Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Wczoraj obejrzałam wiadomości TVP, a że dawno nie oglądałam żadnych wiadomości po polsku. To mnie zamurowało. Jątrzenie na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Brak słów_
zapytaj ludzi z tego filmu..... http://www.youtube.com/watch?v=20Y-jDfCrn4 tylko mi nie mów o tych 3 psycholach mówiących o krwi Tuska,zamachu, bo psychopatów znajdziemy w każdej grupie....a film traktuje zupełnie o czymś innym....ale POkemony w 90 minutowym filmie widzą tylko to co chcą zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowa Olejnik z Paweł Poncyljuszem - brak słów i to jest właśnie cały PiS co tutaj dodać Rodziny ofiar katastrofy w Smoleńsku maja rację Najbardziej jest właśnie żal tych, którzy pozostali i wykorzystywanie tragedii dla swoich politycznych celów jest niewybaczalne. wyobraźcie sobie Martę Kaczyńską , jedyną corke Marii i Lecha Kaczyńskich Ona naprawdę dużo wycierpiała te jazdy po lotniskach, powitania, pożegnania, jazdy po kościołach od jednego do drugiego, z jednej mszy na drugą ..., tłumy ludzi, kamery, kompletny brak prywatności w sytuacji kiedy chce być się samym w ciszy i spokoju, przezyć swój ból ... czy to ludzkie ? Przeciez to mloda dziewczyna , na która spadło takie ogromne nieszczęście, niewyobrażalne nieszczęście, bardzo jej współczuję. Trzeba uszanować uczucia innych, zachować umiar i spokój, ale niestety nie ma spokoju nad trumnami ... :( polskie piekiełko nadal jest czynne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obywatel dzikiego kraju --> ostatecznie zdążył na fakty tvn otulona_snem i i-won --> spoźnienie nieusprawiedliwione :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tu rozprawiacie o stronniczości mediów to dzisiaj też mało co ze stołka nie spadłem jak sobie na 15sek włączyłem GW. Mianowicie było tam , że Kępa, Dera i ktos tam jeszcze z PiS przybyli na lekcje WOSu do Zgierza no i lament w GW że ktoś smiał indoktrynować uczniów mimo, że jak sami napisali: "-Ani razu nie padło i nie padnie, na kogo głosować. Chcemy tylko, byście w ogóle głosowali - odpowiedział Dera." A GW już zapomniała jak to piała z zachwytu jak 3 lata temu po szkołach wisiały plakaty namawiające do manifestacji przeciwko Giertychowi i jak to dyrektorzy szkół zwalniali całe klasy z zajęć zeby wraz z opiekunowstwem ( nauczycielkami ) poszli na manifestacje. Widać jak ktoś promuje jedynie słuszną racje to nie jest indoktrynacja ale jak ktos z PiS pojawi się w okolicach szkoły to już jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Pisman
obywatel dzikiego kraju 17:46 [zgłoś do usunięcia] zakapior z dzikiego kraju List rodzin ofiar katastrofy do polityków: uszanujcie naszą żałobę /.../ CZY PIS PRZECZYTAŁ TEN LIST ????? Zwróć się z tym pytaniem do sztabu PO.Bo jak do tej pory to dupki z twego sztabu są zdezorientowani i prześcigają się w wygłaszaniu zdań o cmentarnej kampanii przez PiS. I Schetyna,i Sroda i - przepraszam za słowo Niesiołowski - i szereg innych "polityków" homo platformicus przesciga się w tym i straszy,jak choćby Icek Schetyna czy S.Nowak: - Szanuję sytuację życiową Jarosława Kaczyńskiego, serdecznie mu współczuję, wszyscy to przeżywamy stratę naszych bliskich przyjaciół, ale dobrze by było, żeby nie używać tragedii smoleńskiej do kampanii wyborczej. Co teraz robią dodał poseł PO. A gdzie Jarosław wykorzystał tragedię do własnych celów ? To te ciemne półgłówki z PO nie potrafia już nic zrobić bez konfrontacji ? Muszą mieć pole,granaty,działa i dubeltówke. Inaczej nie potrafia. Swoją drogą,nie