Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Masz rację. PiS nie ma szansy przetrwania Nikt rozsądny nie będzie na nich glosował, dla mnie to jasne jak słońce jak masz dalej pieprzyc to lepiej juz nie pisac wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 do 6 milionów zagłosuje
na pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko madrzy ludzie
glosują na pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulga prorodzinna która dzis mamy PiS uznawał za atak opozycji na ich budżet i dlatego wiekszosc z nich głosowała na nie :P Na szczescie mieli mniejszośc w sejmie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .......echja128
Nie przejmuj się, to jej stała gadka o budowie zdań, także Magdy MY tutaj to znamy Same robią byki, że głowa boli, więc olej to to Jak zaczęłas echja128 pisać do otulonej ... juz było wiadomo , że tak się to skończy jak skończyło :P Ale niestety musiałas się przekonać na własnej skórze bo inaczej byś nie uwierzyła Pobędziesz tutaj trochę to zobaczysz sama z kim można rozmawiać z kim nie da się mimo najszczerszych chęci PS No chyba, że zniżysz się do ich poziomu, ale tego nie polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma wiesz jakimi przestępcami przepełnione były wiezienia za kadencji PiSu?:P To ci powiem bo znam klawiszy z największego i najnowoczesniejszego AŚ w Polsce 90% siedzących tam wówczas przestępców to rowerzysci z 2,5 promila we krwi :classic_cool: a inna przestpczosc kwitła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma wiesz jakimi przestępcami przepełnione były wiezienia za kadencji PiSu? To ci powiem bo znam klawiszy z największego i najnowoczesniejszego AŚ w Polsce 90% siedzących tam wówczas przestępców to rowerzysci z 2,5 promila we krwi a inna przestpczosc kwitła buahaha jaka brednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offermo ... świetnie
świetnie tobie idzie, dalej brni, jeszcze, jeszcze ... ośmieszaj się nadal i obracaj kota ogonem, świetnie, brawo .... :-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...echja128
Jeszcze trochę ofermę poczytasz to zmienisz zdanie To ta sama sp. z oo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma deficyt był zawsze a PiS nie wykorzystał najlepszej wówczas koniunktury kiedy otworzyyły sie granice i pracodawcy zaczeli szukac pracowniików to sie wówczas PiS popisał mozliwoscia dozatrudniania emerytów, który zajmowali miejsca pracy ludziom młodym :O Byłam wówczas pracodawcom i nie opłacało mi sie zatrudnic młodego szukałam emerytów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio czytałam że nawet PO jest w UE krytykowana za brak radykalnych posuniec uzdrawiających gospodarkę choc jest najbardziej liberalną partią w UE :O Nie jestem ich zwolenniczką bo dokładnie tak samo myslę. Po to ich wybierałam bo myslałam że naprawde zrobią kilka ostrych i kontrowersyjnych dla większosci społeczenstwa posuniec i coś się zacznie. Prawda jest taka 70 lat grabierzczej PRLowskiej władzy tak zniszczyło naszą gospodarkę ze jakies pokolenie bedzie musiał ostro zacisnąc pasa aby cokolwiek drgnęło. Niestety za mocno tkwimy korzeniami w tym systemie socjalizmu, który wszystko wszystkim daje za samo "jestem" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponadto nasz naród i wielu Polaków zapieprza na zachodzie po 20 godzin i dostaje wynagrodzenie 1200 euro/m-c przy czym w Polsce narzeka że dostaje 2000 zł/m-c za 8 godzin dziennie :O A spróbujcie takiego zmusic do pracy po 20 godzin?:O nawet go wieksza kasa nie skusi bo odrazu czuje sie wykorzystywany :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam nadzieję że
