Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Martita wysłałas mi na innego maila, dopiero dzisiaj przeczytałam i wypelniłam:) mozesz mi wyslać jeszcze na drugiego maila to bedziesz miala nastepna zaliczoną:) U nas noc ok, ale pobudka o 2 na mleko. Niestety rano pobudka juz o 7:30, sloneczne dni nie sprzyjaja dlugiemu rannemu lenistwu... ale jutro spuszcze rolety i moze da sie oskarek oszukac;) Zaraz idziemy na spacerek, pewnie znow 15 minut bo zimno jak nie wiem, no ale zawsze:) zauwazylam sie jak codziennie idziemy choc na chwile na spacer omijaja nas przeziebienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Filipku 100 latek :) zycze :) U nas nocki sa coraz gorsze ! moze dlatego ze idzie 4 zabek ! chociaz w dzien jest oki U nas jest 10 stopni na minusie !!! jej juz sie chce na spacerki chodzic ale ja sie boje troszke chodzic w taki mroz. Miłego dnia zecze wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie koszmar,Igor nie chce spać,wyje,a jawychodzę z siebie;nie pamiętam takieg okresu u niego;tylko ręce i koniec;położyłam go teraz,bo juz nie daje rady;może uśnie:-( dobena wysłałam Ci jeszcze jednana tego samego meila,bo tonie robi różnicy;jeszcze ta kampania mnie dobija; Igor az dostał kataru od płaczu,mamnadzieję,ze chociaż dzisiaj nocka będzie lepsza uciekam,bo znów płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita wspolczuje ale u nas to samo, co prawda w dzien Oskar raz tylko spi wiec jak go klade zasypia od razu, w nocy daje mu mleko i tez zaraz spi dalej na szczescie:) a probowalas dawac viburcol? u nas czasem pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja chodzę z Julią nawet w mróz i powiem Ci, że jak ją porządnie przewietrzę, to potem lepiej śpi- wystarczy 20 minutowy spacer- nie dłużej- jak się dzieciak dobrze dotleni, to od razu lepiej śpi- jak się bardzo boisz, to po prostu przed snem 10 minut przewietrz dobrze jego pokój;) ale skoro mały cały czas ma kłopoty ze spaniem, to pokombinowalabym trochę ze spacerami;) u mnie akurat luz, bo Julka śpi od 22 do 7 w zasadzie i potem je śniadanko i znow idzie spac do 10tej, no ale JUlka zawsze dobrze spała więc ona się nie nadaje do porównywania;/ w ciągu dnia ma 2 drzemki po ok godzinę, czasem dłużej, więc to czy jest bardzo zmęczona czy wypoczęta nie ma wpływu na spanie w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Martita- to chyba taki wiek- moja Julka też nie daje mi nic zrobić samej- cały czas przy mnie- oddala się tylko, zeby robić coś co z kolei przywoła mnie do niej, bo np potrafi już po kanapie wejść na biurko męża- szok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tez mysle ze to taki wiek ze nasz maluszki coraz czesciej staraja sie byc w miare swoich mozliwosci samodzielne , buntuja sie i wymuszaja wszystko placzem trzeba to jakos przezyc., monika fotki na nk sa sliczne ksawery juz taki duzy, sliczny chlopczyk a chrzesnica urocza , pasuje ci takie malenstwo., a mysle ze krotki spacerek podczas mrozu to malemu nie zaszkodzi a moze pomoc jak ma trudnosci w zasypianiu., u nas dzis pogoda ladna ,slonko wyszlo wiec zaraz wybieramy sie na spacerek., zajrze pozniej milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko wskazuje na to,ze płakał,bo połozyłam go spać;zawsze spał ok 10 ,a teraz nie chce,więc przestawiamy sie na jedno spanie;dzisiaj spał tylko raz i nie pójdzie już więcej w nocy była u nas masakra,ja mleka w ocy nie daję,ale dzisiaj nie będziechyba wyjścia;Igor nie chce też sam usnąć;dzisiaj jadł o 3 rano,bo nie dał się;ale wczesniej tez się budził ,dostawał picie,ale to nie pomagało;dzisiaj jak tak bedzie to dostanie mleko anika Julka super śpi;u nas po takiej nocce Igor spał do 7.30,nawet jak jest zmęczony to nie spi długo nie mam tych czopków,juto kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ Mały na dole ja chwilke odpoczywam,on ma takie humory