Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

No tak, randki geopolityczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>iftar Łasiczka>> Fajne zwierzątko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"oferta PiS była taka : My bierzemy resorty siłowe, służby itd a wy POwiaki resorty gospodarcze" W Wyborczej tak pisali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooodobry wieczór, Łasiczko, Ifka. A u mnie właśnie jest majowa burza. Powietrze pachnie przecudnie:D Całego kurczaka? A sól spryskać wodą czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona 🌻 ja to do gotowania nie bardzo, moja mama to mistrz kuchni doslownie. Coś czasami zrobię nie powiem , chyba potrawy z makaronami potrafię robić najlepiej. Uwielbiam makarony!!1 Ale uwielbiam zupy niestety nie robie i nie umiem:( Ale kurczaka na soli robie na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja umiem robić zupę cebulową... Taką wg króla Leszczyńskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona snem nie tutaj chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w swojej palecie mam kila zup takich co to się goście zachwycają. Ale ja za zupami nie przepadam. Ale generalnie lubię gotować i eksperymentować. Ale jak słyszę schabowy z zasmażaną kapustą, to od razu zmieniam się w wegetariankę. Zresztą w pewnej monachijskiej chłopsko-bawarskiej restauracji, jak zobaczyłam co dają i jak tłusto, to zamówiłam danie jarskie i dostałam je...ze skwarkami:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym mówili i politycy PO i pisu... Chyba na szczeblu sołectwa, bo jeśli chodzi rozmowy koalicyjne w sejmie to poszło o MSWiA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona musimy sie zgadać na pv;) Ja uciekam na kręgle do Sopotu :) Kulturalnej rozmowy życzę wszystkim 🌻 dobrej nocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn my o kurczaku a ty o............. hahah dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sól morska? Ja tam piekę ryby w soli. Solę w soli też. Więc nie będę się strachała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk u mnie cisza. Może przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzór nad służbami specjalnymi ma UOP, a nad CBA i ABW ma premier. Więc z siłowych podległych minisstrowi MSWiA to została by milicja i straż graniczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, czyli nie mieszkasz na południu miasta. Już przeszła, choć pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już puściłam ci maila;) Teraz juz zmykam bo się spożnie do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, czytam i nie wierzę...jaka milicja jaki UOP? A w MSWiA jest jeszcze straż pożarna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, ja Azja przecież. Obywatelu, no wiem, wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli z południa w którą na stronę? Na wschód? Ale jak deleko? Do Jelcza? Czy dalej?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra. Idę wnioskować za legalizacją 9mm para :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar🖐️ Anouk🖐️ Solansz🖐️ reszta 🖐️ przepraszam że odgrzewam stare kotlety;) musztardo 09:38 [zgłoś do usunięcia] musztarda (unknownroad1@wp.pl) Andrzej Lepper ma na swoim koncie, wśród 137 procesów sądowych i postępowań przed kolegiami do spraw wykroczeń, sześć wyroków prawomocnych. Takich się zaprasza do rządu, prawo i sprawiedliwość. I nieważne, że został wybrany w wyborach powszechnych...] nie zgodzę się z tym taka jest polityka nie wyszło z PO to się dogadali z Lepperem i LPR przystawki zostały zjedzone w konsekwencji... ale po załamaniu 'negocjacji' z PO kaczki nie miały innego wyjścia jak szukać koalicjantów gdzie indziej, to już nawet nie chodzi o stołki i diety po prostu gdyby nie porządzili przynajmniej jakiś czas tylko od razu kolejne wybory to właśnie PiS a nie PO czy Samoobrona byłby uznawany za głównego winnego niepowstania rządu i wybory najprawdopodobniej by przegrali ot kalkulacja nic więcej a że trzeba było przemilczeć kilka swoich prawych i sprawiedliwych zasad i deklaracji > mówi się trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona, spraw sobie doradę. I upiecz ją w soli;) A do ryby po grecku ja tradycyjnie dorsze i mintaje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie wklejek. Nadmiar niszczy niedomiar. Pisałem już,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×