Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Chyra się nie pomylił
a ja też zagłosuję na Władysława:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak ktos chciał zobaczyć człowieka którego zjada nienawiść powinien dziś oglądac " kwadrans po ósmej w jedynce " był tam stefek zwany niesiołem , siedział za stołem skulony trzymał się pod pachami ręce skrzyżowane oczy wbite w stolik i na redaktorke ani piskorskiego - ktory tez był gościem w programie nie spojrzał ni raz : a na wszystkie pytania padające w programie np: - co bronisłam vel sołtys komorowski zdecyduje w sprawie reformy zdrowia , gospodarki, czy zna języki obce itp... odpowiadał : " jarosław kaczyński to ...., jarosław kaczyński tamto" WNIOSEK : program wyborczy Bronka uzależniony jest od rodziny Kaczyńskich ..cel zniszczenie wroga - "dorżnięcie watahy " :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam program
krzywe zwierciadło w superstacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecej takich występów
"ałtorytetów" przy żłobie i przegrana w kieszeni. Co tym ludziom porobiło się z głowami? Forsa rzuciła na mózg? Wajda niech powie, dlaczego córuchnę uniewinniono (Frykowski), Bartoszewski czy w ogóle ma maturę? (może tak jak studia)? Tak się cieszę, że nie mam nic wspólnego z tymi geriatrykami, komuszymi pieszczochami, z ich dorobionymi życiorysami. To podnóżki - każdej władzy która da zarobić na chlebek i niuch będzie lizać stopy. Już peowcy jesteście jak zgrana karta, zacznijcie się pakować i spieprzać z mojego biednego kraju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żałosny Komitet Honorowy
Nie dziwię się Donaldowi Tuskowi, że ze wściekłością zareagował na wypowiedzi członków Komitetu Honorowego PO. Nie do takiego języka PR - owcy Platformy chcieli nas przyzwyczaić, nie tak kreowany był wizerunek tej partii - rzekomo dążącej do ugody, konsensusu i pojednania. Teraz raczej PiS przypomina PO sprzed katastrofy w Smoleńsku. Adam Bielan, Paweł Poncyliusz mówiący o "przykrych słowach" - obecnie to oni apelują o pojednanie, są wyważeni i cierpliwi. Wszystko przewróciło się do góry nogami. wiecej http://thomasorchowski.salon24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie studia skończył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odsunęli już
Sekielskiego wyrzucili Janke zwolnili Króla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak podaje Rzepa
pijani młodzi wykształceni z dużego miasta : w Parku Kusocińskiego w Olsztynie zniszczyli trzy z siedmiu Dębów Pamięci - w tym dąb Lecha i Marii Kaczyńskich . Drzewa posadzone zostały w holdzie ofiarom katastrofy przez pisowskich posłów i przez wojewodę . Widac że są to pierwsze ofiary wojny wypowiedzianej przez "miszcza" Wajdę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybory zblizaja sie
wielkimi krokami, slupki wyborcze ida w gore, lub w dol. Bada sie krajowa opinie publiczna na biezaco. Kto wygra, gdzie jeszcze znalezc poklady wyborcow ? Napiecie rosnie. W statystykach nie uwzglednia sie opinii publicznej milionowych polskich spolecznosci rozrzuconych po calym swiecie. Za granica, w miedzyczasie wyroslo nowe pokolenie wielkiej emigracji z lat 80, obecna mloda ok 3 milionowa emigracja zyje w Irlandii, WB i USA. - te spolecznosci maja malo wspolnego ze stereotypem biednej emigracji z plugiem i rodlem w rece - ale sa to ludzie wychowani i wyksztalceni w calkiem odmiennych warunkach. Sa Polakami, beda glosowac - nie trudno domyslec sie jakiej Polski oczekuja i jak beda wybierac .Chca Polski podobnej do krajow w jakich obecnie zyja. Jezeli kiedys te miliony Polakow bedzia wracac do kraju, chca wrocic do Ojczyzny takiej na wzror krajow zachodnich - sytej, tolerancyjnej, Polski wolnego rynku i wspolpracy miedzynarodowej, gdzie beda mozliwosci wykorzystania wiedzy i stylu zycia cywilizacji zachodniej. Moim zdaniem - waga glosow Polakow za granica bedzie jezyczkiem u wagi podczas wyborow, od sprawnosci organizacjnej obu sztabow wyborczych zalezy jak zagospodaruja milionowe rzesze polskich wyborcow - wykszatalconych, znajacych obce jezyki, ludzi prywatnej inicjatywy. Oczywiscie nie ma tez nic za darmo, kandydaci musza zaprezentowac tym ludziom swoje oferty mozliwosci rozwoju po powrocie do Ojczyzny - jak np. bezwzrotne pozyczki na zagospodarowanie, preferencyjne ulgi podatkowe, bezproblemowe zakladanie wlasnych przedsiebiorstw. http://matrioszka27.salon24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieźle nieźle Chyra nie wie