po przegra. Przestaniemy być pośmiewiskiem europy. Zaczną się z nami liczyć.P:-P loooose.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą po co pracować :O w czasie gdy rzadził PiS miałam sąsiadkę. Patologia 5 dzieci ona do pracy nie ma potrzeby iśc bo zarobi 850 zeta a tak ma 500 rodzinnego dodatek za to że sama dzieci wychowuje i alimenty z MOPSu i tak jej wyszło że bez wysiłku to ma jakieś 1500 zł/m-c Od niedawna MOPS ostro wziął sie za nierobów i kobieta musiała iśc do pracy. Nie podniesiono progu minimum socjalnego co znacznie zmniejszyło kolejki w Pomocy społecznej. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] otulona_snem ano.. ktos kto legalnie funkcjonuje na zachodzie nie zapieprza pracujac przynajmniej w DE, 20 godzin, chroni go prawo pracy Jakbys miała zerjednostkową wiedze wiedziałabys że nasza edukacja jest nie przystosowana do progów unijnych wielu naszych inżynierów ma mniejsze zarobki bo sa na niższym pułamie edukacyjnym pomimo wiekszej wiedzy. teraz PO wzięło sie dopiero za reformę edukacj, która pozwoli to ujednolicić :P Tyle ode mnie znikam i miłego dnia zyczę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia się wciąż przewraca
:D :D echja --->>> i jak wrażenia z dyskusji z babą z targowiska ? Twoje pokojowe nastawienie ONI mają gdzieśśś :classic_cool: a że za ciency są na Ciebie i poziomem dyskusji Ci nie dorównują trzymaj się ( wiesz kto to pisał i oni też wiedzą :D :D :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą po co pracować w czasie gdy rzadził PiS miałam sąsiadkę. Patologia 5 dzieci ona do pracy nie ma potrzeby iśc bo zarobi 850 zeta a tak ma 500 rodzinnego dodatek za to że sama dzieci wychowuje i alimenty z MOPSu i tak jej wyszło że bez wysiłku to ma jakieś 1500 zł/m-c Od niedawna MOPS ostro wziął sie za nierobów i kobieta musiała iśc do pracy. Nie podniesiono progu minimum socjalnego co znacznie zmniejszyło kolejki w Pomocy społecznej. a co tu komentowac:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie offerma nie podpadł mi jeszcze, jak miałam inne zdanie od niego, to nie pisał nic o budowie zdań, ani o piciu, tylko np podawał mi rzeczowe argumenty, np w dyskusji nie widzę efektów pracy polityków. Ja na to powiedziałam, że dobrze, że PIS obniżył podatki i zmniejszył zadłużenie, ale ludzie widzą także drugą stronę medalu czyli niezbyt fortunną koalicję z Samoobroną i LPR-em. Shatyn i Obywatel też mi nie podpadli. Na kafeterii jestem od 2005 roku, więc dość długo.Faktycznie nie za bardzo umiem budować zdania podrzędne, ale nikt nie jest doskonały. Ja przynajmniej staram się pisać bez błędów, a że się mi zdarzy, no cóż jestem tylko człowiekiem i aż człowiekiem, a nie maszynką, która nic nie czuje i jest zaprogramowana i nie popełnia błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koalicja pisu z lpr i samoobrona to byla kara dla po i psztyczek w nos za ich chamskie zachowanie nie ma co robic tragedii dzisiaj to wlasnie dzieki pisowi nie ma ich juz w sejmie wiec nie rozumiem o co caly wrzask? to bylo bardzo upokarzajace dla po i dlatego w ten sposob mowia ze jest to wstyd dla pisu. takie tak zwane pierdolenie i robienie z ludzi na sile debili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skończmy z używaniem
