Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość kamila myrevin-shatynówna
Dobry kołek jeszcze nigdy żadnej babie nie zaszkodził . Najgorzej , ze tych dobrych kołków co raz mniej , a ogrom bajarzy- fantastów rośnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
A mój "wybór" masz tu : ( i przepraszam , ze drugi raz wklejam ) "Mam wątpliwości czy wszyscy pamiętają kogo będziemy wybierać. Prezydenta wszystkich POLAKÓW . Nie PO , PiS , SLD , wierzących czy też nie . Wszystkich . To nie plebiscyt popularności polityków . Wstęp ładny tylko jak tu wybrać ? Do wyboru mamy 10 tuzów polskiej polityki . Jeden lepszy od drugiego : 1 . Lepper - burak pastewny 2 .Pawlak - burak cukrowy genetycznie zmutowany 3 .Morawiecki - oficer polityczny oddziałów partyzanckich , jeśli oczywiście takie zaczęły by powstawać . 4 . JK-Mikke - za wysokie IQ do średniej krajowej . Nigdy nie wiadomo czy jeszcze nas traktuje poważnie , czy już robi z nas głupów . 5 . Jurek - zdecydowany faworyt przy wyborze przeora klasztoru . 6 .Napieralski - ugrzeczniony spolegliwy lewak !? A po co to komu ? Kolejna polityczna hybryda ? Lewicowiec ma być lewicowcem ! Sprawia wrażenie raz fałszywego , dwa nieszczęśliwego , ze kazali mu kandydować . 7 . Olechowski - " wszelkiej bidy majster " . Tak do końca nie wiadomo co chce , wie , umie . Opatrzony , oklepany ( jak wszyscy zresztą ) . Coś na kształt misia , który pragnie prze emeryturką znaleźć sobie zaciszną gawrę i święty spokój . 8 . Ziętek - antykapitalista ze średnim wykształceniem . Mimo usilnych starań żadne środowisko nie wybrało Go ani do naszego , ani europejskiego parlamentu , a my mamy wybrać na prezydenta . Śmieszne . 9 . Komorowski - typ zubożałego szlachetki , dyspozycyjnego urzędnika , wydający się mało samodzielny . Wprawdzie jeden ulubiony przez gawiedź generał twierdzi , że się nadaje bo ma charyzmę , ale zapewne wrodzona skromność powstrzymuje Go przed okazaniem tej charyzmy szerszemu gremium . Jeśli prawdą jest , a nie wyssaną z palca wyolbrzymioną plotką , jego bliskie kontakty z WSI to byłby to zdecydowany plus dla kandydata . Wskazane jest , żeby Prezydent - Zwierzchnik Sił Zbrojnych miał mocne oparcie w tych służbach . 10 . Kaczyński - " Boże coś Polskę przez tak długie wieki ..." dałeś znak swojej woli , spraw , żeby wszyscy wierzący i niewierzący oraz o. Dyrektor należycie zrozumieli Twoją przestrogę . Niech dzieje się wola Twoja . Dziesięciu wielkich mężów stanu . Życzę powodzenia podczas dokonywania należytego wyboru . Ni tu się śmiać , ni płakać . Jaki kraj , tacy kandydaci , ktoś by powiedział i miałby rację . ""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor OJboli
Politycy stanowią prawo i mają wpływ na nasze życie.Mniejszy czy większy ale mają nie można tak bagatelizować.Dzisiaj np. zostałem ukarany mandatem bo dosłownie na 10 minut zostawiłem samochód częściowo na wydeptanym trawniku(niszczenie zieleni).Oczywiście nigdzie nie było możliwości zaparkować a musiałem zdązyć na czas.Od tego jest straż miejska ? to są zwykłe sępy.To jest przykład przepisów które utrudniają życie a ktoś to ustanawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila myrevin-shatynówna
Dobra , nie marudzę więcej i idę spać ! Trzymajcie się dzieciaki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi się z wami pisze, ale muszę spadać do łóżka, bo jutro rano niestety czeka mnie znowu zapier*************w pracy. Poczytam sobie co napisaliście, miłej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor OJboli
JK-Mikke - za wysokie IQ do średniej krajowej . Nigdy nie wiadomo czy jeszcze nas traktuje poważnie , czy już robi z nas głupów . To co ten Pan opowiada jest zatrważające.Zresztą w tym pleceniu bo tak bym nazwał te wywody jest cała masa sprzeczności. Jak się wie że szanse na realną władze wynoszą zero to można napisać powieść sensacyjną.W przypadku cudu większego niż ten z 1920 Korwin zrewidował by swoje poglądy o 180 stopni. Lech Kaczyński był najlepszym prezydentem po 89 roku to i Jarosław da radę i właśnie dlatego Boże Chroń Polske ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JK mejbi F
