Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość zraniony do krwi,,,
16:43 [zgłoś do usunięcia] musztarda (unknownroad1@wp.pl) Lecha... to ja mam głęboko... Bez skojarzeń. Ale dlaczego ? Wychodzisz z założenia że szanowac należy tylko klub ze swojego miasta ? zraniłaś mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniony do krwi,,,
mimo to uroniłem łzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"musztarda" Tak na chwilę , odnośnie Twojego wcześniejszego wpisu . KK jest przeciwny karze śmierci . Tak !!! ALE JEJ NIE ZABRANIA ! W nowym katechizmie jest o tym napisane . Pismo Święte wprost dopuszcza taką karę . To tyle , żeby była jasność . Państwo powinno mieć w Kodeksie Karnym zapisaną możliwość zastosowania kary śmierci . Państwo nie może mieć "słabszych" argumentów od zbrodniarzy . Kara śmierci powinna być ! Kwestia jak często powinni sędziowie po nią sięgać i w jakich skrajnych przypadkach do dyskusji . Bez dyskusji , że od czasu do czasu powinni po nią sięgać . ................... "offerma" Wrócimy - jeśli pozwolisz- do wczorajszego tematu . Później .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniony do krwi,,,
16:48 [zgłoś do usunięcia] wawcia_powraca5 racja samanto czytaj za to shatyna ktory byl gdzies tam i dzialal cos tam i w ogole pelno smiechow. grunt ze zalatwil wszystko A Pani Kruk robiła "coś tam coś tam " :D i ci nie przeszkadzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:03 [zgłoś do usunięcia] TYCJan 24 Nie są rozumni bo rozumni w rozumieniu wielu to członkowie partii PPPPPP " Polska Partia Prawdziwie Prawdziwych Patriotów Polskich " to fundamentalny odłam PiS . ] no to klops :P bo mnie psiapsiólka tłumaczyła że to sie odszyfrowuje 'Poważna Polska Partia Prawdziwych Przyjaciół Piwa'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:53 [zgłoś do usunięcia] offerma "Z całej Twojej dotychczasowej twórczości na topiku" moja cała twórczość na topiku to odpowiadanie ludziom tak jak na to zasługują. to że większość tych z którymi się spieram to idioci nie potrafiący sklecić z sensem paru zdan to nie moja wina. ale np z samantą nie zgadzam się cały czas i spokojnie sobie piszemy. tylko że ona jako jedna z nielicznych idiotką nie jest więc za taką jej nie uważam. ona ma jakieś tam swoje poglądy z którymi się nie zgadzam ale faktycznie nie daje się nabierać propagandzie dla kretynów. więc to że kogoś uważam za idiotę nie zależy bynajmniej od jego poglądów tylko od tego co ma do powiedzenia.] widzisz offermo teoretycznie to jak kogoś wprost czy sugerując określisz jako idiotkę to niby każdej to 'loto zwiewa i powiewa' bo 'to tylko net' ale nie jest tak do końca > jeden drugi piąty pięćdziesiąty epitet zostanie niby olany ale się jakby 'odkłada' w podświadomości i potem na sam widok nicku od którego było tyle epitetów jest odraza czy choćby podejrzliwość i nie raz nie ma najmniejszego znaczenia co ten nick napisze > sam wcześniej spowodował że się mu nie uwierzy w ani jedno słowo i inteligencja nie ma żadnego znaczenia co najmniej kilka osób Tutaj jest mądrzejszych ode mnie ale dla Ciebie są idiotami akcja=reakcja , jak Kuba Bogu... i to się nie zmieni > nie wiem ile razy musielibyście się poprzepraszać z Shatynem żeby zacząć rozmawiać na poziomie ale widzisz offermo > takiego np. obywatela zniechęciłeś sam i nie tylko Jego moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:08 [zgłoś do usunięcia] offerma "A nie można by rozmawiać normalnie i nie przekrzykiwać się kogo argumenty są gorsze i czy to lepiej być za PO czy za PIS." ależ ja z każdym nowym uczestnikiem forum zaczynam normalną rozmowę. z obywatelem też tak było. zapytałem go co ma do powiedzenia w sprawie kryzysu w strefie euro w kontekście tego, że jeszcze niedawno koronnym argumentem przeciwko pisowi i dowodem na jego "antyeuropejskość" było to że nie chciał (w odróżnieniu od PO) jak najszybszego przyjęcia euro. na to pan obywatel odpowiedział ze się nie zna, potem nazwał mnie pisiorem i tyle z kulturalnej dyskusji. zaczął mnie lżyć przy byle okazji a inne wyzwiska były jego "argumentami" przeciwko pisowi. ofermo podczytywałam tę/tą dyskusję obywatel stwierdził że się nie zna (kur... ma do tego prawo!) a Ty go prowokowałeś aż 'wybuchł' niestety tak to wyglądało z boku > nawet zakładając że nie było u Ciebie złej woli i tak z 70-80% winy jest po Twojej stronie :( oczywiście ja nie jestem obiektywna ;) ale czy jestem aż tak ogłupiona ? ;) watpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lokomotiv Wronki bedzie MP :(. Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:09 [zgłoś do usunięcia] smaugolll Ostatnio to ulubiona rozrywaka forumowej lewicy. Zbierają się tu wieczorami tworząc koło wzajemnych adoracji, a każdego co nie ma zamiaru się z nimi poklepywac po plecach uważają za.. hmmm... wiadomo. forumowa lewica... ciekawe bo poglądy większości są prawicowe i/lub centroprawicowe > tak jak polskiego społeczeństwa swoją drogą nazywanie wyborców Gowina Niesiołowskiego czy Sikorskiego 'lewactwem' jest zawsze śmieszne :D to jest coś co się nigdy nie starzeje i nie nudzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:35 [zgłoś do usunięcia] iftar Tow. Shatyn to chyba z very tajnom misjom pojechali... podobno ufoludki sobie nie radzą z zamotaniem Smoleńska i potrzebny był 'Leon'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:29 [zgłoś do usunięcia] musztarda (unknownroad1@wp.pl) Anouk Anouk@tlen.pl'; I nie budować takiej atmosfery, jaką zbudował Jarek. Znam z opowiadań młodych prokuratorów, moich znajomych, co się działo No co się działo... wszyscy wiemy. Nakaz był zajmowania się konkretnym sprawami, a odkładania innych. A dlaczego Wełna zrezygnował z przewodniczenia zespołowi rozpracowującemu mafię paliwową????? ] można dodać sprawę Olewnika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:08 [zgłoś do usunięcia] musztarda (unknownroad1@wp.pl) A na dobranoc: PIS przepuścił dobrą koniunkturę gospodarczą i doprowadził do obecnego deficytu. Bo nie robił niczego, poza podsłuchami, inwigilacją, prowokacjami i rozpieprzaniem wszystkiego, co się da etc... I tyle. I niech się oferm pluje dalej.] my mamy taką jakby tendencję : jak jest dobra koniunktura to nie prywatyzujemy z powodów politycznych a jak jest zła to prywatyzujemy żeby załatać dziurę w budżecie to było coś że ... nowe przysłowie Polak sobie kupi że i przed szkodą i po szkodzie głupi'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
02:32 [zgłoś do usunięcia] _ff_ Ja tylko chce przypomniec, ze to dzialania rzadu SLD doprowadzily do zmniejszenia deficytu(nie PiSu...)...juz w 2003r. byly prognozy tamtego gabinetu, odnosnie lat 2006-2007 i sprawdzily sie w 99%(roznica dziesiatych procent). ff koniunktura iwejście do UE też zrobiły swoje nie generalizuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk.. jelonikiss
no to ja , aby może zmącić ten sielski nastrój związany z powszechnym kajaniem się ...to może rzucę coś związanego z kryzysem w Grecji jest takie powiedzenie : każdy żyd " zrobi na szaro " ( hehe na szaro ...) trzech goi , ale każdy grek "zrobi na szaro " ;) trzech żydów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
07:56 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem Lisico pisalas ze wizyte powinno sie ze wzgledu na ataki Czeczenow, przygotowywac z duza ostroznoscia i rozwaga, owszem zgodze sie, ale nie tylko ta wizyte przygotowano bez takiej ostroznosci, ryzy jak lecial 3 dni wczesniej do Smolenska tez watpie zeby mial na kilka godzin ja rozpisana, mial zwyczajnie wiecej duzo wiecej szczescia powiedzmy,..a jak to kiedys cytowalam juz Napoleona"lut szczescia w zyciu jest wiecej wart niz worek zlota" otulona ależ ja nie neguję że Tusk nie poleciał na 'jakoś to będzie' jak śp Prezydent wręcz twierdzę że nie tylko On czy ten czy drugi Kaczor ale i Marcinkiewicz i Kwach i Belka i Buzek i Oleksy itd ażdo Bieruta też tak 'latali' czy raczej 'lotali' pytam się tylko > PO CHOLERĘ ? nie można te kilka razy do roku się przyłożyć, zarwać noc i dopracować wszystko ? można ! ale nie u Nas :O bo to jest Polska :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takjesttak to jest gdy myślisz
eurokraci wszystkich krajów na komendę łączcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stivie
No to ja podczytuję i powiem tak. Kiedyś rozmawiałem z koleżanką, bo ona się przejmuje tym, co myślą o niej ludzie w sieci. Powiadam Jej wtedy, że nie ma co się przejmować, ale czasem ktoś nie może wytrzymać i stosuje powiedzenie jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. Niektórym zwisa, co o nich myślą internauci. Bo przecież najlepiej wiedzą o Tobie Ci, którzy Cię tak naprawdę znają, czyli realnie a nie ze sposobu pisani, bo mogą wyjść naprawdę kwiatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk.. jelonikiss
ja się nie śmieję ....ja jestem przerażony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk.. jelonikiss
i bardzo dobrze ...wisła przynajmniej już nie da doopy z z łotewska , czy też estońską drużyną w LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jelonku tak samo dobrze ze zalosna legia nie zagra w pucharach :D wielkie budowanie druzyny przez ITI cos im nie wyszlo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×