Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Ja kocham ten klimat, tego starego miasta, które ginie:( A jaka panika wśród przyjezdnych, gdy po deszczu przyjdzie im hamować na kostce:P:P:P:P:P:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:23 [zgłoś do usunięcia] echja128 Anouk mam pytanie, o jakim pochówku Kurtyki mówisz, bo ja jakoś nic nie wiem. Gdzieś czytałam,że pomysł z pochowaniem Marii i Lecha Kaczyńskich na Wawelu nie był ani pomysłem rodziny, ani Dziwisza, ani członków PISU, więc winnych nie ma. Cytat z tego nie wiem czy dokładnie pamiętam, ale było to coś takiego:" Jednak ciemny lud nie kupił tego pochówku na Wawelu, to nie ma winnych". Nie wiadomo czyj to był pomysł. Ja także byłam przeciwko pochówkowi na Wawelu prezydenta i pierwszej damy. " :) Wytłumacz mi dlaczego byłaś przeciwko pochówkowi Prezydenta na Wawelu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Obywatelu dzikiego kraju to mnie dowartościowuje. Taka bezinteresowna miłość " Że tez Ci się chciało całą moją nazwę wpisać :D jak mawiają 15-stoletni raperzy spod bloku "szacun ziomal " :D " Jak się te łapkę wstawiało. Zaraz, zaraz przypomnę sobie . Macham do Ciebie Obywatelu, poczuj się dowartościowany. " dziekuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo uważam, że to nie jest dobre miejsce. Choćby dlatego, że był głównie związany z Warszawą. No i nie czas. Niech trochę czasu upłynie, historia go oceni i wówczas, jeśli jego polityka zbudowała coś dobrego, to ...nie mam nic przeciwko. Ale za jakiś czas. Poza tym uważam, że pogrzeby i pochówki o charakterze narodowym powinny łączyć ludzi, a nie dzielić. A to miejsce dzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Anouk Niom. Coraz mniej jednak tej oryginalnej kostki. @Obywatel dzikiego kraju Klepulus klawiaturus jestem i basta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj (kon) Donek na pytanie dlaczego Polski rząd nie skorzystał z międzynarodowego prawa i nie przeją sprawy badania przyczyn wypadku to powiedział cos w ten deseń: że nie chciał pokazywać Rosji, że im nie ufamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem ta odpowiedź była cieńka.Głupio palnął. Jest odnośnie temu jakaś regulacja międzynarodowa, a wiadomo jak jest traktowana taka prośba, o której była mowa w pytaniu. WeWo, w ogóle coraz mniej dawnego klimatu. Giną stare przedwojenne domy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk ostrożnie, bo zaraz jakiś "jedynie słuszny" oskarży nas o gloryfikowanie hitleryzmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Tusk ma czasem takie wpadki, ale z drugiej strony mogę zrozumieć zmęczeni obstrzałem, któremu został dziś poddany. Ale kto powiedział, że bycie premierem to łatwy chleb? Dla mnie kiepsko to zabrzmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, bo ciągle stoi hotel z balkonem, z którego przemawiał. Czyżbyś też był takim wielbicielem tego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to taka mniej więcej mogła być odpowiedź Tuska, ale pewnie nie wiedział na co ma się powołać. Z chicagowskich to ja znam szkołę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn, a co ty taki jesteś aptekarski, że aż w oczy szczypie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta wypowiedz to podsumowanie całej polityki zagranicznej rządu Tuska. Starożytni Grecy powiedzieli by o nas, że gramy role bierną a cała Europa i Rosja czynną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:41 [zgłoś do usunięcia] Anouk Anouk@tlen.pl'; Bo uważam, że to nie jest dobre miejsce. Choćby dlatego, że był głównie związany z Warszawą. No i nie czas. Niech trochę czasu upłynie, historia go oceni i wówczas, jeśli jego polityka zbudowała coś dobrego, to ...nie mam nic przeciwko. Ale za jakiś czas. Poza tym uważam, że pogrzeby i pochówki o charakterze narodowym powinny łączyć ludzi, a nie dzielić. A to miejsce dzieli." Pytanie nie było adresowane do ciebie ale skoro już odpowiedziałeś /a.:) Co do tych podziałów to tylko garstka jakiś głupich komuchów protestowała . oni by nie protestowali jakby tam Jaruzelskiego - generała radzieckiego chowali.:O Mówisz że najpierw historia ma go ocenić ??? A tych co teraz tam rezydują to nie musiała oceniać czy tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Ta wypowiedz to podsumowanie całej polityki zagranicznej rządu Tuska. Starożytni Grecy powiedzieli by o nas, że gramy role bierną a cała Europa i Rosja czynną. " to starożytni Grecy wymyślili tekst o roli czynnej i biernej ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:48 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) Uważaj echja128 na smoka. To troll oszołomski..." A ty stary komuchu nie zaczynaj bo znowu będziesz ryczał na śmietniku kłamliwa niedojdo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Shatyn "WeWo.. Czy o tym zmarłym w katastrofie kolegą Twojego Taty był wielbiciel rydzyka ?" A możesz doprecyzować, bo coś mi chyba gramatyka wysiadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeWo, niom:) Przez to uczucia do mojego miasta jakoś nie w głowie mi przeprowadzki. Po prostu sobie nie wyobrażam, że mogłabym mieszkac gdzie indziej na stałe. Pół roku czy nawet rok - ok, ale na zawsze bez mojego otoczenia - nie mogłabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wytłumacz mi dlaczego byłaś przeciwko pochówkowi Prezydenta na Wawelu ???" Ponieważ uważam, podkreślam to moje zdanie, nie był to najbardziej zasłużony prezydent dla kraju, dla mnie nie zrobił nic aż tak wielkiego, aby Go pochować na Wawelu, zresztą podejrzewam, że jak by umarł śmiercią naturalną to nie pochowali by Go na Wawelu, ale w Alei Zasłużonych na Powązkach. Pochowanie na Wawelu, jest tylko i wyłącznie dlatego, że zmarł śmiercią tragiczną. Byłam przeciwna ponieważ Wawel jest dziedzictwem wszystkich i żaden Dziwisz nie powinien decydować o tym, kto ma być pochowany na Wawelu. Gdyż nie jestem hipokrytką, nie lubiłam, nie głosowałam na niego a i po śmierci nie zmieniłam o nim zdania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smok, królów nie musiała. A całą resztę (bohaterów, wieszczów)oceniła i przenosiła na Wawel jakiś (różny) czas po ich śmierci. A Piłsudski to osobny przypadek, ale nie ma co równać Lecha z Marszałkiem Piłsudskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Anouk. Przyznam się bez bicia, że mieszkam jednak opodal. Ale zameldowany jestem :) @Shatyn. W czasach kiedy się kolegowali wspomnianego o. nie było na świecie jeszcze. Wiesz, jeden z moich kumpli z podstawówki dostał czapę za morderstwo. Czy to moja wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×