dziwię się Jarkowi ze wzdraga sie przed spotkaniem z kimś takim jak Komorowski. Zniżanie się do poziomu zera bezwględnego jest mu do niczego nie potrzebne. Tak więc obywatelu smród czynisz nic więcej. Smród w GW,TVN i w Twoich postach. I strach. Strach idoczny z daleka.To stąd ten smród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście jak ktos się przełączy z tvn na wiadomości na tvp to napewno go uderzy, że jest tam mniej Palikota, mniej Rydzyka, że Polska ma inne problemy niz te które zauważa niesiołowsski..itd. To może być szok termiczny takie przełączenie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj prześladowania KK nie pochodzą z zewnątrz, ale od wewnątrz z samego KK - chodzi tutaj o afery pedofilskie w Kościele katolickim - powiedział Papież B XVI (podano w wiadomościach TVP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"(...) namawiające do manifestacji przeciwko Giertychowi (..) " "smaugolll" Chyba nie chcesz mnie przekonać , że racji nie mieli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie chcesz mnie przekonać , że racji nie mieli ! Ale w szkole takie plakaty??? I pewnie powinni nagradzac jeszcze ocenami poprawnie polityczną postawe obywatelską?? ( badź karać niepoprawną )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
Dlaczego przy zgłaszaniu listów poparcia nie chciał rozmawiać z dziennikarzami ? a po co ? zeby tacy jak ty z toba na czele znowu wkladali mu w usta slowa ktorych nie wypowiedzial??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ...smaugolll Nieobecność usprawiedliwiona ;), własciwie od zawsze oglądałam Wiadomości w TVP, ale za czasów Wyszyńskiej to mimo najszczerszych chęci nie dalo się ani sluchać, ani ogladać wiadomości:( Dzisiaj od ponad pół roku pierwszy raz oglądałam Wiadomości TVP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ przeglądałam topik i trafiłam na taki kwiatek : 11:58 [zgłoś do usunięcia] offerma "offermo nie wymagaj niemożliwego" ale ja jestem przekonany że istnieją zwolennicy platformy którzy nie są idiotami i chamami. np samanta jest całkiem OK. dało się wczoraj z nią pogadać i nawet pozostać potem przy swoim zdaniu. ona nie akceptuje moich argumentów - trudno, nie musi. ale może się ze mną nie zgadzać bez obrażania mnie. jednak większość tych idiotów tego nie potrafi. :O no cóż ofermo topik trwa krótko ale jednak udało Ci się zniechęcić do Siebie echja, WeWo, obywatela... za dużo 'jesteście ogłupieni przez GW' 'jesteście chamami i idiotami' 'macie wyprane mózgi przez propagandę' itp zagrywek a za mało 'moim zdaniem' 'myślę' 'uważam że...' nic dziwnego że mało kto z Tobą gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Pisman
Shatyn (Shatyn@chello.pl) Witaj Anouk Gdyby pis miałby sie do tego listu zastosowac to by musieli zrezygnowac z kampanii wyborczej bo przeciez ona jest własnie oparta na tej tragedii... Shatyn,to w twojej chorej wyobraźni kampana PiS jest oparata na tragedii w KATYNIU.Ty chciałbyś,żeby któryś z PiS choć słowem coś burknał na ten temat. A tu co ? Gówno.Nie ma ani słowa. No to trzeba metoda faktów dokonanych dopisać historie trumny przy stoliku wyborczym. Powtarzać,powtarzać,powtarzać...w kołko powtarzać.Ludzie uwierzą w koncu. Więc własnie nie uwierza.Dzieki takim jak Tobie,obywatel i ta cala sfora kundelków ujadających propeowsko na tym i innych forach. Wracaj Shatyn do swojej roboty,zajmij się wnukami,napisz książkę. Nienawiść w RP zyje dzięki takim jak wy,co to po splunięciu w twarz mówią że deszcz pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