Przyznam Kamilo że weszłaś mi z tymi "dobrymi kołkami"na ambicje...👄 dobrej nocy. Napisz jeszcze kiedyś:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to teraz wiadomo skad w musztardzie milosc do rosji,rosjan i do kandydata ktory ponad polskie interesy i prawde woli braterstwo z wladymirem ( zreszta maja duzo wspolnego -putin -przestepca i morderca a bronek? narazie wiemy ze powiazany z Wsi i ze zacietrzewiony prymityw- POTRZEBUJEMY WIECEJ??????? ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno...pare stronek wstecz- zaistnial post niejakiej i-won na temat oceny zmarlego prezydenta... pozostawie to bez komentarza- ale intryguje mnie baardzo twoj poglad na temat wspominania,oceniania dzialan w.w. i jego prezydentury,piszesz ze nie wspominanie wlasnie o poprzedniej prezydenturze jesy dla ciebie obledem bo to normalne ze powinno sie miec mozliwosc odniesienia do tego w celach a to porownawczych a to by uwydatnic roznice- tak-pewnie i masz troszku racji ale powiedz mi teraz czy to odnoszenie sie do bylego prezydenta powinno byc jednostronne i tyczyc sie tylko PO ?? bo z tego co wiem PiS jest ciagle krytykowany (a raczej Jarus)- wlasnie za odnoszenie sie do bylej prezydentury..to jak to jest. obcy moga wspominac,krytykowac manipulowac- a on -ktory stracil brata i ma naprawde powod do wspomnien i zalu i zaloby - nie mOZE TEGO ZROBIC BO JEST POSADZANY PRZEZ PO O MANIPULACJE I GRANIE TRUMNAMI . czy nie uwazasz ze zaloba po swoim bracie czy nawet przyjacielu jest czyms co powinnismy ukrywac czy to w kampanii czy nie ? czy juz nie mamy prawa oplakiwac bliskich do cholery??? i wlasnie jest tak jak napisalam kiedys- NAJWIEKSZYM MANIPULATOREM TYCH WYBOROW I GRANIEM WLASNIE NA TRUMNACH I WMAWIANIU LUDZIOM CIEMNOTY-NIESTETY ALE WTORUJE PO..tak wiec zastanow sie na drugi radz dziewczynko o czym piszesz i wykaz choc troche obiektywizmu i normalnosci bo juz wariactw i wariatow na tym forum dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzuj niby nie userko
topa wcale tu nie bywająca:O co do reszty : stivie > wyglada na to ze mozna z tobą pogadać kamila shatynowomirenowa > a Ty nie jesteś czasem Lutrem ? podobnie piszesz gdzie jest facet87 ? brakuje mi go :D gdzie jest _ulka_ ? ale się tu pozmieniało i to nie na lepsze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy piewcy JKM to w drugiej
turze będziecie głosować oczywiście na kaczkę no nie ? roftl lol muuahahahahaha i tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i zwiewam w objęcia
morfiego ale Was tutaj poodwiedzam tym czy tamtym projektem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasady walki politycznej: 1. Jeśli warto o coś walczyć, to tym bardziej warto walczyć nieuczciwie. 2. Nie kłam, nie oszukuj, nie kradnij... bez potrzeby. 3. Szczera odpowiedź może Ci przysporzyć tylko problemów 4. Fakty, aczkolwiek interesujące, są bez znaczenia. 5. Prawda jest zmienna. 6. Obietnica nie jest gwarancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest lepsze
Czasopismo "Claudia" opublikowało dla swoich czytelników quiz, pod nazwą: "Czy znamy kobiety?" Zwyciężył Tomek B., Radom, 10 lat. Pewien starszy, rozżalony czytelnik napisał do redakcji: "To doprawdy śmieszne! Mam 65 lat, pierwsze wiadomości o kobietach zdobywałem mając 12 lat! A tu taki smarkacz dostaje pierwszą nagrodę!" Odpowiedź z redakcji: Drogi Czytelniku! Pierwsze pytanie naszego quizu brzmiało: "Gdzie kobiety mają najbardziej kręcone włosy?" - Tomek odpowiedział prawidłowo - w Centralnej Afryce. A co Pan odpowiedział?! I jeszcze narysował?!!! Drugie pytanie naszego quizu brzmiało: "Kiedy kobieta ma pianę między nogami?" - Tomek odpowiedział bezbłędnie: - Kiedy kobieta doi krowę. A Pańskie wyjaśnienie? Nie mieszaj Pan w to żony! I ten wulgarny rysunek, fuj! I ostatnie, trzecie pytanie quizu: "Na co kobiety niecierpliwie czekają każdego miesiąca? - Tomek odpowiedział od razu: - Na nowe wydanie "Claudii". A co Pan odpowiedział?! Dzięki Bogu, że nie było rysunku!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obywatelu, czy wszystkich z tego topiku załatwiłeś jak wawcię????? Dzień Dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabierz staruszkowi mikrofon
tak zatytułował swój najnowszy wpis na blogu w Onet.pl, Ryszard Czarnecki 10/10:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn dawkuj emocje
to nie życzenia tylko ostrzeżenie:( za kazdym razem wyciągasz błędne wnioski:O skup się na tekstem pisanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusk zszokowany
