Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

Amerka może to ząbki?? też tak może być, bo krótka gorączka, to zazwyczaj ząbek jakiś (ja tak mialam 2 tyg temy- 1 doba gorączki a potem już nic)- jak to trzydniówka to w 4 dniu będzie miał cały różową wysypkę, ale 3-dniówka to rzeczywiście gorączka taka ok 39-39.5 stopni;/ tylko nurofen tak czy siak- dopóki nie będzie innych objawów, to nie dawaj nic innego- a gorączke raczej powinno się zbijać- 2.5 ml co 4 godz. Łapa gratulacje z powodu domku!!!! Dobena i Martita dzięki za wypelnienie ankiety- ja mam po 6 ankiet na razie maksymalnie więc jeszcze jedną muszę dorobić:/ a Martita najpierw wpisywałaś kody na tej stronie zanim raport wygenerowałaś, czy odwrotnie? dobrze Ci, ale ja myślę, ze się wyrobię bez problemu do końca tej kampanii;) ja wypiłam kawkę i zabieram się za układanie włosów;/ a Amerka rzeczywiście nie zawsze piszemy o wszystkim, jak np o tym nurkowaniu w wannie, ale ja np od urodzenia jak spłukuję Julce włosy po myciu, to leję po całej głowie, buzi itp i ona jest tak przyzwyczajona, że w ogóle jej to nie przeszkadza i nigdy nawet nie zapłakała, więc ogólnie woda jej nie straszna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziesz miec 7 ankiet,to klikasz podsumowanie,potem u góry mam darmowe kody,tam kopiujesz kod i wracasz do kompetencji,klikasz raport,pózniej generuj raport i zapisujesz plik ja wszystkim trułam,zeby wypełniali,a mam 5 znajomych,którzy uczestniczą w kadej ankiecie Igorek dzisiaj znalazł sobie nową zabawę,przechodzi pod krzesłami pomiędzy nogami i czeka zeby mu bić brawo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Martita;) poczekam aż dobiję do 7 ankiet;)) a ile raportów dla siebie wygenerowałaś? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie,czyli 6 sztuk:-) napisałam juz triochę na tamtejszym forum o tym poradniku ekspertki,resztę umieszcze w swoim raporcie:-) wysłałam wam pieluszki,Tobie dobena również,zobaczymy jak u Was się sprawdzą;-) anika jeszcze nie gotowałam na Warzylionie,w poniedziałek zaczynam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichutko dzisiaj anika Warzylion to bardzo dobra przyprawa;będęgo uzywała zamiast Vegety,;dzisiaj gotowałamżurek i wszedłbardzo dobry; w tej przyprawie są kawałeczki warzyw i w wodzie pęcznieja;nie jest sucha,tylko rzeczywiscie jakby była z bulionem;bardzo mi podpasowała a u mnie Igor jest uczulony na syrop Babicum;podawałam mu od 3 dni bo miał katari lekkki kaszelek i zrobiła mu sie wysypka kołojąderek;nie wiedziałam co to jest,bo na tyłku nie miał,zmieniłam pieluchy,przestałam smarowć i było coraz gorzej,nawet na nóżce już ma chrostki;dzisiaj podawałam mu przy kapieli i troszkę kapło na buzię,po chwili patrzymy a te miejsca są czerwone,dlatego też ma wysypkę na jąderkach ,a nie na tyłku;na poczatku myślałam,że to odpażenie,ale teraz już wiem;jak sikał i wydalał ten syrop,to go podrażniało,dlatego na tyłku nie było;od jutra nie bęę podawać,mam nadzieje,ze zniknie,jak nie to pojedziemy do lekarza; roczek jednak mam w sobotę,a dzisiaj imporeza u tezciarki; za torta w Michasiu(cukiernia,anika i teściarka wiedza,o którą chodzi)powiedzieli mi 120 zł,porąbało ich;stwierdziłam,ze teściowa upiecze,bo ona robi super wypieki;wybrała śmietanowy,tylko nie wiem jaka dekoracja,chciałabym cos fajnego,podpowiedzcie;teściarka Ty coś miałaś kombinować małyma jedną godzinną drzemkę ,takze tak jak u Ciebie dobena,noce są lepsze na basen nie jedziemy,wiadomo odzywajcie się ciekawe co z miki,już długo się nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Chwilę się nie odzywałam,ale nie miałam zbytnio czasu...do tego Maja jest chora,ma katar i kaszle,więc ze szczepienia w środę nici.Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane dziękuje za życzenia dla Iguni:) martita - sorki wielkie ale nie wypełniłam Ci ankiety, najpierw otworzyła mi sie strona, na której trzeba było sie logować ,a że nie miałam czasu od razu zapytać potem wyleciało mi z głowy, a dopiero chyba w czwartek lub piątek zauważyłam kolejnego maila, że prosisz o ankietę i jak otworzyłam okazało się Że juz za późno :( a co do ozdób na tort to ja miłam zamawiać taki opłatek z rysunkiem, ale ine nadają się na kremy, nie za bardzo na śmietanę :( ale w końcu nie zamówiłam bo bałam się że nie dojdzie i kupiłam w cukierni takie koteczka hello Kity z masy cukrowej i grająco- kręcącą sie śweczkę, z masy cukrowej były też samochody i różne kolorowe zwierzatka a są też chyba z dr oetkera(nie wiem jak sie pisze :D) czekoladowe literki z których może być napis łapa- gratuluję domku:) my w tym roku zaczynamy budowę i nie możemy sie doczekać końca zimy...żeby już zacząć..koniec nie nastąpi zbyt szybko, ale malutkimi kroczkami, w końcu skończymy :) kiedyś amerka - ta goraczka bez innych objawów to w 90% ząbki, u nas tak było przez 2 dni a potem samo przeszło i wyszła 3jeczka :) my dziś dochodzimy po imprezce do siebie, mieliśmy 15stu dorosłych i czworo dzieci, więc troche sie nalatałam robiłam obiad, a potem na słodko, sałatka brokułowa i wędlinka było miło, dzieciaki sie ubawiły, dorośli może mniej :) ale było ok Iga dostała mnóstwo prezentów, zaczęło sie juz od czwartku i tak sobie myślę że skoro w I roku Iga zgromadziła juz tyle dzieciecego asortymentu to co będzie dalej?? chyba musimy się pospieszyć z budową bo jak nie to bedziemy musieli sie do piwnicy wyprowadzić :) :D miłej niedzieli jak zgram zdjęcia to słowo że w końcu Wam wyślę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki martita to faktycznie cena za tort masakra , pewnie jak tesciowa dobrze piecze a dekoracje to teraz mozna super kupic ., ( jak bylam w polsce to robilam tam roczek malemu i kupilam dekoracje w ksztalcie boiska z bramkarzamy a swieczka w ksztalcie pilki ) mozesz kupic ozdoby w ksztalcie auta ., ja wczoraj jak bylam na zakupach w polskim sklepie to tez kupilam warzylion ale jeszcze nie korzystalam , zobaczymy mam nadzieje ze igorkowi to uczulenie szybko minie ., moj mateusz ostatnio dostal na buzi niby wysypka tak jakby sucha skora na policzkach (tylko tam) nie wiem przez caly czas uzywam tego samego kremu , nie wiem moze pora na zmiane kryszynka duzo zdrowka dla majeczki! wczoraj od rana sprzatanie,zakupy , pozniej zabralam sie za bigos (bo dawno nie jadlam, pozniej galaretke robilam , po poludniu kolezanka przyjechala z dziecmi wiec dom do gory nogami no a wieczorem to juz bylam padnieta., dzis pochmurnie sie zrobilo , zmykam kawke zrobic , no i zajrze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ja uzywam warzylion.Juz