Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

anika niestety nie odwiedzimy Cię jutro,auto w naprawie do końca tyg:-( wieczorkiem napiszę cos więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) anika napisałam Ci wcześniej,żebyś nie zmieniała planów:) wygrałam jakis konkurs Fidbeka i Streetcomu,trzeba byłonapisać jak zmieniała się moja atrakcyjność,ciekawe jakie będą nagrody masz juz swoje raporty? dobena polecam Ci tą świeczkę,którą miała teżteściarka,jest super,zapalasz i płonie jedna raca,po czym zaczyna grać i rozkłada się,po rozłożeniu ma szerokośc prawie na tort i na każdej gałązce świeczkę;postaram sie zmniejszyć zdjęcia,to mam chyba z tą świeczką;no i race teżsa super:) my dzisiaj bylismy u teściowej i wstawić auto do salonu;ono jest prawie nowe i już cośz nim nie tak jutro jedziemy po południu,tzn ja z Igorekiem ,na zakupy,mam nadzieje,ze coś upoluję dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita spoko- nic się nie martw- trudno- myślę, ze nie trudno nam będzie znaleźć następną okazję;)) gratulacje, bo widziałam, ze cios z fidbeka wygrałaś- oby nie warsztaty w wawie;))) i to w kategorii atrakcyjność;))) ja myślę, ze oni każdemu muszą coś dać za wzięcie udziału w tej kampanii, bo za każdą kampanię coś się dostaje, a tu jeszcze nic;/ pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Tak dawno mnie nie bylo, jakos nie mam czasu ciagle. Piotrus tak urwisuje ze jak jestem wdomu to caly czas za nim latam. Anika dziekuje za warzylion. Czy ty potrzebujesz etraz mojej opini na jego temat? Mi on osobiscie nie smakuje, jest mocno slony i czuć w nim taki bulion w kostce czego bardzo nie lubię. Lubie np te bulionetki, ktore wlasie dają dobry smak a nie taki posmak tego glutaminianu sodu a warzylion to juz bardzo mocno smakuje taką sztuczną kostką. No i Piotrusiowi też nie smakowało, pluł jak nie wiem:/ Wiecej napisze jutro bo dzisiaj juz nie mam sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) anika ja napisałam o atrakcyjności jakieś głupoty,i coś wygrałam,modlę się,zeby to nie były warsztaty,bo po co mi one nie wiem czy daja nam coś za tę kampanię,pisza o bonach do H&M,ale dla osób,które zaproszą największa liczbę na Fidbek i zarejestrują się;a tak warsztaty to ja mam gdzieś,bo i tak nie pojade do W-Wy mam nadzieję ,że uda nam sie spotkać,mąż mówi o wyjezdzie na jeden dzień,może wtedy bysmy sie umówiły,tylkonie wiemjeszcze kiedy,mam nadzieje,ze przed latem:) ja muszę jechac do kolezanek z pracy,bo cos sie tam wydarzyło i nie chca mówić przez tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki troszke sie nie odzywalam , ale lecialam sama do polski na pogrzeb babci , i musialam tutaj wszystko na miejscu zorganizaowac, maz jakos przezyl gorzej byly nocki bo mateuszek jak sie w nocy przebudzi to ssie piers a tu mnie nie bylo , maz dal mu butelke z woda ale to nie bylo to , wiec plakal i w koncu ze zmeczenia zasnal., wczoraj przez caly dzien sprzatalam , mylam okna pozniej zakupy , i dla olka po prezent (masakra niby wszystko jest w sklepach a ja nie wiedzialam co mu kupic ,zawsze mam problem z kupnem prezentow) jutro bede piec tort., pogoda u nas wiosenna , wiec jeszcze wczoraj po poludniu obowiazkowo zaliczylismy plac zabaw ,wiec wieczorem padlam ., ide zrobic kawke , zajrze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) eva-ja dolaczam sie do kawki:)dobrze,ze podroz masz juz za soba;a co do prezentu to ja tez mam ten sam problem:O Marcel juz czuje sie troche lepiej....nawet nie zapeszam bo jak cos palne to potem w druga stone sie dzieje:O Liliana caly czas piszczy Marcel ja nasladuje albo na odwrot i meksyk jest od rana....Piotrek dzisiaj wczesniej konczy wiec jedziemy na zakupy.I na obiad chyba bo nie mam zamiaru