kampanią Komorowskiego. "To porażka" Premier był zszokowany formą prezentacji komitetu honorowego Bronisława Komorowskiego. Jak pisze "Polska", Tusk powiedział swoim doradcom, że była to kompletna porażka. Kiedy prof. Władysław Bartoszewski, uzasadniając swoje przystąpienie do komitetu honorowego Bronisława Komorowskiego, przeciwstawiał hodowcę zwierząt futerkowych (w domyśle Jarosław Kaczyński, miłośnik kotów) ojcu pięciorga dzieci (kandydat PO), Donald Tusk nie wyglądał na szczęśliwego. Ale gdy chwilę potem Andrzej Wajda wypowiadał przeciwnikom Bronisława Komorowskiego wojnę domową, premier naprawdę się zdenerwował. Na jego twarzy malowała się złość, a szef rządu z trudem wytrzymał do końca i szybko wyszedł ze spotkania. REKLAMA Czytaj dalej Na tym jednak nie skończyło się wzburzenie Tuska. Według informatorów "Polski" chwilę później szef rządu dobitnie stwierdził co myśli o całej imprezie. - To kompletna porażka, katastrofa, na dodatek na własne życzenie i bez sensu - miał powiedzieć swoim współpracownikom. Według informatorów, to co zdarzyło się podczas inauguracji komitetu honorowego Komorowskiego to kompletne zaprzeczenie całej linii PO i pomysłu na kampanię. Faktycznie agresywny atak na przeciwników wydaje się co najmniej dziwny, zarówno w obliczu smoleńskiej tragedii, jak i sondaży, dających Komorowskiemu zwycięstwo. Nic dziwnego, że sztabowcy platformy irytują się. - Mamy kandydata, który jest na prowadzeniu, to nie on musi gonić - mówią "Polsce". I jak w obliczu tej sytuacji rozumieć hasło wyborcze "Zgoda buduje", które Komorowski zaprezentował podczas inauguracji komitetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "Dawno już nie widziałem
takiej pięknej katastrofy" - pisze na swoim blogu europoseł PiS Marek Migalski. Co ma na myśli? Prezentację komitetu honorowego Bronisława Komorowskiego, który "co się pojawi, to zalicza kolejną wtopę". "Trzeba było widzieć minę Donalda Tuska" - dodaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartoszewski i Wajada
kompletna kompromitacja - lepiej nie mieć horowego zaplecza, bo takie jakie ma Komorowski,tylko GO POGRĄŻĄ!!Ich zwypowiedzi sa zaprzeczeniem tego, że sa osobami inteligentnymi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronek, dzisiaj polityka
jest plastikowa. Dla ludzi czesto bardziej liczy sie, jak wygladasz i jak mówisz, niz to, co mówisz. Wszyscy sie szkolilismy, ty tez powinienes podszkolic sie z dykcji, bo mówisz jak kaznodzieja - slowa Donalda Tuska cytuje "Gazeta Wyborcza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z powodów podanych powyżej
tak jest zawsze:D czym gorzej tym lepiej:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety ani
żarty Komorowskiego ani wygląd małżonki nie pomogą mu w zwycięstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elyty Komorowskiego
jakieś cieniutkie i niedouczone nawet nie wiedza jak się nazywa kandydat którego popierają Jednak dobrze że kandydat PO ma wspaniałe poczucie humoru. Dobrze że cenią przyjaciół z TVN i dziekują ustami Wajdy za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elyty Komorowskiego
Andrzej Chyra będzie głosował na Władysława Komorowskiego:D odsyłam do wczorajszej wyborczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elyty Komorowskiego
prostackie chamstwo można było zobaczyć w Łazienkach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam rodzinne zdjęcie
"komitetu poparcia" Te same twarze nieboszczki Unii Demokratycznej tylko mocno nadgryzione zębem czasu. Jeszcze paru trefnisiów jak pan Krzysztof Kowalewski, przybrany tatuś słynnego hosztaplera Pinerię. Toż to nóż w plecy panu hrabiemu co ma dwa psy w tarczy. Jeden szczeka drugi warczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi się że
Komorowski to Bronek, ale pewnie się mylę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a więc Władysław Komorowski
shatyn ty zawsze masz rację, tylko nie denerwuj się bo zawał:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyra się nie pomylił
Władysław Komorowski jest kandydaytem, a popiera go Bronisław Bartoszewski! i o co się czępaisz? Janusz Niesiołowski ostatnio się nie pokazuje, za to Stefan Palikot zginął 10 kwietnia w Smoleńsku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×