Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

"Kaczyńskiego na żywo nie zobaczysz - coś ukrywa?; Sztabowcy PiS oszukują" http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kaczynskiego-na-zywo-nie-zobaczysz---cos-ukrywa%3B-Sztabowcy-PiS-oszukuja,wid,12254641,wiadomosc_video.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i o to chodzi
że nieboszczyki i trumny to atrybut wyborczy pisizmu. PiS po trupach chce wygrać prezydenturę o nie, ciemny lud tego nie kupi panie Jarosławie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakapior z dzikiego kraju
List rodzin ofiar katastrofy do polityków: uszanujcie naszą żałobę " nieuleganie pokusie prowadzenia politycznej gry żałobą i niewykorzystywanie smoleńskiej tragedii do realizacji celów politycznych zaapelowały w liście otwartym do polityków i dziennikarzy rodziny ofiar katastrofy smoleńskiej. "W imię naszej wspólnej, lepszej przyszłości - nie ulegajcie pokusie prowadzenia politycznej gry naszą żałobą" - zaapelowały w liście otwartym do polityków i dziennikarzy rodziny ofiar katastrofy smoleńskiej. List przesłano we wtorek do PAP. "Zwracamy się z prośbą do polityków i dziennikarzy: nie wykorzystujcie smoleńskiej tragedii do realizacji politycznych celów. Nie zawłaszczajcie wciąż świeżego bólu po śmierci naszych najbliższych. Teraz najważniejsza jest dobra pamięć o nich. Wszystkie sensacyjne i przedwczesne spekulacje na temat katastrofy uderzają w nasze uczucia i odbierają równowagę psychiczną, którą z wielkim trudem staramy się odzyskać" - czytamy." http://wiadomosci.onet.pl/2168116,11,list_rodzin_ofiar_katastrofy_do_politykow_uszanujcie_nasza_zalobe,item.html CZY PIS PRZECZYTAŁ TEN LIST ?????/ :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złudna iluzja
Bronisław Komorowski nie ma prawa zostać prezydentem, niewolno mu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie wolno
??????????????? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO CO TE PODEJRZENIA?
Jaroslaw Kaczynski wybral taka forme przekazu ,ktora dotrze na pewno (w calosci) do wiekszej ilosci ludzi nie tylko w Polsce i Rosji,ale takze na calym swiecie. Youtube jest swiatowym serwisem, codziennie sie loguja tam miliony uzytkownikow . Ogladalnosc wiec jest 100 razy wieksza, niz w telewizji. Trzeba tez zwrocic uwage na to,ze taka droga mozna lepiej dotrzec do mlodziezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebrała się miarka
NIE GŁOSUJ NA JARKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jtutuuuuuj
17:56 [zgłoś do usunięcia] a dlaczego nie wolno ??????????????? Bo jest cyklistą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złudna iluzja
bo ja tak mówię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Media donoszą, że PiS uprawia nekromarketing (Wiesław Gałązka - specjalista od PR), a Nowak określił Jarosława Kaczyńskiego mianem "kandydata specjalnej troski". No i coś w tym jest Jednym słowem, widać to jak na dłoni, że pijarowcy Jarosława nie chca go dopuścić do głosu i wiedzą co robią Lepiej, że Jarosław milczy i żeby publicznie się nie wypowiadał , ponieważ jego publiczne wypowiedzi mogą więcej wywołać szkody niż korzyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:46 [zgłoś do usunięcia] zakapior z dzikiego kraju List rodzin ofiar katastrofy do polityków: uszanujcie naszą żałobę " nieuleganie pokusie prowadzenia politycznej gry żałobą i niewykorzystywanie smoleńskiej tragedii do realizacji celów politycznych zaapelowały w liście otwartym do polityków i dziennikarzy rodziny ofiar katastrofy smoleńskiej. "W imię naszej wspólnej, lepszej przyszłości - nie ulegajcie pokusie prowadzenia politycznej gry naszą żałobą" - zaapelowały