodu ze hoho alesmy sie usmiali.Zamowilam na allegro takie szelki do nauki chodzenia.Mały nic tylko stac albo chodzic ale rownowagi zero a moj kregosłup juz peka.Musze go w szelki wsadzic i niech zadyla hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa te znaki to tez kiedys czytalam ze jakas tam przepowiednia sie sprawdza. Ja sie nad tym nie zastanawiam ale Kaczynskiego irracjonalne zachowanie w sumie mogloby i taka wojne wywolac. Ale nie bedziemy tu pisac o polityce przeciez:D Jak sie nakrecasz to lepiej nie czytaj:) A Oskar tez tylko stac, nozkami tez przebiera, moj kregoslup jest jeszcze w dobrym stanie, ale chyba tez pomysle o tych szelkach;) Mlody zasypia a ja mam piwko i relaksik :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) u nas za piekna pogoda jak na koniec swiata;) slonce grzeje i nawet jest cieplo.jemy obiad i idziemy na farme zwierzat:) ja robie zakupy,natrafilam na kolejne wyprzedaze (internetowe) i okazalo sie ,ze jeszcze rozkladaja mi na zakupy 200 funtow na raty:) wiec nie ma na co czekac;) dobena- ja tez wczoraj delektowalam sie piwkiem:) marita-jak tam malowanie?Igor pomaga juz? no piszcie piszcie kochane.....zaraz wpadne jeszcze z kawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja tez tylko teraz robie zakupy przez neta ! nie mam jak sie wyrwac na zakupy do galerii! Jutro jedziemy na obiadek do tesciowej a dzis zmuła !! od rana pada deszcz teraz przestał to wiatr wieje ! nic sie nie chce robić!! Dobry pomysł z ta kawka :) mały zasna a ja pojde ogladac powtorke " na wspolnej '"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też piękna pogoda, więc za chwile Julkę wyślę na spacerek z babcią;) ja mam teraz strasznie dużo nauki, więc nie mam czasu za bardzo pisać- odsapnę dopiero po 1 grudnia, albo 15, bo wtedy mam ewentualną poprawkę:( więc nic tylko się uczę a dziś jeszcze ma przedostatnie zajęcia w tym roku- mogliby sobie darować tak przed egzaminem... dobena a Twój Oskar już stoi? bo jakoś nie wiem nawet;) Miki miłego dnia i pysznej kawki- zaraz też lecę sobie zrobić;) Kupiłam małej mnóstwo zabawek i czekam tylko, jak przyjdą, bo mam nadzieję, ze się zajmie na jakieś 3 tygodnie;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikaddd-internet nas ratuje co? ja nawet jedzenie czasem zamawiam;) anika-to trzymam kciuki; oby tylko do 1-go grudnia:) Lilianka zrobila wlasnie kroczek do przodu ale po paru sekundach upadla.....no ale to juz znak;) no ktora jeszcze do kawki sie przysiadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki gratulacje do Lili!!!!!!!!!! ale super;))) a że upadła to normalne, ale zrobiła kroczek;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika-dzieki:) no to ja uciekam wiec do uslyszenia potem kochane.....milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki My właśnie zrobilismy mały spacerek ,Mateuszek pospał sobie a przy okazji zrobiliśmy małe zakupy, pogoda ładna ,słoneczko świeci więc się fajnie spacerowało Miki brawo dla Lilianki!!! ja się zawsze dołączam się do kawki! Monika to prawda internet nasze okno na świat ,jejku jakby jego zabrakło ciężko mi by było ,jak ja kiedyś wytrzymywałam bez niego ., zmykam szykować obiadek ,później zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzsiaj cisza!!! Po calym dniu w pracy i wieczorze z Oskarkiem zrobilam sobie herbatke, siadam na kafe zeby czytac a tu prawie nic, wstyd kolezanki!!!! Haha Miki dzielna Lili, za chwile bedzie drugi kroczek i