dzisiaj gotowac.....nie mam sily spalam moze 5h. Wystawilam pare rzeczy na sprzedaz min.wozki,krzeselko,lozko....mam nadzieje,ze ktos cos kupi bo na strychu juz nie ma miejsca:( ide posprzatac zajrze potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili chyba ma tasiemca:P caly czas je i je....a od paru dni biega ze slomka po domu:) i krzyczy "pic, pic"...i co napotka to wklada rurke i ciagnie:O a sprobuj jej zabrac slomke:O:O:O wpada wtedy w dziki szal;) i nawet na dwor zabieram slomke o czym zapomnialam Wam wczesniej napisac:)....dzieci -ale jest z nimi czad.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Martita nie wiem, bo przy każdej kampanii coś dostajemy, a tu jak na razie nic- wydaje mi się, ze to będzie chamstwo jak zabrali nam tyle wolnego czasu i nic nie dadzą, albo dadzą tylko wybranym. Bo to nie był konkurs tylko kampania normalna i nie wyobrażam sobie, że nic nie dostanę za to. Ja mam nadzieję, ze oni napisali, ze dadzą tylko najbardziej aktywnym i tym, które ściągną na fidbek najwięcej znajomych, po to żebyśmy się biły o te nagrody (kiepskie zresztą!), ale de facto to muszą każdemu cos dać, bo napisali, teraz maila, w którym zagrozili, że jak się nie weźmie udziału w tej kampanii, to wykluczą Cię z innych... idę zaraz z JUlcią do lekarza to się dowiem co i jak;))) Miki moja Julka ostatnio bardzo dużo pije- ma swój kubek niekapek zostawiony zawsze pełny na stoliku i musze go uzupełniać kilka razy dziennie- czy jak się chodzi, to sie tak dużo pije;))??? więcej ruchu chyba;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika moim prezentem były dwa darmowe kody na raporty,ha,ha,ha, masakra,wątpię,że cos dostaniemy za tę kampanię,ale w raporcie możemy towszystko uwzględnić my byliśmy dzisiaj na zakupach jutro teżpojedziemy auto dalej nie naprawione:-( do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie cos o tych pomaranczowych pampersach bo juz mi brak pomysłow. U nas nudy.Nic ciekawego sie nie dzieje.Kupiłam uzywana elekt.nianie marki Philips,teraz mysle jeszcze nad barierkami które kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! troszke mnie nie było..ale jakoś doby mi brakuje..poza tym Iga fatalnie śpi i 6-7 razy wstaję do niej w nocy i potem jestem po pracy nieprzytomna..jeszcze w szkole zbierak siły i wracam jak flaczek... eva - przykro mi z powodu babci :( martita fajnie że impreza udana -teraz kolej na dobenę i monikę a potem na kruszynkę i flkę, ale im jeszcze troche zostało :) jednak ten czas szybko zleci- pamietam jak eva i miki świętowały iten czas b szybko zleciał do naszych roczków wszystkiego najlepszego dla Olka:) to już duży facet :) łapa ja tez musze sie rozejrzeć za nianią bo w lecie własnie balkon, ogródek a często jak moja mama z Igą zostaje to zostawia ją w łożeczku i idzie gotować do siebie obiad - więc byłoby jak znalazł :) bramka też będzie potrzebna, ale zaoferowała sie moja kuzynka więc to mam z głowy, dostanę po jej córce.. w sobotę mam w końcu wizytę u endo- ciekawa jestem, wczoraj byłam na powtórnych badaniach krwi - dziś mam mieć wyniki Iga coraz sprawniej tupta za rączke, ale na kolankach najwyżej 2 kroki, sama stoi więc wkrótce może dołączy do maszerującej drużyny :) może odezwe się poźniej teraz uciekam- miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dzis walcze z tortem no prawie juz koncze , prezenty wczoraj kupilismy (klocki lego i posciel z lego star wars) ostatnie zainteresowania olka, mateuszek wlasnie spi wiec spokojnie moge udokorowac tort ., tesciarka wspolczuje nocek , u nas odpukac na szczescie nocki sa ok, no tak czas tak szybko biegnie do przodu nie dawno chodzilismy w ciazy a teraz juz wiekszosc maluszkow chodzi i zdobywa nowe umiejetnosci., trzymam kiuki zeby wszystko bylo dobrze z tymi wynikami., dziekuje w imieniu olka za zyczenia.