Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

ale tu cicho...a to ja miałam się uczyć;) no wlaśnie z nudów zamieściłam w końcu Łapa zdjęcie Julietty na Streetcomie, ale to tylko dlatego, że jak człowiek ma się uczyć, to woli robić różne głupoty;P a jak tam Twój kręgosłup???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika głosuję systematycznie na Julkę:-) ja dzisiaj zakupiłam wózek,Maclarena znalazłam za 1034 ze śpiworkiem i folią przeciwdeszczową,kolor szaro -pomarańczowy,wszystkie inne sa srednio o 185 zł droższe,ale ten jest bardzo ładny i fotelik Recaro Yung Sport,chciałam ten twój anika,ale w sklepie jak przymierzyłam do niego Igora,to okazało sie ze nie starczy na długo i zdecydowalismy sie na ten drugi,jest drozszy,ale fajny i duzy,tylko sie niestety nie rozkłada,no ale jakos damy rade;mój M nadal nie moze zbolec ceny tego wózka,no ale on taki juz typ jest widziałam tez twój wózek na zywo miki,kosztuje ok 2 tys,ale fura niezła:-) nie moge sie doczekac,kiedy dojda nasze zakupy:-) rzeczywiscie cisza tu dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita to jest ten techno xlr tak? zazdroszczę- ja też bym chciała już kupić sobie swojego maclarena, ale co rusz to wazniejsze wydatki;/ mężowie tak mają, ze nie rozumieją naszych wydatków;)))dziękuję ci bardzo za aktywność, a wiesz, że tam trzeba potem jak przyjdzie mail z potwierdzeniem znowu kliknąć na link lub go skopiować i tylko wtedy głos jest ważny?głupie to to;)ale czego się nie robi, żeby przez chwilę się nie uczyć;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas nocka trudna,ale mam nadzieje,ze mały pośpi lepiej w dzień,bo mam dzisiaj sprzatania bardzo dużo:-) anika to jest ten model,tak jak pisałam,tylko na ten kolor była promocja,ale on jest bardzo ładny,więc nie wiem czemu tak,tym bardziej ,ze jet "no name",czyli ani nie niebieski ,ani nie różowy,nadeje sie dla chłopca i dziewczynki,no i śpiworek jest w zestawie,który kosztuje ponad 200 zł:-) ja też nie moge się doczekac kiedy przyjdzie,bo musze czekac ok tyg,ale ciesze się,ze skończy się katorga z moim dotychczasowym wózkiem,dobena wie oczym piszę,bo ona też miała ten model:-) dziwne to w tym konkursie,że trzeba kopiować ten link,ale cóż poradzic,zawsze o tym pamiętam uciekam sprzątac,a wy piszcie,bo mało aktywności tu widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) no u nas sloneczko:)balagan masakryczny wiec zabieram sie do sprzatania....Lili w nocy wstala(spi ze mna na lozku).....zaczela krzyczec "mama,mama am am" i calowala mnie w usta!!!!! chyba z 5 razy:)no ale mialam radosc:) martita-super,ze kupilas wozek i juz bedziesz miala spokoj z tym ciezarem:)dziwne,ze w anglii te wozki sa nieco tansze....zreszta tu wszystko jets chyba tansze niz w PL:O aha drogie panie....decyzja zostala podjeta wczoraj....wracamy do Pl na stale w listopadzie za rok bo wtedy konczy nam sie umowa:) tak szczerze to ciesze sie nawet ale z drugiej strony boje strasznie bo ja wogole nie znam realiow zycia tam jak juz kiedys pisalam:O no ale juz postanowione:) uciekam robic obiad potem zajrze...piszcie wiecej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas nocka super nam mięła ,teraz właśnie nastawiłam obiadek no i chwilka na kawkę , Miki słodka ta pobudka nocna., a co do powrotu do Pl to początki mogą być ciężkie inne życie, my też myślimy też o powrocie ale za 2 latka ,bo nie chcemy Olkowi mieszać ma jeszcze 2 lata do końca szkoły podstawowej (ten rok i następny) ., Martita super wózeczek i na pewno poręczny i lekki ! U nas dziś słonko więc wybierzemy się na spacerek , miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikirzeczywiście u was są