nie daje kostki do zupy tylko sam warzylion sypie i jest odpowiednia słonosc. U nas niedzielne nudy.Mały spi,maz oglada "ciacho' a ja sie nudze. Obiad mam ugotowany i co tu robic? Ok 14ej maz jedzie do domku na wsi bo maja przyjechac potencjalni kupcy.Oby kupili. Snieg lekko sypie i troszke mrozno u nas.Juz mogłabym sie wprowadzac do nowego domku,byłoby jakies zajecie.Nie moge doczeka sie juz tego momentu pakowania i przeprowadzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej ale piszecie:) Martita dobrze ze udało Ci sie odkryc ze to od syropu uczulenie, trudno by bylo na to wpasc. Zycze igorkowi szybkiego powrtou do zdrowka:) Tesciarka spoznione zyczonka dla Igi;) moj mail mbo2@wp.pl czekam na fotkki;) Lapa ale zazdroszcze kupna nowego domku, taka przeprowadzka urzadzanie wszystkiego od nowa super;) oby udalo sie tamten szybko sprzedac:) Kruszynka zdrowka dla maji;) Co do tortu ja zamawialam na chrzciny bez zadnych specjalnych ozdob, placilam 80 zlotych za ponad 2 kilo na 20 osob. Teraz tez taki zamowie, Martita moze za ozdoby tyle sobie licza? mi za mała figurke dziecka chcieli doliczyc 25 zlotych ale z racji tego ze nie zostalam poinformowana wczesniej dostalam ja wkoncu gratis. Moze teraz pomysle nad tymi gotowymi z dr oetker, jak pojade na zakupy musze zobaczyc. Tesciarka u nas tez tyle zabawek a najlepsze sa i tak te tylu butelka po wodzie czy garnek czy ostatnio moja szczotka do wlosow;) Fajnie ze imprzka sie udała u nas za 2 tygodnie:) Dziewczyny a macie ta tradycje ze sie daje dziecku wybrac: kieliszek, pieniązek i ksiazeczke? nic nie pisalyscie a moze cos innego? Eva Oskarowi wychodzi wysypka na buzi jak jestesmy duzo na dworze moze to reakcja na mroz? Moze u Ciebie tez tak jest ? Ja jeszcze nie dostaalm warzylionu, czekam na przesyłke od Aniki, ja duzo gotuje zup wiec jestem bardzo ciekawa. A do zupek dla maluchow tez dajecie bulion w kostce czy jeszcze nie? Oskar spi, ja gotuje mu obiadek zaraz tez sie poloze na drzemke bo potem jedziemy na zakupy:) milej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka to niefajnie że małą przeziębienie dopadło:( my wybieramy się na szczepienie we wtorek -jutro musze zadzwonić, ale nie wiem czy do wtorku nic nie wyskoczy bo mnie też katar i ttp meczy a Iga zaczyna kichać.. martita ja bym nie wpadła skąd ta wysypka :) eva może jakiś nowy masz płyn do kapieli .... zdjęcia poszły...nie mam maila amerki i evy, bo suchenia to miki-czy pomyliłam Was dziewczyny?? aa...u nas też był pieniazek kieliszek i książeczka - Iga wybrała książeczkę - po mamusi- hi...hi...a potem kieliszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobena Julka je już normalne zupy, więc cos tam zawsze ktoś doda, ale ogolnie ja nie używam dużo bulionów- jak już to wolę te naturalne - są takie specjalne vegety czy ew bulionetkę, bo niby nie ma glutaminianu. a co do buźki po mrozie to Jula ma czerwoną jak cegła- ja przed każdym spacerkiem smaruję ją niveą na mróz- kremem do buzi bez wody- i smaruję jej dłonie jeszcze od wewnątrz;))) Teściarka super zdjęcia i Iga już rośnie dorosła dziewczyna!!!i w łóżeczku stoi;))) świetne prezenty dostała- reniferek bardzo mi się też podobał, tylko był za duży tak, jak u Igi i mała nie dostawała jeszcze stópkami;))) i pięknie tort