Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Cóż... na wygląd wielkiego wpływu nie miałem, chyba że chodzi Ci o brzuszysko( no jest trochę za..) . :P Choinka, fakt, była cool, ubawiłem tym taż dzieciaki, ale one chyba miały większy ubaw bo widziały to na żywo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie się czyta
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepotrzebny wredny szatyn , gernanotta wszystko widzi .....ale się uśmiałam ....pseudoniemka otulona się wyżala , umarłam ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż... nie na każdym błędzie człowiek może się czegoś nauczyć. ;) Mnie bardziej martwi fakt że za chwilę(w zasadzie to chyba już to ma miejsce) będzie brak realnej opozycji dla rządzącej paczki. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ ja dzisiaj do 12 w lozku } Ja za chwilę wychodzę do pracy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: Ale jak to w soboty zazwyczaj bywa.. pewno nie będę miał czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majatek ................
Kościół katolicki dostał milionowe odszkodowania z budżetu [Duchowni nieźle się obłowili. Chociaż Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji wciąż nie zna całkowitej wartości gruntów i nieruchomości przekazanych przez Komisję Majątkową Kościołowi katolickiemu, to udało się ustalić coś innego. Aż 140 mln zł odszkodowań, a nie, jak podawano wcześniej, 107,5 mln zł, otrzymał w gotówce Kościół za mienie zabrane mu w PRL-u - pisze "Gazeta Wyborcza". Ale to nic w porównaniu z majątkiem jaki Kościół dostał w naturze. Chodzi o ponad 60 tys. ha gruntów i 490 nieruchomości w dobrych lokalizacjach. Znaczna część tego majątku krótko po przekazaniu przez Komisję Majątkową została sprzedana prywatnym inwestorom za znacznie większe pieniądze niż wskazywały na to wyceny.] I to jest właśnie Polska, my mamy oszczędzać bo kryzys światowy, a kler ? To jest banda złodziei, dla powodzian nie ma pieniędzy, a dla kleru zawsze się znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...Majatek ................
trzeba postawić na palikota on chociaz troche gryzie te czarne sukieni i szarpie domagając się od nich tego do czego są powołani my mamy klepać biedę, a oni zyć w luksusie mafia koscielna gorsza od komuchow czarni są poza prawem np. kapelani wojskowi katoliccy w armi jest ich 170 na etatach oficerskich, kapelan podpułkownik ma ponad 5000zł miesięcznie, do pracy nieprzychodzi jak inni żołnierze czy stać polską armie na utrzymywanie tych nierobow ? ciągną do siebnie ile się da, a każdy rzad wchodzi im w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakubiak nie bardzo
lubie, chociażby dlatego, że nie znosze takiego lizustwa i wchodzenia w dupę Weźcie sobie chociaz rycha Czarneckiego, wczoraj łaził od stacji tv do stacji i jak zawsze zgodnie ze swoim zwyczajem bez masła włazi w dupę JK. Zawsze bezgranicznie oddany temu panu, od którego dostaje konfitury, bo dla Rycha najważniejsze żeby chlebuś zawsze miał posmarowany. Patrząc na osiągi polityczne pana Rycha trzeba powiedzieć sobie jasno: nic lepszego ziemi pomorsko-kujawskiej ze strony PiS-u nie mogło spotkać. Toż ten facet nadaje się do wszystkiego czyli do niczego. Rychu Czarnecki ma tyle z PiS-em wspólnego co rzeźbienie ze struganiem wariata. Oby tacy jak Rychu Czarnecki odeszli w niebyt czego wam i sobie życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ile jeszcze w rzece wody
upłynie, żebysmy doczekali się na opodatkowanie kleru ?????? Wymiesc lekcje religii ze szkol - beda pieniadze dla nauczycieli. Przeciez tDlaczego np. zakonnice , które siedzą w klasztorach , zakonach bezczynnie nie moga uczyc dzieci religii ? Przeciez to dla nich kontakt z rtzeczywistością, misja lle jeszcze budzet bedzie placil za ubezpieczenie spoleczne kleru, który opływa w luksusach, a ludzie cierpią biedę !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zacznijcie od bardzo bogatych i bezczelnych sciagac podatki !!!!! niech płaca tak jak każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDZIE ????????????????