ze ja juz wysiadam, haha. Martita czyli kolejny skok nasze dzieci przechodza razem, i znow to jedzenie w nocy, ja dzisiaj dalam juz o 2 i był spokoj przynajmniej. pamietam ostatnim razem to trwalo jakies 2 tygodnie wiec zaraz przejdzie i wszystko wroci do normy:D ja byłam na zakupach dzisiaj wkoncu,kupilam sobie bluzke na impreze roczkowa jeszcze tylko jakies spodnie i bedzie ok;) a przy okazji dostalam kupon rabatowy na wiekszosc sklepow w tym centrum handlowym wiec kupilam od razu podkład o 30 zlotych taniej:) chociaz cos poprawilo mi humor;) a jutro wkoncu do kosmetyczki na odrobine relaksu... Monikka co do spacerow to ja jestem zdania ze trzymanie dzieci w nagrzanych domach i nie wychodzenie na dwor bo jest "zima" to glupota. Ja nawet zauwazylam ze jak wychodzimy choc na chwile to mały przestal sie przeziebiac wkoncu. wIEC SMialo ubierz Ksawcia cieplo, nasmaruj buźke kremem i choc na 20 minut wyjdzcie:) ja jak jest bardzi zimno ide na krocej ale za to dwa razy. No chyba ze jest więcej niz minus 10 to wtedy nie zalecaja wychodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Filipek sto lat!!!:) Anika w szoku jestem, ze Julka sie wspina az na biurko! Gratulacje dla małej piechurki! Akurat na wiosne bedzi emozna na spacerek isc za rączkę:) Monikka koniecznie na spacery wychodź! Ty nie rozmawiałaś z lekarzem o tym? Moja lekarka to przy każdej wizycie mi przypomina, ze z dzieckiem koniecznie trzeba naspacery chodzic, nawet jak ma katar i nie wazne czy zimno. No oczywiscie jak bylby mroz -20 to nie no ale -10 to spokojnie. U nas teściowa chodzi z Piotrusiem an spacery nie ja, ale ona to jest taka cierpliwa, ze chodzi eiraz 2 godziny z nim a on sobie spi. Ja to jestem bardziej leniwa i jak tlko maly zasnął to wracalam do domu i wozek na balkon i on sobie spał na balkonie a ja mialam chwile spokoju:) No ale godzine dziennie to minimum powinno dziecko byc na dworze, tak nasza lekarka przynamniej zawsze mowi. Piotrus dzisiaj w kapieli wymyslil nową zabawę: nurkuje:) siedzi w wanience i tak pochyla buzie nad wodą, coraz niżej, niżej......bul bul bul....zanurza twarz i wyjmuje i sie smieje! No jest wariat mały hi hi:) Nas ostatnio pech przesladuje, tzn wszystko sie psuje, telewizor nam wybuchl, kran sie zepsuł, ja zgubilam czapke i pasek od kurtki a nowa bluzka bieluśka do pracy kupiona, mi pofarbowala od ręcnzika ktorego dotykala jak sie suszyla. Zawsze jak juz taki pech to seriami idzie! No ale treba przetrzymac, w koncu minie:) Ja sie tez do tego streetcomu zalogowalam ale te ankiety stwierdzilam nie bedze robic bo ja nie mam czasu na takei glupoty. Probowalam to zrozumiec ale nie dalam rady. Ja dopiero zaczynam wiec moze nastepne jakies beda to sie zalapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze Amerka, że olalaś tą akcję, bo jest bez sensu i jak się z nią tylko odrobię, to jak zobaczę ankietę o portalach społecznościowych to ją wypełnię tak, żeby mnie do niczego takiego nie wzięli:( Julka też się tak bawi w wanience że zanurza buzię i się cieszy, że bul bul;))) a jak pech to pech- ja też zawsze wiem, że jak jedno się zepsuje, to zaraz coś następnego...tak to już w życiu jest;/ Julce też się zdarzy obudzić sie jeszcze o nietypowej dla niej porze i wtedy czasem daje jej jeść, no ale ja z kolei nie oczekuję od niej jeszcze regularności jak w zegareczku;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udalo sie dziewczyny.mamy dom !!!!!!!!!!!!!!!!! nawet nie wiecie jak sie ciesze. powysyłałam te ankiety ktore mi przysłałyscie dzis dostałam tez pampersy ze streetcomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Łapa!!!! dzięki za ankiety;) ja tak sobei rozkminiłam, ze im tylko chodzi o to, zeby ktoś ze znajomych zarejestrował się w tym serwisie- i podał przy tym mój email, jako osoby polecającej- a reszta to tylko ma być dla mnie- choć uważam to za najgłupszą rzecz na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, sorry że sie wtrące, ja mam pytanie do łapy: kiedy twój Filipek obchodzi imieniny, też mam Filipka-3,5 m-ca ale nie wiem jaka mu wybrać date?