udekorowałaś;)))))naprawdę!!!! a tort w końcu robiła teściowa? wyszedł bardzo ładny;))) ja płaciłam za tort jakieś 100 zł, ale tylko dlatego, że to jest nasz ulubiony, ślubny , ukochany, no i na ponad 20 osób, więc w sumie nie najgorzej, ale rozumiem, że to drogo jest!!! Martita dzięki Ci za opinię- zaraz wypełnię sobie pierwszy raport na streetcomie;) a Łapa do Ciebie już doszedł mój Warzylion? jak nie to do pozostałych was dojdzie jutro, bo wysłałam go we wtorek zwykłym listem, a Martitę mam po prostu najbliżej;)) Łapa w wolnej chwili jakoś w przyszłym tygodniu napisz mi prosze więcej co o nim myślisz;)) ja jestem tylko zdegustowana tym, ze na opakowaniu (które nota bene od razu wyrzuciłam, ale że mam paczkę to się wczytałam) jest napisane "naturalnie", co może sugerować, ze nie ma np glutaminianu, a okazuje się, że to tylko gra słów i absolutnie nie chodzi o to, że są to tylko warzywa i przyprawy...co w dobie ogólnego trendu, żeby było bez glutaminianu wydaje się być kiepskim trickiem...ale to moja konkluzja i chyba pozostanę przy bulionetce, ale ja nie gotuje tak dużo, jak wy, więc dla mnie nie ma to takiego znaczenia, bo ja robie jedną zupe na tydzień, a resztę Julka podjada u babci;) zamieszczę dziś zdjęcia nowe, więc tez zapraszam na link;) pozdr buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaruję JUlce dłonie oczywiście z zewnątrz;)))napisałam odwrotnie;) ale mimo tego ma czerwoną buźkę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wysypkajest nadal,ale jeszcze syropu dobrzen od wczoraj nie wysikał;całe szczęście,ze go to nie swędzi:-)jak jutro nie bedzie poprawy pojedziemy do lekarza,katarek jest nadal teściarka Igunia super wygląda,jaka elegantka w tej przepasce no i amatorka słodyczy,jak Igor;śliczna z niej dziewczynka;fajnie,ze impreza sie udała my robimy roczek u teściowejnie bedzie duzo bo 13 osób,ale ja mam tylko 2 pokoje,nie bedzie nawet gdzie małego uśpić,bo u nas szybko goście sie nie rozchdzą no i Igor nie miał by jak usnąc dzięki za podpowiedzi na temat ozdób,cos takiego napewnokupię;za tort mi tyle powiedzieli i nie określili się co do końcowej ceny,może wynieść do 150 zł,zależy jeszcze jak bym go do końca udekorowała;to jest droga cukiernia,ale wypieki maja rewelacyjne,na chrzciny miałam od nich wszystko i było przepyszne,ale teraz nie moge aż tyle kasy wydać ja daję Igorowi normalne zupy i te z Warzylionem takze,jest naprawdę super:-) łapa fajnie ,ze się szykujecie do przeprowadzki,my tez zaczynamy remont od wiosny,ale mi się aż tak nie spieszy;już mam koncepcje wszystkiego,oby kasy starczyło tesciarka nie ma co sie przejmować ankietą,już mam wszystkie raporty,takze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 100 mogłabym wydać,ale to jest maks,także bedziemy dekorować upieczony w domu;kupie jeszcze race,także będzie efekt napiszcie o co chodzi z tymi ksiązkami i kieliszkami;dziecko ma wybrać ,i to co wybierze oznaczać bedzie co go najbardziej ciekawi? napiszcie dokładnie,to też to wykorzystam:-) Igor tez jest czerwony na mrozie,ale to normalne,bo ja też tak mam a skóra naszych dzieciaczków jest jeszcze bardzo cieniutka:-) ja zastrzegłam wszystkim,aby nie kupowali zabawek,tylko pieniążki,nie wiem jak crzestny,ale wszyscy dadzą małemu kaske;kupiemu jakąs 1 zabawkę,na