GDZIE URZĘDY SKARBOWE? SZAREGO OBYWATELA MOŻNA GNOIĆ A CZARNYCH NIE , TO SZARY OBYWATEL WYPRACOWAŁ MAJĄTEK , nie zaś czarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakubiak nie bardzo lubię
No i prosze Oto dowód dlaczego nie lubię Jakubiak Właśnie przeczytalam [Wykluczone z PiS Joanna Kluzik-Rostkowska i Elżbieta Jakubiak są przekonane, że jest dla nich miejsce w życiu politycznym; deklarują, że na razie będą działać jako posłanki niezależne, a o dalszej przyszłości zdecydują za jakiś czas. Jakubiak zapytana czy ma żal do Jarosława Kaczyńskiego powiedziała, że "wie, iż konflikt rozpętał Zbigniew Ziobro", który "budował zasadzki od kilku miesięcy".] Jak mozna ta kobiete traktowac poważnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W knuciu, matactwie
jatrzeniu i kłamstwie Ziobro zaczyna prześcigać swego mistrza. JK stary kawaler, Ziobro stary kawaler :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nazywasz dystansem
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pis to jak wiemy
partia katolicka ! nie ma tu miejsca dla lewakow i liberalow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiS to ...
sekta wyznawców Jarosława. Nie ma tam miejsca na cokolwiek innego. PIS jest bliźniaczo podobny do sekty Rydzyka gdzie także jest jeden "ojciec" a Bóg jest na drugim planie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chcialabym ciebie
zobaczyc na miejscu Jakubiak ;) nie uwarzasz, że trzeba nazywać rzeczy po imieniu w takiej sytuacji nie wiem dlaczego nadal Jakubiak usprawiedliwia Jara przecież wiadomo, że to jego sprawka, a że na to mógł mieć wpływ również Ziobro to inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ZIOBRO powie
to kaczyński realizuje, jeszcze pół roku i kaczyńskiemu zostaną tylko obrońcy KRZYŻA. TO ZIOBRO JEST JUŻ PRZYWÓDCĄ PIS, dlatego bał się Rostkowskiej i za wczasu ja usunął z pisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakubiak nie od dzisiaj
jest w polityce i doskonale wie, że trzeba być twardym , a przy tym trochę obiektywizmu by jej się przydalo wchodzenie w tyłek na siłę ... to nie ta droga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, jeśli kościół dostał ten majątek nielegalnie powinien to zwrócić. Tu nie widzę potrzeby debaty. Gorzej jeśli dostał niesłusznie, ale zgodnie z obowiązującym prawem. Wtedy pewno przepadło. Mieszkam niestety w centrum Warszawy i ten licznik Balcerowicza psuje mi niemal co dzień humor. Myślę że to jest większy problem niż majątek kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjjjjjj przesadziłaś
otulona_snem mozliwe, dwa ostatnimi czasy troche za duzo sobie pozwalalay w mediach i innych gazetach i dlatego polecialy,z drugiej strony zawalily kampanie prezydencka,a jak pisalam wczesniej J.K. nie znosi przegrywac, wrecz nienawidzi porazek,a jeszcze ma ta swiadomosc ze mogl wygrac, chociaz czy chcial siedziec w palacu tak naprawde, watpie...on chce byc Premierem i zgnoic ryzego,a nie przyznawac ordery na czrwonym dywanie,przynajmniej jeszcze nie teraz >>>> i to bardzo Takie notowania jakie miał JK w kampani prezydenckiej nie miał i nie bedzie mieć nigdy To ogromny sukces Rostkowskiej, mógł wygrac o co malo, ale nie wygrał i niestety nie potrafi się pogodzić z przegraną, a to juz jego problem Rostkowska niemożliwe przemieniła w możliwe i nie mow mi, że JK nie chciał siedzieć w pałacu bo to po prostu nawet nie jest śmieszne Wiadomo, że Jar chce być premierem, bo przegrał z Tuskiem i Tusk stoi mu kością w gardle, tylko tak chcieli wyborcy - to do niego nie dociera. a wyborcy tak zdecydowali bo mieli dosyć jego jako premiera i koło się zamyka. Moim skromnym zdaniem JK nie nadaje się ani na prezydenta, ani na premiera. Zobaczysz jak notowania PiSu pójda w dół Ci wyborcy jakich pozyskała dla JK Rostkowska, na pewno nie bedą już na niego głosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×