w liście otwartym do polityków i dziennikarzy rodziny ofiar katastrofy smoleńskiej. List przesłano we wtorek do PAP. "Zwracamy się z prośbą do polityków i dziennikarzy: nie wykorzystujcie smoleńskiej tragedii do realizacji politycznych celów. Nie zawłaszczajcie wciąż świeżego bólu po śmierci naszych najbliższych. Teraz najważniejsza jest dobra pamięć o nich. Wszystkie sensacyjne i przedwczesne spekulacje na temat katastrofy uderzają w nasze uczucia i odbierają równowagę psychiczną, którą z wielkim trudem staramy się odzyskać" - czytamy." http://wiadomosci.onet.pl/2168116 ,11,list_rodzin_ofiar_katastrofy_do_politykow_uszanujcie _nasza_zalobe,item.html CZY PIS PRZECZYTAŁ TEN LIST ????? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Brak słów_
"Monika Olejnik: A jeszcze z tym pianinem chciałam się dowiedzieć dlaczego pianino stało za prezesem, w czasie przesłania wczorajszego. Paweł Poncyljusz: No taki sam mebel jak wiele innych w polskich domach. U mnie w domu akurat stoi pianino, bo moja najstarsza córka gra na pianinie i pewnie jakbym sobie robił jakieś, jakiś materiał to też bym chciał tak nobliwie wyglądać. Monika Olejnik: A prezes gra? Paweł Poncyljusz: ale nie gram na pianinie. Monika Olejnik: A prezes? Paweł Poncyljusz: Albo jedynie to Odę do młodości' potrafię wystukać. Monika Olejnik: Ja wiem, a prezes gra? Paweł Poncyljusz: Nie sądzę. Ale to, ojej no co, w wielu domach mamy pianino. Monika Olejnik: No nie, ale pytam się po prostu. Paweł Poncyljusz: Nie, no w wielu domach stoją pianina, niestety nie mamy Monika Olejnik: Nieużywane. Paweł Poncyljusz: Znaczy, nie, no może jest, przecież pani dobrze wie, że to była scenografia, nie ma takiego pomieszczenia. Monika Olejnik: Czyli to nie było w domu prezesa Paweł Poncyljusz: Uspokajam, że nie było to w domu u prezesa. Monika Olejnik: Czyli ten czajniczek był nieprawdziwy, to nie prezesa? Paweł Poncyljusz: Nie, no czajniczek był prawdziwy. Monika Olejnik: Ten wazon, ale ten wazon też nie prezesa? Paweł Poncyljusz: Wszystko prawdziwe. Monika Olejnik: I to pianino też nie było prezesa? Paweł Poncyljusz: Wszystko prawdziwe pani redaktor. Monika Olejnik: Ale nie prezesa? Paweł Poncyljusz: No nie sądzę żeby było to prezesa, no pani redaktor, no pani trochę tak, jak mój syn czasami, jak był jeszcze mały to mówił ojej, kogoś zabili, a ja go już widzę w następnym filmie, ojej, to on żyje naprawdę. Pani tak trochę zadaje takie pytania. Monika Olejnik: Nie, nie jestem zdziwiona, że to nie było w domu, tylko że to była scenografia, że to wszystko było atrapą. Paweł Poncyljusz: No nie atrapą, bo to pianino było z klawiszami i pewnie ze strunami, chociaż nie zaglądałem tam do pudła rezonansowego. Monika Olejnik: Czyli nigdy nic nie wiadomo, dziękuję bardzo Paweł Poncyljusz Paweł Poncyljusz: Pianino było prawdziwe Przytaczam ten fragment z dwóch powodów. O ile sobie dobrze przypominam, tydzień, czy dwa przed ostatnimi świętami Bożego Narodzenia w Gali ukazał się artykuł na temat Wigilii w rodzinie Tusków. Na zdjęciach można było zobaczyć pięknie udekorowany stół, córkę premiera niosącą prezenty, dzielących się opłatkiem członków rodziny, premiera trzymającego na rękach wnuczka. Krótko mówiąc był to normalny PRowski zabieg, co prawda sesja zdjęciowa odbyła się w domu, ale mówiąc językiem Moniki Olejnik mieliśmy do czynienia z scenografią - to wszystko było atrapą. Nie przypominam sobie jednak, żeby w wywiadach z tego okresu cytowana dziennikarka dopytywała się polityków PO, co sądzą na temat owego artykułu, czy jak to możliwe, że rodzina premiera obchodzi święta w innym terminie od reszty Polaków. Nie było uwag na temat, tego, czy aby zupa na wigilijnym