wiosne rowere,jakieś ubranka,a resztę odłoże na lokate;ma tyle tych klamotów,a koń do bujania stoi za szafą,au tona akukulator na strychu,na wiosnę moze bedzie umiał już prowadzić ,i wiele innych nieużywanych zabawek chowam gdzie tylko mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dzis w domku , pochmurnie i wietrznie , maly marudny bo olek go obudzil spal doslownie 20 minut myslala ze po prostu wyjde z siebie., no nic bede sie meczyc do wieczorka, martita z tymi pieniazkami to dobry pomysl wiadomo ze rodzice najlepiej wiedza co malemu jest potrzebne , uzbiera sie to kupisz cos konkretnego a nie kazdy przyniesie zabawki i pozniej uzbiera sie ich masa a maly pobawi sie chwilke a pozniej laduje w kacie., tesciarka moj email dagmarawachala@interia.pl prosze o fotki! a ta wrozba to fajna , slyszalam o podobnej ale to robilo sie ja w szkole na andrzejki , no igunia trafila faktycznie po mamusi a ten kieliszek to po kim? hihihi musze kupic malemu inny krem do buzi to zobacze lapa to fajnie jak czeka was przeprowadzka napewno duzo zamieszania ale jaka przyjemnosc urzadzania.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry dziewczynki🖐️ wyobrazcie sobie,ze tydzien temu padl laptop i dopiero wczoraj Piotrek go odebral z naprawy:O wiec nie mialam kontaktu ze swiatem....czytalam was caly czas z telefonu ale cos w nim tez szwankowalo i nie dalo sie nic napisac bo wtedy zasieg internetu tez padal:( ale wkoncu jestem i wiem co i jak:) a tak jak amerrka chyba pisala nieszczescia ida lawina,bo laptop sie zepsul,potem samochod,a 2 dni potem okazalo sie,zeskonczyla sie umowa na cyfrowy polsat(z czego ja sie w sumie cieszylam ale Piotrek nie:P ) potem mielismy do zaplacenia jakies stare rachunki(spoldzielnia przypomniala sobie po roku)....wiec jak poszlo to fala;ale teraz juz wszystko ok:) u nas pogoda coraz ladniejsza dzisiaj tez slonce; w sobote kupilismy Marcelowi lozko-takie dla wiekszych dzieci wiec spi juz w swoim pokoju cala nocke,nigdzie nie biega,bo zawsze sie skarzyl,ze lozko jest male i nie ma sie jak wyciagnac i przychodzil do Piotrka w nocy a nad ranem do mnie:O Wczoraj byli u nas znajomi,bnajpierw jedni z taka dziewczynka jak Lili a potem kolejni wiec siedzielismy do wieczora i popijalismy wino.Dzieci padly o 18 do lozek ale wstaly za to o 6:30 rano wiec niestety ja jestem nemo. ja kupilam sobie dywan do sypialni i pare innych pierdol wiec dzis sprzatanie. oczywiscie nie mialam jak ale chcialam przekazac spoznione ale szczere zyczenia dla FILIPKA i IGUNI!!!!!!!!!!!!! sto lat!!!!!! dla maluszkow i wszystkiego naj:) ❤️ ❤️ ANIKA!!!!!-dla Ciebie takze wszystkiego dobrego i zdrowia przede wszystkim!!!! 👄 👄 👄 martita-widze,ze przygotowania do urodzin juz ruszyly:) dzieki za zinteresowanie gdzie sie podziewam 🌼 teraz ide cos na sniadanie machnac i bede zagladac:) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Miki- właśnie wczoraj też mi się tak zdawało wieczorkiem, że jakoś się nie odzywasz;) dobrze, że już masz komputer, no i fajnie ma Marcel z dużym łóżkiem- właśnie tak się ostatnio zastanawiałam do jakiego wieku dzieciaki śpią w tych małych łóżkach- Marcel ma 3 latka? ja odpoczywam po weekendzie :P jakoś w tym miesiącu pracuję w domku, więc jestem z niunią cały czas, ale ona nie daje mi za bardzo