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) eva- sto lat dla Olka!!!!!!!!!!!!wszystkiego naj naj!!!!!!! tesciarka-wspolczuje zmeczenia....ale jak sama wiesz masz niedoczynnosc wiec to niestety jest tym spowodowane ale to i tak lepiej niz nadczynnosc przynajmniej leczenie prostsze;)....zreszta masz wizyte niebawem,daj znak co i jak:) Piotrek ma dzisiaj wolne....wczoraj wrocil do domu o 14:)zrobilismy zakupy potem jedziemy do parku;pogoda piekna tylko mroz jest. Nie dostalam @....:( niestety mysle,ze to przez stres....caly czas sie czyms zamartwiam:O napisze wieczorkiem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkiego naj dla Olka,to najstarszy "forumowy" dzieciak!! miki kaskę przeleje,pod koniec tyg,połowe,bo resztę po 10:-) tesciarka ja też tak miałam z Igorem,myślałam,ze szału dostanę,u nas szybko sie skończyło;trzymam kciuki za Igę,jak tak dobrze sobie radzi z chodzeniem za rączke,to już niedługo będzie maszerować:-) my byliśmy dzisiaj na zakupach i jak by ktoś chciał to są Pampersy Premium Care za 37 zł w Rossmanie,wszystkie rozmiary. Bardzo fajne i niedrogie czapeczki bawełniane sa W H&M,wogóle są bardzo fajne ubranka dla maluszków,ja dzisiaj straciłam tam na Igora 300 stówki i jeszcze bym duzo rzeczy innych kupiła:-) byliśmy tylko 5 godzin,Igor bardzo zadowolony,jak zwykle w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva wszystkiego najlepszego dla Olka!!!! to ja jutro poszukam tych pampersów;) Dobena napiszesz mi w wolnej chwili coś o Warzylionie? ja dziś wykończona, ale moj M ma dziś urodziny więc teraz odpoczywamy po wspólnej kolacji;))oficjalne świętowanie w niedzielę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dobena dla oskarka wszystkiego najlepszego z okazji 1 urodzinek ., duzo zdrowka ,szczescia! miki dla marcelka wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek duzo zdrowka,szczescia!!!!! ja wlasnie upieklam paczki ze serkow homogenizowanych., pogoda wiosenna wiec jak odbiore olka to odwiedzimy plac zabaw., martita to super jak zakupy sie udaly , i ze igorkowi podobaja sie wojaze po sklepach., mateuszek wlasnie zasypia , a ja ide kawke zrobic ; zajrze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dosiadam sie z herbatką;) Marcel i Oskar STO LAT!!!!buziaki dla maluchów;)) Julcia dzis słabo ciągnie, bo chyba ma biegunkę- w każdym razie obudziła się dziś rano cała w wielkiej kupie i teraz jest słabiutka:((( bardzo chora:( więc dziś tylko pijemy i jemy kleik na wszelki wypadek;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj dla Oskara i Marcela!! szybkiego powrotu do zdrowia dla Julki:-) my siedzimy w domku,mąz ma urlop i odpoczywamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Dziekujemy za zyczenia:) az sie nie chce wierzyc ze ten czas tak leci, rok temu jeszcze sie meczyłam w szpitalu a teraz maly biega i łobuzuje na maksa:D dzisiaj mielismy gosci jutro szykujemy sie juz powoli do imprezy, wiec nie mam za bardzo czasu sie odzywac ale czytam:) Anika pisalam juz wczesniej co sadze o warzylionie, sprawdze jak nie ma to napisze jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika duzo zdrowka dla julci! my dzis po szkole olka poszlismy do parku pozniej plac zabaw ale pogoda super, slonko prawie 14 stopni w plusie wiec chlopaki wybiegali sie na calego , a i ja tez biegalam za mateuszkiem wiec spalilam kalorie po tych paczkach.,, mateusz juz wykapany, ale nadal lobuzuje , olek teraz sie kapie a ja zmykam szykowac im kolacyjke., milego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerkaa
Hej! Ostatnio nie mam czasu ciagle wiec przepraszam, ze tak razadko do was zaglądam. martita dużo zdrówka i szczęscia dla Igorka!!!!! Żeby rósł na pociechę dla mamusi:D Anika mi warzylion za bardzo nei odpowiada. Po pierwsze dla mnie czuć chemią go, nawet jak mało dodałam to i tak ciągle jedzenie ma zapach kostki bulionowej a mi to nie odpowiada. Np bulionetki daja dobry smak a nie czuc ich kostką rosołową. Po drugie ma w sobie ten glutaminian sodu co powoduje, ze nie mogę go dodawac do jedzneia bo ja gotuje juz jedzenie dla nas razem z piotrusiem a glutaminian sodu nei jest za zdrowy, tu tez wygrywają bulionetki. Mi opakowanie odpowiada, dosyć jest drogi, jako zaletę to moge dodac to, ze ma te warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerkaa
Teraz przelecialam forum i widze Anika ze juz ci przedtem psialam o Warzylionie. Martita dostalam tez od ciebie pampersy wczoraj wiec tez Ci napisze jak je wyprobuje. I wszystkiego najlepszego dla Olka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerka nie ma sprawy- Twój raport już zrobiłam, tylko Dobeny gdzieś mi zaginął, ale bardzo możliwe, że jest na forum tylko ja go przeoczyłam... Jula dziwnie- nie mamy biegunki, ale też nic nie jemy, żeby nie prowokować, cały czas gorączka i mała jest tak słaba, że nie jest w stanie chodzić...bardzo się męczy, ale z drugiej strony jest też baaardzo grzeczna;)pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam amerrka dzięki za życzenia:) dobena u Was wielkie przygotowania,fajnie:) anika to jest plus,ze taka grzeczniutka,ale lepiej,zeby nc ja nie męczyło:) eva u nas też w miarę ciepluto,Igor wczoraj sie wybiegał,zaliczył parę upadków i przyszedł z tatusiem do domu cały brudny:-) dzisaj jedziemy jeszcze na zakupy,po te Pampersy jeszcze jedną paczkę skocze,mam nadzieje,ze jeszcze dostane;chcę tez sobie kupic nowy kostium,tylko gdzie ja go dostanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dziekujemy za zyczenia:) wczoraj Piotrek mial wolne wiec ten dzien spedzilismy urodzinowo....caly salon byl w banerach i balonach z wielka "trojka" na scianie;byl tort i prezent a potem mielismy isc do kawiarni ale wyladowalismy w kregielni i salonie gier;) Marcel mial frajde:) Dobena-wszystkiego naj dla Oskara!!!!! 🌼 a i zycze udanej imprezy;) Ja uciekam sprzatac a potem na spacer bo cieplutko....do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku miki - Ty też miałaś solenizanta!!!! przeoczyłam to!!!!!!! PRZEPRASZAM WSZYSTKIEGO NAJ..NAJ..DLA MARCELKA!!!! ale gafa... anika może to ząbki??? ja własnie wróciłąm z pracy, pogoda super- idziemy na spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się zaczynam zastanawiać, bo czwórki dolne tak są wystawione już, że to musi boleć, ale nie pasuje mi trochę objawów do ząbków, bo wczoraj po tej starsznej kupce chciałam dać jej jeść i ona je całe zwróciła- w zasadzie jak tylko odstawiła butelkę od ust- ja wiedziałam, zeby tego nie robić i nie dawać jeść, ale z drugiej strony miałam pewność, ze coś jest nie tak z brzuszkiem...więc to mi nie pasuje, bo od ząbków biegunka tak, ale żeby wymioty?tzn to nie były wymioty, bo stało się od razu po zjedzeniu- nawet nie zdążyła tego strawić, tylko wróciła całe mleczko- więc to chyba nie pasuje- i też miałyśmy już raz gorączkę ząbkową, ale ona trwała 1 dzień, a tu chyba za długo to trwa;/pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza..cisza.. dobena świetuje..a reszta?? sprzata , spaceruje?? ja po wizycie u endo - początek niedoczynności tarczycy..a ponieważ przed wizytą zrobiłam badania to juz mam tabletki na 2 m-ce i potem kontrola - zobaczymy... trochę mnie zmartwiła, powiedziała że powinnam mieć badania zrobione hormonu tsh jeszcze w 4-5 m-cu ciazy, że sie tarz robi - miałyście?? bo wtedy zapotrzebowanie na ten hormon wzrasta... miłego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×