tańsze,może dlatego ,ze sa tam produkowane? zresztą tamjest wszystko chyba tańsze,moja mama przysłała mi dużo rzeczy z H&M kupowała u siebie i np kurtę skóropodobną dla Igora i u nas kosztule 99 zł,w Irlandii zapłaciła 14 euro,czapki sa tam po 4 euro ,u nas 30 zł,te same,bo robię jej zdjęcia i wysyłam,żeby zkupiła dana rzecz,a jakie sa zarobki w PL,a jakie u was? gratulację za decyzje w sprawie powrotu,domyślam sie jaka musiała być trudna,no bo tu realia sa inne,ale z czasem się przyzwyczaicie:-) Igor śpi,a ja bioręsię za prasowanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki gratuluję odważnej decyzji;))) może wtedy się spotkamy??? a Twoja Lili to starszny słodziak- przeslij jakieś nowe zdjecia, bo dziewczyna jak już chodzi to jak nowe dziecko! Martita w jakim sklepie internetowym kupowałaś wózek? w jakiej cenie są tam techno xt? teraz nie kupię, no ale w najbliższej przyszłości trzeba będzie- może po roczku, jak bedą jakieś dodatkowe środki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martita-no wlasnie zarobki w porownaniu do cen to jakas porazka w PL.....a najbardziej przerazaja mnie ceny uzywanych samochodow!:O:O:O:O pomylka naprawde.ale masz szczescie,ze mama jest tam to zawsze troche taniej:) ja zreszta jak wrocimy do PL to mam zamiar robic zakupy tu w UK przez internet (szczegolnie ubran dla dzieci bo bardziej sie oplaca) i potem ktos znajomy mi wysle:) a co do wozkow to masz pewnie racje-tansze bo to kraj produkcji. dobra lece na dwor:) do wieczora🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika-dzieki:)..... ja wogole mam nadzieje,ze pewnego pieknego dnia(w niedalekiej przyszlosci) wszystkie jakos sie zobaczymy wkoncum i poznamy na zywo:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki ja też prosze o zdjęcia:-) anika xt były coś około 950 zł,a sklepnazywa się "Bobo Wózki",tam byłonajtaniej,jezeli chodzi o mój model;na allegro ten sam kolor kosztowałprawie 1200 zł,nic taniej nie widziałam,więc troche zaoszczedziłam,za to fotelik był droższy o 50 zł,niż w innym sklepie,ale jakbym kupiła w dwóch innych,to podwójne koszty wysyłki i wyszło by na jedno:-) zobaczę przy użytkowaniu czy bedzie mi potrzebny pałąk,bo w moim zestawie nie ma,znalazłam za 60 zł,wiec jak cos,to dokupie ubrania dla dzieci u nas są bardzo drogie,nawet na popularnych "rynkach",więc dobrze miki ,że bedzie ci miał kto przywozić;mi mama dołozy do fotelika,wiec trochemniej mi wszystko wyjdzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor:) Ja bylam w srode i dzisiaj w pracy, wiec caly wczorajszy dzien poswiecilam synkowi:) Nocki sa u nas takie sobie, czasem placz pewnie przez zeby ktorych ciagle nie ma:O Dzisiaj znow dalam malemu na noc viburcol, zastanawiam sie tylko jak dlugo mozna to podawac, a u nas naprawde pomaga i szkoda mi synka zeby sie meczyl. Miki slodka Twoja coreczka, fajnie uslyszec "mamo" ja sie nie moge juz doczekac. Martita Ty juz tez uslyszalas, fajnie:) A co do powrotu z Anglii to fajnie ze sie decydujecie:) W Polsce moze i jest trudniej bo wszystko droższe i zarobki niższe, ale jakos tak lepiej. Od mojego powrotu mijaja juz 2w lata i nie zaluje.my chcielismy jechac najpierw na 10 miesiecy, potem jeszcze pol roku itd i sie przeciagnelo do 4 lat:O i gdyby nie to ze sie poklocilismy strasznie i ja najpierw wyjechalam a on potem za mna to pewnie bysmy sie nigdy nie zdecydowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor:) Ja bylam w srode i dzisiaj w pracy, wiec caly wczorajszy dzien poswiecilam synkowi:) Nocki sa u nas takie sobie, czasem placz pewnie przez zeby ktorych ciagle nie ma:O Dzisiaj znow dalam malemu na noc viburcol, zastanawiam sie tylko jak