pracowac przy komputerze;/ a ja musze napisać pozew i artykuł i chyba umrę;/ a został już tylko tydzień tego miesiąca- ale z drugiej strony to i dobrze, bo czekam byle do wiosny;))) czy waszym maluchom zdarza się nie zjeść obiadku, który dla nich skrzętnie przygotujecie?ja mam taką zależność, ze im bardziej sie postaram, to Juli wcale nie ma na coś ochoty i wybrzydza, a jak zrobię coś (choćby i podobnego) ale jakoś bez wielkiego wysiłku, to ona wtedy zjada jak szalona, a poza tym mam wrażenie, że chce jeść to, co my, a nie specjalny posiłek- no i uwielbia zupy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak anika Marcel ma 3 lata prawie i jak spal to glowa i nogami dotykal obydwu bokow lozka wiec i tak za dlugo czekalismy, bo nawet nie mial jak sie wyciagnac:O a co do obiadow to widze sytuacje z wczoraj,gotowalam zupe pomidorowa(ktora obydwoje uwielbiaja);nameczylam sie,ze hoho a Liliana zjadla 2 lyzki i tyle:( a potem dalam jej bialy serek z kanapka i wciagnela....wiec na nic moje stanie w kuchni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wlasnie mam chwilke bo mateusz zasnal, obiadek nastawiony wiec moge poczytac co tam u was., miki dobrze ze juz jestes , bez internetu to teraz jak bez reki a jak sie wali to juz na calego ale dobrze ze juz wszystko u was ok, marcel napewno zadowolony i dumny ze ma wieksze lozko i napewno teraz skoncza sie nocne wedrowki., anika to fajnie jak mozesz pracowac w domku wiadomo to trudne jak masz cos do napisania i musisz skupic sie a julia jak to nasze maluchy cha byc w centrum uwagi., a jezeli chodzi o jedzonko to mojemu lakomczuszkowi smakuje wszystko co mu daje , tylko buzke otwiera z tego co zauwazylam to nie lubi jajek i zoltego sera., dczisiaj rano jadl ze mna owoce morza (krewetki i paluszki krabowe na maselku) bardzo mu zasmakowalo., jeszcze chwilka i zmykam po olka do szkoly pozniej zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie ominelo, hohoho.... nawet sie nie zorientoalam ze tak dawno tu nie zagladalam. przede wszystkim sorki marita za ankiete, tzn jej brak. i super zabawy urodzinkowej:) tesciarka - spoznione najlepszego dla Igi!!! :) kruszynka - duuuuzo zdrowka dla Mai jak najszybciej! lapa - gratulacje z okazji nowego domku:) wiec sie teraz odtajnie... za tydzien jedziemy do PL wiec jest troszke biegania przed wyjazdem, zwlaszcza ze ja z mala zostaje do maja. tydzien temu mala szczepienie i straznie marudna byla po nim. no i nie wiem czy przypadkiem zabek sie jakis juz nie przebija powolutku bo namietnie zasysa piastki. sama ne wiem dokladnie jakich to objawow szukac i jak dokaldnie rozpoznac zabkowanie, wiec za ten jej humorek tez obwiniam swedzace dziaselka.:) po zabiegu wizadelka myslalam ze bedzie lepiej, i choc jest delikatna poprawa to oczekiwalam wiekszej. jakas niechec ma do lezenia przy prawej piersi, wiec bf adv poleciala karmienie na siedzaco bo glowka juz sztywno trzymana. pocwiczym i zobaczym:) pogod u nas bleee, szaro i chlodno i wciaz kapie deszczyk. i spacerek zaliczony:) anika - fajnie tak pracowac z domku, jestes wciaz z corcia. a jaka pogoda u was? bo nie wiem na co sie przygotowac. na kiedy zapowiadaja wiosne? uzywalyscie nosidelek dla swoich dzieci? jakie polecacie? pozdrawiamy i milego