za dużo 'jesteście ogłupieni przez GW' 'jesteście chamami i idiotami' 'macie wyprane mózgi przez propagandę' itp zagrywek a za mało 'moim zdaniem' 'myślę' 'uważam że...' nic dziwnego że mało kto z Tobą gada w koncu prawda przeciez boli to i nie gadaja .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co powinni nagradzać i czyn , ale mają obowiązek jako nauczyciele wykazać , że chwilowo , na skutek nieprzewidywalnych historycznych zdarzeń mają za ministra człowieka po stokroć nieodpowiedzialnego . czytaj : Z tygodnika "Polityka " polecam dla fanów historii : "" { Rozmowa z prof. Adamem Suchoński O tym, jak zagraniczne podręczniki opisują dzieje Polski - mówi prof. Adam Suchoński } ""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
no skadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem--> pamoietam kiedy onet byl wolny dla przykladu rok 2001 czat onet, ten kto mial neta pamieta, otulona Dokładnie. Kiedys albo czytałem albo było w tv jakiś koleś się wypowiadał, że tvn proponował PiSowi jakieś układy ale pis na nie nie poszedł bo za dużo tvn chciał więc poszli do PO. A PO odwdzięczyła się stadionem Legii dla ITI za pieniądze podatników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław K. to osobowość socjopatyczna : - życiowo nieporadny, odmieniec, dziwak -umysł z silną rysą paranoidalną w dzieciństwie odizolowany od rówieśników i należy mniemać, że w przypadku kontaktu z nimi doświadczał przykrości - nie lubi ludzi, również często ich nienawidzi oraz podświadomie boi się - przywiązuje nadmierną wagę do lojalności, wyznaje zasadę, kto nie ze mną to przeciw mnie - swoich przyjaciół jest gotowy publicznie pomówić, jeżeli posiadają odmienne zdanie (np. Dorn i nie tylko) - jest naturą tchórzliwą, najchętniej załatwia swoje interesy cudzymi rękami (najczęściej swojego brata, którego już teraz nie ma) - wszędzie dostrzega zagrożenie dla siebie i dlatego prowadzi boje z przeciwnikami i uważa, że należy ich wyeliminować, bo są zdrajcami, liberałami, masonami, Żydami, komuchami, agentami lub Lechem Wałęsą. -dzieli świat na swój, jedyny prawdziwy i świat wojny, do którego należą ci, co mają inne zdanie, inaczej myślą, inaczej czują - kocha władzę i zrobi wszystko żeby osiągnąć swój cel Fakt faktem, że Jarosław K. jest politykiem niezatapialnym i jak wiemy wielokrotnie znajdował się na szczytach władzy i z nich spadał Fenomenem Jarosława K. jest fakt, że zdołał zatruć umysły tak wielu ludzi wpajając im swoją nienawiść, lęki, uprzedzenia i kompleksy. No i okazuje się, że wskazanie palcem wroga i proste przepisy na rozwiązywanie problemów wystarczą niemałej części polskiego społeczeństwa, aby ten socjopata autorytarnie nią zarządzał. Pocieszające jest jednak to, że osobnik ten ma tak silnie zakorzenione w swoim umyśle działanie destrukcyjne, że prędzej lub później każdy jego projekt polityczny zakończy swój żywot w politycznej trumnie co daj Boże Amen PS Dzisiaj już mnie nie będzie, ale temat na wieczór Wam zostawiam ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław K. to osobowość socjopatyczna : - życiowo nieporadny, odmieniec, dziwak -umysł z silną rysą paranoidalną w dzieciństwie odizolowany od rówieśników i należy mniemać, że w przypadku kontaktu z nimi doświadczał przykrości - nie lubi ludzi, również często ich nienawidzi oraz podświadomie boi się - przywiązuje nadmierną wagę do lojalności, wyznaje zasadę, kto nie ze mną to przeciw mnie - swoich przyjaciół jest gotowy publicznie pomówić, jeżeli posiadają odmienne zdanie (np. Dorn i nie tylko) - jest naturą