trzeci... i pobiegnie do przodu:D fajnie masz z tymi zakupami:) Zajrze jeszcze pozniej, milego wieczorku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja miałam dzisiaj straszny dzien,zapchała nam sie cała kanalizacja i nie myslcie ze tym czym powinna,tylko-kamieniem z rur,szok,cały dzien z tym walczylismy,dopiero praca zakonczona o 16-stej no i trzeba jutro malowac:-( byłam na szczepionce z małym,ostatnia dawka pneumokoków,u nas tez jest problem z tym chodzeniem Igora,nic tylko prowadzac i stac;doktor mówiła,zeby z tym uwazac,bo nózki sie krzywia i wszystko w swoim czasie maz wczoraj kupił auto-Opla Corse,ale dostaniemy je albo w połowie grudnia albo w styczniu,tyle sie czeka na ten kolor i wyposazenie,jakie chcemy;będe miała na wymianę ze swoją kaczuchą:-) przyszła mi paczka od mamy,super ciuchy dla Igora,kurteczka kombinezon,czapki,jednym słowem zima z głowy:-) mój kożuszek też fajny,ale nie do wyorzystania:-) za to sweterek super:-) co do przepowiedni,to ja tez nie zabardzo się nimi przejmuje:-)przysłali mi z FB że nie będą likwidować mi konta,tylko żebym weszła i oczysciła je sobie,nie wiadomo czy to nie kolejny jakiś wirus,bo trzeba to robić etapami i ciekawe co jest na końcu:-)wszystko po angielsku jest napisane,wiec nie wiadomo co to za dziadostwo dobrze,ze ten dzień już się skończył,do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór koleżankom :) no fakt dobena coś cicho dziś.. ja tez dołączam sie do gratulacji dla małej modelki i dodam ze też jestem szczęśliwą posiadaczką gazetki :) tak jak któraś juz pisała chyba martita człowiek zaczyna wierzyć w "nieustawiane " konkursy :) Dla Lilianki tez buziak ogromny za kroczek -czyli Lili zdepcze roczek :) łapa faktycznie niemiła sytuacja z tym włamaniem, szkoda rowerka a znając życie już go nie ujrzysz :( my borykamy się z mega katarem :( od soboty myślę ze jak do piątku nie minie to pojedziemy do lekarza, ale mam nadzieję że nie.... w pracy atmosfera coraz bardziej gęsta, moja pani D zamienia sie powoli w żandarma..zobaczymy co to będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem🖐️ po spacerze odmarzly mi prawie uszy,bola az do teraz....mroz wielki :( dziekujemy za gratulacje i powiem od razu,ze wieczorem Lili zrobila juz 6 krokow pod rzad i doszla od komody sama do lozka:D baaaardzo byla zdziwiona....chyba nie do konca wierzyla;) tesciarka-zycze poprawy z pania D;) i oby katar minal:) martita-dobrze,ze niefart z kanalizacja podleczony zostal paczka i samochodzikiem;) oby sie dobrze jezdzilo:) no ja uciekam jesc i doprowadzic Piotrka do poczatkow sprzatania......😠 bo jak to zwykle leni sie i odpoczywa nie wiem wogole z jakiej pieprzonej racji......co doprowadza mnie do bialej goraczki juz...........😡 pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nocka super ,chociaż wczoraj mój mały diabełek zasnął o 22 i obudził się o 2 no a później obudził się po 7., Pogoda dziś deszczowa i strasznie pochmurno więc zapowiada się siedzenie w domku., Martita to faktycznie nie ciekawa sytuacja z ta rurą ,wydatki i mały remont , Igorek przygotowany na zimę ma całego., Tesciarka biedna Igunia z tym katarkiem .,nie zazdroszczę takiej ciężkiej atmosfery w pracy ,bo odechciewa się pracy ., Miki to super brawo dla Lilianki ! widzę że nasze maluchy powitają roczek chodząco , teraz to się będzie działo., Ja właśnie kawkę piję ,może się obudzę , Olek pojechał z tata do szkoły ,zajrzę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×