dlugo mozna to podawac, a u nas naprawde pomaga i szkoda mi synka zeby sie meczyl. Miki slodka Twoja coreczka, fajnie uslyszec "mamo" ja sie nie moge juz doczekac. Martita Ty juz tez uslyszalas, fajnie:) A co do powrotu z Anglii to fajnie ze sie decydujecie:) W Polsce moze i jest trudniej bo wszystko droższe i zarobki niższe, ale jakos tak lepiej. Od mojego powrotu mijaja juz 2w lata i nie zaluje.my chcielismy jechac najpierw na 10 miesiecy, potem jeszcze pol roku itd i sie przeciagnelo do 4 lat:O i gdyby nie to ze sie poklocilismy strasznie i ja najpierw wyjechalam a on potem za mna to pewnie bysmy sie nigdy nie zdecydowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Sorki ze sie nie odezwałam ale kiepsko u mnie było.ledwo do ubikacji mogłam dojsc.Biore serie zastrzykow i juz mi troszke puszca. Jak mnie masazysta wymasował było super ale pozniej wziełam na rece małego i znowu mi sie dysk wysunał.Mam całkowity zakaz dzwigania.maz troche zły bo musi w domu byc no ale lepsze to nic szpital. A Filipek nauczył sie mowic NIe mowi nene i kreci smiesznie głowką. Poza tym zdrowy i bryka ze az miło. Ide dalej lezec.Odezwe sie niebawem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my pijemy mleczko i usypoanie lapa Igor robi podobnie,na poczatku myslałam,ze cos z nim nie tak,bo to krecenie główka wygladało dziwnie,ale teraz juz sie przyzwyczaiłam kuruj sie i słuchaj lekarza,maz musi dac sobie rade:-) dobena super,ze masz tak duzo pracy,ja mam teraz soboty wolne,bo nie ma ruchu i tez mijuz czegos brakuje:-) my nie moglismy doczekac sie kiedy mały powie "tata",bo ładnie wypowiadał mama.baba,w koncu doczekalismy sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a Oskar kręci glowka jak sie z czegos cieszy a jak sie bardzo cieszy to klaszcze rączkami. Milego weekendu:) i dobranoc:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nocka super, teraz już szaleństwo , Mateusz coraz bardziej częściej się puszcza , a jak szybko wchodzi na schody jak tylko Olek jest u siebie na górze to chwilka moment i już idzie do niego ., Łapa współczuję mam nadzieję że te zastrzyki pomogą ,nic nie poradzisz musisz się oszczędzać, mąż nie ma wyjścia da radę., Martita brawo dla Igorka na pewno tatuś zadowolony jak usłyszał od Igorka ,, tata,, Dobena super jak tak Oskarek reaguje jak się cieszy! zabieram się za sprzątanie ,później zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) lapa-oby te zastrzyki Ci pomogly,masakra jakas:(oszczedzaj sie ile mozesz:O dobena- oby malemu wkoncu wyszly te zabki:) no wlasnie u mnie to "zjezdzanie" tez sie przeciaga....teraz juz 7 rok leci jak jestem tu w UK.....i tak z jednej strony czuje sie tu jak w domu nie oszukujmy sie:) ale w PL tez i badz tu madry:O martita- to super,ze Igor "tata" tez mowi:) my dzis mamy zakupy do zrobienia wiec uciekam pa:) milego weekendu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzejmie donoszę, że ponoć w Realu są jakieś straszne promocje na słoiczki;) te duże są w cenie 5 zł za dwa słoiczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam już weekendowo:-) miki udanych zakupów anika łowów :-)ja słoiczków nie podaję,ale jakieś deserki bym kupiła,wtym tyg musze odpuscić wieksze zakupy,bo wyczysciliśmy się z kasy,trzeba troszkę przeczekać z tym zjeżdzaniem tak jest,moja mama co rok zjeżdza i do tej pory nie może,ale ona akurat ma tam bardzodobrze,do emerytury licza się jej lata pracy no i pieniądze,których tutaj bu w życiu nie zarobiła,tylko ze jest daleko ode mnie,ma tam swoje rodzeństwo i prawie całą rodzinę,dlatego nie spieszy jej się do PL Igor usną w aucie,przeniosłam goz nosidłem do pokoju i śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę mnie nie było :) ale jak to zwykle bywa wszystko czytam miki- gratuluję decyzji - jednak pewnie zaklimatyzowanie będzie trudne po tylu latach, ale to zawsze bliżej rodziny :) łapa - zdrowia!!! wcale mnie nie dziwi ze Ci kręgosłup siada, skoro masz jakąś wadę, bo ja niby zdrowa a czasem jak siadam to mam wrażenie że mi pęka :( martita to pierwsze słowa Igor ma za sobą - Iga jest na etapie dada..i czasem tak fajnie tata, tata patrząc na tatę, ale myślę że to chyba nieświadomie robi ostatni taak dada..data..tata... i mówie do niej nie tata, mów mama..mama..popatrzyła na mnie i zapiszczała neee...tatatatatata :) czyli co, chyba córunia tatunia :) dobena - współczuje z ząbkami my jesteśmy na etapie górnych jedynek które już są tak blisko wyjścia..ale zdarzają się nocne płacze i bezsenność w dzień :( mam nadzieję że to już krótko i minie co do promocji to widziałam że też tego typu promocje są w tesco i jest promocja na pampersy care ja w końcu odsapnę , doczekałam się urlopu :) :) ale już tyle mam planów sprzątaniowych i spraw do załatwienia że już nie wiem czy wszystko zdążę ale padnięta jestem na maxa.. anika współczuję tych opasłych tomów do wyuczenia..ale trzymam kciukasy :) :) my dziś wybieramy się na imieniny do znajomych i mnie już serce boli że muszę zostawić małą z dziadkami :( :( a tak w ogóle to nie mam ochoty tam jechać, ich b lubię i często się spotykamy ale mają takich napompowanych znajomych i zawsze jest taka sztywna atmosfera że aż powietrze trzeszczy...ale cóż.. amerka a co u Ciebie - jak Piotrulek spryciulek?? a mały Mateuszek jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdzcie na konkurs fotofraficzny- na listopad - i moj mały ma 10 pkt wiec tam jest jego zdj w wannie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika nabijemy Ksawciowi trochę punków;))) no tak to jest z tymi konkursami z głosowaniem, że ktoś ma tam np 400 głosów- co oni robią- wchodzą na wszystkie kompy w okolicy? hehe już sobie zapisałam stronkę, więc codziennie Ci zagłosuję;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane.....bigosik robie:) mniam:) tesciarka-Igunia niebawem slowem "mama" tez Cie zaskoczy:) nie wiem czemu ale moja Lilka tez dada najpierw mowila;) monikaddd-glosuje:) ale Ci co potrafia zmieniac IP komputera wygrywaja te konkursy;) dlatego co niektorzy maja po 1000 glosow:) ale Ksawcio i tak najlepszy:) no milego wieczorka i uciekam konczyc moja uczte bigosowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika mój głosik na Ksawcia (małą rybkę w wannie )oddany,! Tesciarka Mateuszek coraz częściej się sam puszcza dziś zrobił sam parę kroczków , jak coś mu nie dam to ze złości mnie gryzie mały łobuziaczek ,! wiem że najchętniej to byś spędziła czas w domku z Igunią i jeszcze jak taka sztywna atmosfera to dopiero się odechciewa iść., MIki podrzuć mały garnczek bigosiku mniam ! miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagłosowane:-) swoją drogą niesprawiedliwe takie kombinowanie:-( mój mały usypia,kęci sie ,jest padnięty,ale dalej chce wstawć,mam nadzieję,że w końcu uśnie teściarka doczekałaś urlopu,spedzisz troche czasu z Igunia i napewno nabierzeszsił;Igor tez na poczatku mówił dada,a teraz tylko tata,no i mama i baba,nie i to mu super wychodzi powoli zaczyna sie u nas etap,kiedy puszcza się i upada,jest na tyle odważny,że trzyma sie mebli,za chwilę nie trzyma sie wcale,nieraz zdazy sie chwycic,a nieraz jest upadek;nie myślałam,ze tak szybko bedzie umiał utrzymac równowagę,byłam przekonana,ze jeszcze jakis czas wystarczy mu wstawanie i raczkowanie,no cóż dzieciaki rosną:-) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×