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) u nas nocka lepsza,Igor wstał tylko raz;teraz usną,przestawiłam go juz na jedną drzemkę:-) ankia to tylko o to chodzi,żeby rozpropagować ich strone,a z tą rejestracja to porazka;ja mam 4 raport,jeszcze dwa i koniec,kody powysyłam i spokój;pózniej raport trzeba jeszcze wypełnić ja też dostałam pieluszki i chusteczki i torbę na zakupy;anika wyślij mi twój adres;mam rozmiar 4,ale tobie kruszynka i tak wysle,najwyzej bedziesz miała na pózniej łapa super,ze Ci sie udało;dzięki za ankiete;fajnie ,że jesteś w kampanii,bedziemy sie wymieniać uwagami amerrka jak pech to pech;dobrze,że niewypełniłas tej ankiet Igor ostatnio na basenie tez nurkował,bo w domu to od dawna i na dodatek pije tą wode z kąpieli miki gdzie jesteś? anika wysłałam Ci jeszcze dwie ankiety,to już koniec:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita już Ci wszystko wypełniłam- a powiedz mi co to znaczy, że kody powysyłałaś??? napisz mi co mam jeszcze zrobić;) na maila wyślę Ci adres;)) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz monik5 ze sie nie zastanawiałam nad imieninami synka. U mnie w rodzinie obchodzi sie urodziny,nawet dorosli i tak jakos do daty imienin nikt wagi nie przywiazuje.Ale z tego co wiem imieniny sie obchodzi najblizej po dacie urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika musisz teraz sprawdzić czy masz przy kometencjach 7 ankiet wypełnionych;mamy 6 darmowych kodów na raporty,więc 6 kometencji jest potrzebnych z tymi ankietami;kiedy będziesz je miałam,klikasz podsumowaniw,wyskoczy ci ,ze mozesz wygenerować raport,wtedy u góry strony masz napis że masz kod na darmowy raport,klikasz,kopiujesz kod z tego elemntarza ekspertki i już Ci wyskakuje plik;mam nadzieję,ze zrozumiałas kody powysyłam znajomym,wiadomo,ze nie będzie im sie chciało zbierac ankiet,ale ja swoje zrobię;jak coś to pisz jutro postaram sie wysłac próbki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lapa to super jak sie udalo z kupnem domku>< tesciarka sto latek dla iguni !!!! my dzis bylismy na zaleglym szczepieniu mateuszek zniosl to super nawet sie nie zorientowal ze dostal szczepionke , i jak na razie lobuzuje jak zwykle ., my po obiadku i zmykamy na spacerek milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva- dziękuję w imieniu Igi, my po małym torciku i kawce a w sobotę sie gościmy..ale nie wiem jak to przeżyje bo sił już mi brak do problemów w pracy...a tak w ogle jakies przeziębienie mnie dopada...a naszykować jedzonkona sobotę ktoś musi.... rok minął ba szybko uciekam na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat sto lat sto lat dla Igusi!!!!!!!!!!Wszystkiego naj naj naj;)))) Całuski od Juleczki dla jej koleżaneczki;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego na naj naj dla Igi!!! Tesciarka wspolczuje problemow w pracy u mie tez ciagle problemy i stresy roznego rodzaju. A jeszcze moj maz wlasnie zaklada firme i dodtakowy stres czy mu sie uda. Łapa super!!!! Gratuluje!!!! Bardzo sie cieze ze wam sie udalo:) A wdzicie a ja nie wiedzialam, ze wasze dzieci tez nurkują, nic sie nie chwalilyscie. Dla nie to dziwne bo ja pamietam, ze moja mlodsza siostra to robila rodzicom wielkie awantury jak jej uszy myli nie mowiac juz o nurkowaniu i ja myslalam, ze wszystkie dzieci tak sie boja tu prosze:) I jeszcze wracając do pecha to dzisiaj biegne na tramwaj do pracy i mi obcas odpadł od kozaka! No i oczywiscie zima w pelni a ja nie mam kozakow, tylko jakies stare takie, nie nadające sie do pracy. No jakas masakra! Wogole dziewczyny to Piotrus mial gorączkę przez parę dni nie wiem od czego. Ani kataru ani nic i tylko rumience mu