dzionka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my uciekamy na spacer... porzadki zrobione,obiad tez:) lozko Lili spakowane,gotowe do wedrowki na strych,bo teraz ona bedzie spala w lozku Marcela,bo ono ma zdejmowany bok a jej nie mialo. dziewczynki wysylam do PL letnie ubrania po Marcelu (18-24 miesiace),kolezanka kupila ode mnie.Troche rzeczy mi zostalo moze ktoras chce obejrzec to wysle maila.Sprzedam:) musze sie pozbyc.A ubranka sa zajebiste:) milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika dzieki za warzylion,dzis przyszedł.Czy chcesz te pieluszki sleep&play?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) wszystkiego naj dla dzieciaczkow :) 100 latek :) Dziewczyny podpowiedzcie mi co to moze byc mały od dwoch dni robi zadka kupke zołta robi prawie w kazdy pampers nie ma goraczki i nic w podobie nie wiem czy czekac czy co robiec ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa Martita ma mi przysłać kilka, ale jeśli Ty też chcesz to nie ma problemu- chętnie potestuje dla Was obu, bo pieluch nigdy dość, ale i tak opinie Marticie wystawię na forum, więc nawet jak mi nie przyślesz, to i tak będziesz mogła z niej skorzystać;)) Monika- przy biegunce kupka jest zazwyczaj ciemnozielona, wręcz zgniłozielona lub brunatna taka mocno zmielona, więc kolor raczej sugeruje, że to nie to...ale zmieniłaś małemu dietę ostatnio? ja asekuracyjnie jak podejrzewam biegunkę daję smectę- pół saszetki do jogurtu i acidolac osłonowo, no ale bez konsultacji z lekarzem, to trudno cokolwiek powiedzieć, bo ja tak nie miałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) byliśmy u lekarza i Igor ma pieluszkowe zapalenie skóry,dostał maść,fiolet do mycia i Clotrimazol do smarowania flka ja Tobie ankiety nie wysyłałam chyba,albo nie pamiętam? miki zrób fotki i wyslij mi na meaila,to powiemCi co bedę chciała;mi zależy też na czapkach,a kiedy będziesz je wysyłała,może mi też byś wysłała? ja nosidła nie miałam,więc nie pomoge monikadd z tego co pamietam,to Igor tez robił takiekupy;nic z tym nie robiłam,samo przeszło; kupiłam dzisiaj serduszka na tort,jeszcze swieczki i literki ozdobne muszę kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flka ja mam nosidło ergonomiczne Ono Natural i używałam go od 4-5 miesiąca- moja Julka jest duża więc już teraz bym jej chyba do niego nie wsadziła, ale do roku można spokojnie dziecko nosić,a potem na plecach w sumie też może być;))bardzo byłam z niego zadowolona;) dobre są Baby Bjorn, ale bardzo drogie i chyba nie warto, no chyba, że ktoś planuje dużo chodzić, to wtedy lepiej zainwestować w lepsze rozłożenie ciężaru dziecka na własnych plecach;) Martita- to już 5 dni do końca roczku Igorka, a on już od tak dawna sam biega;))) a od czego to zapalenie skóry?od sleep&play?czy jeszcze ich tak długo nie używasz? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flka ja mam ergonomiczne Ono Natural od 4 miesiąca życia;) jestem bardzo zadowolona, choć teraz to moja Julcia już na nie za duża, no chyba, że na plecy;) Baby Bjorn są bardzo dobre, ale drogie, więc jeśli się zamierza bardzo dużo chodzić na wycieczki to warto zainwestować, a jeśli tak normalnie to nie ma sensu;) polecam też chustę;) a Martita czy to zapalenie od Sleep&Play?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×