tchórzliwą, najchętniej załatwia swoje interesy cudzymi rękami (najczęściej swojego brata, którego już teraz nie ma) - wszędzie dostrzega zagrożenie dla siebie i dlatego prowadzi boje z przeciwnikami i uważa, że należy ich wyeliminować, bo są zdrajcami, liberałami, masonami, Żydami, komuchami, agentami lub Lechem Wałęsą. -dzieli świat na swój, jedyny prawdziwy i świat wojny, do którego należą ci, co mają inne zdanie, inaczej myślą, inaczej czują - kocha władzę i zrobi wszystko żeby osiągnąć swój cel Fakt faktem, że Jarosław K. jest politykiem niezatapialnym i jak wiemy wielokrotnie znajdował się na szczytach władzy i z nich spadał Fenomenem Jarosława K. jest fakt, że zdołał zatruć umysły tak wielu ludzi wpajając im swoją nienawiść, lęki, uprzedzenia i kompleksy. No i okazuje się, że wskazanie palcem wroga i proste przepisy na rozwiązywanie problemów wystarczą niemałej części polskiego społeczeństwa, aby ten socjopata autorytarnie nią zarządzał. Pocieszające jest jednak to, że osobnik ten ma tak silnie zakorzenione w swoim umyśle działanie destrukcyjne, że prędzej lub później każdy jego projekt polityczny zakończy swój żywot w politycznej trumnie co daj Boże Amen PS Dzisiaj już mnie nie będzie, ale temat na wieczór Wam zostawiam ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
szczegolnie ten argument powala na kolana -umysł z silną rysą paranoidalną w dzieciństwie odizolowany od rówieśników i należy mniemać, że w przypadku kontaktu z nimi doświadczał przykrości :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
A PO odwdzięczyła się stadionem Legii dla ITI za pieniądze podatników no i mniej wiecej ITI traktuje tak samo swoich kibicow jak traktuje sie wyborcow PiS-u robi sie z nich na kazdym kroku idiotow siejac jakas chora propagande z przyklasnieciem kliku oszolomow wypisujacych piesni pochwalne na czesc wielkich przywodcow. tak to wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie posunęłabym się do określenia osobowość socjopatyczna. Ale na pewno osobowość zamknięta. Na tyle charyzmatyczna, że przyciąga osoby o osobowości autorytarnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
nie wydaje mi sie ze mozna naklamac o kims kto ciagle manipuluje faktami i dopuszcza sie ciaglych oszustw to jakies takie dziwne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYCJan 24 ---> jako nauczyciele to mają obowiązek zamknąć mordy i nie indoktrynować nie swoich w publicznej placówce. Wam to się PRL marzy...Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ła ma uczyć i wychowywać. I naprawiać błędy socjalizacyjne nieporadnych życiowo rodziców, zrównywać szansy. Tak w modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:10 [zgłoś do usunięcia] samanto tez nie wiedziałam i byłam cholernie zaskoczona kiedy okazało się, że Urban nie należał to PZPR kiedy był rzecznikiem rządu Jaruzelskiego. W kazdym razie Urban jest dobrym dziennikarzem - tego mu nikt nie może odebrać Ma przekonania lewicowe to fakt, ale osobiście uważam, że ludzie pracy maja i powinni miec lewicowe przekonania, chociaż u nas lewicy z prawdziwego zdarzenia nie ma, niestety - Miller był tego najlepszym przykładem i sobie na normalną lewice jeszcze poczekamy niby wydawało się że muszi po prostu nastąpić zmiana pokoleniowa no ale .... czy ten Napieralski jest od tych leśnych dziadków lepszy ? wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz w założeniu jest nieobowiązkowa, w praktyce wychodzi dużo mniej. Moim zdaniem szkoła to nie miejsce na religię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×