Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość kiwikoko
Uwaga jakiś orendż zabujał się w Musztardzie....lata za nią na forum i próbuje jej wynajdywać obowiązki w domu zamiast forum....it must be L❤️ve:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my zwarta brygada
wypierdalaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba rozwarta brygada
Ja Ciebie też:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my zwarta brygada
ty to mi do mego kutasa nie dostajesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my zwarta brygada
a teraz w rozkrokach wypiżdzaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona to prostaczka
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ........................
18:42 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem musze to napisac ,bo zawsze,gdzie nie bylam to byl jeden argument"ile ty tutaj siedzisz", i to nie tylko do mnie,od 2000r.,do tej pory nie moge pojac dwoch spraw:,o ile chodzi o net.. teraz pytanie: -co kogo obchodzi ile ja tutaj siedze?,za Twoje pieniadze siedze? i drugie podobne pytanie: -co to Cie obchodzi? siedze bo siedze,bo mam taka ochote,mam taka mozliwosc i mam taka a nie inna chec w danym momencie dalsze wyjasnienie zeby to bylo jasne,uwazam za zbyteczne >>>>>>>>>>>> Uważasz, że to normalne ? Weź się do pracy dziewczyno, jak można swoje młode lata spędzić na klikaniu bzdur, rozmowach o niczym ... nie szkoda tobie mlodych lat ? Nie masz rodziny, znajomych, przyjaciół ..... ? Nie mowię już o emeryturze, jesteś następną osobą, która zacznie narzekać na biedę, ale pracować to się nie chce Manna sama z nieba nie spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn idź zwalić gruchę
shatyn idź zwalić gruchę:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce mimo demokracji rządzą cały czas ci sami ludzie. :classic_cool: Może to nie jest władza absolutna, ale wspólnie łupimy resztę, a reszta myśli że osiąga z tego korzyść. To jest cud. Trzeba to wreszcie otwarcie przyznać. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ zreszta ktos tych ludzi w PL,wybiera momentami mam wrazenie ze nie ludzie jednak,byliby az tak glupi? } A jednak. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym mimo propagandy na wybory chadza w porywach ponad połowa uprawnionych.. tyle ludzi uważa że głosowanie ma znaczenie. Dlatego ja nie tracę czasu na wybory. I lekko się wytłumaczę, jakie by nie były moje sympatie i tak sondaże są przeciwko mnie. :classic_cool: Wyniki wyborcze się z nimi pokrywają. Wniosek nr1. Większość ludzi to debile. Wniosek nr2. Trzymać się jak najdalej od debilizmu. :classic_cool: Większym debilizmem była komuna, też ją przeżyłem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Debata w sejmie.. te za PRL to były prawdziwe perełki dokumentalizmu. :classic_cool: Teraz "panie" to nuda.. i tak (niezależne od rządu) media pokażą to co najmniej ciekawe. Normalnie ustrój się zmienił a relacje z sejmu nie. Jak kurwa oni tego dokonali? Chyba nigdy się nie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobnie jak ty
ma cienkie riposty, tylko on potrafił się ustawić i bierze za to kasę, a ty ograniczasz się do wpisów na babskim forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobnie jak ty
co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobnie jak ty
porównywanie cię z dziennikarzem tvn musi cię boleć :) nie martw się, myruś zaraz ci przelci na pomoc :) nie zaczerniam nika, hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko Tobie
smutno Mistrzu czas stąd wyjechać, póki jeszcze można wtyd mi, że jestem Polakiem :(, dobrze, że na tyle biegle znam języki, że nie mam naleciałości, nie przyznam się za nic, skąd pochodzę kiedy wyjadę ale obciach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście nie noszę otwieranych, czy w ogóle noży po kieszeniach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej, może jestem dziwny. Nie widziałem u nikogo w domu wiszącej bielizny na haczyku do ręcznika. :P Mnie by taki widok zdziwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×