Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość trzeciej pogardy nie styram
Henryku :classic_cool: Phi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery e oznacza
że jest chętna na podryw :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipipip pipipipip
zaraz odpiszę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam na esa
(sieci nie mam :classic_cool:) myślę że z Anouk na wirującej pralce to good idea :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my tu gg a myr obraca
jodłującą otuloną na półpięterku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz, wystrachałaś
ją a już prawie się umówiła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze kurde moja wina
bajerant za czy grosze :classic_cool: (Ona analizuje :classic_cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest krzyż?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anouk lubi ostro za włosy
i na dywan, pisała mi na maila :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiesz, stara socjotechnika
gdy wzbudzę u ciebie poczucie winy to będziesz uleglejsza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kszysz jest nad odbytem
Anouk lubi pod łuszkiem, tam gdzie trzyma kijki do nordick łokingu, pisała otulonej, a ona mi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam jeszcze 1,5 cebularza
jakby co :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzęt do nurkowania głównie, Ale kijki może też się znajdą:):) Mam 10 minut na głośne słuchanie muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko, za 31 sekund
wpadnie do ciebie Heniek :classic_cool: Otwórz, bi najs, reszta się sama ułoży :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się ma "układać", to ja dziękuję:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szef portugalskiego rządu, Jose Socrates, wieczorem podał się do dymisji. O swej decyzji poinformował po spotkaniu z prezydentem Anibalem Cavaco Silvą. - Prezydent przyjął moją dymisję - oświadczył Socrates. no tusio bierzemy przyklad z portugalczykow juz szybciutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izraelskie lotnictwo zaatakowało w nocy z środy na czwartek wybrane cele w Strefie Gazy. Jak poinformował rzecznik izraelskiej armii, ostrzelanych zostało wiele obiektów palestyńskich organizacji zbrojnych. hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łot de fak
"Nasz Dziennik" twierdzi, że w Kancelarii Prezydenta doszło do dyplomatycznego skandalu. Według gazety, ludzie Bronisława Komorowskiego do ostatnich chwil przed wizytą prezydenta Węgier, Pala Schmitta, blokowali inicjatywę umieszczenia na frontonie jednego z warszawskich budynków tablicy upamiętniającej pomoc Budapesztu w czasie wojny z bolszewikami w 1920 roku. Gazeta pisze, że Kancelaria Prezydenta zwlekała też z podjęciem decyzji o uczestnictwie Bronisława Komorowskiego w uroczystości odsłonięcia tablicy. Powołując się na ministra Jaromira Sokołowskiego gazeta pisze, że wynikało to z obawy przed rosyjską reakcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie polityczne wyglądałoby
zayebiście, gdyby każdy w domu miał przełącznik tak albo nie dla prezydenta i rządu, gdyby przewaga nie nad tak utrzymywała się dłużej niż 14 dni rząd/prezydent musiałby ustąpić kurrwa ale wesoło by było :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgia POspolita
znacie jakieś nowe ksywki Bronka? Komoruski, Kompromitowski znacie coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to Alik tak się zmarnował?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alik, co się chłopie z tobą st
ało? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tej a POwiedz ty mnie
:classic_cool:eczki drobiowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za co nagrodę Nobla dostał Reymont, a za co Wałęsa? - Reymont dostał Nobla za "Chłopów", a Wałęsa za to, że z chłopów zrobił dziadów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezydent Kwaśniewski wizytuje kaczą fermę w Wąchocku. Kaczki na jego widok mówią: - Kwa, kwa, kwa... Kwaśniewski pyta gospodarza: - Czym karmicie te kaczki? - Otrębami z wodą. - Dawajcie im kukurydzę z mlekiem, żeby moje nazwisko wymawiały w całości. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leci sobie samolot, a w nim ludzie różnych nacji. Nagle coś się psuje i samolot zaczyna spadać. Pilot ogłosił, że maszynę trzeba odciążyć, więc wyrzucono bagaż. Samolot wrócił na poprzedni kurs, lecz nie minął kwadrans a znowu coś nawaliło. Ludzie patrzą po sobie, kto dla ratowania współpasażerów poświęci się i wyskoczy. Konsternacja. Nagle zrywa się Amerykanin i mówi, że skoro Batman, Superman i Spiderman to Amerykanie, to on też może być hero, po czym wypił z barku całą Whisky, przeleciał wszystkie blondynki i z okrzykiem "FOR UNITED STATES !!!" wyskoczył. Wszystko wróciło do normy, ale zaraz wszystko się powtórzyło. Tym razem podniósł się Francuz i mówi, że skoro Amerykanin mógł to on też. Wypił wszystkie czerwone wina jakie były w barku, przeleciał wszystkie brunetki i z okrzykiem "VIVE LA FRANCE !!!" - wyskoczył. Po niedługim czasie sytuacja się powtarza, a wszyscy patrzą na Polaka. Polak rozejrzał się, powiedział: "Czemu nie ?", wzruszył ramionami, wypił WSZYSTKO co było w barku oraz własne zapasy i z okrzykiem "NIECH ŻYJE MOZAMBIK !!!"......wyrzucił Murzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W żołądku Jarosława Kaczyńskiego spotyka się Ludwik Dorn z Ryszardem Czarneckim - Pana prezes też pożarł ? - pyta Dorn - Nie. Ja wszedłem drugą stroną. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×