kogo popiera:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście dużym krajem i powinniście więcej łożyć na pomoc innym krajom. Ile? Nawet setki milionów euro - mówi Andris Piebalgs, komisarz Unii Europejskiej ds. Rozwoju zobacz shatyn tego juz nie skomentujesz tylko jakies pierdoly nie obchodzace nikogo koscielne oszolomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki kandydat taki komitet
"Woda ma to do siebie, że się zbiera i stanowi zagrożenie, a potem spływa do głównej rzeki i do Bałtyku, więc nie słyszałem od dłuższego czasu o zjawiskach powodziowych, które by trwały dłużej niż tydzień, czy dwa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRZEBA BYŁO SPRAWDZIĆ W WIKI
Według Bronisława Komorowskiego nie ma ryzyka przełożenia wyborów z powodu wprowadzenia klęski żywiołowej. Komorowski poinformował, że ewentualny stan wyjątkowy, w związku z sytuacją powodziową w Polsce mógłby zostać wprowadzony jedynie na określonym terenie. Konstytucja mówi jednak jasno, nawet w takim wypadku wybory muszą zostać przełożone. Woda ma to do siebie, że się zbiera i stanowi zagrożenie, a potem spływa do głównej rzeki i do Bałtyku, więc nie słyszałem od dłuższego czasu o zjawiskach powodziowych, które by trwały dłużej niż tydzień, czy dwa - Komorowski pochwalił się jeszcze znajomością hydrologii. Jeżeli będzie trzeba wprowadzić stan wyjątkowy, to na jakimś terenie, nie na terenie całego kraju i na pewno nie na długi okres - uspokajał Komorowski na konferencji prasowej w Częstochowie. Marszałek był pytany o możliwość przełożenia wyborów prezydenckich w związku z ewentualnością wprowadzenia stanu wyjątkowego z powodu zagrożenia powodziowego. Bez wątpliwości Prof. Piotr Winczorek, konstytucjonalista, w rozmowie z TVN24 stwierdził jednoznacznie, że wybory nie będą mogły się odbyć 20 czerwca, jeśli teraz zostanie ogłoszony stan wyjątkowy. Konstytucja nie pozostawia w tym miejscu wątpliwości i nieistotne jest to, że stan klęski żywiołowej zostanie ogłoszony na małym obszarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten stan powodziowy to chyba kara za protesty pod Wawelem. :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komorowski nie zna konstytucji
? ZA TO ŚWIETNIE RADZI SOBIE Z "HYDROLOGIĄ" http://www.tvn24.pl/-1,1656835,0,1,komorowski-nie-zna-konstytucji,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto sieje wiatr
ten zbiera burze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro pierwsze czytanie poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o wyborze Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - druk nr 3051. Zaświadczenia.... Poplujecie troszkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahah
10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22-maja godz. 14.00
Plac Teatralny i spotkanie z p. Kaczyńskim. Mam nadzieję, że będzie nas spooooro Ktoś zaproponował, żeby przyjść z żołtymi tulipanami - świetny pomysł, wart wypromowania Tez uważam że pomysł jest dobry. Żołte tulipany... Marii Kaczyńskiej. Szykuje nam się zołta rewolucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Premier o prezentacji
komitetu Komorowskiego: Porażka Premier Donald Tusk był zszokowany formą prezentacji komitetu honorowego Bronisława Komorowskiego - pisze "Polska The Times". - To kompletna porażka, katastrofa, na dodatek na własne życzenie i bez sensu - miał powiedzieć szef rządu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię żółty kolor. Taki intensywny. Aczkolwiek pastelowe odcienie również. Che Guevara Musztarda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet lat 39
jak czytam wpisy shatyna i jego kompanów utwierdzam sie w przekonaniu ze są to chorzy z nienawiści ludzie równaja do tych najbardziej zawistynych jak np "profesor" bartoszewski a ponoc PO to partia miłosci Ludzie "wezta' se cos na uspokojenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Definicje honoru są różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet lat 39
Dzisiaj jak ja jestem, to jest dobrze, a wczoraj, jak mnie nie było, to tak dobrze nie było --powiedział Donald Tuks w małopolsce :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego należy się cieszyć, że żaden poważny kataklizm nie dotknął Polski w latach 2005-2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×