w dyskusji uśrednionych wynagrodzeń. Czy ktoś wie ile dokładnie procent jest zatrudnionych przy całym etacie na najniższym wynagrodzeniu?(musi być na ten temat wiedzia bo nie wyliczono by średniej bez tego). Ilu ludzi jest zatrudnionych nie na podstawie umowy u pracę?( obojętnie jaka by nie była). Wreszcie,iluż pracuje w oparciu o"surogat" takiej umowy biorąc pod uwagę koszty pracy. Czyli umowę zlecenia czy o dzieło na podstawie przepisów cywilnoprawnych? Gdybyśmy mieli rzeczowe dane na ten temat to byśmy wiedzieli jak sprawa stoi.A stoi pod tym względem nieciekawie z uwagi na brak dobrego prawa,motywującego do zatrudnien na stałe z opłacaniem wszelkich kosztów(składek itd). "apatia"rządów pod tym wg stoi w sprzeczności z konstytucją jaką nakazuje choćby dążyć do pełnego strukturalnego zatrudnienia. Nie chodzi tu bowiem wyłącznie o bezrobocie ale o ukształtowanie w odpowiedni sposób systemu zatrudnienia. Choćby ze wg na dyrektywy UE. Temu bym się radził przyjrzeć. Bo zauważam poważne braki w polityce rządu w tej sferze. Wynik taki obserwacji tej sprawy łatwo uzyskać-samemu się orientując jak to wygląda w praktyce. Zbyt dużo się rozdrabniaja nad współtworzeniem różnych "projektów" "inicjatyw" "programów"które w dalszej konsekwencji służą tylko interesom poszczególnych grup pracodawców czy potencjalnych pracobiorców zamiast poświęcić się poważnej oddolnej reformie,która mogła by wywrzeć pozytywne skutki co do wszystkich wchodzących na rynek pracy jak i tych którzy już na nim" walczą o przetrwanie". Prawdą jest to że dużo zależy od nas samych od naszych kwalifikacji zasadności czy zdolności kooperacji. Jednak przy braku stosownych zmian warunkujących choćby ożywienie przedsiębiorczości jak obniżenie podatków uproszczenie ich systemu rozliczania a także wywarzone koszty pracy szybko okazać się może że te słowe to pusty frazes i pustka w konsekwencji jaką zawsze wypełnią wielkie przedsiębiorstwa liczące się na globalnym rynku dla których nasze prawo jest nadzwyczaj elastyczne. Tyle że one dyktować będą ludziom takie warunki jakie im się będą opłacać a opłaca im się jak każdemu. Zarobić jak najwięcej oddać jak najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona głupotą
Offerma ----- pisz tu pisz :) od razu człowiekowi lepiej jak widzi normalnych zdrowo myslących ludzi...🖐️ pozdrawiam całą resztę podobnie myslących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To dobre ...
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D otulona_snem [ano..litosci PIS rzadzil jakies nie wiem 5 lat, czy mial cos do gadania..polska jest otoczona esbeckimi ukladami, teczkami i innymi hakami, ktore posiada michnik i jaruzel, i pewnie dalej bedzie uzalezniona od tego i od Moskwy] :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ano ... :-D I to są wyborcy PiSu Uważam, że jak ktoś mieszka dłużej niż 3 lata poza granicami kraju nie powinien mieć prawa głosu w wyborach bo to taki sam wybór jak wróżenie z fusów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem doskonale
[sama pracowalam w urzedzie,pisalam wielokrotnie o tym jak wyglada urzad niemiecki dla podobnego miasta w PL] bo tam sprzątam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo kto...
Do Wawci i Otulonej: 1. podobno jesteście w żałobie bo wasz opcja PIS odniósł wielka stratę w Smoleńsku 2. podobno bardzo przeżywacie tą tragedie 3. mam pytanie : Dlaczego nie zachowujecie się jak na ludzi w żałobie przystało ? Dlaczego nie zachowujecie sie godnie po tak cięzkiej tragiedii i nie wyciagacie wniosków że ludzie nawzajem powinni się szanowac? Dlaczego znieważacie innych użytkowników forum dlatego że mają odmienne zdanie ? 4. Jak wam nie wstyd robić tu taką podłą atmosfere ? Nie macie krzty refleksji nad sobą , potraficie sobie spojrzeć w twarz po tym jak obrzucicie kogoś gównem na forum ? Szczerze wam współczuje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×