Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Ofka, mięso to kupuje się w sprawdzonym sklepie. Ja koło swojego domu mam osiedlowe delikatesy. Mięso i wędliny zawsze u nich. Chyba że kupuję coś paczkowanego, co znam i wiem, że jest dobre. Wtedy nawet kindziuk z PMB mogę kupić w Biedronce. Poza tym jestem świadomym konsumentem ku zgrozie personelu i czytam metki. Sprawdzam gramaturę i datę. Albo to mój pedantyzm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty to jestes cymbal
a to kodu nie moga wbic, a to zapomna kodu, o ja cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie płacenie gotówką w Biedronce jest mankamentem, ale w tych sklepach koło mnie w każdej jest bankomat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby w biedronie można było
płacić kartą, to ceny by poszły w górę. Czy wy tak musicie na wszystko psioczyć? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty to jestes cymbal
ja kiedys chcialam kupic w stokrotce cos na szybko do zrobienia i patrze leza nalesniki, a kolezanka wczesniej je zachwala, ale biore te z wierzchu patrze a tam data waznosci dawno juz minela, wreczylam je pani, ktora akurat wykladala towar i myslalam, ze mnie pierdolnie tymi nalesnikami, jakbym jej niewiadomo co zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale ten cymbał Tusk
to inna sprawa, ale oni do supermarketów też nie chodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinna być wdzięczna, jakby im PIH wpadł nie byłoby jej tak wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty to jestes cymbal
kurna mac to gdzie oni chodza? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty to jestes cymbal
ale ludzie nie zawsze sa wdzieczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i do czego teraz pijesz, wawciu???? Prześledź, czym była Biedronka 12, 13 lat temu? 10 lat temu? 5? i Dziś? rozwijają się, sieć większa, coraz szerszy asortyment. I coraz lepsza jakość. Chwalą się, że stawiają na polskie produkty.... Inna sprawa, że ich stylistyka reklamowa dla mnie jest nie do przyjęcia. tak samo jak obecne reklamy Lidla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiewaj biedronkę
a potem napisz o sobie,zes duren, bo ciagle masz temat o biedronce :D poza tym nieladnie smiac sie z ludzi, ktorzy tam kupuja, bo sa nizsze ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anouk chce
ci się naprawdę temu głupkowi (bo nazwać go inaczej nie można) tłumaczyć tak oczywiste rzeczy? Gdyby Jarek powiedział, że w biedronce jest tak jak piszesz to wtedy Wawcia by ci przyznał rację. Nie trać czasu na to, bo nie ważne jak teraz jest w biedronkach ważne co mówi prezes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jest dzień przyjaźni polsko-węgierskiej. Z tej okazji była zupa rybna Halszl z prawdziwą papryką suszoną z Szegedu:) I wino z Balatonfured. Już czekam na czerwiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tvn 24 był pan
brudziński, celiński i halicki, i niestety można słuchając ich (poza nie wchodzącym w awanturkę celińskiego) się zrzygać, przez niepotrafiącego poprowadzić programu dziennikarza również. zamiast merytorycznej rozmowy co np. można zrobić żeby obniżyć poziom cen (jeśli można coś zrobić a pośrednio zrobić coś można na pewno) to dwóch poyebów napierdalało sie który rząd czego nie zrobił i że pan kłamie a pan też kłamie a my coś tam w 2005 a wy coś tam w 2008 i widz se tak ogląda i se myśli po jaki chooj włączana jest kamera, jeśli takie dwa poyeby pierrdolą coś między sobą a widz żadnej wiedzy z tego pierrdolenia nie wynosi więc, w skrócie, wypierrdalać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra teraz lukamy na buty
moniki ale pary z gęby nie puścimy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee, ten dupcio hofman
niezły pultaś i podgardlak z niego, pewnie ma tłustą fałdę nadłonną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kujjjjwa
I tak zrobiono darmową super reklamę Biedronce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni raz, puść, pliiiiiiiis
od jutra już będzie tivi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kujjjjwa
Od dwóch nic innego tylko Biedronka , Biedronka , Biedronka . Czyżby to celowe działanie . PiSioraczki mają tam udziały czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok ale sie rozczarujesz
ma te same, co za fstyd :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie, to nie może być
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co tym feministkom biega?
http://tnij.org/k1tm - Bezprecedensowo okrutna śmierć 28-letniej poznanianki w pośredni sposób oskarża organy władzy państwowej i władze samorządowe, których obowiązkiem jest zapewnienie każdemu obywatelowi należnych mu praw, bezpieczeństwa oraz warunków do godnego życia czytamy w oświadczeniu. - Niech nasze milczenie będzie krzykiem do ludzkich sumień i poczucia obowiązku urzędników napisali członkowie Stowarzyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi.
również jestem wstrząśnięty i zmieszany :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra, zaczynam szukać
se nowego telefonu. Jakieś sugestie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamierzam poprosić
erę o nokię n8 ale to wybór bez większej analizy bo nie śledzę telefonów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myra nie ma co pytać
bo już z jedną odpowiedzią się ociąga i ociąga, tymczasem już dwie osoby stwierdziły, że zbiry z filmu zamknęły kobitę w wędzarni :O i kref mnie zalała niemiesięczna od razu jak tylko weszłam na strony operatorów. Co to kurrwa ma być? Jakieś wywyijaski oczobijne, menu do doopy, człowieka starszego mają gdzieś, oszołomy. Stukot, brzdękot i sieczka. Poważnie :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×