stole nie wystygła przez pozowanie do zdjęć i czy prezenty nie były aby zapakowanymi w kolorowy papier pustymi pudłami. Podobne pytania nie padły też po wywiadzie, jaki 3 maja Bronisław Komorowski udzielił TVN24. Za scenerię do niego posłużył Zamek Królewski, a właściwie obrazy Matejki. Nie pamiętam, żeby panią Olejnik to dziwiło i skłoniło do dociekliwych pytań typu - czy marszałek Komorowski lubi sztukę, czy może sam w czasie wolnym maluje obrazy, jak często bywa on w muzeach. Przecież rozmowa z Anitą Werner mogła się odbyć w innej scenerii, mniej przeładowanej symbolami? Nie czytałam pełnych oburzenia artykułów, że kandydat PO wykorzystuję święto narodowe jako okazję do wystąpienia w celach kampanii, brak było krytycznych komentarzy na łamach Gazety Wyborczej o tym, że mówił on o swoich przeżyciach po katastrofie Smoleńskiej, odpowiadał na pytania w rodzaju, co było dla niego najcięższym momentem po 10 kwietnia. Nie było śmiechów i chichów, że kamera czasami pokazuję Bronisława Komorowskiego w trakcie rozmowy w perspektywie ukazującej go na tle Rejtana i jakie zabawne może to mieć znaczenie symboliczne. W przypadku przemówienia Jarosława Kaczyńskiego jest inaczej. Rozpoczęła się radosna analiza tego, czy aby filiżanka była autentyczna, a może kwiatki nie były świeże, no i przede wszystkim co robi pianino w tle prezesa PiS. Mogę zrozumieć, że podobne pytania pojawiają się na forach internetowych, dziwi mnie jednak gdy stawia je wprawiona w prowadzeniu wywiadów dziennikarka, która dobrze wie jak normalną rzeczą jest aranżacja scenografii znajdującej się na tle przemawiających, czy rozmawiających polityków, która zdaje sobie z tego sprawę, że u kogoś w domu nie zawsze można stworzyć warunki do dobrego oświetlenia, rozstawienia sprzętu, ustawienia w odpowiedniej odległości kamery. Dlaczego więc tak jej zależy na tym, żeby w czymś normalnym znaleźć dziurę, czy powód do złośliwych pytań? znalezione w sieci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złudna iluzja
za to Bronisław jest wspaniały. no szczyt profesjonalizmu i dobroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Brak słów_
należy jeszcze dodać że Olejnik to "obiektywna" dziennikarka w "obiektywnej" stacji TVN... LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złudna iluzja
bo to stokrotka jest i wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złudna iluzja
jeśli na tym mają się opierać debaty polityczne (czy fortepian był autentyczny?) to ja wysiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Brak słów_
Wedle wielu wizerunek Kaczyńskiego na pewno nie jest autentyczny (oni to wiedzą wszak sądzą wobec siebie i wiedzą jak sami zachowywaliby się w sytuacji śmierci brata,rychłej śmierci chorej matki itp), za to co do autentyczności wizerunku Putina I Rosji wątpliwości nie mają......... :) A więc czapki z głów i czapkować.......i nie denerwować Rosjan jako rzecze PO i wspierające ją - wyborcza,tvn,superstacja i takie tam inne obiektywne media LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie TVN jest prywatna ... w USA niejaka Fox News swego czasu tez była stronnikiem jednej opcji TVP jet "podobno " publiczna więc dlaczego jest stronnicza ? ano dlatego że rządzą nią politycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obywatelu ja juz byłam nie tylko Tobą, ale i Shatynem, Iftar i ... nie wiem kim jeszcze ;) Ale co tam, niech będzie :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W żałobie normalny człowiek ...... na pewno nie bierze się za politykę i start w wyborach :-) tym bardziej że może to być odczytane dwuznacznie jako zbijanie kapitału na tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×