Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Do tego się też odniosłam, ot ... małe refleksyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam w domu żadnego instrumentu.. :P Chyba że za takowe uznać naczynia w kuchni, widziałem i słyszałem że można na tym grać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk....,
ciebie nie uczono grać niestety , krzywda nieodracalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mnie uczono- na cymbałkach- ale co z tego... dalej nie umiem. A umiem grać na nerwach komuś jak się postaram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie właśnie
dlatego jeste skonczonym cymbałem zastępczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Może, ale nie martwię się- bo pełno wokół tkzw. "wykształciuchów". Dlatego tak wspaniale idą w górę podatki, zadłużenie państwa, w dół nakłady na ochronę zdrowia i infrastrukturę- jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej- bo takie cymbały jak ja, zostaną do końca ośmieszone. A jak to nie pomoże, to się zmonitoruje net i za wpis "rudy" czy "hrabia" do pierdla się będzie szło. :D Aby żyło się lepiej!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona to dobrze otulona- z tym monitorowaniem- będziemy może represjonowanymi, a później kombatantami za Komruskiego- 5 lata, za Bronka 1/2 roku, za Rudego 2 lata, za Jarosława Kłamcę Kaczyńskiego- order odrodzenia Polski (wiadomo jakiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Z Grossem to tak właśnie myślę też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona ma paranoje
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja książki jeszcze nie czytałam, bo wychodzi chyba w lutym. Teraz znamy fragmenty i przecieki... Jaki jest Gross każdy z nas mniej więcej wie, mnie rażą jego metodologiczne błędy, szczególnie to głupio wygląda w przypadku profesora Princeton. Choć z drugiej stroną po wolterowsku wrzuca nam kamyki do ogródka, odnośnie spraw, których nie chcemy dostrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ponadto NKWD było naprowadzane po 17.09.1939 na naszych Kresach Wschodnich- na domy i mieszkania wojskowych, policjantów, nauczycieli, urzędników etc. Naprowadzane z reguły przez Żydów. otulona- myślisz, że ktoś z rządu tu zagląda i punktuje Shatyna? A nas ptaszkuje? Chyba nie- Shatyna czasami nie ma- a wtedy byłby 24h na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ponadto NKWD było naprowadzane po 17.09.1939 na naszych Kresach Wschodnich- na domy i mieszkania wojskowych, policjantów, nauczycieli, urzędników etc. Naprowadzane z reguły przez Żydów. otulona- myślisz, że ktoś z rządu tu zagląda i punktuje Shatyna? A nas ptaszkuje? Chyba nie- Shatyna czasami nie ma- a wtedy byłby 24h na dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rządowe centrum monitoringu
czytamy z uwagą każdy wpis Agaty, mamy ip z Białegostoku i z Dortmundu, poszło polecenie do ABW, żeby ją odnaleźć i solidnie wyruchać jak polsko-niemiecką dzifkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona, napiszę, żeby każdy z nas spoglądał w lustro. Ja uważam, że oprócz takich tragedii, o jakich Ty piszesz, byli ludzie - Polacy, którzy przyczyniali się do tragedii innych, chcąc na tym zarobić, z nienawiści i innych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:05 [zgłoś do usunięcia] Zastępczy Shatynek Ponadto NKWD było naprowadzane po 17.09.1939 na naszych Kresach Wschodnich- na domy i mieszkania wojskowych, policjantów, nauczycieli, urzędników etc. Naprowadzane z reguły przez Żydów. No i niektórzy z Polaków wzięli odwet, tak nakręca się spirala nienawiści. Na marginesie: ja czasami naprawdę nie rozumiem Żydów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ???? Pełno jest takich samorodnych talentów mentorskich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tylko że te polskie przypadki, były karane przez samych Polaków, były mimo wszystko sporadyczne. Postępowanie zaś Żydów na Kresach, było dość powszechną praktyką. nagradzaną przez Rosjan. Oczywiście do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tylko że te polskie przypadki, były karane przez samych Polaków, były mimo wszystko sporadyczne. Postępowanie zaś Żydów na Kresach, było dość powszechną praktyką. nagradzaną przez Rosjan. Oczywiście do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Definicja sporadyczności jest dość enigmatyczna. Są jeszcze inne trudne i zapomniane sprawy z tamtego okresu: zmuszanie do prostytucji przez Wehrmacht i SS, tworzenie burdeli, w których pracowały zmuszone do tego Polki. I potem reakcja samych Polaków na los tych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać, jaką mają dziurę.... Ja nigdy nie ceniłam przesadnio Rostowskiego, ale teraz polityka podpowiada im najgłupsze rozwiązania. Przy reformowaniu finansów publicznych, trzeba mieć odwagę, ten rząd jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tycjanie ....
Ludzie się rozwodzą kiedy seks jest nedzny - to jedna z podstawowych przyczyn "Niezgodność charakterów" to tylko przykrywka często gęsto, a pod tym jest właśnie ukryty seks, nawet seksuolodzy tak uważają (ostatnio właśnie na ten temat wypowiadał się prof. Lew-Starowicz) Profesor twierdzi, że gdyby nie opór, wstyd ludzi przed wizytą w gab. seksuologów niejedno małżeństwo by nadal trwalo. Mało tego twierdzi on, że związki przed ślubem czyli tzw. sprawdzanie się, nie daje żadnego glejtu na trwałość małżeństwa. Przyczyną rozwodu wg mnie być także rutyna, która zniszczy każdy związek, zdrada, niedojrzałość emocjonalna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×