sie robily i gorączka, jednego wieczoru to nawet 38,9 pozniej juz mnie bo ponad 37 kilka kresek. Tak mysle ze moze to ta 3 dniowka ale to wtedy jest chyba bardzo wysoka gorączka tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no amerrka z tym kozakiem to pech,jeszcze na koniec zimy Igor ma katar i tez nie wiem od czego,a gorączka u Piotrusia to mogą być ząbki nasze dzieciaczki są jeszcze malutkie i w wodzie czują sie bardzo dobrze,w końcu przez 9miesięcy "taplały" sie w brzuszku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej my bylismy dzis u babci cały dzien, padam ide zaraz spac;) Amerrka no faktycznie jakis pech ale moze da sie szybko naprawic ten obcas... czasem choc warto poczekac 2 tyg i oddac buty do reklamacji jesli mozna.Zycze zeby ten pech Cie wkoncu opuscil A moj oskar nie nurkuje, on w ogole jesli chodzi o kapiel jest bardzo wrazliwy, nawet nowych zabawek nie akceptuje w wanience nie mowiac oczywiscie o pianie czy duzej wannie. Na basen sie jeszce nie wybralismy wiec nie wiem jakby sie zachowywal. Widizalam dziewczyny fotki z pieluszkami no super mi napisali ze wysla ale nic nie dostalam, ale nie wglebiam sie w to bo mi sie jakos nie chce. Ale fidbeki dzielnie wypelnilam:) a co do pieluszek to kupilam te Fitti z biedronki i nie wiem jak u Ciebie Martita ale u nas sie bardzo nie sprawdzaja, po nocy Oskar byl posikany po pachy a w pampersach to sie nie zdarzyło nigdy!!! zuzyje je w domu w ciagu dnia ale i tak czeba czesciej przewijac wiec z ekonomicznego punktu widzenia wychodzi na to samo. Jestem ciekawa tych sleep and play, jesli sa to jakies nowe to ja chetnie tez wybrobuje:) bo tych ktorych uzywalam kiedys juz tez wiecej nie kupie, tez przesikiwal mały. no nic uciekam spac, zycze spokojnej nocy:) acha.. u was tez tak bialo za oknami??? masakra jakas:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Sleep & play sa teraz takie cieniutkie.Dzis po jednej nocy na razie nam nie przemokły.U chłopaków mysle ze takie cienkie pieluszki sie lepiej sprawdzaja bo wiecie oni maja bardziej wypchany przód hihi i wtedy tak nie sterczy im z przodu ta pielucha. U nas choroba.Zuzia kaszle i ma katar i goraczke chyba.Pisze chyba bo kazdy termometr pokazuje mi inaczej i juz mnie szlag trafia.Szkoda ze wywaliłam ten rteciowy,tamten to przynajmniej zawsze pokazywał to samo.na czole wychodzi jej 38,pod pachą 36 a w uchu wcale.Zgłupiec mozna. No ale do szkoły nie pusciłam.Siedzi w domu.A za oknem sypie snieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:-) u nas nocka w miarę dzisiaj Igor wstał o 7 rano,także nie wiem czy wytrzyma śpiąc tylko raz katar ma nadal dobena te pieluszki Fitti na noc zakładam sporadycznie,bo mąż nie lubi ich zapinać,a Igor potrafi przesikać nawet PremiumCare,więc zakładałym tylko na poczatku i nie było zle,może w te dni mniej pił;teraz używam ich w dzień,na wymianę ze zwykłymi pampersami i Premium care,tyle mi się uzbierało:-) jeżeli chcesz,to moge Ci przesłać parę sztuk Sleep&Play,dzisiaj bede wysyłac dziewczynom,to Tobie też moge,tylko napisz mi adres co do Sleep&Play to sa cieniutkie;Igor w dzień je wczoraj przesikał,ale zobaczymy dzisiaj i w kolejnych dniach z ta kampnia były jakies zawirowania,nie wszyscy dostali,widziałam wiele wpisów osób,którzy czekali; ja mam raporty z kampaniiFidbek,takze mam zakonczona,teraz troche sie udzielam na forum i czeka mnie raport koncowy;anika jak tam u Ciebie? dzieki za wypełnianie ankiet i dsobena jak cos to pisz adres na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) U nas nocka super, mleczko dwa razy i spanie dalej az do 9:) Martita juz wysylam adres bardzo chetnie wyprobuje skoro piszecie ze sa cienkie no ale jak beda przeciekac to znaczy ze takie same sa jak poprzednie. My zjedlismy sniadanko i idziemy dzisiaj na sanki na ogrod bo na spacer nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×